Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!

Apple Pay iClinica
apple pay curve

Curve jest coraz bardziej poszerzającą się usługą, która pozwala na stworzenie indywidualnego portfela wirtualnego. Możemy dodać do niej wiele kart z dowolnych banków działających na terenie Europy. Tworzy się wówczas karta wirtualna, której używać możemy do płatności online i w sklepach stacjonarnych. Rzec można, że dzięki tej aplikacji Apple Pay działa w każdym europejskim banku.

 

Apple Pay w Curve

 

Usługa Curve posiada masę interesujących opcji jednak najistotniejszą z nich jest możliwość dodania do swojego wirtualnego portfela wszystkich kart kredytowych i debetowych, które posiadamy. Powstaje jedna, specjalna karta Curve, która pozwala nam płacić nam wszystkimi kartami w postaci jednej wirtualnej. Obciążenia z tytułu płatności są od razu przekierowane na konkretną kartę, którą obciążamy w wyniku konkretnej transakcji.

Właściciele Curve informowali niedawno, że pracują nad tym, by ich usługa wylądowała w końcu w płatnościach mobilnych giganta z Cupertino. Oficjalnie można ogłosić, że sztuka ta w końcu się udała i Curve działa już wraz z Apple Pay – możemy dodać je do aplikacji Wallet w naszym systemie iOS.

Jest to bardzo dobra wiadomość, zwłaszcza dla klientów banków, które z różnych przyczyn Apple Pay jeszcze nie obsługują. W Polsce takim bankiem jest chociażby City Handlowy. Klienci tej konkretnej instytucji nie muszą już zatem czekać, aż bank dostosuje swój system do płatności mobilnych i już dziś dodać swoją kartę do Curve i płacić wygodnie za zakupy za pomocą Apple Pay.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online