Cennik napraw iPhone 6 Plus

Pamiętasz jeszcze memy, w których żartowano z coraz większego rozmiaru smartfonów z nadgryzionym jabłkiem? Wszystko zaczęło się w 2014 roku, kiedy zadebiutowały iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus. Na pierwszy rzut oka druga wersja wyróżniała się tylko większymi gabarytami. W dobie miniaturyzacji taki kierunek mógł budzić wątpliwości. Takie rozwiązanie spotkało się jednak z ciepłym przyjęciem osób, które szukały kompromisu pomiędzy kompaktowymi smartfonami a tabletami.

Rozmiar nie był jedyną cechą odróżniającą wariant z plusem od podstawowego modelu. Większa wersja została wyposażona w wyświetlacz o świetnej rozdzielczości 1080×1920 pikseli, a także znacznie pojemniejszą baterię. Wyniki sprzedaży potwierdziły słuszność tej inicjatywy, więc premiery powiększonych urządzeń stały się standardem na konferencjach Apple. Co więcej, inni producenci również postanowili pójść tą drogą.

Cennik napraw iPhone 6 Plus

Potrzebujesz naprawy w salonie, lub zamówić kuriera?

Od rozbitych wyświetlaczy, poprzez wysłużone baterie, aż po wymianę podzespołów. Naprawa sprzętu Apple to dla nas chleb powszedni. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Zapytaj o szczegóły naprawy Zamów darmowego kuriera

Wolisz odwiedzić nas osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych? Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Dla kogo jest iPhone 6 Plus?

Większy wyświetlacz niesie za sobą więcej możliwości. W związku z tym smartfon perfekcyjnie spełnia oczekiwania użytkowników, którzy lubią rozerwać się przy grach mobilnych albo chcą oglądać filmy w satysfakcjonującej jakości. Wysoka rozdzielczość pozwalała na wykonywanie tych działań w komfortowych warunkach. Dodatkowo należy wspomnieć o powiększonej pojemności akumulatora. Wprawdzie większa przestrzeń robocza siłą rzeczy musiała pożerać więcej energii, ale i tak wersja z Plusem gwarantowała dłuższy czas pracy baterii niż wariant podstawowy. Przede wszystkim jednak iPhone 6 Plus to odpowiedź na potrzeby osób, dla których poprzednie odsłony były zbyt małe do komfortowego użytkowania. Osoby o większych dłoniach z pewnością doceniły to wydanie.

Jak prezentuje się iPhone 6 Plus po kilku latach od premiery?

Minęło już wiele lat od premiery opisywanego urządzenia. W świecie technologii taki okres to szmat czasu. Tym samym model rozpoczął już przymusową emeryturę, podczas której nie może pobierać aktualizacji oprogramowania. Nie oznacza to jednak, że iPhone 6 Plus stracił swoje walory. System operacyjny zaprojektowany przez Apple starzeje się wyjątkowo wolno, więc upływ czasu nie jest aż tak bardzo bolesny dla użytkowników starszych smartfonów. Większym problemem mogły okazać się uszkodzenia mechaniczne. W tym przypadku warto zastanowić się nad naprawą iPhone’a.

Jak sprawnie naprawić ewentualne usterki?

Nie trzeba być niezdarą, żeby uszkodzić urządzenie. Wystarczy chwila nieuwagi, aby smartfon wymsknął się z dłoni i upadł na ziemię. Takie zderzenie często skutkuje nieestetyczną „pajęczynką” na ekranie. Rozwiązaniem jest wymiana szybki iPhone 6 Plus. Po kilku latach od premiery części zamienne są już znacznie tańsze. W związku z tym wymiana wyświetlacza iPhone 6 Plus wcale nie musi być kosztowna.

Jednym z wrażliwszych elementów jest też gniazdo Lightning, które po latach użytkowania może już nie spełniać swojego zadania. Wymiana złącza ładowania iPhone 6 Plus pozwala na rozwiązanie problemów z poprawnym działaniem ładowarki. Kilkuletni smartfon prawdopodobnie będzie borykał się również ze znacznie obniżoną żywotnością akumulatora. Wymiana baterii iPhone 6 Plus pozwala na wydłużenie pracy na jednym ładowaniu. Wszystkie powyższe zabiegi  wykona dla Ciebie serwis iPhone iClinica z oddziałami w kilku miastach. Ponadto możesz skorzystać z innych usług. Zapoznaj się z ofertą na naszej stronie internetowej.

Konsultant online