Zaznacz stronę
naprawa iphone se

iPhone 5S oraz iPhone SE – niezawodne modele, które nadal mają rzesze fanów

 

2013 rok przypadał w trakcie złotej ery Apple. Amerykańska firma rządziła i dzieliła na światowym rynku urządzeń mobilnych, a konkurencja nie miała zbyt wiele do powiedzenia. Smartfony sygnowane jabłuszkiem często stawały się nośnikami przełomowych nowinek technicznych, a system iOS był niedoścignionym wzorem za sprawą świetnej optymalizacji oraz prostej obsługi. W takich okolicznościach powołano do życia model 5S, który wizualnie był bardzo podobny do swojego poprzednika, ale wewnątrz skrywał szereg nowości.

Nowoczesny procesor oraz usprawniony aparat cyfrowy sprawiały, że opisywany smartfon stał się liderem rynku pod względem wydajności oraz jakości fotografii. Niebagatelną zmianą było również wprowadzenie czytnika linii papilarnych, który stał się nieodłącznym elementem smartfonów produkowanych w kolejnych latach.

iPhone SE – zgrabna piękność z potężnymi bebechami

W 2014 ukazały się modele iPhone 6 oraz 6 Plus, które biły rekordy popularności. Choć odświeżona estetyka skradła serca fanów, nie wszystkim przypadła do gustu. Niektórzy wciąż preferowali nieco mniejszą, lecz grubszą bryłę znaną z wersji 5 oraz 5S. Dla wielu osób takie urządzenie było poręczniejsze, a zarazem wygodniejsze w obsłudze. W efekcie powstał iPhone SE, czyli połączenie wyglądu 5S z podzespołami wykorzystanymi w szóstej odsłonie. Przystępna cena przyciągnęła do sklepów miliony klientów. Wydanie z 2016 roku w dalszym ciągu jest bardzo często widywane na polskich ulicach. Jego popularność wynika z tego, że Apple wciąż nie zaproponowało alternatywy dla zwolenników kompaktowych urządzeń.

Jak klasyki przetrwały próbę czasu?

Kilka lat w dynamicznie rozwijającej się branży technologicznej to szmat czasu. Oba opisywane modele korzystają z systemu iOS, który wprawnie hamuje proces starzenia. W związku z tym nadal bardzo dobrze radzą sobie z podstawowymi funkcjami, ale na pewno dzieli je przepaść od najnowszych flagowców. Znaczącym problemem mogą być uszkodzenia mechaniczne, które pojawiły się w trakcie eksploatacji.

Jak możemy pomóc?

W przypadku naprawy iPhone mamy dobrą wiadomość. Wymiana szybki iPhone 5S nie jest zbyt kosztowna. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku nowszego wydania. Wymiana szybki iPhone SE łagodnie obejdzie się z Twoim portfelem. Jeśli chodzi o serwis iPhone, świadczymy kompleksowe usługi. W związku z tym możemy zająć się szybką oraz lcd, czyli wymianą wyświetlacza iPhone 5S. Warto zaznaczyć, że wymiana wyświetlacza iPhone SE kosztuje u nas dokładnie tyle samo.

Jedną z najczęstszych usterek jest również wysłużone ogniwo. Po kilku latach użytkowania, czas pracy na jednym ładowaniu pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli borykasz się z tym problemem, możemy dokonać wymiany baterii iPhone 5S. Po wykonaniu zabiegu od razu odczujesz różnicę w komforcie pracy z urządzeniem. Ponadto oferujemy również wsparcie z zakresu wymiany baterii iPhone SE.

Z naszych doświadczeń wynika, że wejście Lightning również może ulegać uszkodzeniom. Zajmujemy się wymianą złącza ładowania iPhone 5S. Korzystasz z nowszego modelu? Jesteśmy do Twojej dyspozycji z wymianą złącza ładowania iPhone SE.

Czy montowane części są oryginalne?
Naprawy wykonujemy głównie na oryginalnych podzespołach. Oczywiście istnieją wyjątki, jeśli dana część nie jest dostępna w oryginale, to proponujemy wykonanie usługi na zamienniku (starsze modele iPhone’ów oraz obudowy).

Każda usługa na stronie jest opisana i jest uwzględnione, czy jest to oryginał, czy zamiennik. Taką informację można uzyskać podczas każdej próby kontaktu z nami (telefonicznie, mailowo, na czacie, osobiście).

Ponadto, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do naprawy w Polsce.

Czy kontakty/dane zapisane w telefonie zostaną skasowane?
 

Podczas napraw uszkodzeń mechanicznych dane nigdy nie są zerowane.

Zalecamy jednak wykonać kopię zapasową, ponieważ serwis nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych z telefonu, ani dalszych strat, które w wyniku tego mogą nastąpić.

Jak mogę dostarczyć urządzenie do serwisu?
Urządzenia do naprawy przyjmujemy w naszych punktach stacjonarnych. Kliknij, aby zobaczyć adresy.

Jeżeli nie są Państwo z okolic Poznania, Wrocławia lub Krakowa, to zapraszamy do skorzystania z formularza wysyłkowego z opcją darmowej wysyłki i dostawy door-to-door. Cena pozostaje taka sama.

Czy można dostarczyć urządzenie "w częściach"?
Podejmujemy się naprawy urządzeń dostarczonych w częściach do naszego serwisu.

Czas takich napraw jest wydłużony ze względu na dokładnie przetestowanie urządzenia, aby zapobiec wszelkim niedogodnościom.

Mogą wystąpić dodatkowe dopłaty, lecz zawsze informujemy o tym wcześniej.

Jak długo trwa naprawa urządzenia?
Drobne naprawy dokonywane są od ręki w przeciągu 30 minut – 1 godziny. Ponad 98% napraw dokonywanych w naszym serwisie realizowane jest w ciągu 24h.

W przypadku opóźnienia zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie o takiej sytuacji.

Zapraszamy także do sprawdzania statusu zleceń online na naszej stronie.

Czy dostanę gwarancję na wykonaną naprawę?
Na wszystkie części oraz usługi udzielamy 3-6 miesięcy gwarancji.