Zaznacz stronę
naprawa iphone 7 plus

 

iPhone 7 Plus – większy, szybszy i z podwójnym aparatem

 

Premiery z 2016 roku były przełomowe dla całej serii iPhone. Choć na pierwszy rzut oka trudno było dopatrzyć się różnic względem modeli 6S, w sferze funkcjonalnej nastąpiło kilka znaczących zmian. Przede wszystkim twórcy pozbyli się kultowego gniazda słuchawkowego, co wzbudziło spore kontrowersje wśród użytkowników. W ramach rekompensaty zaproponowali niezbyt poręczną przejściówkę. Zrezygnowano też z fizycznego przycisku „Home”, który od tamtej pory miał charakter wirtualny i reagował na nacisk. Ponadto iPhone po raz pierwszy otrzymał certyfikat potwierdzający odporność na kurz oraz wodę w podstawowym wymiarze.

Jakie są różnice pomiędzy iPhone 7 Plus a mniejszym wydaniem?

Do 2016 roku wersje z „Plusem” były głównie tworzone z myślą o użytkownikach ceniących sobie większe urządzenia. Twórcy nie przewidywali jednak wprowadzania znaczących różnic w specyfikacji. To podejście uległo zmianie wraz z wprowadzeniem iPhone’a 7 Plus. Tym razem powiększone wydanie zostało wyposażone w dodatkowy gigabajt pamięci operacyjnej. Dzięki temu urządzenie uzyskuje wyższe wyniki wydajności, a ponadto sprawniej radzi sobie w zetknięciu z obciążającymi działaniami. Dodatkowo projektanci zaimplementowali dodatkowy obiektyw aparatu. Dzięki temu zwolennicy fotografii mobilnej zyskali szerszy zakres możliwości. Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon, zainstalowano również większy wyświetlacz. Ekran pracował na rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, a jego przekątna wynosiła 5,5 cala. Takie rozwiązanie wymagało też mocniejszego źródła zasilania.  W związku z tym bateria ma większą pojemność niż w podstawowym wariancie.

Jak sprawuje się iPhone 7 Plus po latach?

Z perspektywy czasu można stwierdzić, że mało kto chowa urazę za usunięcie gniazda słuchawkowego. Koniec końców inni producenci poszli tą samą drogą, a ponadto słuchawki bezprzewodowe dynamicznie zyskują coraz większą popularność. Użytkownicy opisywanego urządzenia wciąż mogą liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje usprawniają działanie systemu operacyjnego, a ponadto zapewniają dostęp do nowych funkcji. Ogromnym atutem jest dodatkowy gigabajt pamięci operacyjnej, który dodatkowo odsuwa widmo emerytury. Jeżeli użytkownicy nie mają chrapki na najnowsze zdobycze technologii mobilnej, iPhone 7 Plus może jeszcze długo posłużyć. 

 

Jak przywrócić do życia zepsutego iPhone’a 7 Plus?

Możesz uzbroić się w pancerne case’y wykonane z najtwardszego tworzywa, a całą konstrukcję utrwalić jeszcze szkłem hartowanym naklejonym na przedni panel. Czasem jednak nie da się uniknąć uszkodzeń mechanicznych. Niefortunny wypadek często kończy się pękniętym ekranem, a wtedy w grę wchodzi jedynie wymiana szybki iPhone 7 Plus. Data ważności gwarancji producenta zapewne już dawno minęła, dlatego z pomocą przychodzi iClinica, czyli serwis iPhone oraz innych urządzeń spod szyldu Apple.

Wymiana wyświetlacza iPhone 7 Plus to dla nas bułka z masłem. Wystarczy nam 30 minut, aby przywrócić Twój smartfon do stanu używalności. Oczywiście problemy urządzeniami mobilnymi nie kończą się na zbitych szybkach. Zapewniamy wsparcie również przy innych usterkach. Możemy zająć się wymianą baterii iPhone 7 Plus, jeżeli działanie Twojego akumulatora pozostawia już wiele do życzenia. Wyjątkowo awaryjnym elementem konstrukcji jest również gniazdo Lighting. Jeżeli Twój smartfon ma trudności z wykryciem podłączonej ładowarki, skontaktuj się z nami. Możesz skorzystać z naprawy wysyłkowej albo odwiedzić jeden z naszych oddziałów stacjonarnych. Po dotarciu „pacjenta” na miejsce zajmiemy się wymianą złącza ładowania iPhone 7 Plus.

Czy montowane części są oryginalne?
Naprawy wykonujemy głównie na oryginalnych podzespołach. Oczywiście istnieją wyjątki, jeśli dana część nie jest dostępna w oryginale, to proponujemy wykonanie usługi na zamienniku (starsze modele iPhone’ów oraz obudowy).

Każda usługa na stronie jest opisana i jest uwzględnione, czy jest to oryginał, czy zamiennik. Taką informację można uzyskać podczas każdej próby kontaktu z nami (telefonicznie, mailowo, na czacie, osobiście).

Ponadto, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do naprawy w Polsce.

Czy kontakty/dane zapisane w telefonie zostaną skasowane?
 

Podczas napraw uszkodzeń mechanicznych dane nigdy nie są zerowane.

Zalecamy jednak wykonać kopię zapasową, ponieważ serwis nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych z telefonu, ani dalszych strat, które w wyniku tego mogą nastąpić.

Jak mogę dostarczyć urządzenie do serwisu?
Urządzenia do naprawy przyjmujemy w naszych punktach stacjonarnych. Kliknij, aby zobaczyć adresy.

Jeżeli nie są Państwo z okolic Poznania, Wrocławia lub Krakowa, to zapraszamy do skorzystania z formularza wysyłkowego z opcją darmowej wysyłki i dostawy door-to-door. Cena pozostaje taka sama.

Czy można dostarczyć urządzenie "w częściach"?
Podejmujemy się naprawy urządzeń dostarczonych w częściach do naszego serwisu.

Czas takich napraw jest wydłużony ze względu na dokładnie przetestowanie urządzenia, aby zapobiec wszelkim niedogodnościom.

Mogą wystąpić dodatkowe dopłaty, lecz zawsze informujemy o tym wcześniej.

Jak długo trwa naprawa urządzenia?
Drobne naprawy dokonywane są od ręki w przeciągu 30 minut – 1 godziny. Ponad 98% napraw dokonywanych w naszym serwisie realizowane jest w ciągu 24h.

W przypadku opóźnienia zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie o takiej sytuacji.

Zapraszamy także do sprawdzania statusu zleceń online na naszej stronie.

Czy dostanę gwarancję na wykonaną naprawę?
Na wszystkie części oraz usługi udzielamy 3-6 miesięcy gwarancji.