Naprawa płyty głównej MacBook

Sprzęt elektroniczny produkowany przez Apple charakteryzuje się dość wygórowaną ceną. Zakup MacBooka to inwestycja na lata dla osób, które cenią sobie nienaganną wydajność i najwyższą jakość wykonania. Tym bardziej nieprzyjemne okazują się wszelkie awarie, które czasem mogą skutkować uszkodzeniem wielu komponentów.

Takie konsekwencje mogą wystąpić po zalaniu MacBooka. Przyczyny wypadku są zazwyczaj bardzo prozaiczne. Zazwyczaj chwila nieuwagi podczas pracy przy komputerze skutkuje potrąceniem szklanki i wylaniem jej zawartości na klawiaturę. Czasem zalany MacBook jest wynikiem ekspozycji na deszcz bądź po prostu bardzo wilgotne powietrze. Niezależnie od okoliczności należy działać bardzo sprawnie, aby zwiększyć swoje szanse na odzyskanie pełnej sprawności urządzenia.

Regeneracja układu chłodzenia MacBook

Jak postępować po zalaniu MacBooka?

Woda oraz inne płyny stanowią śmiertelne zagrożenie dla sprzętu elektronicznego. Ciecz może zasiać prawdziwe spustoszenie we wnętrzu urządzenia gęsto upakowanego nowoczesną technologią. Zalany MacBook wymaga niezwłocznej interwencji. Dzięki temu jesteś w stanie zdusić problem w zarodku.

Po niefortunnym wypadku należy jak najszybciej wyłączyć komputer i odłączyć go od źródła zasilania. W ten sposób zapobiegniesz powstaniu zwarcia, które mogłoby poważnie uszkodzić kluczowe podzespoły. Następnie warto odwrócić laptop „do góry nogami”, aby płyn znajdujący się w środku mógł swobodnie spływać na zewnątrz. Dodatkowo możesz na bieżąco zbierać ciecz ręcznikiem.

W internecie można znaleźć wiele domowych sposobów na przywrócenie zalanego laptopa do pełnej sprawności. Trzeba mieć na uwadze, że wyłącznie naprawa MacBooka w profesjonalnym serwisie daje Tobie gwarancję skuteczności. Inne metody należy traktować z przymrużeniem oka, a niektórych całkowicie się wystrzegać. Jedna z najbardziej szkodliwych wskazówek dotyczy użycia suszarki bądź sprężonego powietrza. Zalany MacBook poddany takiej kuracji może jeszcze bardziej podupaść na zdrowiu, ponieważ ciecz zostanie rozprowadzona do wszystkich zakamarków urządzenia.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.fona sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy. sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane.

Naprawa płyty głównej MacBook

Możliwości procesora, karty graficznej i pamięci bledną, gdy szwankuje płyta główna. Zgłoś się do serwisu i pozwól nam przywrócić MacBookowi pierwotny blask.

Jak zamówić czyszczenie MacBook?

Zamów darmowego kuriera, lub odwiedź jednen z naszych serwisów.

image

Zamów darmowego kuriera

Jeżeli nie masz akurat po drodze do naszych serwisów albo po prostu wolisz skorzystać z usługi zdalnie, wybierz naprawę wysyłkową. W takiej sytuacji należy wypełnić formularz umieszczony na naszej stronie internetowej. Po udzieleniu informacji dotyczących sprzętu oraz danych osobowych pozostaje już tylko czekać na przybycie kuriera. Następnie urządzenie zostanie przekazane w ręce naszych specjalistów. Po wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności wyślemy Twojego MacBooka z powrotem pod wskazany adres. Koszty doręczenia pokryje serwis pogwarancyjny iClinica.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

iClinica posiada sieć salonów stacjonarnych, do których można zgłosić się z uszkodzonym sprzętem i zlecić czyszczenie MacBooka lub inne usługi. Oddziały znajdują się w:

Na miejscu specjalista udzieli Ci szczegółowych informacji na temat planowanego przebiegu naprawy.

Umów wizytę online
image

Zobacz inne naprawy

Jak wykonujemy czyszczenie po zalaniu MacBook?

I
II

Gdy do naszego serwisu dociera zalany MacBook, musimy zweryfikować skalę problemu. Wiele w tym przypadku zależy od postępowania użytkownika po wypadku. Jeżeli komputer został natychmiast odłączony od prądu, prawdopodobnie wystarczy czyszczenie MacBooka po zalaniu. Może jednak okazać się, że płyn zdążył uszkodzić inne podzespoły. W takiej sytuacji niezwłocznie poinformujemy klienta o konieczności przeprowadzenia dodatkowych napraw.

Serwisy pogwarancyjne iClinica zostały wyposażone w nowoczesny park maszynowy. Jesteśmy zaopatrzeni w specjalistyczne narzędzia umożliwiające precyzyjne naprawianie miniaturowej technologii. Dodatkowo każda usługa realizowana jest przez doświadczonego eksperta, który jest doskonale zaznajomiony ze sprzętem Apple.

Konsultant online