Naprawa przełącznika wyciszania iPhone

Wraz z upływem czasu z konstrukcji iPhone znikają kolejne fizyczne elementy. Po ikonicznym przycisku „Home” pozostały już tylko wspomnienia. W ostatnich wydaniach pojawiły się trzy przyciski boczne odpowiadające za regulację głośności i wybudzenie bądź uśpienie urządzenia. Oprócz nich wciąż obecny pozostaje przełącznik wyciszania iPhone. Ten element ma marginalne znaczenie, ale wciąż cieszy się uznaniem wielu użytkowników, którzy cenią sobie jego funkcjonalność.

Oczywiście suwak wyciszania iPhone również posiada swój limit wytrzymałości. Może on ulec uszkodzeniu pod wpływem kolizji, zanieczyszczeń bądź długotrwałej eksploatacji. Usterki będą objawiać się poprzez zaburzenia funkcjonowania tego elementu. Najpierw odmówi on posłuszeństwa raz na kilka podejść. Sprawność będzie jednak nieuchronnie spadać aż w końcu  całkowicie przestanie działać i naprawa przycisku wyciszania iPhone będzie nieunikniona.

Naprawa-przełącznika-wyciszania-iPhone

Zepsuty przycisk wyciszania iPhone – co robić?

Zanim udasz się do serwisu Apple, spróbuj rozwiązać ten problem samodzielnie. Przede wszystkim zdejmij z urządzenia etui lub obudowę, w przypadku gdy utrudniają one korzystanie z przycisku wyciszania w iPhonie. Następnie sprawdź, czy wokół przycisku/przełącznika nie zgromadził się brud. Jeśli zauważysz zanieczyszczenia, usuń je delikatnie. Możesz użyć do tego miękkiej szmatki, a do trudno dostępnych miejsc zastosuj wykałaczkę. Pamiętaj, by nie uszkodzić przy tym telefonu. Podobnie postąp, zanim zdecydujesz się na wymianę głośnika rozmów iPhone, jak również przed wymianą mikrofonu iPhone.

Pomimo czyszczenia przycisk boczny iPhone’a nadal nie działa? Najprawdopodobniej niezbędna będzie naprawa przycisku głośności iPhone. Zgłoś się do naprawy do naszego serwisu. Zapraszamy!

 

Dlaczego przycisk do wyciszania iPhone nie działa?

Przycisk do wyciszania iPhone’a najczęściej nie działa z powodu wspomnianych wcześniej zanieczyszczeń, gromadzących się wokół niego. Jeśli jednak nie to jest przyczyną awarii w Twoim przypadku, istnieje duże prawdopodobieństwo, że miała na to wpływ długotrwała eksploatacja. Można to porównać do bardzo popularnej usterki w smartfonach Apple, związanej z uszkodzeniem przycisku power. W tym przypadku najlepszą opcją jest naprawa przycisku power iPhone i podobnie będzie również z przyciskiem wyciszania.

 

Naprawa czy wymiana przycisku wyciszania iPhone – co się bardziej opłaca?

Problem z przyciskiem wyciszania iPhone spotyka bardzo wielu użytkowników smartfonów marki Apple. Czy w takim przypadku lepiej zdecydować się na naprawę czy wymianę? Wszystko zależy od tego, jak zaawansowana jest to usterka. Jeśli związana jest ze zużyciem się tego elementu, wówczas zaleca się wymianę przycisku wyciszania iPhone. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile to kosztuje, zajrzyj do naszego cennika napraw iPhone.

Dlaczego warto zastanowić się nad wymianą przełącznika wyciszania iPhone?

