Zaznacz stronę

naprawa iphone, ipad, macbook

Serwis Apple Poznań

Serwis Apple Poznań

iClinica Poznań!

iClinica to profesjonalny serwis Apple świadczący usługi pogwarancyjnej naprawy od 2009 roku. Oddział w Poznaniu może poszczycić się największym doświadczeniem w tym mieście – powstaliśmy jako jedni z pierwszych. Przez 10 lat doświadczenia zgromadziliśmy duże grono stałych klientów, którzy chętnie powracają w razie potrzeby.

Serwis iClinica to gwarancja najwyższej jakości i zadowolenia. Twoje urządzenie będzie naprawiane bardzo szybko, na oryginalnych częściach i z najdłuższą gwarancją na rynku – nawet do 7 miesięcy!

Lokalizacja

ul. Ratajczaka 35

61-618 Poznań

}

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek

godz. 9 – 19

Sobota

godz. 10 – 16

Kontakt

iClinica wyznacza trendy

Naprawa iPhone Poznań

W dzisiejszych czasach bardzo ciężko obejść się bez telefonu nawet na czas jego naprawy. Dlatego też robimy wszystko, aby czas realizacji był możliwe najkrótszy. Dodatkowo montowane podzespoły są oryginalne i sprawdzone – minimalizuje to ryzyko kolejnych powrotów do serwisu celem usunięcia usterek. Nie wspominając już o tym, że nasz serwis apple zatrudnia tylko doświadczonych pracowników, którzy w większości przypadków postawią szybką i skuteczną diagnozę. O tym wszystkim świadczą o tym wysokie oceny naszych klientów na portalu Facebook (4.9/5.0) i Google (4.8/5.0).

Wyróżniamy się na tle konkurencji! To my właśnie my jako pierwsi wykorzystujemy laser do zdejmowania tylnych klapek. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, a przede wszystkim profesjonalne myjki ultradźwiękowe, które drastycznie zwiększają szansę na przywrócenie do życia zalanych Waszych jabłuszek. Zapraszamy do obejrzenia filmiku przedstawiającego nasz serwis i pracę, którą w nim wykonujemy!

 

Serwis Apple Poznań

Naprawa MacBook Poznań

iClinica to nie tylko naprawa iPhone – nasz serwis apple dokonuje także specjalistycznych napraw MacBooków. Wymiana klawiatury, wymiana baterii, wymiana matrycy, czyszczenie po zalaniu, wymiana pasty termoprzewodzącej, ale także naprawy płyt głównych – to wszystko w jednym miejscu. Jako jedni z nielicznych posiadamy także całkiem spory magazyn części do MacBooków – gwarantujemy przystępne ceny i terminy realizacji!

Urządzenia apple nie są dla nas żadną tajemnicą. Jesteśmy pewni swoich usług, dlatego każdy nasz klient otrzymuje długą gwarancję!

Serwis iPhone, iPad, MacBook Poznań

Najczęściej wykonywane naprawy

Wymiana wyświetlacza iPhone

Oryginalne części i zamienniki w niższych modelach. Gwarancja 3-7 miesięcy, czas naprawy tylko 30 minut.

Wymiana szybki iPhone

Tylko oryginalne części. Najdłuższa gwarancja na rynku – aż 7 miesięcy! Czas naprawy tylko 30 minut.

Wymiana baterii iPhone

Tylko oryginalne części! Gwarancja zawsze 6 miesięcy, czas naprawy tylko 30 minut.

Czyszczenie po zalaniu iPhone

Wysoka skuteczność po zalaniu! Wykonujemy mycie płyty głównej w wanience ultradźwiękowej, w płynie antykorozyjnym.

Wymiana szyby iPad

Usługa wykonywana na oryginalnych częściach apple. Udzielana jest gwarancja 6 miesięcy, czas wymiany 1-3 dni robocze. 

Wymiana baterii MacBook

Wykonujemy wymiany baterii w Macbook’ach. Części oryginalne, 6 miesięcy gwarancji, czas wymiany 1-2 dni robocze.

Wymiana klawiatury MacBook

Wymiana klawiatury wykonywana jest na oryginalnych podzespołach (klawiatura + podświetlenie). Gwarancja 6 miesięcy, czas wymiany 1-3 dni robocze.

Czyszczenie po zalaniu MacBook

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do czyszczenia po zalaniu płyt głównych – wanna ultradźwiękowa z płynem antykorozyjnym. Wysoka skuteczność napraw!

SERWIS APPLE POZNAŃ

Naprawa wysyłkowa w serwisie Apple Poznań

Z jakiegoś powodu nie możesz dotrzeć do naszego stacjonarnego serwisu Apple w Poznaniu, jednak chcesz jak najszybciej naprawić iPhone’a, MacBooka lub iPada?

Nic prostszego! U nas nie musisz tracić czasu – wystarczy, że skorzystasz z oferty naprawy wysyłkowej, którą realizujemy nie tylko w stolicy Wielkopolski, ale także na terenie całego kraju. Na czym polega? Ty przygotowujesz urządzenia marki Apple, a my odbieramy je prosto spod wskazanego adresu w wybranym przez Ciebie terminie. Aby umówić wizytę darmowego kuriera, wystarczy wypełnić dostępny na naszej stronie internetowej formularz – po zakończeniu zostanie wygenerowane zlecenie, a Tobie pozostaje tylko czekać na pojawienie się przewoźnika. W międzyczasie spakuj paczkę i wydrukuj list przewozowy, który należy wręczyć kurierowi. Po odbiorze przesyłki rozpoczyna się diagnostyka, wycena, a na końcu naprawa iPhone lub innego sprzętu marki Apple.

Oczywiście, przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac kontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia szczegółów i uzyskania potwierdzenia – po otrzymaniu zielonego światła przystępujemy do działania. Naprawione urządzenie wysyłamy z serwisu Apple w Poznaniu pod wskazany adres – płatność odbywa się za pobraniem, dlatego miej przy sobie gotówkę. Sprzęt działa, jak należy? Świetnie! Otrzymujesz na niego aż do 7 miesięcy gwarancji. Nie zapomnij wystawić nam opinii i podzielić się z innymi klientami wrażeniami z usługi – każde słowo jest dla nas ważne. Możesz zrobić to przez Google lub Facebooka.

Poznaj opinie naszych Klientów!

Ponad 1500 pozytywnych opinii znajdziesz na: Google Maps i Facebooku