Naprawa przycisku on/off iPhone

O ile procesor działa poza zasięgiem wzroku użytkownika i często trudno oszacować stopień zużycia, o tyle eksploatacja fizycznych przycisków jest bardzo namacalna. W końcu każdego dnia wykonujemy mnóstwo kliknięć.

Twórcy sprzętu doskonale zdają sobie sprawę z obciążeń, którym poddawane będą przyciski. W związku z tym opisywane elementy zostają przystosowane do tego, by dzielnie znosić setki tysięcy kliknięć. Oczywiście prędzej czy później nadejdzie ten moment, kiedy dalsze działanie będzie już ponad ich siły i nie obejdzie się bez kapitulacji.

Uszkodzenie przycisku on/off w iPhonie może na początku objawiać się poprzez brak reakcji raz na kilka prób. Czasem też trzeba naciskać w konkretnym miejscu, ponieważ część przycisku straciła połączenie z resztą modułu. W każdym przypadku trzeba jednak mieć na uwadze, że problem nie rozwiąże się samoistnie. Wręcz przeciwnie, awaria będzie stopniowo się pogłębiać aż w końcu przycisk całkowicie odmówi posłuszeństwa i nie będziesz w stanie z niego skorzystać. Dlatego naprawa przycisku on/off iPhone jest warta rozważenia.

przelacznik-wyciszenie

Przycisk on-off w iPhone nie działa – co robić?

Jeśli przycisk on-off nie działa, zdejmij obudowę, etui lub inne akcesoria, które mogą utrudniać korzystanie z telefonu. Następnie przetrzyj dokładnie przycisk, a przy pomocy cienkiej igły usuń ewentualne zanieczyszczenia, które zgromadziły się wokół niego.

Jeśli to nie pomoże, zapraszamy do naszego  serwisu iPhone, gdzie pomożemy Ci rozwiązać Twój problem kompleksowo. Poradzimy Ci także przy innych usterkach. Przeprowadzamy m.in. naprawy wibracji iPhone’a, wymiany wyświetlacza czy wymiany głośnika iPhone’a. Zapraszamy!

 

Jak włączyć iPhone, gdy nie działa przycisk power?

Spróbuj podłączyć smartfon do portu USB swojego komputera. W przypadku niektórych modeli iPhone’ów może to spowodować automatyczne uruchomienie się telefonu. Jeśli to nie zadziała, przytrzymaj jednocześnie oba przyciski głośności, a następnie – nie puszczając ich – ponownie podłącz smartfon do portu USB komputera. Pamiętaj jednak, że te rozwiązania nie zawsze działają.

Na przyszłość możesz zastosować także pewien trik, który sprawi, że funkcję przycisku power w iPhonie przejmie inny klawisz. W tym celu przejdź do Ustawień, wybierz opcję Dostępność, następnie Dotyk i AssistiveTouch. Włącz tę funkcję i ustaw własne gesty, dzięki którym uruchomisz swój telefon.

 

Jak wyłączyć iPhone, gdy nie działa przycisk?

Nic prostszego! Jeśli masz zepsuty przycisk power iPhone’a i chcesz wyłączyć telefon, po prostu przejdź do Ustawień, następnie do opcji Ogólne i tu wybierz opcję Wyłącz. Przeciągnij suwak w prawo i gotowe!

 

Jak naprawić przycisk power w telefonie iPhone?

Samodzielna naprawa przycisku power w iPhonie jest niemal niemożliwa. Jeśli nie podziałają wskazane przez nas sposoby, wizyta w serwisie Apple będzie konieczna. Tam specjaliści wykonają kompleksowy przegląd telefonu i sprawdzą, jaka jest przyczyna uszkodzenia przycisku oraz zbadają, czy inne komponenty nie wymagają naprawy. W takich przypadkach bardzo często zdarza się bowiem, że wymagana jest także naprawa przycisku głośności iPhone’a, np. kiedy smartfon został zalany.

