Wymiana baterii MacBook

Stopniowe zużywanie się baterii jest nieuniknione podczas eksploatacji sprzętu elektronicznego. Do pewnego stopnia można spowolnić przebieg tego procesu. W tym celu należy ekonomicznie używać komputera i unikać niekorzystnych praktyk. Prędzej czy później jednak zmniejszające się możliwości baterii zaczną doskwierać Tobie przy codziennym użytkowaniu.

Czasem występują również znacznie poważniejsze problemy niż osłabienie kondycji ogniwa. Wśród potencjalnie występujących symptomów można wskazać przerywanie ładowania, nagłe wyłączanie się urządzenia albo pęcznienie baterii. To ostatnie może doprowadzić też do uszkodzenia innych podzespołów. Wówczas nie warto zwlekać i najlepiej czym prędzej odwiedzić serwis Apple.

wymiana baterii macbook

Dlaczego warto wymienić baterię w MacBooku

Wymiana baterii MacBook Air

Laptopy z linii Air stanowią ikony mobilności. Jedną z ich najmocniejszych stron jest właśnie bateria, która w przypadku niektórych modeli umożliwia nawet więcej niż 10 godzin nieprzerwanej pracy. Dzięki temu nie musisz zabierać ze sobą ładowarki, gdy zamierzasz pracować na komputerze poza domem. Do tego komfortu można szybko przywyknąć i naprawdę trudno się z nim rozstać. W związku z tym wszelkie usterki bywają bardzo dokuczliwe.

Wymiana baterii w MacBooku Air to nieodłączny element naszej oferty. Staramy się wykonywać naprawy jak najszybciej, aby nie pozostawiać Cię zbyt długo bez dostępu do swojego komputera. Działania związane z serwisem MacBook Air nie powinny zająć więcej niż kilka dni roboczych.

Wymiana baterii MacBook

MacBook to domyślna wersja przenośnego komputera z oferty Apple. Ten model pojawiał się w asortymencie amerykańskiego producenta, by niedługo później z niego zniknąć. My jesteśmy bardziej stali w uczuciach i nieprzerwanie zajmujemy się wymianą baterii w MacBooku.
Jeśli obserwujesz stopniowo skracający się czas pracy przy pełnym naładowaniu albo inne komplikacje związane z akumulatorem, podejmij działanie i odzyskaj pełen komfort podczas użytkowania urządzenia. Skorzystanie ze wsparcia serwisu Apple pozwoli na definitywne zakończenie problemów technicznych i umożliwi niezakłócone korzystanie ze sprzętu.

Wielu klientów zastanawia się ile kosztuje wymiana baterii MacBook. W tym przypadku odpowiedź nie jest jednoznaczna. Cena naprawy MacBook zależy od modelu posiadanego urządzenia. Koszt wykonania poszczególnych usług sprawdzisz na naszej stronie internetowej.

Wymiana baterii MacBook Pro

MacBook Pro stanowi sprzęt stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Stanowi on doskonałe narzędzie do korzystania z zaawansowanych programów do obróbki grafiki oraz filmów. Użytkownicy godzą się na stosunkowo wysoką cenę laptopa, ponieważ wiedzą, że wkrótce sprzęt zarobi na siebie. Odbiorcy oczekują przede wszystkimnajwyższej jakości wykonania i niezawodności, dlatego nie są w stanie zaakceptować niedoskonałości.

Spadek kondycji baterii bądź poważniejsze trudności z ogniwem mogą stanąć na drodze do efektywnego wykonywania obowiązków zawodowych. To już poważny kłopot, z którym trzeba uporać się jak najszybciej. Zwlekanie z interwencją spowoduje, że komplikację będą się pogłębiać, a tym samym korzystanie z urządzenia stanie się coraz bardziej frustrujące.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.fona sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy. sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane.

Wymiana baterii MacBook

Nawet kilkanaście godzin pracy na jednym ładowaniu? To całkiem realny scenariusz. Wystarczy wymienić baterię.

Wymiana baterii Macbook
Macbook 12"
Rok: 2015-2017
Model: A1534
Macbook Air 11,6"
Rok: 2013-2017
Model: A1465
Macbook Air 13"
Rok: 2013-2017
Model: A1466
Macbook Air 13"
Rok: 2018-2020
Model: A1932
Macbook Air 13"
Rok: 2020
Model: A2179
Macbook Air 13" (M1)
Rok: 2020
Model: A2337
Macbook Pro 13"
Rok: 2011-2012
Model: A1278
Macbook Pro 13"
Rok: 2012-2013
Model: A1425
Macbook Pro 13"
Rok: 2013-2015
Model: A1502
Macbook Pro 13"
Rok: 2016-2017
Model: A1706 / A1708
Macbook Pro 13"
Rok: 2018-2019
Model: A1989 / A2159
Macbook Pro 15"
Rok: 2011-2012
Model: A1286
Macbook Pro 15"
Rok: 2012-2015
Model: A1398
Macbook Pro 15"
Rok: 2016-2017
Model: A1707
Macbook Pro 15"
Rok: 2018-2019
Model: A1990
Macbook Pro 16"
Rok: 2018-2019
Model: A2141

Jak skorzystać z usług naszego serwisu MacBook?

Naprawa wysyłkowa z darmowym kuerierem, lub umów się na wizytę w naszym serwisie.

image

Zamów darmowego kuriera

Coraz więcej naszych klientów decyduje się jednak na skorzystanie z naprawy wysyłkowej. Przy takim rozwiązaniu nie musisz nawet wychodzić z domu. Po wypełnieniu formularza umieszczonego na stronie internetowej serwisu iClinica trzeba tylko przekazać zepsute urządzenie kurierowi, który odwiedzi Cię w umówionym terminie. Sprzęt zostanie przekazany w ręce naszych specjalistów. Po zakończeniu czynności związanych z naprawą MacBooka nadamy przesyłkę zwrotną. Co więcej, pokrycie kosztów dostawy pozostaje po naszej stronie.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Serwisy pogwarancyjne iClinica zostały usytuowane w kilku dużych polskich miastach. Aktualnie można nas znaleźć w

Dostarcz zepsutego laptopa do wybranego oddziału. Niedługo później odbierzesz pacjenta po zakończonej operacji.

Umów wizytę online
image

Zobacz inne naprawy

Dlaczego warto zdecydować się na serwis pogwarancyjny iClinica?

I
II
III

Zajmujemy się naprawą sprzętu Apple od dawna. Nasza firma została założona w 2009 roku. Od tamtej pory wykonaliśmy tysiące realizacji. Świadectwem naszej skuteczności są setki pozytywnych recenzji opublikowanych przez klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Wszystkie opinie znajdziesz w Google oraz na Facebooku.

Każdy laptop jest wnikliwie testowany przed naprawą, a także po wykonaniu czynności serwisowych. W efekcie mamy stuprocentową pewność, że wszelkie niedogodności zostały skutecznie usunięte i tym samym otrzymasz w pełni sprawne urządzenie.

Poza tym korzystamy z oryginalnych części. Dzięki temu Twój MacBook pozostaje urządzeniem Apple z krwi i kości. W ten sposób zachowujemy pełną kompatybilność w wymiarze sprzętowym oraz systemowym. Ponadto zapewniamy 6-miesięczny okres ochronny na wykonaną usługę. W tym czasie jesteśmy do Twojej dyspozycji, w razie gdyby wystąpiły jakiekolwiek komplikacje.

Konsultant online