Wymiana matrycy

Laptopy spod szyldu Apple charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Do stworzenia minimalistycznej konstrukcji użyto aluminium oraz elementów solidnego tworzywa sztucznego. Bryła bez wątpienia charakteryzuje się większą wytrzymałością niż wiele modeli z oferty konkurencyjnych producentów.

MacBook posiada jednak słabe punkty, które są wyjątkowo narażone na uszkodzenia mechaniczne. Taką piętą achillesową bez wątpienia stanowi matryca odpowiedzialna za generowanie obrazu. Czasem nawet niepozorne otarcia mogą skutkować awarią podzespołów. Wówczas jedynym rozwiązaniem jest wymiana matrycy w MacBooku. Wśród najczęstszych przyczyn usterek można wskazać kolizje, starcie wierzchniej warstwy ochronnej, a także oddziaływanie płynów bądź innych zanieczyszczeń.

wymiana-matrycy-macbook

Problemy z matrycą wyraźnie dają o sobie znać i trudno je przegapić. Awaria może objawiać się poprzez migotanie obrazu, martwe piksele, artefakty, kolorowe pasy w pionie lub poziomie, a w skrajnych przypadkach również całkowity brak obrazu. W tej sytuacji samodzielne naprawienie usterki zazwyczaj bywa niemożliwe. Skutecznej pomocy może udzielić jedynie serwis MacBook.

Dlaczego warto wymienić matrycę w MacBooku

Wymiana matrycy MacBook Air

Linia Air podbiła serca klientów za sprawą swojej mobilności oraz niezawodności. Laptop jest lekki i poręczny, a więc doskonale sprawdza się jako narzędzie do pracy poza domem. Na uwagę zasługuje również bateria, która w przypadku niektórych modeli umożliwia nawet ponad 10 godzin bez ponownego ładowania.

Wszystkie atuty schodzą jednak na drugi plan, kiedy pojawia się awaria. Uszkodzenie matrycy w MacBooku Air to problem cięższego kalibru i nie można go bagatelizować. Po zauważeniu niepokojących sygnałów należy jak najszybciej odwiedzić serwis pogwarancyjny Apple. Sprawna wymiana matrycy w MacBooku Air uchroni Cię przed poważniejszymi komplikacjami i pozwoli na przywrócenie pełnej sprawności urządzenia.

Wymiana matrycy MacBook

Domyślna wersja MacBooka nie zawsze gościła w cyklu wydawniczym Apple. Czasem amerykański producent koncentrował się na liniach Air oraz Pro. My jednak nie zapominamy o podstawowym wariancie laptopa. W końcu nadal korzysta z niego wielu użytkowników, którzy muszą stawić czoła problemom technicznym. W takiej sytuacji jesteśmy do dyspozycji.

Jeżeli Twój komputer wykazuje objawy uszkodzenia matrycy, nie warto zwlekać z interwencją. Lekceważenie sygnałów alarmowych może przyczynić się do pogłębienia problemu. W takiej sytuacji naprawa MacBook okaże się bardziej skomplikowana, a tym samym kosztowniejsza.

Wymiana matrycy MacBook Pro

Urządzenia z linii Pro zostały zaprojektowane z myślą o wykonywaniu najbardziej wymagających operacji. Ich domeną jest obsługa specjalistycznego oprogramowania, które pochłania dużą część mocy obliczeniowej. Użytkownicy tego sprzętu oczekują najwyższej jakości oraz skuteczności. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, warto czym prędzej się z nimi uporać. W razie wystąpienia awarii jesteśmy w stanie udzielić Ci profesjonalnego wsparcia. Wymiana matrycy w MacBooku Pro to nasz chleb powszedni.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.fona sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy. sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane.

