Wymiana baterii iPhone

W przeszłości telefony komórkowe z powodzeniem mogły działać przez kilka dni bez ładowania. Od akumulatorów zasilających współczesne smartfony trudno wymagać więcej niż gotowości od rana do wieczora. Potężne podzespoły i duże wyświetlacze pochłaniają mnóstwo energii. W efekcie ładowanie stało się już nieodłącznym elementem codziennej rutyny i trzeba do tego przywyknąć.

bateria

Prawdziwy problem pojawia się jednak w momencie, kiedy czas pracy zaczyna się stopniowo skracać. Nowy iPhone bez problemu wytrzymuje przez cały dzień. Z kolei już po upływie roku okazuje się, że jeszcze przed nadejściem wieczora nie obejdzie się bez powtórnego ładowania. Bateria stanowi intensywnie eksploatowany komponent, a więc jej żywotność jest ograniczona. Do pewnego stopnia można spowolnić proces zużycia ogniwa. W tym celu należy bardziej ekonomicznie korzystać z poszczególnych funkcji. Trzeba jednak liczyć się z tym, że nawet stosując się do zaleceń profilaktycznych, prędzej czy później możliwości akumulatora zaczną się obniżać i w końcu konieczna będzie wymiana baterii iPhone.

 

Zepsuta bateria w iPhone – co robić?

Jeśli zauważysz, że bateria w iPhonie coraz szybciej się rozładowuje lub smartfon wyłącza się przy ok. 20% naładowanej baterii, jest to znak, że czas wymienić baterię. Pamiętaj również, by regularnie sprawdzać jej kondycję. W tym celu wejdź w opcję Ustawienia, otwórz opcję Bateria, a następnie Kondycja baterii. Jeśli będzie ona wynosiła poniżej 80%, Apple zaleca wymianę baterii na nową. Pamiętaj, że spadek wydajności baterii to naturalny proces, którego nie da się uniknąć, stąd też wymiana baterii w iPhone powinna być przeprowadzana w profesjonalnym serwisie iPhone raz na 2-3 lata użytkowania.

 

Czy warto wymienić baterię w iPhonie?

Oczywiście! Warto to zrobić, gdy stan baterii uniemożliwia swobodne korzystanie z iPhone’a. Co to w praktyce oznacza? Przede wszystkim bardzo szybkie rozładowywanie się baterii, nagłe wyłączanie się telefonu, wolniejsze uruchamianie się aplikacji czy też brak płynności pracy urządzenia. Gdy zauważysz takie symptomy, nie czekaj i jak najszybciej wymień baterię w swoim iPhonie. Cena naprawy iPhone nie jest wysoka, dlatego nie musisz się obawiać poniesienia ogromnych kosztów.

 

Ile trwa wymiana baterii w iPhone?

Wymiana baterii, podobnie jak wymiana zbitej szybki iPhone, przebiega szybko i sprawnie. Jest to bowiem jeden z najczęściej zużywających się komponentów, dlatego dostęp do części zamiennych jest w tym przypadku bezproblemowy. Co ważne, zarówno przy wymianie baterii, naprawie wyświetlacza iPhone, wymianie tylnej obudowy iPhone, jak i innych naprawach korzystamy wyłącznie z oryginalnych części, dlatego możesz mieć pewność, że Twój iPhone po naprawie będzie działał bez zastrzeżeń.

Dlaczego warto zastanowić się nad wymianą baterii iPhone?

Bateria odpowiada za zasilanie wszystkich procesów przetwarzanych przez urządzenie. W związku z tym zmniejszenie jej sprawności pociąga za sobą spadek potencjału całego smartfona. Poza zmniejszoną pojemnością ogniwa, defekt może objawiać się na kilka charakterystycznych sposobów. Alarmującym sygnałem powinno być samoistne wyłączanie się urządzenia albo przerywanie procesu ładowania.

Wszystkie problemy techniczne pociągają za sobą obniżenie wygody korzystania z urządzenia. Czasem jednak malejący komfort stanowi najmniejsze zmartwienie. Wysłużone ogniwo może zacząć pęcznieć. W ten sposób zagrożone stają się inne podzespoły znajdujące się tuż obok we wnętrzu urządzenia. W skrajnych przypadkach może dojść nawet do trwałej awarii całego iPhone’a.

Smartfony sygnowane nadgryzionym jabłkiem zostały wyposażone w inteligentny system ostrzegający o kiepskiej kondycji baterii. Jeżeli pojawia się konieczność dokonania wymiany baterii w iPhone, zobaczysz charakterystyczny komunikat “serwis”. Wówczas masz pewność, że nie można już dalej zwlekać z interwencją.

icon

Części wysokiej jakości

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z części najwyższej jakości. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy.