Suwak wyciszania nie jest niezbędny do korzystania ze smartfona, ale może okazać się bardzo przydatny. Dzięki niemu jesteś w stanie wyłączyć wszystkie dźwięki jednym ruchem. Takie rozwiązanie okazuje się bardzo przydatne, gdy bierzesz udział w jakiejś uroczystości. Chcesz uwiecznić kilka ważnych momentów na fotografiach, a jednocześnie nie chcesz hałasować dźwiękiem migawki. Suwak wyciszania pozwoli na natychmiastowe wyłączenie niepotrzebnych odgłosów. Należy jednak pamiętać, żeby użyć też przycisków bocznych i obniżyć poziom głośności do zera.

Do awarii często dochodzi jednak pod wpływem intensywnej eksploatacji. Jeżeli regularnie korzystasz z przełącznika, jego brak może okazać się uciążliwy. W takiej sytuacji warto udać się do serwisu pogwarancyjnego, aby zlecić wymianę suwaka wyciszania iPhone. Zabieg nie jest skomplikowany ani kosztowny, a pozwoli Ci na odzyskanie dostępu do przydatnej funkcji.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy.

Ile kosztuje naprawa przycisku wyciszania iPhone - cena

Wyciszanie na pstryknięcie palcem? Naprawa suwaka jest równie prosta, co jego używanie. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już teraz.

Naprawa przełącznika wyciszania iPhone 14 Pro Max

Jak zapisać się na naprawę przycisku wyciszania w iPhone?

Napraw przełącznik wyciszania zamawiając darmowego kuriera, lub odwiedź nasz serwis.

image

Zamów darmowego kuriera

Wymiana przycisku wyciszania iPhone może zostać też wykonana na odległość. Oferujemy naprawę wysyłkową, która ogranicza Twoją rolę do absolutnego minimum. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji konieczne będzie wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej. W ustalonym terminie możesz spodziewać się wizyty kuriera, który odbierze od Ciebie smartfona. Urządzenie zostanie dostarczone do jednego z naszych serwisów. Gdy naprawa przycisku wyciszania iPhone dobiegnie końca, nadamy przesyłkę zwrotną. Wszystkie koszty doręczenia pozostają po naszej stronie.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Jeśli w najbliższym czasie będziesz w jednym z wymienionych miast, możesz odwiedzić nas osobiście i pozostawić nam zepsute urządzenie. Pracownik salonu udzieli Ci niezbędnych informacji dotyczących przebiegu zabiegu. Serwisy pogwarancyjne iClinica usytuowane są w:

Wymiana przycisku wyciszania iPhone może zostać też wykonana na odległość. Oferujemy naprawę wysyłkową, która ogranicza Twoją rolę do absolutnego minimum. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji konieczne będzie wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej. W ustalonym terminie możesz spodziewać się wizyty kuriera, który odbierze od Ciebie smartfona. Urządzenie zostanie dostarczone do jednego z naszych serwisów. Gdy naprawa przycisku wyciszania iPhone dobiegnie końca, nadamy przesyłkę zwrotną. Wszystkie koszty doręczenia pozostają po naszej stronie.

Umów wizytę online
image

iPhone zepsuty przycisk wyciszania - jak odbywa się naprawa?

I
II

Gdy zgłaszasz się do nas z zepsutym urządzeniem, sprawdzamy źródło problemu i stawiamy diagnozę. Następnie przystępujemy do naprawy przełącznika wyciszania iPhone. W każdą operację zaangażowany jest doświadczony ekspert należący do zespołu iClinica. W trakcie zabiegu wykorzystuje on nowoczesne narzędzie zapewniające nienaganną precyzję i wzorową efektywność.

Jeśli trafiasz w nasze progi, nie musisz już obawiać się o los swojego smartfona. Świadectwem naszych kompetencji jest wieloletnie doświadczenie. Serwis pogwarancyjny iClinica został założony w 2009 roku. Od tamtej pory zapisaliśmy na swoim koncie tysiące realizacji. Co więcej, możemy pochwalić się setkami pozytywnych recenzji wystawionych przez usatysfakcjonowanych klientów, także w obrębie naprawy przełącznika wyciszania iPhone!

Konsultant online