Cennik napraw iPhone 5S / SE

2013 rok przypadał w trakcie złotej ery Apple. Amerykańska firma rządziła i dzieliła na światowym rynku urządzeń mobilnych, a konkurencja nie miała zbyt wiele do powiedzenia. Smartfony sygnowane jabłuszkiem często stawały się nośnikami przełomowych nowinek technicznych, a system iOS był niedoścignionym wzorem za sprawą świetnej optymalizacji oraz prostej obsługi. W takich okolicznościach powołano do życia model 5S, który wizualnie był bardzo podobny do swojego poprzednika, ale wewnątrz skrywał szereg nowości.

Nowoczesny procesor oraz usprawniony aparat cyfrowy sprawiały, że opisywany smartfon stał się liderem rynku pod względem wydajności oraz jakości fotografii. Niebagatelną zmianą było również wprowadzenie czytnika linii papilarnych, który stał się nieodłącznym elementem smartfonów produkowanych w kolejnych latach.

Cennik napraw iPhone 5S / SE

Potrzebujesz naprawy w salonie, lub zamówić kuriera?

Twój iPhone odmówił posłuszeństwa? Pod naszą opieką szybko wróci do formy. Skorzystaj z naprawy wysyłkowej.

Zapytaj o szczegóły naprawy Zamów darmowego kuriera

Wolisz odwiedzić nas osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych? Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Inne naprawy

iPhone 5S / SE

Spotkajmy się w naszym serwisie iClinica

Zaplanuj wizytę w serwisie na konkretna godzinę.

Umów wizytę online

Napraw swojego iPhona nie wychodząc z domu

Zamów darmowego kuriera do domu.

zamów darmowego kuriera

Masz jakieś pytania?

Jeśli nie znalazłeś usługi zadzwoń do nas lub napisz. A napewno nie zostawimy się samego z problemem.

icon down

+48 666 666 317 biuro@iclinica.pl

iPhone SE – zgrabna piękność z potężnymi bebechami

W 2014 ukazały się modele iPhone 6 oraz 6 Plus, które biły rekordy popularności. Choć odświeżona estetyka skradła serca fanów, nie wszystkim przypadła do gustu. Niektórzy wciąż preferowali nieco mniejszą, lecz grubszą bryłę znaną z wersji 5 oraz 5S. Dla wielu osób takie urządzenie było poręczniejsze, a zarazem wygodniejsze w obsłudze. W efekcie powstał iPhone SE, czyli połączenie wyglądu 5S z podzespołami wykorzystanymi w szóstej odsłonie. Przystępna cena przyciągnęła do sklepów miliony klientów. Wydanie z 2016 roku w dalszym ciągu jest bardzo często widywane na polskich ulicach. Jego popularność wynika z tego, że Apple wciąż nie zaproponowało alternatywy dla zwolenników kompaktowych urządzeń.

Jak klasyki przetrwały próbę czasu?

Kilka lat w dynamicznie rozwijającej się branży technologicznej to szmat czasu. Oba opisywane modele korzystają z systemu iOS, który wprawnie hamuje proces starzenia. W związku z tym nadal bardzo dobrze radzą sobie z podstawowymi funkcjami, ale na pewno dzieli je przepaść od najnowszych flagowców. Znaczącym problemem mogą być uszkodzenia mechaniczne, które pojawiły się w trakcie eksploatacji.

Jak możemy pomóc?

W przypadku naprawy iPhone mamy dobrą wiadomość. Wymiana szybki iPhone 5S nie jest zbyt kosztowna. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku nowszego wydania. Wymiana szybki iPhone SE łagodnie obejdzie się z Twoim portfelem. Jeśli chodzi o serwis iPhone, świadczymy kompleksowe usługi. W związku z tym możemy zająć się szybką oraz lcd, czyli wymianą wyświetlacza iPhone 5S. Warto zaznaczyć, że wymiana wyświetlacza iPhone SE kosztuje u nas dokładnie tyle samo.

Jedną z najczęstszych usterek jest również wysłużone ogniwo. Po kilku latach użytkowania, czas pracy na jednym ładowaniu pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli borykasz się z tym problemem, możemy dokonać wymiany baterii iPhone 5S. Po wykonaniu zabiegu od razu odczujesz różnicę w komforcie pracy z urządzeniem. Ponadto oferujemy również wsparcie z zakresu wymiany baterii iPhone SE.

Z naszych doświadczeń wynika, że wejście Lightning również może ulegać uszkodzeniom. Zajmujemy się wymianą złącza ładowania iPhone 5S. Korzystasz z nowszego modelu? Jesteśmy do Twojej dyspozycji z wymianą złącza ładowania iPhone SE.

Konsultant online