Blog
iClinicaPath BlogPath Apple PayPath Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!

Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!

Curve jest coraz bardziej poszerzającą się usługą, która pozwala na stworzenie indywidualnego portfela wirtualnego. Możemy dodać do niej wiele kart z dowolnych banków działających na terenie Europy. Tworzy się wówczas karta wirtualna, której używać możemy do płatności online i w sklepach stacjonarnych. Rzec można, że dzięki tej aplikacji Apple Pay działa w każdym europejskim banku.

 

Apple Pay w Curve

 

Usługa Curve posiada masę interesujących opcji jednak najistotniejszą z nich jest możliwość dodania do swojego wirtualnego portfela wszystkich kart kredytowych i debetowych, które posiadamy. Powstaje jedna, specjalna karta Curve, która pozwala nam płacić nam wszystkimi kartami w postaci jednej wirtualnej. Obciążenia z tytułu płatności są od razu przekierowane na konkretną kartę, którą obciążamy w wyniku konkretnej transakcji.

Właściciele Curve informowali niedawno, że pracują nad tym, by ich usługa wylądowała w końcu w płatnościach mobilnych giganta z Cupertino. Oficjalnie można ogłosić, że sztuka ta w końcu się udała i Curve działa już wraz z Apple Pay – możemy dodać je do aplikacji Wallet w naszym systemie iOS.

Jest to bardzo dobra wiadomość, zwłaszcza dla klientów banków, które z różnych przyczyn Apple Pay jeszcze nie obsługują. W Polsce takim bankiem jest chociażby City Handlowy. Klienci tej konkretnej instytucji nie muszą już zatem czekać, aż bank dostosuje swój system do płatności mobilnych i już dziś dodać swoją kartę do Curve i płacić wygodnie za zakupy za pomocą Apple Pay.

 


Podobne artykuły
Apple Pay Later
Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Jeszcze stosunkowo niedawno karty debetowe i kredytowe były głównymi symbolami przełomu w sferze płatności bezgotówkowych. Obecnie znajdujemy się już w trakcie kolejnego etapu tej rewolucji. Firmy tworzące nowoczesne usługi płatnicze rozwijają się w błyskawicznym tempie. BLIK umościł się już nawet w polskiej mowie potocznej, a Revolut to pozycja obowiązkowa przy planowaniu wyjazdów zagranicznych. Giganci rynku … Czytaj dalej Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Path
iPhone NFC
Jak używać NFC w iPhone?
Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że smartfony stały się urządzeniami służącymi do „obsługi życia”. Jeżeli posiadasz nowoczesny i funkcjonalny model, możesz ułatwić sobie wykonywanie wielu czynności związanych z codzienną rutyną. Co więcej, zakres tych możliwości nieustannie się rozszerza. Sporym udogodnieniem kontekście są płatności mobilne. Dzięki nim jesteś w stanie uregulować rachunek w sklepie … Czytaj dalej Jak używać NFC w iPhone?
Path
iPhone z ratami 0%? Apple zaoferuje w tym roku taką usługę!
Chcielibyście kupić iPhone’a w sprzedaży ratalnej 0%? Oczywiście, często zdarzają się takie oferty w dużych sklepach z elektroniką, jednak nie jest to zasadą i często trzeba je dobrze upolować, by trafić na nie w momencie, kiedy akurat planujemy zakup nowego urządzenia. Ale w tym roku Apple chce zaoferować podobną opcję swoim klientom na stałe – … Czytaj dalej iPhone z ratami 0%? Apple zaoferuje w tym roku taką usługę!
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online