Zbita szybka iPad

iPad zajmuje dominującą pozycję na rynku tabletów. Propozycje z oferty Apple kuszą eleganckim wykonaniem, nienaganną wydajnością oraz funkcjonalnością. Podobnie jak inne urządzenia mobilne, są jednak bardzo podatne na uszkodzenia mechaniczne. Wprawdzie metalowa obudowa charakteryzuje się dużą wytrzymałością, ale słabym punktem jest bez wątpienia przedni panel pokryty szkłem.

Upadek urządzenia nawet z niewielkiej wysokości często kończy się rozbiciem szybki osłaniającej ekran. Czasem nieestetyczna „pajęczynka” pojawi się też w wyniku stuknięcia bądź nacisku. Oczywiście warto wyposażyć się w akcesoria ochronne, ale w niektórych przypadkach nawet one nie zapobiegną tworzeniu się zarysowań bądź pęknięć. Wiele zależy od czynników losowych, które nie sposób przewidzieć.

ipad

Nie zawsze jednak konsekwencją kolizji jest wymiana wyświetlacza iPad. Czasem uszkodzenia nie są na tyle poważne i kończy się na zbitej szybce iPad. Nie oznacza to jednak, że taka sytuacja powinna być traktowana z przymrużeniem oka. Polecamy niezwłocznie zająć się problemem i przywrócić pełną sprawność urządzenia.

Dlaczego warto zająć się wymianą szybki iPad?

Szybka stanowi część wierzchniej warstwy urządzenia, a tym samym naturalną ochronę. Jeżeli struktura szkła zostanie naruszona, wytrzymałość całej konstrukcji ulega jednocześnie obniżeniu. W związku z tym rozbita szybka iPad sprawi, że cały tablet będzie bardziej narażony na uszkodzenie innych komponentów, a zwłaszcza wyświetlacza. Warto przeciwdziałać pogłębianiu się problemu, ponieważ będzie to wiązać się z dodatkowym stresem i wydatkami. Można uniknąć takiej ewentualności dzięki uprzedniej interwencji.

Poza tym na korzyść wymiany przemawiają też bardziej prozaiczne względy. Przede wszystkim urządzenia Apple wyróżniają się minimalistycznym i estetycznym wyglądem. Pajęczynka na szybce zdecydowanie znacząco zredukuje walory wizualne. Nie da się też ukryć, że korzystanie z uszkodzonego urządzenia na pewno powoduje pewien dyskomfort. W związku z tym warto zastanowić się nad wymianą szybki iPad i odzyskać przyjemność z użytkowania tabletu.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.fona sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy. sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane.

Wymiana szybki iPad

Nie udawaj, że rozbita szybka Ci nie przeszkadza. Skontaktuj się z nami i rozwiążmy ten problem.

iPad Mini

iPad mini 6 usługa wymiany wyświetlacza i ekranu dotykowego

iPad

iPad Air

iPad Pro

Jak skorzystać z serwisu iPad?

Z naszych usług możesz skorzystać na dwa sposoby.

image

Zamów darmowego kuriera

Jeżeli nie jesteś w stanie odwiedzić nas osobiście, możesz skorzystać z naprawy w formie wysyłkowej. W celu zamówienia takiej usługi należy wprowadzić wymagane dane do formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej. Następnie zostanie wyznaczony termin wizyty kuriera, który odbierze od Ciebie uszkodzonego iPada. Po przetransportowaniu sprzętu do jednego z serwisów pogwarancyjnych iClinica zajmiemy się naprawą. Gdy wszystkie niezbędne czynności zostaną zakończone, spakujemy naprawione urządzenia i nadamy przesyłkę zwrotną. Twój tablet zostanie dostarczony pod wskazany adres, a my pokryjemy koszty doręczenia paczki. Ogromną zaletą tej metody jest wygoda. Przez cały proces naprawy nie musisz nawet wychodzić z domu.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Jeżeli posiadasz uszkodzonego iPada i szukasz profesjonalnego wsparcia, możesz odwiedzić jeden z serwisów pogwarancyjnych iClinica. Nasze salony stacjonarne zlokalizowane są w

Szczegółowe dane adresowe znajdziesz na stronie internetowej w zakładce „Lokalizacje”. Na miejscu nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowych informacji dotyczących realizacji usługi.

Umów wizytę online
image

Zobacz inne naprawy

Masz jakieś pytania?

Jeśli nie znalazłeś usługi zadzwoń do nas lub napisz. A napewno nie zostawimy się samego z problemem.

icon down

+48 666 666 317 biuro@iclinica.pl

Jak wykonywana jest naprawa szybki iPad?

I
II
III
IV

Po otrzymaniu uszkodzonego tabletu musimy upewnić się, że uszkodzeniu nie uległ wyświetlacz ani inne podzespoły. Jeśli okaże się, ze problem dotyczy wyłącznie szybki ochronnej, możemy sprawnie przejść do wymiany. W tym celu usuwamy resztki rozbitego szkła i kleju odpowiadającego za spojenie całej konstrukcji. Następnie przechodzimy do zamontowania nowych elementów. Warto zaznaczyć, że posługujemy się oryginalnymi częściami. W związku z tym Twój iPad nadal będzie urządzeniem Apple w pełnym wymiarze.

Serwis iPad dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym na sprawne wykonywanie napraw. Mamy na wyposażeniu specjalistyczny sprzęt zapewniający chirurgiczną precyzję przy operowaniu miniaturowej technologii. Co więcej, zabieg wykonywany jest przez doświadczonego eksperta, który jest doskonale zaznajomiony z konstrukcją sprzętu Apple.

Wymiana szybki iPad powinna zająć nam maksymalnie kilka dni roboczych. Postaramy się uporać z problemem najszybciej jak to możliwe, aby nie pozostawiać Cię zbyt długo bez dostępu do tabletu. Po zakończeniu naprawy szybki iPad wykonujemy test. Dzięki temu mamy absolutną pewność, że urządzenie działa bez zarzutów i otrzymasz tablet w nienagannym stanie technicznym. Ponadto zapewniamy 6-miesięczną gwarancję na wykonaną usługę. W razie czego możesz zgłosić się do nas ponownie.

Naszą mocną stroną jest również ogromne doświadczenie w naprawianiu sprzętu marki Apple. Serwis pogwarancyjny iClinica działa nieprzerwanie od 2009 roku. Przez nasze ręce przeszły tysiące smartfonów, tabletów i komputerów, którym daliśmy drugie życie. Potwierdzeniem naszych kompetencji są setki pozytywnych komentarzy opublikowanych przez zadowolonych klientów.

Konsultant online