Wymiana tylnej klapki iPhone

Upadki i uderzenia z całą pewnością stanowią jedne z najczęstszych przyczyn awarii smartfonów sygnowanych nadgryzionym jabłkiem. Najbardziej narażony na uszkodzenia jest oczywiście przedni panel pokryty taflą szkła, pod którą skrywa się zaawansowany technologicznie wyświetlacz. Czasem jednak kolizja przebiegnie na tyle niefortunnie, że jej rezultatem okaże się rozbity tył iPhone. Wówczas mogą pojawić się rysy, wgniecenia oraz odkształcenia.

klapka

Sytuacja była nieco prostsza przed premierą iPhone 8. Kilka wcześniejszych odsłon charakteryzowało się tylnym panelem wykonanym z metalu. Takie rozwiązanie zapewnia większą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Późniejsze wydania zostały jednak wzbogacone o szklaną powłokę. Nie da się ukryć, że smartfon zyskał sporo uroku, ale wytrzymałość konstrukcji zdecydowanie uległa obniżeniu. W razie uderzenia naprawdę nie jest trudno o rozbity tył iPhone.

Absolutnie bezcenne mogą okazać się akcesoria ochronne. Nie należy jednak ufać im bezgranicznie. Etui i szkło hartowane wprawdzie uratują Twojego smartfona w wielu przypadkach, ale czasem nawet im zdarzy się zawieść oczekiwania. Wówczas konieczna może okazać się wymiana tylnego szkła iPhone.

Dlaczego wymiana tylnej klapki iPhone to dobry wybór?

Główny powód stanowią względy praktyczne. Uszkodzenie tyłu urządzenia należy potraktować w charakterze utraty naturalnej ochrony, a tym samym zaburzenie trwałości całej konstrukcji. Każda kolejna kolizja może ugodzić w działanie kluczowych podzespołów znajdujących się wewnątrz urządzenia. W takich okolicznościach wymiana tyłu iPhone może nie wystarczyć do usunięcia wszystkich powstałych szkód. Z całą pewnością warto dmuchać na zimne i nie bagatelizować jakichkolwiek defektów. Drobne uchybienia mają w zwyczaju przeobrażać się w poważniejsze komplikacje.

Poza tym rozbity tył iPhone całkowicie rujnuje naturalne piękno konstrukcji. Smartfony spod szyldu Apple zdecydowanie są czymś więcej niż tylko urządzeniem. Dzięki swojej minimalistycznej i nowoczesnej estetyce stały się symbolami stylu w świecie sprzętu elektronicznego. Zgrabna bryła i doskonała symetria skradły serca milionów użytkowników z całego świata. Jeśli dojdzie do uszkodzenia obudowy, warto zastanowić się nad wymianą tylnego panelu iPhone. Tylko w ten sposób smartfon znów będzie urzekać pełnią swojego wdzięku.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy.

Wymiana tylnej klapki iPhone

Naprawa obudowy służy względom estetycznym, ale też wzmacnia konstrukcję. Skontaktuj się z nami i wybierz dogodny termin naprawy.

Wymiana tylnej klapki iPhone 12 / 12 Mini / 12 Pro / 12 Pro Max

Jak otrzymać wsparcie serwisu pogwarancyjnego iClinica?

Wybierz najwygodniejszy sposób na naprawę tylnej klapki w swoim iPhone

image

Zamów darmowego kuriera

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Tobie jak największy komfort podczas korzystania z naszych usług. W rezultacie oferujemy naprawę wysyłkową. Skorzystanie z tej formy współpracy wymaga wypełnienia formularza na naszej stronie internetowej. Po wyznaczeniu terminu przekazania sprzętu możesz oczekiwać na przybycie kuriera. Później urządzenie trafi do naszego serwisu, a my wykonamy wszystkie niezbędne czynności. Na koniec odeślemy naprawionego iPhone’a pod wskazany przez Ciebie adres. Co więcej, nasza firma pokryje koszt doręczenia przesyłki. W ten sposób oszczędzasz czas oraz pieniądze.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Poza tym posiadamy kilka oddziałów stacjonarnych, w których również można przekazać nam zepsuty sprzęt. Nasze serwisy znajdują się w:

Ile trwa wymiana tylnej klapki iPhone? Wiele zależy od modelu oraz skali uszkodzeń. Cały proces nie powinien jednak zająć więcej czasu niż kilka dni roboczych. Staramy się wykonywać naprawy najszybciej jak to możliwe, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem jest współcześnie sprawny smartfon.

Umów wizytę online
image

W jaki sposób dokonywana jest wymiana tyłu iPhone?

I
II
III

Po otrzymaniu Twojego smartfona zbadamy charakter uszkodzeń i postawimy diagnozę. Następnie wybierzemy najskuteczniejszą metodę naprawy i zabierzemy się do pracy. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Na naszą korzyść przemawia również nowoczesne zaplecze techniczne umożliwiające przeprowadzenie operacji w dbałości o najdrobniejsze szczegóły. To niezwykle istotna kwestia w kontekście obcowania z miniaturową i delikatną technologią. Precyzyjnie zajmujemy się źródłem problemu i nie zakłócamy funkcjonowania pozostałych podzespołów.

Serwisy pogwarancyjne iClinica zapewniają pełen profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług. Od początku działalności zapisaliśmy na swoim koncie już tysiące udanych realizacji. Korzystamy z oryginalnych części wyprodukowanych przez Apple. Ponadto testujemy urządzenie zarówno przed rozpoczęciem zabiegu, jak i po zakończeniu pracy. Dzięki temu mamy absolutną pewność, że smartfon wróci do Ciebie w nienagannym stanie technicznych. Mało tego, zapewniamy ochronę gwarancyjną trwającą przez 7 miesięcy od momentu wykonania naprawy. Dzięki temu zyskujesz poczucie spokoju, ponieważ w razie potrzeby możesz się do nas zwrócić

Z całą pewnością zastanawiasz się ile kosztuje wymiana tylnej klapki iPhone. Cena uzależniona jest od tego, z którego modelu smartfona korzystasz. W uproszczeniu można powiedzieć, że im starsze wydanie, tym niższego kosztu możesz się spodziewać.

Konsultant online