Cennik napraw iPad

W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość usunięcia usterek sprzętowych w iPadach, które powstały w wyniku urazów mechanicznych.

Uszkodzone urządzenia przyjmujemy w naszych punktach stacjonarnych, ale także mogą Państwo wypełnić formularz zgłoszeniowy z opcją darmowej wysyłki i dostawy door to door. Cena pozostaje jednakowa, bez względu na opcję dostarczenia naprawianego urządzenia.

Podane kwoty obejmują cenę części i robocizny, bez ukrytych kosztów.

Rezerwuj wizytę Zamów darmowego kuriera

iPad naprawa

Wybierz serię a następnie model

image

Seria

7.9"

image

Seria

9.7"

image

Seria

Pro

image

Seria

7.9"

image

Seria

9.7"

image

Seria

Pro

INNE NAPRAWY

Nie znalazłeś swojego urządzenia?

Naprawa wysylkowa

Serwis zajmuje się także naprawami pogwarancyjnymi iPad’ów i MacBook’ów. Nasi serwisanci mogą się zająć także tego typu sprzętami. Nie ma naprawy, której nie podjęliby się nasi specjaliści – czyszczenie po zalaniu, urazy mechaniczne, naprawy software, przyśpieszenie działania i wiele innych!

Cennik iPhoneCennik MacBook

Naprawa wysylkowa

TO JUŻ PRZESZŁO 9 LAT!

Profesjonalna naprawa iPhone, iPad, MacBook

Przez ten czas udało się otworzyć serwisy iPhone w aż pięciu miastach: Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy.

Każda naprawa iPhone jest dla nas tak samo istotna. Nieważne, czy chodzi o wymianę baterii, czy obudowy – każda naprawa iPhone jest profesjonalnie realizowana przez doświadczonych serwisantów korzystających z najnowocześniejszych narzędzi. Dlatego nasz serwis iPhone cieszy się tak dużą renomą i zdobył rzeszę zadowolonych klientów.

A my dbamy o ich zadowolenie oraz czas. Każda naprawa iPhone wykonywana jest od ręki przy użyciu tylko oryginalnych części. Nasz serwis iPhone daje także gwarancję na każdą naprawę.

Cennik napraw iPad

Urządzenia marki Apple z roku na rok zyskują coraz większą popularność w Polsce. Dużym zainteresowaniem cieszą się niewątpliwie iPady, które są bardzo funkcjonalnymi sprzętami używanymi zarówno do pracy, jak i rozrywki. Pomimo swojej niebywałej wydajności, im również zdarzają się awarie. Do naszego serwisu iPad najczęściej zgłaszają się klienci, którzy chcą wymienić wyświetlacz lub szybkę w swoim urządzeniu. Taką usługę bez żadnego problemu wykonujemy w naszym serwisie. Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób iPad jest narzędziem, bez którego nie wyobrażają sobie codziennej pracy, robimy wszystko, co w naszej mocy, by naprawa była wykonana jak najszybciej. Co więcej, na każdą naprawę iPada dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Jak możesz zobaczyć w naszym cenniku napraw iPada, podejmujemy się serwisu zarówno starszych modeli iPadów, takich jak iPad 1, 2 czy 3, jak i najnowszych, takich jak iPad Air, iPad Air 2, iPad Air 3 czy też iPad Pro 10,5″ lub iPad Pro 9,7’’. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez czat na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do naszych serwisów stacjonarnych w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie oraz Bydgoszczy.

Serwis iPadów – jakie są najczęstsze usterki?

Jeśli chodzi o iPady, to najczęściej trafiają one do naszego serwisu z zepsutym ekranem lub zbitą szybką. Tak naprawdę nietrudno o takie uszkodzenie. Wystarczy, że urządzenie spadnie z niewielkiej wysokości. Właśnie dlatego tak ważne jest zabezpieczanie swojego sprzętu poprzez uzbrojenie go w szkło hartowane czy odpowiednie etui. Jeśli jednak to nie pomoże, przychodzimy z pomocą i zapewniamy szybki oraz kompleksowy serwis iPada. W przypadku zbicia szybki czy uszkodzenia ekranu warto od razu udać się do serwisu, by nie doprowadzić do jeszcze większych problemów z wyświetlaczem. Dodatkowo korzystanie z takiego ekranu nie jest wcale komfortowe, o ile w ogóle jest możliwe, ponieważ na wyświetlaczu mogą pojawić się pasy, które ograniczają widoczność.

Szybki i skuteczny serwis iPad

Jeśli Twój iPad uległ uszkodzeniu, najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze sprawdzonego i wiarygodnego serwisu. Przynieś go do nas, a my zadbamy o kompleksową, szybką i skuteczną naprawę. Pomogą nam w tym najnowocześniejsze narzędzia oraz sprzęty diagnostyczne. Naprawy iPadów staramy się realizować w przeciągu maksymalnie 4-5 dni.

Dla wielu osób świetnym rozwiązaniem jest również nasz serwis wysyłkowy. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny na naszej stronie internetowej, wybierzesz datę i godzinę odbioru paczki przez kuriera, wysokość ubezpieczenia, a także adres wysyłki powrotnej. Następnie pozostaje tylko spakować iPada i wydrukować list przewozowy, który dołączysz do przesyłki. Kurier odbierze od Ciebie paczkę. Gdy zostanie dostarczona do nas, sprawdzimy sprzęt i poinformujemy Cię o wynikach diagnozy. Teraz możesz zdecydować, czy chcesz, żebyśmy naprawili Twojego iPada. Jeśli się zdecydujesz, naprawione urządzenie odeślemy do Ciebie za pobraniem. Pamiętaj, żeby przy odbiorze sprawdzić stan paczki.

Konsultant online