Cennik napraw iPhone 6

Po premierze iPhone 5S przyszedł czas na porzucenie dotychczasowej stylistyki i zaprojektowanie całkowicie nowego urządzenia. W ten sposób powołano do życia iPhone 6 oraz jego bliźniaczą wersję oznaczoną plusem. Nowe wydania były większe i cieńsze od swoich poprzedników. Projektanci Apple spisali się medal i zdołali trafić w gusta użytkowników, którzy bardziej od funkcjonalności cenią sobie walory estetyczne. Dopełnieniem całości była bardzo dobra specyfikacja.

Do środka zaimplementowano jeszcze szybszy procesor, gwarantujący pozycję lidera w testach wydajności. Dodatkowo na uwagę zasługiwał świetny aparat, który został doceniony nawet w środowisku profesjonalnych fotografów. Wszystkie te czynniki sprawiły, że iPhone 6 stał się najchętniej kupowanym smartfonem w dorobku Apple. Według statystyk, sprzedano ponad 220 milionów egzemplarzy, co stanowi jeden z najwyższych wyników wśród wszystkich urządzeń mobilnych w historii.

Cennik napraw iPhone 6

Potrzebujesz naprawy w salonie, lub zamówić kuriera?

Twój iPhone może być jednym z tysięcy urządzeń, którym daliśmy drugie życie. Skorzystaj z naprawy wysyłkowej i odzyskaj sprawnego smartfona.

Zapytaj o szczegóły naprawy Zamów darmowego kuriera

Wolisz odwiedzić nas osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych? Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Jak iPhone 6 sprawuje się po latach?

Szósta odsłona smartfona sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane, więc użytkownicy są zdani na nieco starszą wersje oprogramowania. Podstawowe aplikacje powinny sprawować się bez zarzutów, ale problemy mogą wystąpić przy nieco bardziej wymagających czynnościach. Poza tym po kilku latach użytkowania mogły pojawić się już usterki natury mechanicznej. Jeżeli nie chcesz jeszcze wymieniać smartfona na nowszy model, warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług renomowanego serwisu iPhone.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Do najczęstszych uchybień należy uszkodzony wyświetlacz. Wszak wystarczy chwila nieuwagi, aby urządzenie wyślizgnęło się z ręki i upadło na podłogę. Użytkownicy często zwlekają z wymianą szybki iPhone 6, ponieważ ceny bywają zaporowe, a „pajęczynka” na ekranie nie jest dla nich jeszcze na tyle uciążliwa. Jak postąpiliby jednak, gdyby okazało się, że można doprowadzić smartfona do ładu za całkiem niewygórowaną cenę? Wymiana wyświetlacza iPhone 6 kosztuje u nas niespełna 300 złotych. Tylko tyle wystarczy, aby odzyskać komfort korzystania z urządzenia.

Wśród najczęstszych uchybień można również wskazać zmniejszoną żywotność baterii. Kiedy czas pracy telefonu zmniejsza się o kilka godzin, to znak, że należy sprawić sobie nowe ogniwo. W naszej ofercie znajduje się również wymiana baterii iPhone 6.

Miewasz sytuacje, w których kabel musi być ustawiony pod odpowiednim kątem, aby rozpocząć ładowanie? Ten problem często jest wynikiem uszkodzonego gniazda lightning. W takiej sytuacji pomaga wymiana złącza ładowania iPhone 6, co wcale nie musi być dużym wyzwaniem. Korzystamy tylko z oryginalnych podzespołów, więc po zakończeniu zabiegu Twój smartfon będzie działać bez zarzutów.

W jaki sposób skorzystać z serwisu iClinica?

Naprawa iPhone jest możliwa w jednym z naszych oddziałów stacjonarnych usytuowanych w Poznaniu, Bydgoszczy, Wrocławiu, Krakowie oraz Warszawie. Nie możesz odwiedzić nas na miejscu? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystał z naprawy wysyłkowej. Po wykonaniu niezbędnych działań odeślemy smartfon pod wskazany adres.

Konsultant online