SERWIS TYMCZASOWO ZAMKNIĘTY
ZAPRASZAMY DO NAPRAWY WYSYŁKOWEJ
KONTAKT: biuro@iclinica.pl lub 666-666-317

Lokalizacja

Kontakt

Godziny otwarcia

SERWIS TYMCZASOWO ZAMKNIĘTY
ZAPRASZAMY DO NAPRAWY WYSYŁKOWEJ
KONTAKT: biuro@iclinica.pl lub 666-666-317

iClinica to jeden z największych serwisów zajmujących się tylko i wyłącznie urządzeniami marki Apple. Zdobywamy doświadczenie od 2009 roku rozwijając się rok po roku i otwierając serwisy w kolejnych miastach. W roku 2017 w związku z silnym rozwojem naszej marki otworzyliśmy – Bydgoszcz. Punkt ten zdaje się być serwisem wyjątkowym, gdyż oprócz staranności o każdy szczegół, wysoką jakość obsługi, każdy nasz klient może liczyć na ekspresową naprawę płyt głównych! Standardowo wykonujemy naprawy na oryginalnych częściach, ale także dla starszych modeli przygotowaliśmy ofertę na zamiennikach. Udzielamy najdłuższej gwarancji na rynku – nawet do 7 miesięcy!

image-6473376b7dbf1
image-6473376b7dbf2
image-6473376b7dbf3
left-arrow
right-arrow

Serwis Apple w Bydgoszczy iClinica – poznaj nasz zespół

ICLINICA WYZNACZA TRENDY

Naprawa iPhone Bydgoszcz

Chwila nieuwagi, a Twój codzienny towarzysz doznał bolesnych obrażeń? Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, a naprawa w autoryzowanym serwisie przewyższa wartość urządzenia? Między innymi z takimi przypadkami radzimy sobie na codzień w iClinica. Nie musisz już dalej szukać serwisu , który nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Zdaniem wielu naszych klientów nasz serwis jest najlepszym miejscem, do którego może trafić Twój popsuty sprzęt. Nie będąc gołosłownym potwierdzają to liczne opinie na Google (4.9 / 5.0) i Facebooku (5.0/5.0).

Nasz serwis zawsze wyznacza trendy – dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem – między innymi tylko tutaj zdejmiesz szklaną klapkę przy pomocy lasera! Posiadamy także profesjonalne myjki ultradźwiękowe, które z wysoką skutecznością przywracają funkcjonowanie zalanych sprzętów Apple.

SERWIS APPLE BYDGOSZCZ

Naprawa MacBook Bydgoszcz

Zespół iClinica tworzony jest przez doświadczonych serwisantów, którzy posiadają wiedzę o produktach marki Apple. Nie osiadamy na laurach wciąż rozwijając własne kompetencje, a w tym specjalistyczną naprawą Macbook’ów. Posiadamy dużą ilość części dlatego wymiana baterii, klawiatury i licznych taśm po wcześniejszym umówieniu może być zrealizowana w przystępnym okresie czasowym. Oprócz tego dzięki nowoczesnemu sprzętowi i sprawdzonych materiałach do czyszczenia możemy pochwalić się wysoką skutecznością przywracania MacBooków po zalaniu. Wykonujemy także wszelkie naprawy płyt głównych.

Urządzenia z jabłkiem nie są dla nas żadną tajemnicą. Jesteśmy pewni swoich usług, dlatego każdy nasz klient otrzymuje długą gwarancję!

SERWIS IPHONE, IPAD, MACBOOK BYDGOSZCZ

Najczęściej wykonywane naprawy

Wymiana wyświetlacza iPhone

Oryginalne części i zamienniki w niższych modelach apple. Gwarancja 3-7 miesięcy, czas naprawy tylko 30 minut.

Wymiana szybki iPhone

Tylko oryginalne części. Najdłuższa gwarancja na rynku – aż 7 miesięcy! Czas naprawy tylko 30 minut

Wymiana baterii iPhone

Tylko oryginalne części! Gwarancja zawsze 6 miesięcy, czas naprawy tylko 30 minut.

Czyszczenie po zalaniu iPhone

Wysoka skuteczność po zalaniu! Wykonujemy mycie płyty głównej w wanience ultradźwiękowej, w płynie antykorozyjnym.

