iPhone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max

Apple zawdzięcza swoją pozycję wielu czynnikom. Jednym z filarów bez wątpienia jest niezawodność i długowieczność produkowanego sprzętu. Urządzenia sygnowane nadgryzionym jabłkiem wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Nie można jednak uniknąć tego, że komponenty będą stopniowo się zużywać. Poza tym kondycja sprzętu pozostaje też uzależniona od podejścia użytkownika. W rezultacie od czasu do czasu pojawiają się mniejsze bądź większe usterki.

Podstawowy okres ochronny Apple dobiega końca po upływie roku od zakupu urządzenia. Gdy awaria pojawi się po zakończeniu gwarancji, użytkownik jest zdany na siebie. W takich sytuacjach nieocenioną pomocą okazuje się renomowany serwis pogwarancyjny. Nasza firma zapewnia specjalistyczne wsparcie i profesjonalną obsługę klienta. Odkryj ofertę marki iClinica.

iPhone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max

Potrzebujesz naprawy w salonie, lub zamówić kuriera?

Chcesz odzyskać pełnię potencjału swojego iPhone’a? Wybierz serwis pogwarancyjny iClinica.

Zapytaj o szczegóły naprawy Zamów darmowego kuriera

Wolisz odwiedzić nas osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych? Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Inne naprawy

iPhone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max

iPhone 13 - serwis

Historia serwisów pogwarancyjnych iClinica sięga 2009 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie świadczymy kompleksowe usługi obejmujące naprawę sprzętu Apple. Przez wszystkie lata prowadzenia działalności daliśmy drugie życie tysiącom urządzeń. Wzorowa skuteczność zapewniła nam uznanie klientów. Nie kryjemy dumy z powodu tysięcy recenzji opublikowanych przez osoby, które powierzyły nam naprawę swojego sprzętu. Każdy taki komentarz stanowi unikatowe świadectwo udanej realizacji.

Na przestrzeni lat sieć serwisów pogwarancyjnych iClinica stopniowo się rozszerzała. Wszystko zaczęło się od Poznania. Później otworzyliśmy salony również w Krakowie, Wrocławiu, Bydgoszczy i Warszawie. Do tej pory możesz odwiedzić nas we wszystkich wymienionych miastach. Jednym z obszarów naszej działalności jest naprawa iPhone 13. Serwis iClinica zajmuje się też starszymi smartfonami spod szyldu Apple, a także iPadami, MacBookami i Apple Watchami. Od niedawna naprawiamy też smartfony Samsunga.

iPhone 13 naprawa

Po przyjęciu zepsutego urządzenia w naszym serwisie przeprowadzamy przegląd, stawiamy diagnozę i dobieramy najskuteczniejsze rozwiązanie istniejącego problemu. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki któremu może realizować naprawy z zachowaniem chirurgicznej precyzji. O naszej efektywności stanowi też doświadczenie specjalistów należących do zespołu iClinica. Każda osoba posiada rozległą wiedzę na temat środowiska Apple.

Zepsute urządzenia można dostarczać osobiście albo drogą wysyłkową. W przypadku pierwszej opcji zapisz się na wizytę i odwiedź jeden z naszych serwisów. Jeśli jednak wolisz realizację na odległość, skorzystaj z formularza na naszej stronie internetowej. Przed przyjęciem zgłoszenia poprosimy o dane osobowe i adresowe oraz kilka informacji dotyczących smartfona kierowanego do serwisu. Później wyślemy do Ciebie kuriera, który odbierze sprzęt i przywiezie go do jednego z naszych oddziałów. Gdy czynności serwisowe zostaną pomyślnie zakończone, nadamy do Ciebie paczkę z naprawionym urządzeniem.

Warto zaznaczyć, że naprawa iPhone 13 jest dostępna dla wszystkich modeli z serii. Tym samym przyjmujemy smartfony w wersjach podstawowych, a także wariantach Mini, Pro oraz Pro Max.

Ile kosztuje naprawa iPhone 13?

Koszty realizacji są uzależnione od rodzaju usterki. Przykłady najpowszechniejszych awarii zostały wyróżnione w sekcji iPhone 13 w zakładce oferta. Znajdziesz tam podstawowe usługi takie jak wymiana baterii iPhone 13. W opisie każdej naprawy została uwzględniona cena.

Nasza oferta nie ogranicza się jednak do kilku najczęściej występujących defektów. Cechuje nas kompleksowe podejście, dlatego z chęcią podejmujemy się również innych napraw. Możesz śmiało skontaktować się z nami, gdy napotykasz dowolną formę problemów technicznych. Za przykład może posłużyć chociażby naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone. Po sprawdzeniu urządzenia postawimy diagnozę i przedstawimy konkretną wycenę.

Wiele osób zastanawia się ile trwa naprawa iPhone 13. Serwis iClinica stara się realizować usługi najszybciej jak to możliwe, aby klienci nie pozostawali zbyt długo bez dostępu do swojego sprzętu. W przypadku niektórych napraw jesteśmy w stanie usunąć usterkę jeszcze tego samego dnia. Czasem potrzebujemy nieco więcej czasu. Czas oczekiwania nigdy nie przekracza jednak kilku dni roboczych.

Konsultant online