Profesjonalna naprawa MacBook – cennik

Profesjonalna i skuteczna naprawa MacBooków to nasza specjalność. Likwidujemy usterki, wymieniamy wysłużone komponenty, a także poszerzamy możliwości sprzętu. Słowem, dajemy drugie życie Twoim urządzeniom. Stawiamy na pełną transparentność, dlatego ceny napraw znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wybierz dowolną usługę i sprawdź koszt realizacji.

Masz przeczucie, że Twój sprzęt wymaga naprawy? Porozmawiajmy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w salonach stacjonarnych ulokowanych w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

  • Twój MacBook Pro obniżył loty? Pozwól, że ponownie wykrzesamy z niego pierwotny potencjał. Skorzystaj z darmowej naprawy wysyłkowej.
  • Lata upływają, a Twój MacBook coraz mniej przypomina dawnego siebie. Cofanie skutków mijającego czasu to nasz chleb powszedni. Powierz naprawę doświadczonym specjalistom.
  • Nadgryzione jabłko i nadgryziona sprawność. To nie idzie ze sobą w parze. Zamów naprawę swojego MacBooka Air i odzyskaj sprzęt, który zawsze staje na wysokości zadania.
macbook image
icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy.

Ile kosztuje naprawa MacBook?

Wybierz model, a następnie rok produkcji oraz rodzaj usterki. My zajmiemy się resztą...

Jak sprawdzić model Macbook’a?

MacBook MacBookowi nierówny. Na przestrzeni lat ukazało się wiele wydań, a każde z nich różni się od pozostałych. Sprawdź z jakiego modelu korzystasz, abyśmy mogli sprawniej przystąpić do działania.

Po uruchomieniu urządzenia

Włącz MacBooka, a następnie kliknij ikonę jabłka znajdującą się w lewym górnym rogu ekranu. Następnie wybierz pozycję „Ten Mac”. Wówczas pojawi się okienko zawierające informacje na temat Twojego urządzenia. Znajdziesz tam między innymi numer seryjny.

image

Na obudowie

Zajrzyj pod spód swojego MacBooka. Numer seryjny znajduje się tuż obok oznaczeń odpowiadających za zgodność z przepisami.

image

Na pudełku

Na opakowaniu od Twojego MacBooka powinna znajdować się naklejka zawierająca kod kreskowy i krótką specyfikację. W tym miejscu znajdziesz też nazwę modelu.

image

INNE NAPRAWY

Nie znalazłeś swojego urządzenia?

Naprawa wysylkowa

Serwis zajmuje się także naprawami pogwarancyjnymi iPad’ów i MacBook’ów. Nasi serwisanci mogą się zająć także tego typu sprzętami. Nie ma naprawy, której nie podjęliby się nasi specjaliści – czyszczenie po zalaniu, urazy mechaniczne, naprawy software, przyśpieszenie działania i wiele innych!

Naprawa wysylkowa

TO JUŻ PRZESZŁO 9 LAT!

Profesjonalna naprawa iPhone, iPad, MacBook

Przez ten czas udało się otworzyć serwisy iPhone w aż pięciu miastach: Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy.

Każda naprawa iPhone jest dla nas tak samo istotna. Nieważne, czy chodzi o wymianę baterii, czy obudowy – każda naprawa iPhone jest profesjonalnie realizowana przez doświadczonych serwisantów korzystających z najnowocześniejszych narzędzi. Dlatego nasz serwis iPhone cieszy się tak dużą renomą i zdobył rzeszę zadowolonych klientów.

A my dbamy o ich zadowolenie oraz czas. Każda naprawa iPhone wykonywana jest od ręki przy użyciu tylko oryginalnych części. Nasz serwis iPhone daje także gwarancję na każdą naprawę.

Cennik napraw MacBooka

Twój MacBook uległ awarii, ale okazało się, że okres gwarancyjny już dawno minął? W takim wypadku najlepiej jest oddać sprzęt w ręce profesjonalnego serwisu. W iClinica zajmujemy się kompleksową naprawą MacBooków, wykorzystując do tego najnowocześniejsze narzędzia na rynku. Zajmujemy się zarówno wymianą klawiatury, dysku, jak i baterii, a także rozbudową pamięci RAM, regeneracją układu chłodzenia czy czyszczeniem po zalaniu. Co istotne, zapewniamy również najdłuższą gwarancję na rynku – nawet 6 miesięcy! Pamiętaj jednak, że nie dotyczy ona uszkodzeń mechanicznych.

Diagnoza MacBooka – kiedy nie wiesz, co stało się z Twoim komputerem

Jak to bywa z elektroniką, zdarza jej się szwankować. Nagłe usterki, a także większe czy mniejsze uszkodzenia występują w każdym sprzęcie, także w MacBookach. Jeśli nie wiesz, co jest źródłem problemu w Twoim komputerze, najlepiej będzie, jeśli skorzystasz z opcji diagnozy. Nasi specjaliści przeprowadzą wnikliwą analizę i namierzą problem z Twoim sprzętem. Dzięki temu, że dysponujemy nowoczesnym parkiem diagnostycznym, nie jest to dla nas żadnym problemem. Twoje urządzenie przetestujemy zarówno przed, jak i po naprawie. Oczywiście najpierw przedstawimy Ci szczegółowo, co wymaga naprawy w MacBooku. Jeśli zaakceptujesz wycenę, my zajmiemy się naprawą sprzętu. W takiej sytuacji diagnoza nie podlega już opłacie. Płacisz tylko za serwis komputera. Ile potrwa diagnoza? Maksymalnie 4-5 dni roboczych. 

Nasze serwisy zlokalizowane są w pięciu miastach w Polsce: w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy oraz w Krakowie. Zapraszamy Cię do odwiedzenia jednego z nich. Jeśli jednak nie jesteś w stanie do nas dotrzeć, zachęcamy Cię do wysłania MacBooka do naszego serwisu. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna – wystarczy, że skorzystasz z opcji darmowego kuriera, dostępnej na naszej stronie internetowej.

Bezkontaktowy serwis MacBooka

Tak, jak wspominaliśmy powyżej – zapewniamy również bezkontaktowy serwis MacBooka. Jeśli nie masz czasu lub możliwości, by zjawić się w naszym punkcie stacjonarnym, przychodzimy z pomocą. Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie. Nie zajmie Ci to więcej niż 5 minut. Następnie wybierz datę i godzinę odbioru paczki przez kuriera, spakuj komputer (pamiętaj, by dokładnie go zabezpieczyć), a także wydrukuj list przewozowy, który otrzymasz po wypełnieniu formularza. Tak przygotowaną paczkę wraz z formularzem przekaż kurierowi. Gdy tylko MacBook trafi do naszego serwisu, zajmujemy się jego sprawdzeniem i najszybciej, jak to możliwe skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić Ci diagnozę oraz dalsze kroki, które podejmiemy w celu naprawy sprzętu. W tym momencie decyzja należy do Ciebie. Możesz zgodzić się na przeprowadzenie serwisu MacBooka lub nie. Jeśli zdecydujesz się na naprawę, po kilku dniach odeślemy Ci sprawny komputer za pobraniem. Pamiętaj, by przed zapłaceniem kurierowi sprawdzić, czy paczka nie została uszkodzona w transporcie. 

Konsultant online