Zaznacz stronę

naprawa iphone, ipad, macbook

Serwis Apple Bydgoszcz

Serwis Apple Bydgoszcz

iClinica w Bydgoszczy!

iClinica to jeden z największych serwisów zajmujących się tylko i wyłącznie urządzeniami marki Apple. Zdobywamy doświadczenie od 2009 roku rozwijając się rok po roku i otwierając serwisy w kolejnych miastach. W roku 2017 w związku z silnym rozwojem naszej marki otworzyliśmy – Bydgoszcz. Punkt ten zdaje się być serwisem wyjątkowym, gdyż oprócz staranności o każdy szczegół, wysoką jakość obsługi, każdy nasz klient może liczyć na ekspresową naprawę płyt głównych! Standardowo wykonujemy naprawy na oryginalnych częściach, ale także dla starszych modeli przygotowaliśmy ofertę na zamiennikach. Udzielamy najdłuższej gwarancji na rynku – nawet do 7 miesięcy!

Lokalizacja

}

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek

godz. 9 – 17

iClinica wyznacza trendy

Naprawa iPhone Bydgoszcz

Chwila nieuwagi, a Twój codzienny towarzysz doznał bolesnych obrażeń? Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, a naprawa w autoryzowanym serwisie przewyższa wartość urządzenia? Między innymi z takimi przypadkami radzimy sobie na codzień w iClinica. Nie musisz już dalej szukać serwisu , który nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Zdaniem wielu naszych klientów nasz serwis jest najlepszym miejscem, do którego może trafić Twój popsuty sprzęt. Nie będąc gołosłownym potwierdzają to liczne opinie na Google (4.9 / 5.0) i Facebooku (5.0/5.0).

Nasz serwis zawsze wyznacza trendy – dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem – między innymi tylko tutaj zdejmiesz szklaną klapkę przy pomocy lasera! Posiadamy także profesjonalne myjki ultradźwiękowe, które z wysoką skutecznością przywracają funkcjonowanie zalanych sprzętów Apple. 

 

Serwis Apple Wrocław

Naprawa MacBook Bydgoszcz

Zespół iClinica tworzony jest przez doświadczonych serwisantów, którzy posiadają wiedzę o produktach marki Apple. Nie osiadamy na laurach wciąż rozwijając własne kompetencje, a w tym specjalistyczną naprawą Macbook’ów. Posiadamy dużą ilość części dlatego wymiana baterii, klawiatury i licznych taśm po wcześniejszym umówieniu może być zrealizowana w przystępnym okresie czasowym. Oprócz tego dzięki nowoczesnemu sprzętowi i sprawdzonych materiałach do czyszczenia możemy pochwalić się wysoką skutecznością przywracania MacBooków po zalaniu. Wykonujemy także wszelkie naprawy płyt głównych. 

Urządzenia z jabłkiem nie są dla nas żadną tajemnicą. Jesteśmy pewni swoich usług, dlatego każdy nasz klient otrzymuje długą gwarancję!

Serwis iPhone, iPad, MacBook

Najczęściej wykonywane naprawy

Wymiana wyświetlacza iPhone

Oryginalne części i zamienniki w niższych modelach. Gwarancja 3-7 miesięcy, czas naprawy tylko 30 minut.

Wymiana szybki iPhone

Tylko oryginalne części. Najdłuższa gwarancja na rynku – aż 7 miesięcy! Czas naprawy tylko 30 minut.

Wymiana baterii iPhone

Tylko oryginalne części! Gwarancja zawsze 6 miesięcy, czas naprawy tylko 30 minut.

Czyszczenie po zalaniu iPhone

Wysoka skuteczność po zalaniu! Wykonujemy mycie płyty głównej w wanience ultradźwiękowej, w płynie antykorozyjnym.

Wymiana szyby iPad

Usługa wykonywana na oryginalnych częściach. Udzielana jest gwarancja 6 miesięcy, czas wymiany 1-3 dni robocze. 

Wymiana baterii MacBook

Wykonujemy wymiany baterii w Macbook’ach. Części oryginalne, 6 miesięcy gwarancji, czas wymiany 1-2 dni robocze.

Wymiana klawiatury MacBook

Wymiana klawiatury wykonywana jest na oryginalnych podzespołach (klawiatura + podświetlenie). Gwarancja 6 miesięcy, czas wymiany 1-3 dni robocze.

Czyszczenie po zalaniu MacBook

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do czyszczenia po zalaniu płyt głównych – wanna ultradźwiękowa z płynem antykorozyjnym. Wysoka skuteczność napraw!

Poznaj opinie naszych Klientów!

Ponad 1500 pozytywnych opinii znajdziesz na: Google Maps i Facebooku

Miła i profesjonalna obsługa oraz przede wszystkim uczciwe podejście. Naprawiam w iClinica wiele urządzeń i za każdym razem mogę liczyć na bardzo szybką i sprawną naprawę. Na szczególne zauważenie zasługuje bardzo długa gwarancja serwisowa na wykonaną naprawę i ewentualne poprawki od ręki. Polecam!

Paweł Tomalka

Właściciel, FotoPro360

Polecam serdecznie serwis iClinica. Już na samym wejściu robi wrażenie – minimalistyczny design i wysoka estetyka. Pomocna obsługa, która zawsze dobrze doradzi i szybko naprawi usterkę. To wszystko w połączeniu z długą gwarancją sprawia, że naprawa sprzętu Apple staje się mniej straszna. Za każdym razem urządzenie wygląda i działa jak nowe!

Jakub Kiczko

właściciel, Automater.pl

Zdecydowanie możemy polecić iClinicę jako firmę, która spełnia wszelkie oczekiwania naszej wymagającej Redakcji. Przede wszystkim chcieliśmy podziękować za szybkie naprawy, każdy dzień bez macbooka, to przecież dzień stracony. Wyrazy poszanowania za to, że sprzęt jest dobrze przetestowany przed wysyłką i montowane podzespoły są sprawdzone – na ten moment obeszło się bez żadnej reklamacji, również po wszelkich aktualizacjach, a z doświadczenia wiemy, że to sprawa kluczowa. Najlepsza klinika dla niesprawnych jabłuszek!

Redakcja

Bitcoin.pl