Blog
iClinicaPath BlogPath Apple PayPath Kolejny raport na temat Apple Pay – 18 lub 19 czerwca zadebiutuje w Polsce

Kolejny raport na temat Apple Pay – 18 lub 19 czerwca zadebiutuje w Polsce

Pisaliśmy już o Apple Pay i wychodzi na to, że informacje się sprawdzają i usługa najprawdopodobniej pojawi się na naszym rynku w poniedziałek 18 czerwca lub we wtorek 19 czerwca. Do listy banków, które zaimplementują najwcześniej w Polsce tę usługę, dołącza bank Pekao.

 

Czyli jednak czerwiec

 

Wcześniej pojawiały się różne doniesienia, które wskazywały na to, że Apple Pay będzie sukcesywnie dodawane do kolejnych banków w tygodniu zaczynającym się 18 czerwca. Inne źródła mówiły, że premiera tej usługi płatniczej pojawi się w naszym kraju raczej 22 czerwca. Najnowsze wieści mówią, że Apple Pay zadebiutuje w dniach 18-19 czerwca, czyli już na początku przyszłego tygodnia.

Do wcześniejszej listy banków, które powinny wprowadzić usługę, jako pierwsze, czyli: BZ WBK (Santander Bank Polska), mBank oraz Alior Bank dołącza bank Pekao.

Pojawiały się także doniesienia o PKO BP, czy ING Banku Śląskim, ale póki co nie ma żadnego potwierdzenia, toteż powinniśmy spodziewać się, że jeśli banki rzeczywiście wprowadzą usługę Apple Pay, to stanie się to w późniejszym okresie.

 


Podobne artykuły
Apple Pay Later
Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Jeszcze stosunkowo niedawno karty debetowe i kredytowe były głównymi symbolami przełomu w sferze płatności bezgotówkowych. Obecnie znajdujemy się już w trakcie kolejnego etapu tej rewolucji. Firmy tworzące nowoczesne usługi płatnicze rozwijają się w błyskawicznym tempie. BLIK umościł się już nawet w polskiej mowie potocznej, a Revolut to pozycja obowiązkowa przy planowaniu wyjazdów zagranicznych. Giganci rynku … Czytaj dalej Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Path
iPhone NFC
Jak używać NFC w iPhone?
Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że smartfony stały się urządzeniami służącymi do „obsługi życia”. Jeżeli posiadasz nowoczesny i funkcjonalny model, możesz ułatwić sobie wykonywanie wielu czynności związanych z codzienną rutyną. Co więcej, zakres tych możliwości nieustannie się rozszerza. Sporym udogodnieniem kontekście są płatności mobilne. Dzięki nim jesteś w stanie uregulować rachunek w sklepie … Czytaj dalej Jak używać NFC w iPhone?
Path
Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!
Curve jest coraz bardziej poszerzającą się usługą, która pozwala na stworzenie indywidualnego portfela wirtualnego. Możemy dodać do niej wiele kart z dowolnych banków działających na terenie Europy. Tworzy się wówczas karta wirtualna, której używać możemy do płatności online i w sklepach stacjonarnych. Rzec można, że dzięki tej aplikacji Apple Pay działa w każdym europejskim banku. … Czytaj dalej Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online