Wymiana wyświetlacza iPhone

Upadek iPhone’a to prawdziwa zmora dla każdego użytkownika. W takiej sytuacji wstrzymujesz oddech i nerwowo pochylasz się, aby sprawdzić stan urządzenia, czy przypadkiem naprawa wyświetlacza iPhone nie będzie konieczna. Nietrudno się domyślić dlaczego uszkodzenie sprzętu stanowi źródło dużego stresu dla wielu osób. Smartfon stał się narzędziem, bez którego trudno obejść się w życiu codziennym. Potencjalna awaria może skomplikować wiele zadań zaplanowanych na kolejne dni. Ponadto doprowadzenie urządzenia do ładu wiąże się z dodatkowym kosztem, który przecież powstał w wyniku nieuwagi. To dodatkowo rodzi frustrację.

Czasu niestety nie da się cofnąć, więc po kolizji trzeba zmierzyć się z konsekwencjami. Urządzenia mobilne produkowane przez Apple zostały wykonane ze szkła oraz aluminium. Metalowe elementy konstrukcji oczywiście charakteryzują się większą wytrzymałością i mogą wyjść z wypadku bez szwanku. Znacznie bardziej narażone są szklane segmenty, a przede wszystkim przedni panel smartfona. Możesz mówić o dużym szczęściu jeśli naruszona została wyłącznie szybka znajdująca się na wierzchu.

Wymiana szybki iPhone X

Znacznie większym problemem jest rozbity wyświetlacz iPhone. W takiej sytuacji uszkodzeniu mogły ulec również komponenty odpowiedzialne za generowanie obrazu. To nowoczesna, ale też delikatna technologia, z którą należy obchodzić się z dużą ostrożnością. W takich sytuacjach konieczna jest całościowa wymiana wyświetlacza iPhone.

Oczywiście awaria nie musi wcale powstać w wyniku upadku bądź zderzenia. Przyczyny nie zawsze są tak spektakularne. Czasem na dobrą sprawę nie wiesz dokładnie, kiedy mogło dojść do awarii. Nie da się jednak ukryć, że dzieje się coś niepokojącego. Defekt może objawiać się również poprzez problemy z działaniem ekranu dotykowego, plamy, migotanie, pionowe bądź poziome paski albo czarną planszę na wyświetlaczu. W razie wystąpienia takich symptomów warto niezwłocznie zgłosić się do serwisu pogwarancyjnego iClinica, w którym ocenione zostanie, czy naprawa wyświetlacza iPhone jest konieczna.

 

Zepsuty wyświetlacz iPhone – co robić?

Jeśli zauważysz, że na wyświetlaczu Twojego iPhone’a pojawiają się pionowe paski, plamy czy przebarwienia, ekran migocze lub dotyk w smartfonie nie zawsze reaguje, jest to sygnał, że wyświetlacz iPhone’a jest zepsuty. W takiej sytuacji konieczny jest kontakt z serwisem iPhone, który zajmie się wymianą wyświetlacza iPhone na nowy. Serwis iClinica, przed wykonaniem jakichkolwiek prac, diagnozuje sprzęt, by móc stwierdzić, czy zepsuty jest wyłącznie wyświetlacz czy może wymagana jest również naprawa przedniej kamery iPhone.

 

Czy można wymienić wyświetlacz w iPhone?

Jak najbardziej! Można, a nawet trzeba, ponieważ zepsuty wyświetlacz iPhone’a uniemożliwia swobodne korzystanie ze smartfona. Przy takim uszkodzeniu nie będziesz w stanie zadzwonić, odpisać na wiadomość czy zajrzeć na portale społecznościowe. Podobnie jak w przypadku wymiany zbitej szybki iPhone, wymianę wyświetlacza także warto wykonać jak najszybciej, by nie doprowadzić do poważniejszych uszkodzeń smartfona. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaka jest cena naprawy iPhone, zajrzyj do naszego cennika.

 

Ile trwa wymiana wyświetlacza iPhone?

To, ile trwa wymiana wyświetlacza iPhone, zależy przede wszystkim od modelu smatfona. Nowsze iPhone’y naprawiamy szybciej, ponieważ dostęp do części zamiennych jest łatwiejszy niż w przypadku starszych modeli telefonów marki Apple. Podobnie funkcjonuje to także przy innych naprawach, takich jak wymiana baterii iPhone lub też naprawa tylnej kamery iPhone. Jednak zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, by wymiana wyświetlacza przebiegła jak najszybciej, ponieważ dobrze wiemy, jak trudno obejść się na co dzień bez smartfona, który jest nie tylko telefonem, ale również aparatem, nawigacją czy odtwarzaczem muzyki.

Dlaczego naprawa wyświetlacza iPhone jest konieczna w razie awarii?

Rozbity ekran iPhone to już nie tylko defekt o charakterze estetycznym, na który można przymknąć oko. Problem jest znacznie poważniejszy, ponieważ dotyczy kluczowych podzespołów umieszczonych wewnątrz urządzenia. W takiej sytuacji dalsze korzystanie ze sprzętu jest bardzo utrudnione albo wręcz niemożliwe. Co więcej, bagatelizowanie awarii może doprowadzić do pogłębienia się komplikacji. W związku najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zasięgnięcie rady specjalisty.

