Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!

Apple Pay iClinica

Curve jest coraz bardziej poszerzającą się usługą, która pozwala na stworzenie indywidualnego portfela wirtualnego. Możemy dodać do niej wiele kart z dowolnych banków działających na terenie Europy. Tworzy się wówczas karta wirtualna, której używać możemy do płatności online i w sklepach stacjonarnych. Rzec można, że dzięki tej aplikacji Apple Pay działa w każdym europejskim banku.

 

Apple Pay w Curve

 

Usługa Curve posiada masę interesujących opcji jednak najistotniejszą z nich jest możliwość dodania do swojego wirtualnego portfela wszystkich kart kredytowych i debetowych, które posiadamy. Powstaje jedna, specjalna karta Curve, która pozwala nam płacić nam wszystkimi kartami w postaci jednej wirtualnej. Obciążenia z tytułu płatności są od razu przekierowane na konkretną kartę, którą obciążamy w wyniku konkretnej transakcji.

Właściciele Curve informowali niedawno, że pracują nad tym, by ich usługa wylądowała w końcu w płatnościach mobilnych giganta z Cupertino. Oficjalnie można ogłosić, że sztuka ta w końcu się udała i Curve działa już wraz z Apple Pay – możemy dodać je do aplikacji Wallet w naszym systemie iOS.

Jest to bardzo dobra wiadomość, zwłaszcza dla klientów banków, które z różnych przyczyn Apple Pay jeszcze nie obsługują. W Polsce takim bankiem jest chociażby City Handlowy. Klienci tej konkretnej instytucji nie muszą już zatem czekać, aż bank dostosuje swój system do płatności mobilnych i już dziś dodać swoją kartę do Curve i płacić wygodnie za zakupy za pomocą Apple Pay.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online