Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone

Podczas długotrwałego użytkowania smartfona wszystkie elementy konstrukcji będą się stopniowo zużywać. To naturalny proces, który można do pewnego stopnia spowolnić, ale nie da się go całkowicie zatrzymać. Wśród eksploatowanych komponentów jest też tylny aparat fotograficzny iPhone. Najbardziej narażone na uszkodzenia jest jego szkiełko, będące częścią wierzchniej warstwy całej konstrukcji.

Naprawa-szkła-tylnego-aparatu-iPhone

Starsze wydania smartfonów spod szyldu Apple były wyposażone w jeden obiektyw. Wówczas jakość zdjęć zdecydowanie nie dorównywała możliwościom współczesnych urządzeń. Taka konstrukcja miała jednak bardzo prozaiczny atut. W razie wypadku mniej elementów mogło ulec uszkodzeniu. Od kilku lat każdy smartfon z jabłkiem dysponuje przynajmniej dwoma obiektywami. W związku z tym wymiana szkła tylnego aparatu iPhone wymaga więcej wysiłku.

Dlaczego wymiana szkiełka tylnego aparatu iPhone to dobra inwestycja?

Już drobne zadrapania powstające na powierzchni szybki mogą przyczynić się do obniżenia jakości wykonywanych zdjęć. Ryski będą po prostu widoczne na podglądzie fotografii. Jeżeli dojdzie do całkowitego stłuczenia szkła, aparat właściwie przestaje być zdatny do użytku.

W tym kontekście należy pamiętać, że szybka tylnego aparatu iPhone stanowi również naturalną ochronę elementów aparatu umieszczonych głębiej. Jeżeli dojdzie do rozbicia szkła, do środka urządzenia mogą przedostać się rozmaite płyny oraz zanieczyszczenia. To z kolei pociąga już za sobą ryzyko poważnego uszkodzenia innych komponentów. W związku z tym lepiej nie lekceważyć awarii i niezwłocznie udać się do serwisu.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy.

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone

Od pękniętego szkiełka do uszkodzenia aparatu jest bardzo niedaleka droga. Podejmij działanie jak najszybciej.

Jak zamówić naprawę tylnego aparatu iPhone?

Darmowy kurier już jutro, lub wizyta w naszym serwisie, wybór nalezy do Ciebie

image

Zamów darmowego kuriera

Najbardziej komfortowym sposobem jest naprawa wysyłkowa. Jeśli zdecydujesz się właśnie na to rozwiązanie, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Musisz jedynie wypełnić formularz na naszej stronie internetowej, a następnie poczekać na przybycie kuriera. Twój uszkodzony smartfon zostanie przewieziony do naszego serwisu, gdzie podejmiemy niezbędne czynności w ramach naprawy. Po zakończeniu zabiegu wyślemy urządzenie w drogę powrotną. Koszty doręczenia pokrywa iClinica.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Poza tym możesz złożyć nam wizytę w jednym z punktów stacjonarnych. Serwisy iClinica mieszczą się w:

Umów wizytę online
image

Jak przebiega wymiana szybki tylnego aparatu iPhone?

I
II

Każda naprawa wymaga rzetelnego sprawdzenia źródła problemu oraz skali uszkodzeń. Po wyciągnięciu niezbędnych wniosków przystępujemy do przeprowadzenia operacji. W każdym zabiegu bierze udział doświadczony ekspert z naszego zespołu. Mamy do dyspozycji nowoczesne zaplecze sprzętowe umożliwiające postępowanie zgodnie z najwyższymi standardami pracy. Poza tym posługujemy się oryginalnymi częściami zamiennymi.

Naszą mocną stroną jest też okazała historia działalności. iClinica została powołana do życia w 2009 roku. Od tamtej pory daliśmy drugie życie tysiącom urządzeń. Świadectwem naszej efektywności są setki pozytywnych recenzji wystawionych przez klientów. Każda usługa jest też objęta 7-miesięczną ochroną gwarancyjną.

Konsultant online