Wszelkie uszkodzenia na początku oceniamy na podstawie symptomów. Dopóki nie zajrzysz do wnętrza urządzenia nie możesz mieć jednak pewności czy defekt wyświetlacza to Twój jedyny problem. Wymiana ekranu iPhone to też dobra okazja, aby rzucić okiem na pozostałe komponenty i ocenić ich stan techniczny. W razie wykrycia innych trudności, można natychmiast zareagować i oszczędzić sobie niepotrzebnego stresu w przyszłości.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy.

Jak zamówić wymianę wyświetlacza w iPhone?

Tęsknisz za płynnymi animacjami i zjawiskowym obrazem? Od nowego wyświetlacza dzieli Cię tylko jedna decyzja.

Wymiana szybki iPhone 15 / 15 Plus / 15 Pro / 15 Pro Max
Cena naprawy:

1249 - 1399 zł

Cena promocyjna naprawy:

849 - 1149 zł

Cena naprawy:

649 - 1499 zł

Cena promocyjna naprawy:

499 - 1099 zł

Cena naprawy:

599 - 999 zł

Cena promocyjna naprawy:

399 - 799 zł

Cena naprawy:

799 - 999 zł

Cena promocyjna naprawy:

549 - 849 zł

Cena naprawy:

699 - 879 zł

Cena promocyjna naprawy:

479 - 599 zł

Cena naprawy:

599 zł

Cena promocyjna naprawy:

499 zł

Cena naprawy:

599 - 829 zł

Cena promocyjna naprawy:

379 - 599 zł

Cena naprawy:

379 - 479 zł

Cena promocyjna naprawy:

319 - 359 zł

Cena naprawy:

349 - 449 zł

Cena promocyjna naprawy:

299 - 349 zł

Cena naprawy:

349 - 399 zł

Cena promocyjna naprawy:

299 - 349 zł

Cena naprawy:

299 - 349 zł

Cena promocyjna naprawy:

249 - 299 zł

Cena naprawy:

249 - 369 zł

Cena promocyjna naprawy:

249 - 299 zł

Cena naprawy:

229 - 269 zł

Cena promocyjna naprawy:

189 - 239 zł

Cena naprawy:

219 - 259 zł

Cena promocyjna naprawy:

100 - 129 zł

Cena naprawy:

199 - 229 zł

Cena promocyjna naprawy:

100 - 129 zł

Cena naprawy:

199 zł

Cena promocyjna naprawy:

99 zł

Jak dokonać wymiany ekranu iPhone w serwisie pogwarancyjnym iClinica?

Zarezerwuj wizytę lub zamów kuriera

image

Zamów darmowego kuriera

Przede wszystkim zachęcamy do korzystania z naprawy wysyłkowej. W ten sposób nie musisz nawet wychodzić z domu, aby odzyskać pełną sprawność swojego smartfona. W celu skorzystania z tej możliwości należy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej. Kurier odbierze od Ciebie uszkodzony sprzęt w wyznaczonym terminie, a następnie paczka trafi do jednego z naszych serwisów. Po zakończeniu zabiegu odeślemy urządzenie z powrotem do Twojego domu. Jednocześnie koszty doręczenia pozostają po naszej stronie.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Alternatywą dla naprawy w trybie zdalnym jest oczywiście wizyta w jednym z naszych oddziałów stacjonarnych. Serwisy pogwarancyjne iClinica możesz znaleźć w:

Zastanawiasz się ile trwa wymiana ekranu iPhone? Przywrócenie pełnej sprawności urządzenia nie powinno zająć więcej niż kilka dni roboczych. W wielu przypadkach jednak jesteśmy w stanie uporać się z problemem nawet w ciągu 30 minut.

Umów wizytę online
image

Jak przebiega wymiana wyświetlacza iPhone?

I
II
III

Po otrzymaniu uszkodzonego smartfona zaczynamy od postawienia diagnozy. Gdy już dokładnie znamy źródło problemu, jesteśmy w stanie dobrać najskuteczniejsze rozwiązanie. W trakcie operacji posługujemy się nowoczesnym sprzętem umożliwiającym punktowe i bardzo precyzyjne wykonywanie niezbędnych czynności. Takie podejście jest nie do przecenienia w kontekście rozbitego wyświetlacza iPhone, który składa się z drobnych elementów wymagających roztropności. Niebagatelną rolę odgrywa też pewna ręka specjalisty przeprowadzającego zabieg. Nasz zespół tworzą doświadczeni i wykwalifikowani eksperci, którzy stanowią o renomie całej firmy. Serwisy pogwarancyjne iClinica działają nieprzerwanie od 2009 roku. Przez ten czas zapisaliśmy na swoim koncie tysiące udanych realizacji.

Ponadto każdego dnia staramy się świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. W tym celu posługujemy się oryginalnymi częściami zamiennymi. W efekcie Twój smartfon może zachować swoją pierwotną tożsamość. Udzielamy też wsparcia już po wymianie wyświetlacza iPhone. W trosce o poczucie bezpieczeństwa klientów zapewniamy 7-miesięczną ochronę gwarancyjną.

Często jesteśmy też pytani ile kosztuje wymiana wyświetlacza iPhone. Cena zależy od używanego modelu. Im starsze wydanie posiadasz, tym niższych kosztów wykonania usługi możesz spodziewać się w naszym serwisie.

Konsultant online