Cennik napraw MacBook Air

Pierwszy MacBook Air ukazał się w 2008 roku. Twórcom przyświecała idea stworzenia urządzenia, które będzie łączyć w sobie kompaktową konstrukcję, nienaganną wydajność oraz niezawodność. Z perspektywy czasu można bez cienia wątpliwości stwierdzić, że udało się zrealizować wszystkie wstępne założenia. Seria Air wciąż cieszy się uznaniem milionów użytkowników na całym świecie. Co więcej, pośród zróżnicowanej oferty Apple często uchodzi nawet za laptop pierwszego wyboru.

Cennik napraw MacBook Air

Potrzebujesz naprawy w salonie, lub zamówić kuriera?

Nadgryzione jabłko i nadgryziona sprawność. To nie idzie ze sobą w parze. Zamów naprawę swojego MacBooka Air i odzyskaj sprzęt, który zawsze staje na wysokości zadania.

Zapytaj o szczegóły naprawy Zamów darmowego kuriera

Wolisz odwiedzić nas osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych? Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Co sprawia, że MacBook Air jest wyjątkowy?

Na pierwszy plan wybija się bez wątpienia niezawodna bateria. MacBook Air może pracować nawet przez kilkanaście godzin po maksymalnym naładowaniu baterii. Dzięki temu w wielu sytuacjach ładowarka staje się po prostu zbędna. Przez kilka godzin spędzonych w biurze bądź na uczelni akumulator poradzi sobie bez uzupełniania energii. O doładowanie można zadbać po powrocie do domu, aby urządzenie było w pełni gotowe do działania podczas kolejnego dnia.

Powyższe czynniki bezpośrednio prowadzą do kolejnego atutu, który stanowi o sile tego urządzenia. MacBook Air miał stać się ikoną mobilności. Dopełnieniem imponującego czasu pracy na jednym ładowaniu stała się kompaktowa konstrukcja. Urządzenie od lat miało nie więcej niż 1,7 centymetra grubości. Dzięki temu nigdy nie brakowało dla niego miejsca w dowolnym bagażu.

Wspomniane atuty jeszcze bardziej zyskują na wartości jeśli dodamy do nich jedną z najmocniejszych stron wszystkich urządzeń Apple. Mowa tutaj o systemie operacyjnym, który od lat cieszy się uznaniem wśród użytkowników oraz ekspertów. Do jego największych zalet można zaliczyć wysoką wydajność oraz bezawaryjność.

Kto powinien zainteresować się MacBookiem Air?

Przez ponad dekadę utarł się dość jasny i klarowny podział. MacBooki Pro uchodziły za urządzenia przeznaczone dla użytkowników posiadających wyższe oczekiwania wobec mocy obliczeniowej. Z kolei MacBooki Air były polecane osobom, które nie wykorzystują oprogramowania, które tak łapczywie pożerało zasoby urządzenia. Tym samym laptop sprawdzał się bez zarzutów przy przeglądaniu internetu, oglądaniu materiałów wideo, a także pracy biurowej. Z powodzeniem radził sobie też przy mniej wymagającej obróbce zdjęć i filmów. W efekcie MacBook Air był często wybierany przez uczniów, studentów, dziennikarzy, a także przedstawicieli wszystkich profesji, którzy korzystają głównie z przeglądarki internetowej oraz edytora tekstu.

Tak było dawniej. MacBooki Air z najnowszych generacji znacznie lepiej radzą sobie również przy wykonywaniu bardziej obciążających czynności. To sprawia, że na niewielu płaszczyznach ustępują bardziej zaawansowanym urządzeniom z serii Pro. W efekcie stały się one jeszcze bardziej niezawodne i uniwersalne niż kiedykolwiek wcześniej.

Jak zachować walory użytkowe MacBooka Air?

Technologia rozwija się w ekspresowym tempie. W związku z tym wszelkie urządzenia stosunkowo szybko się starzeją. Wprawdzie sprzęt Apple wyjątkowo dobrze znosi upływ czasu, ale nawet jemu mogą przytrafić się chwile słabości. Wśród najpowszechniej występujących usterek należy wskazać wysłużone ogniwo. Zmian nie da się odwrócić, więc jedynym słusznym rozwiązaniem jest wymiana baterii MacBook Air. Po wykonaniu zabiegu laptop znowu będzie wykorzystywać pełnię swoich możliwości.

Wraz z intensywną eksploatacją mogą wystąpić również problemy z klawiaturą. Trudno wyobrazić sobie sprawną pracę na laptopie, kiedy klawisze odmawiają posłuszeństwa. W takiej sytuacji warto zdecydować się na naprawę i oszczędzić sobie stresu. Wymiana klawiatury MacBook Air to jedna z usług oferowanych w salonach pogwarancyjnych iClinica.

Po pewnym czasie mogą pojawić się również problemy z innymi kluczowymi komponentami. Z naszych doświadczeń wynika, że konieczna może okazać się wymiana dysku MacBook Air.

Konsultant online