Cennik napraw iPhone 8 / SE 2020

W 2017 roku Apple w końcu zapoczątkowało nową rodzinę smartfonów. W tym czasie zadebiutowały trzy nowe urządzenia. Absolutną gwiazdą konferencji został iPhone X, czyli jubileuszowy model i pierwszy bezramkowy akcent w portfolio firmy z Cupertino. Oprócz niego zaprezentowano iPhone 8 oraz jego większy wariantem oznaczony „Plusem”.

iPhone X był czymś zupełnie nowym, więc skradł show. Kiedy emocje już opadły oczy fanów zwróciły się w kierunku „ósemki”. Stanowiła połączenie dotychczasowych rozwiązań z kierunkiem, w którym miała zmierzać firma w kolejnych latach. Tym samym urządzenie zostało wyposażone w kultowy okrągły przycisk „Home”, a także stosunkowo wysokie ramki znane z poprzednich odsłon.

Czym zatem różnił się iPhone 8 od poprzedników? Jego tylny panel został pokryty szkłem nawiązującym do stylistyki iPhone’a 10. Ponadto projektanci dostarczyli użytkownikom ulepszony aparat, a także jeszcze mocniejsze podzespoły. Przydatnym usprawnieniem jest również certyfikat IP67 zapewniający ochronę przed płynami oraz pyłem.

Cennik napraw iPhone 8 / SE 2020

Potrzebujesz naprawy w salonie, lub zamówić kuriera?

Zniszczony iPhone to problem, a rozwiązywanie problemów to nasza specjalność. Pozwól sobie pomóc.

Zapytaj o szczegóły naprawy Zamów darmowego kuriera

Wolisz odwiedzić nas osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych? Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Inne naprawy

iPhone 8

Spotkajmy się w naszym serwisie iClinica

Zaplanuj wizytę w serwisie na konkretna godzinę.

Umów wizytę online

Napraw swojego iPhona nie wychodząc z domu

Zamów darmowego kuriera do domu.

zamów darmowego kuriera

Masz jakieś pytania?

Jeśli nie znalazłeś usługi zadzwoń do nas lub napisz. A napewno nie zostawimy się samego z problemem.

icon down

+48 666 666 317 biuro@iclinica.pl

Jak sprawuje się iPhone 8 po kilku latach od premiery?

Od premiery opisywanego smartfona nie minęło jeszcze wiele czasu, więc wciąż jest jednym z najnowszych modeli w ofercie amerykańskiego producenta. Użytkownicy mogą bez przeszkód pobierać najnowsze aktualizacje systemowe i ten stan rzeczy szybko się nie skończy. iPhone 8 ma przed sobą jeszcze kilka dobrych lat do momentu, gdy producent wycofa wsparcie. W związku z tym system operacyjny oraz wszystkie zainstalowane aplikacje powinny sprawować się bez zarzutów. Jeżeli ktoś decyduje się na zakup nowego modelu, prawdopodobnie motywują go głównie nowoczesne aparaty fotograficzne wyposażone w kilka obiektywów, a także względy estetyczne pod postacią bezramkowej stylistyki.

Jak przywrócić wzorową kondycję uszkodzonego iPhone’a 8?

O ile smartfon nadal osiąga bardzo wysokie wyniki wydajności, o tyle na uszkodzenia mechaniczne nie ma rady i konieczna okazuje się naprawa iPhone’a. Szklana konstrukcja sprawia, że urządzenie może być jeszcze bardziej podatne na uszkodzenia. Kiedy już dojdzie do pęknięcia to nie ma sensu zwlekać. Drobny ubytek w rogu ekranu zaburzy strukturę całej tafli i prędzej czy później zacznie się rozszerzać. Wymiana szybki iPhone 8 jest jedynym wyjściem, które gwarantuje całkowite rozwiązanie problemu.  Operację można wykonać w serwisie iPhone iClinica, który korzysta z oryginalnych części zamiennych, a także udziela kilkumiesięcznej gwarancji na wykonaną usługę. Wymiana wyświetlacza iPhone 8 jest przeprowadzana w błyskawicznym tempie. Wystarczy 30 minut, aby Twój smartfon był jak nowy.

Użytkownicy często zwracają się do nas z uszkodzonym wejściem lightning, które utrudnia podłączenie ładowarki oraz słuchawek. Najszybszym rozwiązaniem problemu jest wymiana złącza ładowania iPhone 8. Bardzo często mierzymy się również z wysłużonym akumulatorem, który znacznie ogranicza czas pracy przy pełnym naładowaniu. W takiej sytuacji wymiana baterii iPhone 8 umożliwia przywrócenie pełnej funkcjonalności.

Konsultant online