Zaznacz stronę

naprawa iphone, ipad, macbook

Serwis Apple Poznań

Serwis Apple Poznań

iClinica Poznań!

iClinica to profesjonalny serwis Apple świadczący usługi pogwarancyjnej naprawy od 2009 roku. Oddział w Poznaniu może poszczycić się największym doświadczeniem w tym mieście – powstaliśmy jako jedni z pierwszych. Przez 10 lat doświadczenia zgromadziliśmy duże grono stałych klientów, którzy chętnie powracają w razie potrzeby.

Serwis iClinica to gwarancja najwyższej jakości i zadowolenia. Twoje urządzenie będzie naprawiane bardzo szybko, na oryginalnych częściach i z najdłuższą gwarancją na rynku – nawet do 7 miesięcy!

Lokalizacja

ul. Ratajczaka 35

61-618 Poznań

}

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek

godz. 9 – 19


Sobota

godz. 10 – 14

Kontakt

iClinica wyznacza trendy

Naprawa iPhone Poznań

W dzisiejszych czasach bardzo ciężko obejść się bez telefonu nawet na czas jego naprawy. Dlatego też robimy wszystko, aby czas realizacji był możliwe najkrótszy. Dodatkowo montowane podzespoły są oryginalne i sprawdzone – minimalizuje to ryzyko kolejnych powrotów do serwisu celem usunięcia usterek. Nie wspominając już o tym, że w serwisie pracują doświadczeni serwisanci, którzy w większości przypadków postawią szybką i skuteczną diagnozę. O tym wszystkim świadczą o tym wysokie oceny naszych klientów na portalu Facebook (4.9/5.0) i Google (4.8/5.0).

Wyróżniamy się na tle konkurencji! To my właśnie my jako pierwsi wykorzystujemy laser do zdejmowania tylnych klapek. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, a przede wszystkim profesjonalne myjki ultradźwiękowe, które drastycznie zwiększają szansę na przywrócenie do życia zalanych Waszych jabłuszek. Zapraszamy do obejrzenia filmiku przedstawiającego jak nasi serwisanci pracują!

  

Serwis Apple Poznań

Naprawa MacBook Poznań

iClinica to nie tylko naprawa iPhone – dokonujemy także specjalistycznych napraw MacBooków. Wymiana klawiatury, wymiana baterii, wymiana matrycy, czyszczenie po zalaniu, wymiana pasty termoprzewodzącej, ale także naprawy płyt głównych – to wszystko w jednym miejscu. Jako jedni z nielicznych posiadamy także całkiem spory magazyn części do MacBooków – gwarantujemy przystępne ceny i terminy realizacji!

Urządzenia z jabłkiem nie są dla nas żadną tajemnicą. Jesteśmy pewni swoich usług, dlatego każdy nasz klient otrzymuje długą gwarancję!

Serwis iPhone, iPad, MacBook Poznań

Najczęściej wykonywane naprawy

Wymiana wyświetlacza iPhone

Oryginalne części i zamienniki w niższych modelach. Gwarancja 3-7 miesięcy, czas naprawy tylko 30 minut.

Wymiana szybki iPhone

Tylko oryginalne części. Najdłuższa gwarancja na rynku – aż 7 miesięcy! Czas naprawy tylko 30 minut.

Wymiana baterii iPhone

Tylko oryginalne części! Gwarancja zawsze 6 miesięcy, czas naprawy tylko 30 minut.

Czyszczenie po zalaniu iPhone

Wysoka skuteczność po zalaniu! Wykonujemy mycie płyty głównej w wanience ultradźwiękowej, w płynie antykorozyjnym.

Wymiana szyby iPad

Usługa wykonywana na oryginalnych częściach. Udzielana jest gwarancja 6 miesięcy, czas wymiany 1-3 dni robocze. 

Wymiana baterii MacBook

Wykonujemy wymiany baterii w Macbook’ach. Części oryginalne, 6 miesięcy gwarancji, czas wymiany 1-2 dni robocze.

Wymiana klawiatury MacBook

Wymiana klawiatury wykonywana jest na oryginalnych podzespołach (klawiatura + podświetlenie). Gwarancja 6 miesięcy, czas wymiany 1-3 dni robocze.

Czyszczenie po zalaniu MacBook

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do czyszczenia po zalaniu płyt głównych – wanna ultradźwiękowa z płynem antykorozyjnym. Wysoka skuteczność napraw!

Poznaj opinie naszych Klientów!

Ponad 1500 pozytywnych opinii znajdziesz na: Google Maps i Facebooku

Miła i profesjonalna obsługa oraz przede wszystkim uczciwe podejście. Naprawiam w iClinica wiele urządzeń i za każdym razem mogę liczyć na bardzo szybką i sprawną naprawę. Na szczególne zauważenie zasługuje bardzo długa gwarancja serwisowa na wykonaną naprawę i ewentualne poprawki od ręki. Polecam!

Paweł Tomalka

Właściciel, FotoPro360

Polecam serdecznie serwis iClinica. Już na samym wejściu robi wrażenie – minimalistyczny design i wysoka estetyka. Pomocna obsługa, która zawsze dobrze doradzi i szybko naprawi usterkę. To wszystko w połączeniu z długą gwarancją sprawia, że naprawa sprzętu Apple staje się mniej straszna. Za każdym razem urządzenie wygląda i działa jak nowe!

Jakub Kiczko

właściciel, Automater.pl

Zdecydowanie możemy polecić iClinicę jako firmę, która spełnia wszelkie oczekiwania naszej wymagającej Redakcji. Przede wszystkim chcieliśmy podziękować za szybkie naprawy, każdy dzień bez macbooka, to przecież dzień stracony. Wyrazy poszanowania za to, że sprzęt jest dobrze przetestowany przed wysyłką i montowane podzespoły są sprawdzone – na ten moment obeszło się bez żadnej reklamacji, również po wszelkich aktualizacjach, a z doświadczenia wiemy, że to sprawa kluczowa. Najlepsza klinika dla niesprawnych jabłuszek!

Redakcja

Bitcoin.pl