Wymiana baterii w iPhone - cena

Cały dzień bez ładowania? To możliwe. Wymień baterię i korzystaj z iPhone’a bez ograniczeń.

Wymiana baterii iPhone 14 / 14 Plus / 14 Pro / 14 Pro Max
Cena naprawy:

249 - 269 zł

Cena promocyjna naprawy:

229 - 239 zł

Cena naprawy:

239 - 499 zł

Cena promocyjna naprawy:

189 - 439 zł

Cena naprawy:

179 zł

Cena promocyjna naprawy:

149 zł

Cena naprawy:

169 zł

Cena promocyjna naprawy:

149 zł

Cena naprawy:

149 zł

Cena promocyjna naprawy:

129 zł

Cena naprawy:

149 zł

Cena promocyjna naprawy:

129 zł

Cena naprawy:

149 zł

Cena promocyjna naprawy:

129 zł

Cena naprawy:

139 zł

Cena promocyjna naprawy:

119 zł

Jak zamówić wymianę baterii iPhone w serwisie pogwarancyjnym iClinica?

Zamów darmowego kuriera, lub zarezerwuj wizytę online.

image

Zamów darmowego kuriera

Bardzo wygodną alternatywą jest naprawa wysyłkowa. W tej sytuacji nie musisz nawet wychodzić z domu. Na początek wypełnij formularz na naszej stronie internetowej i umów wizytę kuriera w dogodnym dla siebie terminie. Uszkodzone urządzenie trafi do jednego z naszych serwisów. Po przeprowadzeniu wymiany baterii w iPhone, telefon zostanie wysłany w drogę powrotną pod wskazany przez Ciebie adres. Warto zaznaczyć, że pokrywamy koszty doręczenia.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, możesz udać się do jednego z oddziałów stacjonarnych. Serwisy pogwarancyjne iClinica znajdują się w:

Zastanawiasz się ile trwa wymiana baterii iPhone? Lata doświadczeń sprawiły, że wyjęcie starego ogniwa i zamontowanie nowego to zabieg, który wykonujemy błyskawicznie. Cały proces może zostać wykonany nawet w ciągu 30 minut. Dzięki temu nie musisz na długo rozstawać się ze swoim smartfonem.

Umów wizytę online
image

Jak przebiega naprawa baterii iPhone?

I
II
III
IV
V
VI

Niestety ogniwo nie podlega regeneracji ani naprawie. Jeżeli pojawiły problemy utrudniające korzystanie ze sprzętu, jedynym skutecznym rozwiązaniem jest wstawienie nowego akumulatora.

Wymiana baterii iPhone to nasz chleb powszedni. Na swoim koncie zanotowaliśmy już tysiące takich operacji, więc jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą skuteczność oraz sprawną realizację. Każdy zabieg przeprowadzany jest przez wykwalifikowanego i doświadczonego specjalistę. Pracownicy naszych serwisów znają sprzęt Apple jak własną kieszeń. Ponadto mamy do dyspozycji profesjonalny sprzęt. W ten sposób jesteśmy w stanie działać z maksymalną precyzją, bez naruszania sąsiadujących podzespołów.

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług korzystamy z oryginalnych części zamiennych. Dzięki temu Twój smartfon zachowa swoją pierwotną tożsamość wyznaczoną przez standardy Apple. Ponadto takie rozwiązanie zapewnia nienaganną kompatybilność. Po przeprowadzeniu zabiegu wykonujemy jeszcze dodatkowy test, aby mieć stuprocentową pewność, że sprzęt odzyskał pełną sprawność.

Podczas wymiany ogniwa zaglądamy do środka urządzenia. W związku z tym jesteśmy w stanie rzucić okiem również na kondycję innych podzespołów. Jeżeli naszą uwagę zwrócą niepokojące zmiany, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zdusić problem w zarodku zanim pojawią się poważniejsze konsekwencje.

Poza tym nasza rola nie kończy się na wykonaniu wymiany baterii iPhone i przekazaniu Tobie naprawionego urządzenia. Każda wymiana ogniwa zostaje objęta ochroną gwarancyjną trwającą 7 miesięcy. Ten przywilej stanowi dodatkowe potwierdzenie jakości usług wykonywanych w serwisach pogwarancyjnych iClinica.

Z pewnością zastanawiasz się też ile kosztuje wymiana baterii iPhone. Cena jest uzależniona od modelu Twojego urządzenia. Ekosystem Apple nieustannie się rozwija, a więc kolejne wydania stają się coraz bardziej zaawansowane. W związku z tym koszt przeprowadzenia operacji na najnowszych flagowcach będzie nieco wyższy, niż w przypadku nieco starszych odsłon.

Konsultant online