Zaznacz stronę
naprawa iphone x

iPhone X – nowy rozdział w historii marki

 

W 2017 marka iPhone obchodziła swoje dziesiąte urodziny. W związku z tym wielu fanów i ekspertów spodziewało się, że Apple przygotuje z tej okazji coś specjalnego. W tym przypadku mieli absolutną rację. Jesienią ukazał się model, który odmienił oblicze serii. Po pierwsze, zdecydowano się na oznaczenie urządzenia przy pomocy cyfry rzymskiej, co wprowadziło drobne zamieszanie związane z wymową.

Po drugie, producent w końcu porzucił stylistykę, która była wykorzystywana przez wcześniejsze 3 lata i zdążyła już znudzić się użytkownikom. iPhone X miał tylny panel pokryty szkłem. Wyświetlacz zajmował niemal cały przód z wyjątkiem charakterystycznego wcięcia w górnej części, gdzie umieszczono przednią kamerę, głośnik do rozmów oraz sensory.  

W konsekwencji usunięto kultowy przycisk „Home”, a wraz z nim zniknęło Touch ID. Technologia weryfikująca tożsamość użytkownika poprzez odcisk linii papilarnych została zastąpiona przez Face ID, które pozwala na odblokowanie telefonu po zeskanowaniu twarzy. Warto zwrócić też uwagę na główny aparat, który po raz pierwszy został wyposażony w dwa obiektywy.

Jak urządzenie zostało przyjęte na rynku?

Przedpremierowe obawy szybko ustąpiły entuzjazmowi, z którym smartfon został powitany przez użytkowników. Odświeżenie designu okazało się świetnym posunięciem, gdyż odbiorcy już na pierwszy rzut oka mogli dostrzec, że nie dostali znowu tego samego urządzenia z nieco ulepszonymi podzespołami. iPhone X debiutował razem z iPhone’em 8. Model jubileuszowy miał być przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników, natomiast „ósemka” stanowiła bezpośrednią kontynuację dotychczasowych wydań. Ten pierwszy cieszył się jednak na tyle dużym zainteresowaniem, że znacznie przyćmił drugą premierę.

Apple nie miało powodów do narzekania. Wyniki finansowe były znacznie lepsze niż przewidywano, choć sprzedaż była o wiele niższa niż po wypuszczeniu najchętniej kupowanych modeli. Duża w tym zasługa ceny, która wywołała niemałe kontrowersje w obrębie polskiej branży technologiczne. Widok smartfona za 5 tysięcy złotych przyprawiał przeciętnego Kowalskiego o zawroty głowy. Zaporowa cena nie osłabiła jednak apetytu konsumentów. Rzesze odbiorców sprawiły sobie nowy smartfon z nadgryzionym jabłkiem. Obecnie można śmiało powiedzieć, że iPhone X jest jednym z najpopularniejszych smartfonów z portfolio Apple widywanych na polskich ulicach.

 

Twój iPhone X potrzebuje akcji ratunkowej?

Bryła smartfona została z obu stron pokryta szkłem. W związku z tym ewentualny upadek może zaboleć właściciela podwójnie. Wówczas konieczna okazuje się naprawa iPhone. Jeżeli uderzenie doprowadziło do pęknięcia tafli w dowolnym miejscu, zastanów się nad wymianą szybki iPhone X. Korzystamy z oryginalnych części, zapewniamy gwarancję na 7 miesięcy, a sam zabieg trwa zaledwie 30 minut. Wymiana wyświetlacza iPhone X natychmiast zwiększy Twój komfort korzystania z urządzenia.

Technologia starzeje się w ekspresowym tempie, a kwestie związane z zasilaniem często są jej piętą Achillesową. Po kilku latach korzystania okazuje się, że wymiana baterii iPhone X to jedyny sposób, by akumulator nie odmówił posłuszeństwa, kiedy przebywasz poza domem. Problem może stanowić też zużyte gniazdo lightning. W takiej sytuacji wymiana złącza ładowania iPhone X jest jedynym sposobem, by smartfon odzyskał pełną sprawność. Wszystkie powyższe usługi znajdziesz w ofercie serwisu iPhone iClinica.

Czy montowane części są oryginalne?
Naprawy wykonujemy głównie na oryginalnych podzespołach. Oczywiście istnieją wyjątki, jeśli dana część nie jest dostępna w oryginale, to proponujemy wykonanie usługi na zamienniku (starsze modele iPhone’ów oraz obudowy).

Każda usługa na stronie jest opisana i jest uwzględnione, czy jest to oryginał, czy zamiennik. Taką informację można uzyskać podczas każdej próby kontaktu z nami (telefonicznie, mailowo, na czacie, osobiście).

Ponadto, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do naprawy w Polsce.

Czy kontakty/dane zapisane w telefonie zostaną skasowane?
 

Podczas napraw uszkodzeń mechanicznych dane nigdy nie są zerowane.

Zalecamy jednak wykonać kopię zapasową, ponieważ serwis nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych z telefonu, ani dalszych strat, które w wyniku tego mogą nastąpić.

Jak mogę dostarczyć urządzenie do serwisu?
Urządzenia do naprawy przyjmujemy w naszych punktach stacjonarnych. Kliknij, aby zobaczyć adresy.

Jeżeli nie są Państwo z okolic Poznania, Wrocławia lub Krakowa, to zapraszamy do skorzystania z formularza wysyłkowego z opcją darmowej wysyłki i dostawy door-to-door. Cena pozostaje taka sama.

Czy można dostarczyć urządzenie "w częściach"?
Podejmujemy się naprawy urządzeń dostarczonych w częściach do naszego serwisu.

Czas takich napraw jest wydłużony ze względu na dokładnie przetestowanie urządzenia, aby zapobiec wszelkim niedogodnościom.

Mogą wystąpić dodatkowe dopłaty, lecz zawsze informujemy o tym wcześniej.

Jak długo trwa naprawa urządzenia?
Drobne naprawy dokonywane są od ręki w przeciągu 30 minut – 1 godziny. Ponad 98% napraw dokonywanych w naszym serwisie realizowane jest w ciągu 24h.

W przypadku opóźnienia zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie o takiej sytuacji.

Zapraszamy także do sprawdzania statusu zleceń online na naszej stronie.

Czy dostanę gwarancję na wykonaną naprawę?
Na wszystkie części oraz usługi udzielamy 3-6 miesięcy gwarancji.