Zaznacz stronę
naprawa iphone 6

iPhone 6 – perła w koronie Apple

 

Po premierze iPhone 5S przyszedł czas na porzucenie dotychczasowej stylistyki i zaprojektowanie całkowicie nowego urządzenia. W ten sposób powołano do życia iPhone 6 oraz jego bliźniaczą wersję oznaczoną plusem. Nowe wydania były większe i cieńsze od swoich poprzedników. Projektanci Apple spisali się medal i zdołali trafić w gusta użytkowników, którzy bardziej od funkcjonalności cenią sobie walory estetyczne. Dopełnieniem całości była bardzo dobra specyfikacja.

Do środka zaimplementowano jeszcze szybszy procesor, gwarantujący pozycję lidera w testach wydajności. Dodatkowo na uwagę zasługiwał świetny aparat, który został doceniony nawet w środowisku profesjonalnych fotografów. Wszystkie te czynniki sprawiły, że iPhone 6 stał się najchętniej kupowanym smartfonem w dorobku Apple. Według statystyk, sprzedano ponad 220 milionów egzemplarzy, co stanowi jeden z najwyższych wyników wśród wszystkich urządzeń mobilnych w historii.

Jak iPhone 6 sprawuje się po latach?

Szósta odsłona smartfona sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane, więc użytkownicy są zdani na nieco starszą wersje oprogramowania. Podstawowe aplikacje powinny sprawować się bez zarzutów, ale problemy mogą wystąpić przy nieco bardziej wymagających czynnościach. Poza tym po kilku latach użytkowania mogły pojawić się już usterki natury mechanicznej. Jeżeli nie chcesz jeszcze wymieniać smartfona na nowszy model, warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług renomowanego serwisu iPhone.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Do najczęstszych uchybień należy uszkodzony wyświetlacz. Wszak wystarczy chwila nieuwagi, aby urządzenie wyślizgnęło się z ręki i upadło na podłogę. Użytkownicy często zwlekają z wymianą szybki iPhone 6, ponieważ ceny bywają zaporowe, a „pajęczynka” na ekranie nie jest dla nich jeszcze na tyle uciążliwa. Jak postąpiliby jednak, gdyby okazało się, że można doprowadzić smartfona do ładu za całkiem niewygórowaną cenę? Wymiana wyświetlacza iPhone 6 kosztuje u nas niespełna 300 złotych. Tylko tyle wystarczy, aby odzyskać komfort korzystania z urządzenia.

Wśród najczęstszych uchybień można również wskazać zmniejszoną żywotność baterii. Kiedy czas pracy telefonu zmniejsza się o kilka godzin, to znak, że należy sprawić sobie nowe ogniwo. W naszej ofercie znajduje się również wymiana baterii iPhone 6.

Miewasz sytuacje, w których kabel musi być ustawiony pod odpowiednim kątem, aby rozpocząć ładowanie? Ten problem często jest wynikiem uszkodzonego gniazda lightning. W takiej sytuacji pomaga wymiana złącza ładowania iPhone 6, co wcale nie musi być dużym wyzwaniem. Korzystamy tylko z oryginalnych podzespołów, więc po zakończeniu zabiegu Twój smartfon będzie działać bez zarzutów.

W jaki sposób skorzystać z serwisu iClinica?

Naprawa iPhone jest możliwa w jednym z naszych oddziałów stacjonarnych usytuowanych w Poznaniu, Bydgoszczy, Wrocławiu, Krakowie oraz Warszawie. Nie możesz odwiedzić nas na miejscu? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystał z naprawy wysyłkowej. Po wykonaniu niezbędnych działań odeślemy smartfon pod wskazany adres.

Czy montowane części są oryginalne?
Naprawy wykonujemy głównie na oryginalnych podzespołach. Oczywiście istnieją wyjątki, jeśli dana część nie jest dostępna w oryginale, to proponujemy wykonanie usługi na zamienniku (starsze modele iPhone’ów oraz obudowy).

Każda usługa na stronie jest opisana i jest uwzględnione, czy jest to oryginał, czy zamiennik. Taką informację można uzyskać podczas każdej próby kontaktu z nami (telefonicznie, mailowo, na czacie, osobiście).

Ponadto, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do naprawy w Polsce.

Czy kontakty/dane zapisane w telefonie zostaną skasowane?
 

Podczas napraw uszkodzeń mechanicznych dane nigdy nie są zerowane.

Zalecamy jednak wykonać kopię zapasową, ponieważ serwis nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych z telefonu, ani dalszych strat, które w wyniku tego mogą nastąpić.

Jak mogę dostarczyć urządzenie do serwisu?
Urządzenia do naprawy przyjmujemy w naszych punktach stacjonarnych. Kliknij, aby zobaczyć adresy.

Jeżeli nie są Państwo z okolic Poznania, Wrocławia lub Krakowa, to zapraszamy do skorzystania z formularza wysyłkowego z opcją darmowej wysyłki i dostawy door-to-door. Cena pozostaje taka sama.

Czy można dostarczyć urządzenie "w częściach"?
Podejmujemy się naprawy urządzeń dostarczonych w częściach do naszego serwisu.

Czas takich napraw jest wydłużony ze względu na dokładnie przetestowanie urządzenia, aby zapobiec wszelkim niedogodnościom.

Mogą wystąpić dodatkowe dopłaty, lecz zawsze informujemy o tym wcześniej.

Jak długo trwa naprawa urządzenia?
Drobne naprawy dokonywane są od ręki w przeciągu 30 minut – 1 godziny. Ponad 98% napraw dokonywanych w naszym serwisie realizowane jest w ciągu 24h.

W przypadku opóźnienia zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie o takiej sytuacji.

Zapraszamy także do sprawdzania statusu zleceń online na naszej stronie.

Czy dostanę gwarancję na wykonaną naprawę?
Na wszystkie części oraz usługi udzielamy 3-6 miesięcy gwarancji.