Wymiana szyby iPad

Usługa wykonywana na oryginalnych częściach. Udzielana jest gwarancja 6 miesięcy, czas wymiany 1-3 dni robocze.

Wymiana baterii MacBook

Wykonujemy wymiany baterii w Macbook’ach. Części oryginalne, 6 miesięcy gwarancji, czas wymiany 1-2 dni robocze.

Wymiana klawiatury MacBook

Wymiana klawiatury wykonywana jest na oryginalnych podzespołach (klawiatura + podświetlenie). Gwarancja 6 miesięcy, czas wymiany 1-3 dni robocze.

Czyszczenie po zalaniu MacBook

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do czyszczenia po zalaniu płyt głównych – wanna ultradźwiękowa z płynem antykorozyjnym. Wysoka skuteczność napraw!

SERWIS APPLE BYDGOSZCZ

Jak wygląda naprawa sprzętu w serwisie Apple w Bydgoszczy?

Decydując się na naprawę sprzętu w naszym serwisie Apple w Bydgoszczy, masz pewność, że urządzenia trafiają w dobre, doświadczone i zaufane ręce specjalistów w tej dziedzinie.

Wieloletnia działalność na rynku sprawia, że iPhone’y, iPady i MacBooki nie mają przed nami żadnych tajemnic. Pierwszym krokiem, aby na nowo cieszyć się sprawnym i wolnym od uszkodzeń sprzętem marki Apple, jest odwiedzenie naszego stacjonarnego serwisu w Bydgoszczy. Jesteś z innego miasta? Znajdziesz nas także w Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Pierwsze, co robimy, to sprawdzamy wszelkie możliwe usterki urządzenia – niektóre z nich są widoczne gołym okiem, np. zbita szybka czy zniszczona tylna klapka, podczas gdy inne wymagają głębszej ekspertyzy. Kolejnym krokiem jest poinformowanie Cię o problemach i sposobie ich naprawy. Na tym etapie wyceniamy również naprawę iPhone’a i innego sprzętu marki Apple, a następnie rozpoczynamy to, na czym znamy się najlepiej, czyli usunięcie awarii i uszkodzeń.

Wymieniamy wyświetlacze i szybki, czyścimy urządzenia po zalaniu, wyposażamy je w nowe baterie czy zamieniamy klawiaturę na nową. I to w ekspresowym tempie, i zawsze z gwarancją. Dzięki wykorzystaniu oryginalnych części masz pewność, że po naprawie w naszym serwisie Apple w Bydgoszczy wszystko będzie działać tak, jak powinno. Masz jakieś pytania? Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu stacjonarnego lub kontaktu – zadzwoń do nas, napisz maila lub skorzystaj z pomocy konsultanta online.

Poznaj opinie naszych klientów

Ponad 1500 pozytywnych opinii znajdziesz na: Google Maps i Facebooku

Facebook

4.9

Kamil Lis

3 x TAK TAK, wyświetlacz wymieniono profesjonalnie TAK, całość trwała lekko ponad godzinę TAK, ceny są najniższe w Poznaniu POLECAM

Olga Korobacz

Bardzo miła obsługa, rzeczowe doradztwo. Miły w obyciu konsultant, bardzo uprzejmy. Ładne wnętrze salonu i dobra lokalizacja. Telefon szybko naprawiony. Godne polecenia.

Kasia Sakowska

Super sprawna obsługa! Kurier odebrał telefon do naprawy z mojego domu i tam też dostarczył naprawiony, całość zajęła ok. 2 godzin! Coś nieprawdopodobnego. Bardzo dziękuję!

Weronika Bździak

W pełni rekomenduję 🙂 Ekspresowa naprawa macbooka po zalaniu, świetny kontakt z obsługą, dobra cena oraz dodatkowa gratisowa usługa w postaci wymiany uszkodzonego elementu na nowy. Polecam!

Bartosz Torbiarczyk

Zaczynam swoją przygodę z IP, i napewno będę polecał dalej to miejsce. Wytłumaczą wszystko bardzo jasno nawet laikowi w świecie IP.

Mateusz Socha

Bardzo fachowa i życzliwa obsługa. Błyskawiczny czas naprawy. Dobre wyjaśnienie wszystkich szczegółów wykonanych prac. Polecam wszystkim, którzy potrzebują dobrego serwisu Apple.
Rate this page
Rate this page

Konsultant online