Kolejny raport na temat Apple Pay – 18 lub 19 czerwca zadebiutuje w Polsce

Apple Pay iClinica

Pisaliśmy już o Apple Pay i wychodzi na to, że informacje się sprawdzają i usługa najprawdopodobniej pojawi się na naszym rynku w poniedziałek 18 czerwca lub we wtorek 19 czerwca. Do listy banków, które zaimplementują najwcześniej w Polsce tę usługę, dołącza bank Pekao.

 

Czyli jednak czerwiec

 

Wcześniej pojawiały się różne doniesienia, które wskazywały na to, że Apple Pay będzie sukcesywnie dodawane do kolejnych banków w tygodniu zaczynającym się 18 czerwca. Inne źródła mówiły, że premiera tej usługi płatniczej pojawi się w naszym kraju raczej 22 czerwca. Najnowsze wieści mówią, że Apple Pay zadebiutuje w dniach 18-19 czerwca, czyli już na początku przyszłego tygodnia.

Do wcześniejszej listy banków, które powinny wprowadzić usługę, jako pierwsze, czyli: BZ WBK (Santander Bank Polska), mBank oraz Alior Bank dołącza bank Pekao.

Pojawiały się także doniesienia o PKO BP, czy ING Banku Śląskim, ale póki co nie ma żadnego potwierdzenia, toteż powinniśmy spodziewać się, że jeśli banki rzeczywiście wprowadzą usługę Apple Pay, to stanie się to w późniejszym okresie.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online