Zaznacz stronę
naprawa iphone 8

iPhone 8 – ostatni spadkobierca klasycznego designu

 

W 2017 roku Apple w końcu zapoczątkowało nową rodzinę smartfonów. W tym czasie zadebiutowały trzy nowe urządzenia. Absolutną gwiazdą konferencji został iPhone X, czyli jubileuszowy model i pierwszy bezramkowy akcent w portfolio firmy z Cupertino. Oprócz niego zaprezentowano iPhone 8 oraz jego większy wariantem oznaczony „Plusem”.

iPhone X był czymś zupełnie nowym, więc skradł show. Kiedy emocje już opadły oczy fanów zwróciły się w kierunku „ósemki”. Stanowiła połączenie dotychczasowych rozwiązań z kierunkiem, w którym miała zmierzać firma w kolejnych latach. Tym samym urządzenie zostało wyposażone w kultowy okrągły przycisk „Home”, a także stosunkowo wysokie ramki znane z poprzednich odsłon.

Czym zatem różnił się iPhone 8 od poprzedników? Jego tylny panel został pokryty szkłem nawiązującym do stylistyki iPhone’a 10. Ponadto projektanci dostarczyli użytkownikom ulepszony aparat, a także jeszcze mocniejsze podzespoły. Przydatnym usprawnieniem jest również certyfikat IP67 zapewniający ochronę przed płynami oraz pyłem.

Jak sprawuje się iPhone 8 po kilku latach od premiery?

Od premiery opisywanego smartfona nie minęło jeszcze wiele czasu, więc wciąż jest jednym z najnowszych modeli w ofercie amerykańskiego producenta. Użytkownicy mogą bez przeszkód pobierać najnowsze aktualizacje systemowe i ten stan rzeczy szybko się nie skończy. iPhone 8 ma przed sobą jeszcze kilka dobrych lat do momentu, gdy producent wycofa wsparcie. W związku z tym system operacyjny oraz wszystkie zainstalowane aplikacje powinny sprawować się bez zarzutów. Jeżeli ktoś decyduje się na zakup nowego modelu, prawdopodobnie motywują go głównie nowoczesne aparaty fotograficzne wyposażone w kilka obiektywów, a także względy estetyczne pod postacią bezramkowej stylistyki.

Jak przywrócić wzorową kondycję uszkodzonego iPhone’a 8?

O ile smartfon nadal osiąga bardzo wysokie wyniki wydajności, o tyle na uszkodzenia mechaniczne nie ma rady i konieczna okazuje się naprawa iPhone’a. Szklana konstrukcja sprawia, że urządzenie może być jeszcze bardziej podatne na uszkodzenia. Kiedy już dojdzie do pęknięcia to nie ma sensu zwlekać. Drobny ubytek w rogu ekranu zaburzy strukturę całej tafli i prędzej czy później zacznie się rozszerzać. Wymiana szybki iPhone 8 jest jedynym wyjściem, które gwarantuje całkowite rozwiązanie problemu.  Operację można wykonać w serwisie iPhone iClinica, który korzysta z oryginalnych części zamiennych, a także udziela kilkumiesięcznej gwarancji na wykonaną usługę. Wymiana wyświetlacza iPhone 8 jest przeprowadzana w błyskawicznym tempie. Wystarczy 30 minut, aby Twój smartfon był jak nowy.

Użytkownicy często zwracają się do nas z uszkodzonym wejściem lightning, które utrudnia podłączenie ładowarki oraz słuchawek. Najszybszym rozwiązaniem problemu jest wymiana złącza ładowania iPhone 8. Bardzo często mierzymy się również z wysłużonym akumulatorem, który znacznie ogranicza czas pracy przy pełnym naładowaniu. W takiej sytuacji wymiana baterii iPhone 8 umożliwia przywrócenie pełnej funkcjonalności.

Czy montowane części są oryginalne?
Naprawy wykonujemy głównie na oryginalnych podzespołach. Oczywiście istnieją wyjątki, jeśli dana część nie jest dostępna w oryginale, to proponujemy wykonanie usługi na zamienniku (starsze modele iPhone’ów oraz obudowy).

Każda usługa na stronie jest opisana i jest uwzględnione, czy jest to oryginał, czy zamiennik. Taką informację można uzyskać podczas każdej próby kontaktu z nami (telefonicznie, mailowo, na czacie, osobiście).

Ponadto, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do naprawy w Polsce.

Czy kontakty/dane zapisane w telefonie zostaną skasowane?
 

Podczas napraw uszkodzeń mechanicznych dane nigdy nie są zerowane.

Zalecamy jednak wykonać kopię zapasową, ponieważ serwis nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych z telefonu, ani dalszych strat, które w wyniku tego mogą nastąpić.

Jak mogę dostarczyć urządzenie do serwisu?
Urządzenia do naprawy przyjmujemy w naszych punktach stacjonarnych. Kliknij, aby zobaczyć adresy.

Jeżeli nie są Państwo z okolic Poznania, Wrocławia lub Krakowa, to zapraszamy do skorzystania z formularza wysyłkowego z opcją darmowej wysyłki i dostawy door-to-door. Cena pozostaje taka sama.

Czy można dostarczyć urządzenie "w częściach"?
Podejmujemy się naprawy urządzeń dostarczonych w częściach do naszego serwisu.

Czas takich napraw jest wydłużony ze względu na dokładnie przetestowanie urządzenia, aby zapobiec wszelkim niedogodnościom.

Mogą wystąpić dodatkowe dopłaty, lecz zawsze informujemy o tym wcześniej.

Jak długo trwa naprawa urządzenia?
Drobne naprawy dokonywane są od ręki w przeciągu 30 minut – 1 godziny. Ponad 98% napraw dokonywanych w naszym serwisie realizowane jest w ciągu 24h.

W przypadku opóźnienia zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie o takiej sytuacji.

Zapraszamy także do sprawdzania statusu zleceń online na naszej stronie.

Czy dostanę gwarancję na wykonaną naprawę?
Na wszystkie części oraz usługi udzielamy 3-6 miesięcy gwarancji.