Wymiana klawiatury MacBook

Klawiatura to jeden z elementów laptopa, który jest poddawany niemal nieustannej i bardzo intensywnej eksploatacji. Inżynierowie doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego starają się zapewnić jak największą trwałość w tej materii. Klawiatury są przygotowane do tego, by wytrzymać setki tysięcy naciśnięć. Trwałość ma jednak swoje granice i wraz z upływem czasu konieczna może okazać się wymiana klawiatury w MacBooku.

W wyniku długotrwałej eksploatacji pojawiają się defekty mniejszego kalibru, np. brak podświetlenia klawiszy. W tym przypadku awaria ma głównie charakter estetyczny i jedynie nieznacznie wpływa na komfort użytkowania sprzętu. Często jednak zdarzają się znacznie poważniejsze komplikacje. Pewnego dnia może okazać się, że przyciski zacinają się albo całkowicie przestały reagować na naciśnięcie. Uszkodzenie klawiatury MacBook to spory kłopot, który może znacząco sparaliżować codzienną rutynę. W końcu klawisze są potrzebne do obsługi niemal każdego programu umieszczonego na laptopie.

Wymiana klawiatury Macbook

Ostatnimi czasy można zaobserwować zmniejszającą się liczbę przypadków uszkodzenia klawiatury w MacBooku. Głównie wynika to z tego, że starsze modele korzystały z mechanizmu motylkowego. Wielu użytkowników skarżyło się na jego nadmierną awaryjność. Producent wziął pod uwagę zastrzeżenia społeczności i wymienił kłopotliwy element. Nowsze wydania MacBooka zostały wyposażone w klawiaturę nożycową. Taki wariant cechuje się już znacznie większą niezawodnością. Nie oznacza to jednak, że przyciski przestały całkowicie płatać figle użytkownikom. Nawet w najświeższych odsłonach może wystąpić awaria klawiatury MacBook.

Jeśli pojawiają się niepokojące sygnały, warto niezwłocznie podjąć działanie i nie zwlekać z interwencją. Nie zawsze jesteś w stanie określić jaki czynnik doprowadził do usterki. Może okazać się, że do środka przedostała się ciecz albo zanieczyszczenia. W tej sytuacji awaria klawiatury w MacBooku bywa dopiero początkiem problemów.

Dlaczego warto wymienić klawiaturę w MacBooku

Wymiana klawiatury MacBook Air

Laptopy z linii Air wyróżniają się swoją mobilnością i niezawodnością. Suma ich atutów sprawia, że ten sprzęt sprawdzi się przy pracy w dowolnych warunkach. Na przeszkodzie mogą jednak stanąć sytuacje losowe. Awaria klawiatury w Macu właściwie przekreśla możliwość swobodnego korzystania z urządzenia. Wykonywanie najbardziej prozaicznych czynności staje się czasochłonne i frustrujące. W takiej sytuacji warto oszczędzić sobie niepotrzebnego stresu. Wymiana klawiatury w MacBook Air przywróci pełną sprawność Twojego laptopa.

Wymiana klawiatury MacBook

Seria domyślnych laptopów doczekała się kilku przerw w cyklu wydawniczym. Klasyczny MacBook czasem znika z asortymentu producenta, aby później pojawić się ponownie. W naszej ofercie panuje jednak pełna ciągłość. Użytkownicy MacBooka niezmiennie mogą liczyć na nasze wsparcie. Jeden z najczęściej występujących problemów dotyczy wysłużonych bądź uszkodzonych przycisków. W tej sytuacji warto zainteresować się wymianą klawiatury w MacBooku. Naprawa pozwoli na odzyskanie pełni możliwości urządzenia w tym zakresie.

Wymiana klawiatury MacBook Pro

Linia Pro obejmuje najbardziej zaawansowane urządzenia w ofercie Apple. Najwyższa jakość pociąga za sobą również pokaźną cenę. Zainwestowanie sporej sumy pieniędzy w zakup sprzętu wcale nie musi Cię uchronić przed kolejnymi wydatkami. Usterki mogą się przytrafić, tym bardziej że MacBook Pro jest z założenia poddawany dużym obciążeniom. Jednym z najczęściej powtarzających się problemów jest uszkodzenie klawiatury. W tej sytuacji nie można lekceważyć awarii. Czasem drobny defekt stanowi tylko wstęp do poważniejszych kłopotów. Wymiana klawiatury w MacBooku to najskuteczniejszy sposób na przywrócenie nienagannego stanu technicznego. Podejmij działanie i odzyskaj komfort użytkowania sprzętu.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.fona sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy. sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane.

