Zaznacz stronę
wymiana szybki iPad

Cennik napraw iPad

W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość usunięcia usterek sprzętowych w iPadach, które powstały w wyniku urazów mechanicznych.

Uszkodzone urządzenia przyjmujemy w naszych punktach stacjonarnych, ale także mogą Państwo wypełnić formularz zgłoszeniowy z opcją darmowej wysyłki i dostawy door to door. Cena pozostaje jednakowa, bez względu na opcję dostarczenia naprawianego urządzenia.

Podane kwoty obejmują cenę części i robocizny, bez ukrytych kosztów.

Naprawa iPad

Wybierz swój modelNie widzisz swojego urządzenia? Nic straconego!

iClinica, to nie tylko naprawa iPad’ów

Serwis zajmuje się także naprawami pogwarancyjnymi iPhone’ów i MacBook’ów. Nasi serwisanci mogą się zająć także tego typu sprzętami. Nie ma naprawy, której nie podjęliby się nasi specjaliści – czyszczenie po zalaniu, urazy mechaniczne, naprawy software, przyśpieszenie działania i wiele innych!

serwis apple

iClinica – naprawa iPhone, iPad, MacBook

… i to już od przeszło 9 lat!

Przez ten czas udało się otworzyć serwisy iPhone w aż czterech miastach: Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy.

Każda naprawa iPhone jest dla nas tak samo istotna. Nieważne, czy chodzi o wymianę baterii, czy obudowy – każda naprawa iPhone jest profesjonalnie realizowana przez doświadczonych serwisantów korzystających z najnowocześniejszych narzędzi. Dlatego nasz serwis iPhone cieszy się tak dużą renomą i zdobył rzeszę zadowolonych klientów.

A my dbamy o ich zadowolenie oraz czas. Każda naprawa iPhone wykonywana jest od ręki przy użyciu tylko oryginalnych części. Nasz serwis iPhone daje także gwarancję na każdą naprawę.

 

serwis apple warszawa