Wymiana matrycy MacBook

Wyświetlany obraz pozostawia wiele do życzenia? Umów się na naprawę i odzyskaj przyjemność z użytkowania MacBooka

Wymiana matrycy MacBook
Macbook 12"
Rok: 2015-2017
Model: A1534
Macbook Air 11,6"
Rok: 2013-2017
Model: A1465
Macbook Air 13"
Rok: 2013-2017
Model: A1466
Macbook Air 13"
Rok: 2018-2020
Model: A1932
Macbook Air 13"
Rok: 2020
Model: A2179
Macbook Air 13" (M1)
Rok: 2020
Model: A2337
Macbook Pro 13"
Rok: 2011-2012
Model: A1278
Macbook Pro 13"
Rok: 2012-2013
Model: A1425
Macbook Pro 13"
Rok: 2013-2015
Model: A1502
Macbook Pro 13"
Rok: 2016-2017
Model: A1706 / A1708
Macbook Pro 13"
Rok: 2018-2019
Model: A1989 / A2159
Macbook Pro 15"
Rok: 2011-2012
Model: A1286
Macbook Pro 15"
Rok: 2012-2015
Model: A1398
Macbook Pro 15"
Rok: 2016-2017
Model: A1707
Macbook Pro 15"
Rok: 2018-2019
Model: A1990
Macbook Pro 16"
Rok: 2018-2019
Model: A2141

Jak skorzystać ze wsparcia naszego serwisu Apple?

Damorwy kurier, lub umów wizytę w serwisie, Wybór należy do Ciebie.

image

Zamów darmowego kuriera

W celu skorzystania z naprawy wysyłkowej należy wprowadzić niezbędne dane do formularza umieszczonego na naszej stronie internetowej. Zostaniesz zapytany o swoje dane osobowe i adresowe, a także informacje dotyczące urządzenia skierowanego na naprawę. W umówionym terminie zjawi się u Ciebie kurier, który zabierze zepsuty sprzęt do naszego serwisu MacBook. Po ukończeniu naprawy laptop zostanie wysłany w drogę powrotną. Koszty doręczenia paczki pokrywa nasz serwis sprzętu Apple.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Wymiana matrycy w MacBooku może zostać zainicjowana na dwa sposoby. Pierwszy wariant sprowadza się do wizyty w jednym z naszych salonów stacjonarnych. Aktualnie serwisy pogwarancyjne iClinica znajdziesz w:

Umów wizytę online
image

Zobacz inne naprawy

Dlaczego warto wybrać serwis pogwarancyjny iClinica?

I
II
III
IV

Każda naprawa odbywa się przy udziale wykwalifikowanego specjalisty. W toku realizacji posługujemy się profesjonalnymi narzędziami zapewniającymi precyzję oraz efektywność. Do naprawy wykorzystujemy oryginalne części wyprodukowane przez firmę z Cupertino. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój MacBook nie utraci swojej pierwotnej tożsamości. Po zabiegu nadal będzie produktem Apple w pełnym wymiarze.

Jedną z przyświecających nam wartości jest indywidualne podejście do każdej naprawy. Chcemy mieć absolutną pewność, że usterka została zlikwidowana, a urządzenie wróci do Ciebie w nienagannym stanie technicznym. W tym celu przeprowadzamy drobiazgowy test zarówno przed przystąpieniem do operacji, jak i po sfinalizowaniu czynności serwisowych.

Mocną stroną naszej firmy jest też olbrzymie doświadczenie. Rozpoczęliśmy działalność w 2009 roku. Od tamtej pory podarowaliśmy drugie życie tysiącom urządzeń. Klienci cenią sobie naszą skuteczność oraz profesjonalizm, o czym świadczą setki pozytywnych opinii. Wszystkie recenzje możesz znaleźć w Google oraz na Facebooku.

Nasze wsparcie nie kończy się w momencie, gdy odbierasz naprawionego MacBooka. Zapewniamy ochronę gwarancyjną trwającą aż przez 6 miesięcy po wykonaniu usługi. W tym czasie możesz śmiało zgłosić się do nas, jeśli pojawi się taka potrzeba.

Konsultant online