 

Czy zepsuty przycisk power iPhone wymaga wymiany?

Zazwyczaj najlepszym rozwiązaniem jest wymiana zepsutego przycisku power w iPhonie, ponieważ w większości przypadków do serwisu trafiają telefony z wyeksploatowanym przyciskiem, którego naprawa nie byłaby możliwa czy opłacalna. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje wymiana przycisku on-off iPhone’a, sprawdź nasz cennik serwisu Apple.

Dlaczego naprawa przycisku power iPhone się opłaca?

W przypadku awarii tytułowego przycisku pojawiają się problemy z usypianiem i wybudzaniem smartfona. Wprawdzie nadal można polegać na gestach, ale w dłuższej perspektywie to na pewno stałoby się uciążliwe.

Poza tym należy pamiętać, że lista zastosowań przycisku power jest nieco dłuższa. W końcu bierze on udział w rozmaitych skrótach klawiszowych. Z tego względu możesz mieć też problem z wyłączeniem urządzenia, robieniem zrzutów ekranów czy też wywołaniem Apple Pay.

Masz sprzęt Apple, przycisk on/off w iPhone nie działa, ale to jeszcze nie koniec świata. Właściwie bardzo szybko możesz zostawić za sobą ten stresujący epizod. Wymiana przycisku on/off w iPhone to stosunkowo prosty zabieg, który nie zajmuje ani wiele czasu, ani nie wiąże się z dużym kosztem.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy.

Ile kosztuje naprawa przycisku power iPhone?

Nie rezygnuj z wygody i funkcjonalności zbyt łatwo. Skorzystaj z naszego wsparcia i odzyskaj pełnię walorów użytkowych urządzenia.

Naprawa przycisku on/off iPhone 14 / 14 Plus / 14 Pro / 14 Pro Max

Jak zapisać się na wymianę przycisku on/off iPhone?

Jeżeli wolisz odwiedzić nas osobiście, jesteśmy do dyspozycji w oddziałach stacjonarnych, no że chyba wygodniej Ci zamówić naszego darmowego kuriera.

image

Zamów darmowego kuriera

Korzystasz z iPhone, przycisk power nie działa i zastanawiasz się co dalej. Najlepiej wejść na naszą stronę, kliknąć przycisk „Zamów darmowego kuriera” i podać wymagane informacje. Następnie należy oczekiwać na przybycie pracownika firmy kurierskiej. Urządzenie zostanie przekazane do naszego serwisu. Po zakończeniu naprawy przycisku power w iPhone, nadamy przesyłkę zwrotną na wskazany przez Ciebie adres.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Poza tym czekamy na Ciebie w oddziałach stacjonarnych. Nasze salony znajdują się w:

Umów wizytę online
image

Jak przebiega naprawa lub wymiana przycisku power w iPhone?

I
II

Gdy mamy już pewność, że problemy wynikają z uszkodzenia przycisku, zabieramy się do naprawy. Zabieg wykonywany jest przez doświadczonego eksperta, który wykorzystuje nowoczesne narzędzia. Profesjonalny sprzęt pozwala nam na zachowanie maksymalnej precyzji. Dzięki temu działamy punktowo i nie zakłócamy pracy innych podzespołów. Oczywiście polegamy też na oryginalnych częściach zamiennych.

Jeśli decydujesz się na skorzystanie ze wsparcia naszej firmy, możesz mieć absolutną pewność, że Twój iPhone trafił w dobre ręce. Serwisy pogwarancyjne iClinica funkcjonują od 2009 roku. Możemy pochwalić się setkami pozytywnych komentarzy opublikowanych przez zadowolonych klientów. Poza tym mamy na swoim koncie już tysiące napraw (w tym naprawa przycisku on/off w iPhone), więc doświadczenie bez dwóch zdań przemawia na naszą korzyść.

Konsultant online