Cennik napraw iPhone 6S

iPhone 6S ukazał się we wrześniu 2015 roku i od początku miał twardy orzech do zgryzienia. Jego poprzednik zawojował rankingi sprzedaży, generując wynik, o którym konkurenci mogli tylko pomarzyć.

Nowy smartfon spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród technologicznych ekspertów. Redaktorzy najbardziej wpływowych serwisów branżowych twierdzili nawet, że na ówczesnym rynku nie było lepszego urządzenia mobilnego. W swoich odważnych opiniach powoływali się na kultowy już system operacyjny, ulepszony aparat fotograficzny nagrywający filmy w rozdzielczości 4K, a także nowość w postaci 3D Touch, czyli nowoczesnego mechanizmu odczytującego siłę nacisku użytkownika na wyświetlacz. Ponadto producent chwalił się, że procesor jest aż o 90% szybszy niż w poprzedniej odsłonie.

Dzięki wszystkim wspomnianym cechom miliony fanów serii postanowiły kupić nowego smartfona. Wprawdzie nie udało się pobić rekordu sprzedaży ustanowionego przez poprzednika, ale iPhone 6S bez wątpienia stał się jednym z mocniejszych punktów w portfolio Apple.

 

Cennik napraw iPhone 6S

Potrzebujesz naprawy w salonie, lub zamówić kuriera?

Jeśli rozbity iPhone jest problemem, to my stanowimy najskuteczniejsze rozwiązanie. Teraz dodaj dwa do dwóch i nie zwlekaj dłużej z decyzją.

Zapytaj o szczegóły naprawy Zamów darmowego kuriera

Wolisz odwiedzić nas osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych? Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

iPhone 6S po kilku latach od premiery

Model z 2015 roku wciąż jest stosunkowo popularny wśród polskich użytkowników. Można go rozpoznać po charakterystycznych paskach antenowych przebiegających w poprzek tylnego panelu. Z pozoru mogłoby się wydawać, że takie rozwiązanie obniży walory wizualne urządzenia, ale projektanci Apple po raz kolejny popisali się nienagannym zmysłem estetycznym i wyczuciem symetrii. Dzięki temu paski nie tylko nie szpecą bryły, ale podobnie jak obecny notch stały się znakiem rozpoznawczym tego modelu.

Użytkownicy nie zdecydowali się jeszcze na wymianę kultowego modelu, bo po prostu wciąż świetnie się z niego korzysta. Wiele smartfonów z Androidem mogłoby już dogorywać po upływie kilku lat od premiery. Inaczej jest w przypadku urządzeń obsługiwanych przez iOS, który potrafi wycisnąć cały potencjał drzemiący w starszych modelach. Warto również wspomnieć, że iPhone 6S wciąż znajduje się na liście modeli wspieranych przez producenta. Tym samym użytkownicy mogą regularnie pobierać aktualizacje systemowe oraz korzystać z nowych funkcjonalności. Ten stan rzeczy nie potrwa już zbyt długo i wkrótce smartfon trafi na zasłużoną emeryturę. Trzeba jednak zaznaczyć, że nawet wtedy przesiadka na nowszy model nie będzie jeszcze konieczna, jeśli tylko użytkownik nie odczuwa takiej potrzeby.

iPhone 6S jak nowy? Sprawdź jak dać drugie życie swojemu smartfonowi.

Upadki zdarzają się nawet najlepszym, a tak się składa, że smartfony wyjątkowo kiepsko je znoszą. Jeżeli Twój egzemplarz został poturbowany w wyniku zderzenia z podłogą bądź jakąkolwiek inną przeszkodą, warto zastanowić nad wymianą szybki iPhone 6S. Możesz przynieść pacjenta do jednego z naszych oddziałów stacjonarnych albo wysłać go pocztą. Wymiana wyświetlacza iPhone 6S to jedyny sposób, aby przywrócić urządzenie do pełnej sprawności.

W kontekście powszechnych usterek warto również wspomnieć o akumulatorze, który wraz z upływem czasu ma do zaoferowania coraz mniejszą pojemność. W efekcie może pojawiać się konieczność doładowania smartfona w ciągu dnia, co bywa uciążliwe kiedy przebywasz poza domem. Receptą jest wymiana baterii iPhone 6S. Po wykonanym zabiegu będziesz mógł korzystać ze smartfona znacznie dłużej.

Nasz serwis iPhone świadczy kompleksowe usługi obejmujące naprawę urządzeń spod szyldu Apple. Jedną z popularniejszych pozycji w naszej ofercie jest również wymiana złącza ładowania iPhone 6S. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w których smartfon nie wykrywa podpiętego kabla od ładowarki ze względu na zużyte gniazdo.

Konsultant online