Zaznacz stronę
naprawa iphone 6 plus

iPhone 6 Plus – pierwszy powiększony smartfon w ofercie Apple

Pamiętasz jeszcze memy, w których żartowano z coraz większego rozmiaru smartfonów z nadgryzionym jabłkiem? Wszystko zaczęło się w 2014 roku, kiedy zadebiutowały iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus. Na pierwszy rzut oka druga wersja wyróżniała się tylko większymi gabarytami. W dobie miniaturyzacji taki kierunek mógł budzić wątpliwości. Takie rozwiązanie spotkało się jednak z ciepłym przyjęciem osób, które szukały kompromisu pomiędzy kompaktowymi smartfonami a tabletami.

Rozmiar nie był jedyną cechą odróżniającą wariant z plusem od podstawowego modelu. Większa wersja została wyposażona w wyświetlacz o świetnej rozdzielczości 1080×1920 pikseli, a także znacznie pojemniejszą baterię. Wyniki sprzedaży potwierdziły słuszność tej inicjatywy, więc premiery powiększonych urządzeń stały się standardem na konferencjach Apple. Co więcej, inni producenci również postanowili pójść tą drogą.

Dla kogo jest iPhone 6 Plus?

Większy wyświetlacz niesie za sobą więcej możliwości. W związku z tym smartfon perfekcyjnie spełnia oczekiwania użytkowników, którzy lubią rozerwać się przy grach mobilnych albo chcą oglądać filmy w satysfakcjonującej jakości. Wysoka rozdzielczość pozwalała na wykonywanie tych działań w komfortowych warunkach. Dodatkowo należy wspomnieć o powiększonej pojemności akumulatora. Wprawdzie większa przestrzeń robocza siłą rzeczy musiała pożerać więcej energii, ale i tak wersja z Plusem gwarantowała dłuższy czas pracy baterii niż wariant podstawowy. Przede wszystkim jednak iPhone 6 Plus to odpowiedź na potrzeby osób, dla których poprzednie odsłony były zbyt małe do komfortowego użytkowania. Osoby o większych dłoniach z pewnością doceniły to wydanie.

Jak prezentuje się iPhone 6 Plus po kilku latach od premiery?

Minęło już wiele lat od premiery opisywanego urządzenia. W świecie technologii taki okres to szmat czasu. Tym samym model rozpoczął już przymusową emeryturę, podczas której nie może pobierać aktualizacji oprogramowania. Nie oznacza to jednak, że iPhone 6 Plus stracił swoje walory. System operacyjny zaprojektowany przez Apple starzeje się wyjątkowo wolno, więc upływ czasu nie jest aż tak bardzo bolesny dla użytkowników starszych smartfonów. Większym problemem mogły okazać się uszkodzenia mechaniczne. W tym przypadku warto zastanowić się nad naprawą iPhone’a.

Jak sprawnie naprawić ewentualne usterki?

Nie trzeba być niezdarą, żeby uszkodzić urządzenie. Wystarczy chwila nieuwagi, aby smartfon wymsknął się z dłoni i upadł na ziemię. Takie zderzenie często skutkuje nieestetyczną „pajęczynką” na ekranie. Rozwiązaniem jest wymiana szybki iPhone 6 Plus. Po kilku latach od premiery części zamienne są już znacznie tańsze. W związku z tym wymiana wyświetlacza iPhone 6 Plus wcale nie musi być kosztowna.

Jednym z wrażliwszych elementów jest też gniazdo Lightning, które po latach użytkowania może już nie spełniać swojego zadania. Wymiana złącza ładowania iPhone 6 Plus pozwala na rozwiązanie problemów z poprawnym działaniem ładowarki. Kilkuletni smartfon prawdopodobnie będzie borykał się również ze znacznie obniżoną żywotnością akumulatora. Wymiana baterii iPhone 6 Plus pozwala na wydłużenie pracy na jednym ładowaniu. Wszystkie powyższe zabiegi  wykona dla Ciebie serwis iPhone iClinica z oddziałami w kilku miastach. Ponadto możesz skorzystać z innych usług. Zapoznaj się z ofertą na naszej stronie internetowej.

Czy montowane części są oryginalne?
Naprawy wykonujemy głównie na oryginalnych podzespołach. Oczywiście istnieją wyjątki, jeśli dana część nie jest dostępna w oryginale, to proponujemy wykonanie usługi na zamienniku (starsze modele iPhone’ów oraz obudowy).

Każda usługa na stronie jest opisana i jest uwzględnione, czy jest to oryginał, czy zamiennik. Taką informację można uzyskać podczas każdej próby kontaktu z nami (telefonicznie, mailowo, na czacie, osobiście).

Ponadto, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do naprawy w Polsce.

Czy kontakty/dane zapisane w telefonie zostaną skasowane?
 

Podczas napraw uszkodzeń mechanicznych dane nigdy nie są zerowane.

Zalecamy jednak wykonać kopię zapasową, ponieważ serwis nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych z telefonu, ani dalszych strat, które w wyniku tego mogą nastąpić.

Jak mogę dostarczyć urządzenie do serwisu?
Urządzenia do naprawy przyjmujemy w naszych punktach stacjonarnych. Kliknij, aby zobaczyć adresy.

Jeżeli nie są Państwo z okolic Poznania, Wrocławia lub Krakowa, to zapraszamy do skorzystania z formularza wysyłkowego z opcją darmowej wysyłki i dostawy door-to-door. Cena pozostaje taka sama.

Czy można dostarczyć urządzenie "w częściach"?
Podejmujemy się naprawy urządzeń dostarczonych w częściach do naszego serwisu.

Czas takich napraw jest wydłużony ze względu na dokładnie przetestowanie urządzenia, aby zapobiec wszelkim niedogodnościom.

Mogą wystąpić dodatkowe dopłaty, lecz zawsze informujemy o tym wcześniej.

Jak długo trwa naprawa urządzenia?
Drobne naprawy dokonywane są od ręki w przeciągu 30 minut – 1 godziny. Ponad 98% napraw dokonywanych w naszym serwisie realizowane jest w ciągu 24h.

W przypadku opóźnienia zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie o takiej sytuacji.

Zapraszamy także do sprawdzania statusu zleceń online na naszej stronie.

Czy dostanę gwarancję na wykonaną naprawę?
Na wszystkie części oraz usługi udzielamy 3-6 miesięcy gwarancji.