Cennik napraw iPhone 7 Plus

Premiery z 2016 roku były przełomowe dla całej serii iPhone. Choć na pierwszy rzut oka trudno było dopatrzyć się różnic względem modeli 6S, w sferze funkcjonalnej nastąpiło kilka znaczących zmian. Przede wszystkim twórcy pozbyli się kultowego gniazda słuchawkowego, co wzbudziło spore kontrowersje wśród użytkowników. W ramach rekompensaty zaproponowali niezbyt poręczną przejściówkę. Zrezygnowano też z fizycznego przycisku „Home”, który od tamtej pory miał charakter wirtualny i reagował na nacisk. Ponadto iPhone po raz pierwszy otrzymał certyfikat potwierdzający odporność na kurz oraz wodę w podstawowym wymiarze.

Cennik napraw iPhone 7 Plus

Potrzebujesz naprawy w salonie, lub zamówić kuriera?

Z Twoim iPhone’em dzieje się coś niepokojącego? Wyślij go do naszej kliniki. Postawimy diagnozę i wdrożymy najskuteczniejsze metody leczenia.

Zapytaj o szczegóły naprawy Zamów darmowego kuriera

Wolisz odwiedzić nas osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych? Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Jakie są różnice pomiędzy iPhone 7 Plus a mniejszym wydaniem?

Do 2016 roku wersje z „Plusem” były głównie tworzone z myślą o użytkownikach ceniących sobie większe urządzenia. Twórcy nie przewidywali jednak wprowadzania znaczących różnic w specyfikacji. To podejście uległo zmianie wraz z wprowadzeniem iPhone’a 7 Plus. Tym razem powiększone wydanie zostało wyposażone w dodatkowy gigabajt pamięci operacyjnej. Dzięki temu urządzenie uzyskuje wyższe wyniki wydajności, a ponadto sprawniej radzi sobie w zetknięciu z obciążającymi działaniami. Dodatkowo projektanci zaimplementowali dodatkowy obiektyw aparatu. Dzięki temu zwolennicy fotografii mobilnej zyskali szerszy zakres możliwości. Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon, zainstalowano również większy wyświetlacz. Ekran pracował na rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, a jego przekątna wynosiła 5,5 cala. Takie rozwiązanie wymagało też mocniejszego źródła zasilania.  W związku z tym bateria ma większą pojemność niż w podstawowym wariancie.

Jak sprawuje się iPhone 7 Plus po latach?

Z perspektywy czasu można stwierdzić, że mało kto chowa urazę za usunięcie gniazda słuchawkowego. Koniec końców inni producenci poszli tą samą drogą, a ponadto słuchawki bezprzewodowe dynamicznie zyskują coraz większą popularność. Użytkownicy opisywanego urządzenia wciąż mogą liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje usprawniają działanie systemu operacyjnego, a ponadto zapewniają dostęp do nowych funkcji. Ogromnym atutem jest dodatkowy gigabajt pamięci operacyjnej, który dodatkowo odsuwa widmo emerytury. Jeżeli użytkownicy nie mają chrapki na najnowsze zdobycze technologii mobilnej, iPhone 7 Plus może jeszcze długo posłużyć.

Jak przywrócić do życia zepsutego iPhone’a 7 Plus?

Możesz uzbroić się w pancerne case’y wykonane z najtwardszego tworzywa, a całą konstrukcję utrwalić jeszcze szkłem hartowanym naklejonym na przedni panel. Czasem jednak nie da się uniknąć uszkodzeń mechanicznych. Niefortunny wypadek często kończy się pękniętym ekranem, a wtedy w grę wchodzi jedynie wymiana szybki iPhone 7 Plus. Data ważności gwarancji producenta zapewne już dawno minęła, dlatego z pomocą przychodzi iClinica, czyli serwis iPhone oraz innych urządzeń spod szyldu Apple.

Wymiana wyświetlacza iPhone 7 Plus to dla nas bułka z masłem. Wystarczy nam 30 minut, aby przywrócić Twój smartfon do stanu używalności. Oczywiście problemy urządzeniami mobilnymi nie kończą się na zbitych szybkach. Zapewniamy wsparcie również przy innych usterkach. Możemy zająć się wymianą baterii iPhone 7 Plus, jeżeli działanie Twojego akumulatora pozostawia już wiele do życzenia. Wyjątkowo awaryjnym elementem konstrukcji jest również gniazdo Lighting. Jeżeli Twój smartfon ma trudności z wykryciem podłączonej ładowarki, skontaktuj się z nami. Możesz skorzystać z naprawy wysyłkowej albo odwiedzić jeden z naszych oddziałów stacjonarnych. Po dotarciu „pacjenta” na miejsce zajmiemy się wymianą złącza ładowania iPhone 7 Plus.

Konsultant online