iPhone XS – kolejny krok w ewolucji

iphone xs kolory

W 2017 roku iPhone X przełamał szereg schematów, do których miłośnicy Apple zdążyli przyzwyczaić się przez lata. Nowy design i nowa numeracja– to mógł być tylko jednorazowy wybryk z okazji jubileuszu serii, ale już rok później producent dał do zrozumienia, że zamierza dalej zmierzać w tym kierunku, przynajmniej przez jakiś czas. Tym potwierdzeniem był iPhone XS, który na pierwszy rzut oka do złudzenia przypominał swojego poprzednika.

Rezerwuj wizytę Zamów darmowego kuriera

iphone xs kolory

Naprawa Iphone XS – cennik

Wymiana szybki iPhone XS

Cena: 549,00 749,00 

Jakie nowości skupiał w sobie nowy iPhone?

W tym przypadku większe znaczenie odgrywa jednak to, co tkwi we wnętrzu urządzenia. Istotną zmianą było zaimplementowanie wyświetlacza dysponującego częstotliwością odświeżania na poziomie 120 Hz. Dzięki temu długotrwałe wpatrywanie się w ekran jest znacznie bardziej komfortowe i nie męczy tak bardzo wzroku. Ponadto producent zadbał o zwiększenie możliwości aparatu oraz procesora. Wedle zapewnień moc obliczeniowa umożliwia wykonanie 5 bilionów operacji w ciągu sekundy. W poprzednim układzie ten wynik wynosił 600 miliardów czynności w tym samym czasie. Taka różnica robi piorunującego wrażenie, choć ze względu na świetnie zoptymalizowany system bywa niezauważona.

Warto również zaznaczyć, że tym razem projektanci nadrobili zaległości z poprzedniego roku poprzez stworzenie iPhone XS Max, czyli powiększonej wersji flagowca. Sporo kontrowersji na polskim podwórku wzbudziła też cena urządzenia. W dniu premiery najbardziej zaawansowana wersja kosztowała ponad 7 tysięcy złotych. Stawka była wygórowana, ale zwolennicy środowiska iOS po raz kolejny dali do zrozumienia, że komfort użytkowania urządzeń z nadgryzionym jabłkiem jest wart każdych pieniędzy.

Jak zadbać o iPhone’a XS?

Opisywane urządzenie zadebiutowało na rynku w 2018 roku. Branża technologiczna rozwija się w błyskawicznym tempie, a minęło zbyt mało czasu, aby smartfon zdążył się wyraźnie zestarzeć. Wydajność powinna utrzymywać się na najwyższym poziomie.

Warto jednak zwrócić uwagę na utrzymanie walorów estetycznych. Solidny case albo chociaż szkło hartowane to pozycje obowiązkowe, aby bryła nie uległa zarysowaniom. Czasem jednak wystarczy chwila nieuwagi, aby smartfon wyślizgnął się z ręki. Wówczas nawet renomowane zabezpieczenia mogą nie uchronić urządzenia przed poważnymi uszkodzeniami. W razie upadku warto zastanowić się nad naprawą iPhone. Wymiana szybki iPhone XS stanowi jedyne skutecznie rozwiązanie pozwalające na usunięcie pęknięcia. Serwis iPhone może udzielić specjalistycznej pomocy. Wymiana wyświetlacza iPhone XS zostaje wykonana przy pomocy oryginalnych części zamiennych, a ponadto klient otrzymuje kilkumiesięczną gwarancję.

iPhone XS ma jedno wejście na słuchawki i ładowarkę. Regularna eksploatacja gniazda może doprowadzić do jego uszkodzenia. W tej sytuacji najrozsądniejszym rozwiązaniem jest wymiana złącza ładowania iPhone XS. Taki zabieg można wykonać w przystępnej cenie. W ofercie serwisu iClinica znajduje się również wymiana baterii iPhone XS. Dzięki tej usłudze akumulator odzyska pełnię swoich możliwości.

Konsultant online