Wymiana klawiatury MacBook

Nowe klawisze i stary, dobry komfort użytkowania. Poczuj znowu przyjemność podczas pracy na MacBooku.

Wymiana klawiatury Macbook
MacBook 12"
Rok: 2015-2017
Model: A1534
Macbook Air 11,6"
Rok: 2013-2017
Model: A1465
Macbook Air 13"
Rok: 2013-2017
Model: A1465
Macbook Air 13"
Rok: 2018-2020
Model: A1932
Macbook Air 13" (M1)
Rok: 2020
Model: A2337
Macbook Pro 13"
Rok: 2011-2012
Model: A1278
Macbook Pro 13"
Rok: 2012-2013
Model: A1425
Macbook Pro 13"
Rok: 2013-2015
Model: A1502
Macbook Pro 13"
Rok: 2016-2017
Model: A1706 / A1708
Macbook Pro 13"
Rok: 2018-2019
Model: A1989 / A2159
Macbook Pro 15"
Rok: 2011-2012
Model: A1286
Macbook Pro 15"
Rok: 2012-2015
Model: A1398
Macbook Pro 15"
Rok: 2016-2017
Model: A1707
Macbook Pro 15"
Rok: 2018-2019
Model: A1990
Macbook Pro 16"
Rok: 2018-2019
Model: A2141

Jak zamówić naprawę w naszym serwisie Apple?

Zleć naprawę wysyłką z darmowym kurierem, lub odwiedź nas osobiście.

image

Zamów darmowego kuriera

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najwyższy komfort obsługi. W związku z tym umożliwiamy wykonanie naprawy w formie wysyłkowej. Zamówienie usługi rozpoczyna się na naszej stronie internetowej, gdzie trzeba wypełnić formularz. Zapytamy tam o Twoje dane osobowe i adresowe, a także kilka informacji dotyczących zepsutego sprzętu. Później pozostaje Ci już tylko czekać na przybycie kuriera, który dostarczy uszkodzone urządzenie do naszego serwisu MacBook. Po zakończeniu naprawy nadamy przesyłkę zwrotną. Koszty doręczenia pokrywa serwis pogwarancyjny iClinica.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Poza tym jesteśmy do Twojej dyspozycji w oddziałach stacjonarnych. Nasze salony usytuowane są w:

Przynieś nam zepsutego laptopa, a na miejscu udzielimy Ci wyczerpujących informacji na temat naprawy.

Umów wizytę online
image

Zobacz inne naprawy

Dlaczego warto skorzystać z usług serwisu pogwarancyjnego iClinica?

I
II
III

W każdej naprawie uczestniczy wykwalifikowany specjalista z naszego zespołu. Do dyspozycji ma on nowoczesny park maszynowy. Specjalistyczne narzędzia pozwalają na wykonywanie czynności z chirurgiczną precyzją. To niezwykle istotne przy operowaniu miniaturowymi komponentami. Wymiana klawiatury Mac wykonywana jest przy użyciu oryginalnych części zamiennych. Dzięki temu Twój laptop utrzyma swoją tożsamość i pełną kompatybilność z resztą podzespołów i środowiskiem systemowym.

W trosce o Twój komfort staramy się realizować usługi jak najszybciej. Wymiana klawiatury MacBook zajmie maksymalnie kilka dni roboczych. Przed zwróceniem urządzenia właścicielowi przeprowadzamy jeszcze serię końcowych sprawdzianów. W ten sposób upewniamy się, że otrzymasz w pełni sprawny sprzęt. Naprawa jest również objęta 6-miesięczną ochroną gwarancyjną.

Naszą mocną stroną jest wieloletnie doświadczenie. Pierwszy serwis pogwarancyjny iClinica został otwarty w 2009 roku. Od tamtej pory minęła ponad dekada, podczas której zapisaliśmy na swoim koncie tysiące realizacji. Naszą chlubą są setki recenzji opublikowanych przez zadowolonych klientów. Wszystkie opinie możesz znaleźć w Google, a także w mediach społecznościowych.

Konsultant online