Naprawa złącza ładowania iPhone

Problemy z ładowaniem iPhone’a mogą objawiać się w różny sposób. W wielu przypadkach odpowiedzialność spoczywa na wysłużonej bądź zepsutej baterii. W takiej sytuacji nie obędzie się bez zainstalowania nowego akumulatora. Nie zawsze jednak przyczyną uciążliwych utrudnień jest ogniwo. Stosunkowo często komplikacje wywołane są przez zepsute wejście ładowania iPhone.

Kłopoty związane ze stanem technicznym złącza zazwyczaj bywają wynikiem zaniedbań. Podłączanie przewodu od ładowarki odbywa się w biegu i bez zachowania niezbędnej ostrożności. W ten sposób gniazdo zaczyna się stopniowo zużywać. W konsekwencji urządzenie nie zawsze wykrywa obecność przewodu w gnieździe Lightning. Zazwyczaj użytkownicy próbują wtedy ustawić oba elementy pod kątem umożliwiającym rozpoczęcie ładowania. To jednak tylko tymczasowe rozwiązanie. Jedynym w pełni efektywnym sposobem na przywrócenie pełnej sprawności sprzętu jest wymiana gniazda ładowania iPhone.

iPhoneX_wymiana_zlacze_ladowania

Po czym poznać uszkodzenie portu ładowania w iPhonie?

Jeśli Twój iPhone w momencie podłączenia go do ładowarki nie ładuje się lub ładuje się bardzo wolno, sprawdź, czy bateria lub ładowarka nie są uszkodzone. Spróbuj podłączyć urządzenie do innej ładowarki lub do komputera, by dowiedzieć się, czy nie jest konieczny zakup nowej ładowarki lub wymiana baterii w iPhone. Jeśli smartfon nadal nie będzie reagował, usuń wszelkie zanieczyszczenia z portu ładowania, znajdującego się u dołu iPhone’a. Następnie podłącz przewód do ładowania do urządzenia i dokładnie go dociśnij. Jeśli to nic nie pomoże, a smartfon nadal nie będzie się ładował, może to oznaczać, że port ładowania jest uszkodzony i wymagana jest naprawa iPhone’a.

Jakie są przyczyny usterki wejścia ładowania w iPhonie?

Wśród najpopularniejszych przyczyn usterki wejścia ładowania w iPhonie wymienia się:

– uszkodzenie eksploatacyjne złącza dock,

– uszkodzenie portu ładowania w Ipponie po upadku telefonu z wysokości,

– kontakt złącza z wodą lub piaskiem,

– uszkodzenie wejścia ładowania iPhonena skutek wkładania do gniazda ostrych przedmiotów,

– usterka gniazda w wyniku zwarcia powstałego podczas ładowania.

 

Wymiana gniazda w telefonie iPhone czy naprawa – co się bardziej opłaca?

Wszystko zależy od tego, jak zaawansowane są uszkodzenia portu ładowania w iPhonie. Niekiedy nie ma już możliwości odratowania gniazda i konieczna jest wymiana na nowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje naprawa i wymiana wejścia ładowania w iPhonie, zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem naprawy iPhone. Sprawdzisz tam również, ile będzie kosztowała naprawa przedniej kamery iPhone czy nawet naprawa szkła tylnego aparatu iPhone.

Dlaczego warto zastanowić się nad wymianą wejścia ładowarki iPhone?

Przede wszystkim wszelkie komplikacje w tym obszarze obniżają Twój komfort korzystania z urządzenia. Awaria złącza ładowania iPhone prowadzi do irytującego przerywania procesu uzupełniania energii. W konsekwencji musisz nieustannie sprawdzać czy wszystko przebiega tak jak powinno.

W skrajnych przypadkach nawet uruchomienie ładowania może okazać się niemożliwe. Wówczas smartfon rozładuje się i nie będziesz w stanie ponownie go ponownie uruchomić. To już ostatni dzwonek dla użytkownika, aby zainterweniować i odzyskać możliwość korzystania ze swojego sprzętu.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy.

Ile kosztuje naprawa wejścia do ładowarki w telefonie iPhone?

Od zera do setki bez wymuszonych postojów? Umów się na wymianę gniazda i zapomnij o problemach z ładowaniem.

Wymiana gniazda ładowania w iPhone 15 / 15 Plus / 15 Pro / 15 Pro Max

Jak zamówić naprawę gniazda ładowania iPhone?

Dwa sposoby na szybką naprawę. Ty wybierasz...

image

Zamów darmowego kuriera

Najwygodniejszą metodą jest naprawa wysyłkowa. Umożliwiamy Tobie przebrnięcie przez cały proces bez wychodzenia z domu. Na początek wypełnij formularz umieszczony na naszej stronie internetowej. W ustalonym terminie przekażesz urządzenie kurierowi, który następnie dostarczy paczkę do naszego serwisu. Po zakończeniu wszystkich niezbędnych działań wyślemy smartfona w drogę powrotną. Koszty doręczenia w całości pokrywa iClinica.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Alternatywą dla wysyłkowej naprawy złącza ładowania w iPhonie jest wizyta w jednym z naszych oddziałów stacjonarnych. Serwisy pogwarancyjne iClinica są do Twojej dyspozycji w:

Umów wizytę online
image

Jak przebiega naprawa złącza ładowania iPhone?

I
II

Cały proces rozpoczyna się od wnikliwego sprawdzenia źródła usterki. Po postawieniu diagnozy dobieramy najefektywniejszą metodę działania, a następnie zakasamy rękawy i zabieramy się do wymiany gniazda ładowania iPhone. Podczas zabiegu posługujemy się nowoczesnymi narzędziami zapewniającymi pełną precyzję. W ten sposób jesteśmy w stanie działać punktowo i jednocześnie nie zakłócać pracy delikatnych podzespołów znajdujących się w bezpośrednim otoczeniu wejścia ładowarki.

W każdej operacji uczestniczy wykwalifikowany specjalista, który zna sprzęt marki Apple jak własną kieszeń. Wymiana gniazda ładowania iPhone odbywa się przy użyciu oryginalnych części zamiennych. Dzięki temu nie musisz obawiać się o zachowanie pełnej kompatybilności poszczególnych komponentów. Mało tego, każda naprawa zostaje przez nas objęta 7-miesięcznym okresem ochronnym. To najdłuższa gwarancja dostępna na rynku serwisów pogwarancyjnych.

Konsultant online