Naprawa przedniej kamery iPhone

W przypadku wydań poprzedzających iPhone X, przednia kamera była umieszczona na górnej ramce oddzielającej wyświetlacz od krawędzi konstrukcji. W takiej sytuacji szybka przedniego aparatu była nieco lepiej chroniona. Oczywiście usterki nadal się zdarzały i wielokrotnie mieliśmy okazję stawić im czoła.

Nowsze odsłony charakteryzują się zmienionym układem poszczególnych elementów. W efekcie przednia kamera iPhone została usytuowana pod taflą szkła pokrywającą front urządzenia. Tym samym zbita szybka iPhone często pociąga za sobą konsekwencje w postaci uszkodzenia kamery.

iPhoneXS_wymiana_aparat_przod

Przedni aparat w iPhone nie działa – co robić?

Usuń wszelkie akcesoria i folie z przedniego aparatu iPhone’a, a następnie przetestuj go, próbując zrobić zdjęcie. Jeśli jest ono rozmyte, wyczyść obiektywy przedniego aparatu za pomocą delikatnej ściereczki, która nie porysuje ekranu. Jeśli to nie pomoże, może okazać się, że brud i zanieczyszczenia dostały się do wnętrza obiektywu i konieczne będzie dokładne wyczyszczenie telefonu od środka.

Natomiast w przypadku, gdy wykonywane przez Ciebie zdjęcie jest czarne lub w ogóle nie chce się zrobić, ponownie uruchom telefon. Jeśli aparat nadal nie będzie działał, wówczas konieczna będzie naprawa iPhone’a, a dokładniej jego przedniego aparatu.


Jakie są przyczyny uszkodzenia przedniej kamery w iPhone?

Przyczyną uszkodzenia przedniej kamery w iPhonie są najczęściej zanieczyszczenia w formie kurzu czy pyłu, a także wilgoć. Kiedy dostają się do wnętrza urządzenia, zaczynają zakłócać pracę poszczególnych podzespołów. Jeśli zauważysz, że w przedniej kamerze w iPhonie zgromadziły się jakiekolwiek zabrudzenia, jak najszybciej zgłoś się do naszego serwisu, by nie doprowadziły do poważniejszych uszkodzeń urządzenia.


Czy naprawa przedniej kamery w iPhone się opłaca?

Jak najbardziej! Jeśli przednia kamera w Twoim iPhonie uległa uszkodzeniu, zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego serwisu. Dokładnie zbadamy urządzenie i zweryfikujemy, czy możliwa jest naprawa przedniego aparatu w iPhonie. Jeśli nie, wymienimy ją na nową. Chcemy również dodać, że każda naprawa w iClinica rozpoczyna się od wstępnej diagnozy, która pomoże wykluczyć lub znaleźć wszystkie przyczyny uszkodzeń telefonu. Może się bowiem okazać, że oprócz naprawy przedniej kamery w iPhonie konieczna będzie również naprawa szkła tylnego aparatu iPhone.

Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje naprawa przedniej kamery w iPhonie lub naprawa tylnej kamery iPhone albo również spotykana usterka, jak naprawa złącza ładowania iPhone? Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem naprawy iPhone’a.

Dlaczego warto zająć się wymianą szybki przedniego aparatu iPhone?

Przede wszystkim w razie uszkodzenia opisywanego modułu tracisz możliwość wykonywania selfie w najwyższej dostępnej jakości. W zależności od rodzaju awarii, mogą pojawić się niedoskonałości na fotografiach, a także problemy z ostrością i stabilizacją obrazu. W skrajnych przypadkach obiektyw całkowicie odmówi posłuszeństwa.

Komplikacje z wykonywaniem selfie to jednak tylko początek listy niedogodności. Poza tym możesz spodziewać się problemów podczas korzystania z komunikatorów rejestrujących obraz. Taka sytuacja bywa szczególnie uciążliwa dla osób posługujących się smartfonem przy realizowaniu obowiązków zawodowych. Wszak przeprowadzenie konferencji wideo z klientami bądź współpracownikami może tymczasowo okazać się niemożliwe. Właśnie dlatego naprawa przedniej kamery w iPhonie jest nieunikniona.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy.

Ile kosztuje naprawa przedniej kamery iPhone?

Nigdy nie wiadomo kiedy pojawi się potrzeba użycia przedniego aparatu. Lepiej, by wtedy był do Twojej dyspozycji!

Naprawa przedniej kamery iPhone 14 Pro Max

Jak zapisać się na naprawę przedniego aparatu iPhone?

Proste skorzystaj z naszego systemu rezerwacji wizyty, lub zamów darmowego kuriera.

image

Zamów darmowego kuriera

Jeśli jednak nie możesz spotkać się z nami osobiście, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystał z naszych usług w trybie zdalnym. Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej, aby zamówić wysyłkową naprawę przedniego aparatu w iPhone. W umówionym terminie odwiedzi Cię kurier, który następnie dostarczy zepsute urządzenie do jednego z naszych serwisów. Gdy wymiana aparatu iPhone zostanie pomyślnie zakończona, nadamy przesyłkę zwrotną. Co więcej, koszty doręczenia w całości pokrywa serwis pogwarancyjny iClinica.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Chcesz powierzyć nam naprawę swojego smartfona? W takim razie serdecznie zapraszamy do jednego z naszych punktów stacjonarnych. Czekamy na Ciebie w:

Umów wizytę online
image

Jak przebiega wymiana przedniej kamery iPhone?

I
II
III
IV

Pierwszym krokiem przy naprawie przedniej kamery iPhone jest postawienie diagnozy. Po wnikliwym sprawdzeniu stanu technicznego urządzenia i dobraniu najskuteczniejszej metody naprawy zajmujemy się wymianą szkła przedniego aparatu iPhone. Cały proces przebiega pod czujnym okiem doświadczonego eksperta z naszego zespołu.

Wnętrze smartfona stanowi miejsce gęsto upakowane miniaturową technologią. W takim otoczeniu trzeba ostrożnie wykonywać każdy ruch, aby przypadkowo nie zakłócić pracy innych podzespołów. Na szczęście nie grożą nam błędy w sztuce, ponieważ jesteśmy uzbrojeni w nowoczesne narzędzia. W rezultacie wymiana przedniego aparatu iPhone odbywa się z zachowaniem maksymalnej ostrożności. To z kolei przekłada się na wzorową skuteczność przy przeprowadzaniu zabiegów.

Podczas naprawy przedniego aparatu iPhone posługujemy się oryginalnymi częściami wyprodukowanymi przez Apple. Jednocześnie zapewniamy 7 miesięcy gwarancji. Dzięki temu w razie potrzeby możesz ponownie skorzystać z naszego wsparcia.

Zdajemy sobie sprawę, że trudno obejść się na co dzień bez smartfona. W związku z tym zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby wszystkie niezbędne czynności zostały wykonane w ekspresowym tempie. Wymiana szkiełka przedniego aparatu iPhone może zostać wykonana nawet w 30 minut.

Konsultant online