Wymiana głośnika rozmów iPhone

Komplikacje z odtwarzaniem dźwięku z całą pewnością nie zdarzają się tak często jak awarie wyświetlacza bądź baterii. Nie oznacza to jednak, że naprawa głośnika iPhone stanowi bardzo rzadko przeprowadzany zabieg. Awarie w tym obszarze również mogą powstawać w wyniku kolizji.

Czasem smartfon zostanie uderzony na tyle niefortunnie, że uszkodzeniu ulegnie właśnie moduł odpowiedzialny za odtwarzanie dźwięku podczas rozmów telefonicznych.

Innym winowajcą mogą być zanieczyszczenia. Szczególnie niebezpieczne w tym zakresie okazują się wszelkie płyny, a także brud gromadzący się na powierzchni urządzenia. W związku z tym warto utrzymywać sprzęt w czystości oraz trzymać go z daleka od zbiorników wodnych. W teorii producent zapewnia o odporności sprzętu na pył oraz płyny. Niestety wielokrotnie mieliśmy już okazję naprawiać zalany iPhone, więc wszelkie deklaracje przyjmujemy z przymrużeniem oka.

iPhoneXS_wymiana_glosnik_rozmow

iPhone – nie działa głośnik rozmów. Co robić?

Zacznij od sprawdzenia ustawień dźwięku. Przełącznik wyciszenia ustaw w taki sposób, by pomarańczowy pasek nie był widoczny. Jeśli to nie pomoże, upewnij się, czy nie jest wymagana naprawa przycisku wyciszenia iPhone’a.

Następnie wyczyść odbiornik oraz głośnik rozmów iPhone’a. W tym celu zdejmij z telefonu etui lub obudowę, które utrudniają korzystanie z głośnika rozmów i sprawdź, czy nie jest on zabrudzony. Jeśli jest, wyczyść go bardzo ostrożnie za pomocą pędzelka, chusteczki lub cienkiej igły.

Jeśli to nie pomoże, przejdź do ustawień telefonu, a następnie do ustawień dźwięku. Kilkakrotnie przeciągnij suwak Dzwonek i alerty w jedną i w drugą stronę. Jeśli mimo tego nie usłyszysz żadnego dźwięku lub zauważysz, że wspomniany suwak jest przygaszony, głośnik najprawomocniej wymaga serwisu Apple.

 

Dlaczego głośnik rozmów w iPhone nie działa?

Zepsuty głośnik rozmów iPhone’a może nie działać z powodu wcześniejszego uszkodzenia, którego doznał telefon. Mowa tu zarówno o upadku z wysokości, uderzeniu innym przedmiotem czy też zamoczeniu smartfona w wodzie. Są to bowiem najczęstsze przyczyny awarii głośnika rozmów iPhone’a. Wówczas bardzo często niezbędna jest także wymiana mikrofonu iPhone’a.

 

Czy wymiana głośnika w iPhone jest konieczna?

W przypadku, gdy wymienione powyżej wskazówki nie podziałają, najprawdopodobniej konieczna będzie wymiana głośnika od rozmowy iPhone’a. Pamiętaj, by nie czekać z reakcją zbyt długo, ponieważ może okazać się, że problem jest dużo bardziej złożony, a każdy dzień oczekiwania tylko go pogłębia.

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje wymiana głośnika rozmów iPhone’a, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem naprawy iPhone.

Dlaczego warto zadbać, by głośnik rozmów iPhone był w pełni sprawny?

Nie da się ukryć, że współcześnie najpopularniejszą formą komunikacji jest wymiana wiadomości. Na korzyść tej metody przemawia przede wszystkim komfort. Napisanie kilku słów wymaga zaledwie kilku sekund i można to zrobić w trakcie wykonywania innych czynności. Oczywiście takie rozwiązanie nie jest jednak wolne od wad.

Przede wszystkim wiadomości mają kompaktową formę i czasem trudno uchwycić w nich emocje. To natomiast może prowadzić do wystąpienia nieporozumień. W związku z tym w niektórych sytuacjach warto zdecydować się na klasyczną rozmowę telefoniczną i poświęcić kilka minut na wymianę zdań. Dzięki temu zyskasz absolutną pewność, że przekaz nie pozostawia żadnych wątpliwości. Ponadto budowanie relacji przychodzi naturalniej, kiedy słyszysz głos drugiego człowieka. Z uwagi na wymienione czynniki sprawny głośnik może okazać się bardzo istotny w toku codziennych obowiązków, dlatego naprawa głośnika rozmów w iPhone wydaje się być konieczna.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy.

Ile kosztuje wymiana głośnika rozmów iPhone?

Rozmowy telefoniczne to nieodłączny element Twojej codzienności? Powierz nam naprawę głośnika, aby utrzymać kontakt z bliskimi i współpracownikami.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 / 14 Plus / 14 Pro / 14 Pro Max

Naprawa głośnika iPhone - wysyłkowa lub w serwisie

Darmowy kurier, lub umówiona wizyta w naszym serwisie, co wygodniej? Zdecyduj sam.

image

Zamów darmowego kuriera

Jeżeli zależy Tobie na przeprowadzeniu całego procesu zdalnie, masz do dyspozycji wysyłkową naprawę głośnika rozmów w iPhone. W celu zamówienia usługi należy wypełnić formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. W umówionym terminie kurier odbierze od Ciebie zepsutego iPhone’a. Po pomyślnym ukończeniu naprawy, urządzenie zostanie odesłane pod Twój adres. Co więcej, nasz serwis pokryje koszty doręczenia przesyłki.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Oczywiście możesz też zgłosić się do nas osobiście i wymienić głośnik rozmów iPhone na miejscu. Aktualnie serwisy pogwarancyjne iClinica znajdują się w

Umów wizytę online
image

Jak przebiega wymiana głośnika rozmów iPhone?

I
II

Po otrzymaniu zepsutego urządzenia, weryfikujemy źródło problemu oraz stawiamy diagnozę. Komplikacje z odtwarzaniem dźwięku często spowodowane są zanieczyszczeniami znajdującymi się wewnątrz urządzenia. W związku z tym przeprowadzamy czyszczenie głośnika iPhone. Czasem już to wystarczy, by urządzenie odzyskało pełną sprawność, dlatego wymiana głośnika rozmów w iPhone nie zawsze jest konieczna.

Niekiedy jednak problem bywa poważniejszy. W tej sytuacji może okazać się, że naprawa głośnika rozmów iPhone niewystarczająca. Nad przebiegiem każdego zabiegu czuwa doświadczony specjalista. W trakcie naprawy posługujemy się nowoczesnymi narzędziami umożliwiającymi zachowanie pełnej precyzji. Co więcej, wykorzystujemy oryginalne części zamienne. W efekcie masz pewność, że Twój iPhone zachowa swoją pierwotną tożsamość.

Konsultant online