Profesjonalna naprawa MacBook w iClinica

Kilka powodów dlaczego my…

  • Oryginalne części (na życzenie możliwość także zamienników)
  • Najdłuższa gwarancja na rynku – nawet 6 miesięcy!
  • Darmowa diagnoza przy naprawie,,
  • Krótki czas naprawy,
  • Nie ingerujemy w dane Klientów ani ich nie usuwamy,
  • Wiele punktów zdawania i odbioru,
  • Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Rezerwuj wizytę Zamów darmowego kuriera

Iphone naprawa

Wybierz serię a następnie model

image

Seria

12"

image

Seria

13"

image

Seria

15"

image

Seria

17"

image

Seria

≤12"

image

Seria

13"

image

Seria

15"

image

Seria

17"

INNE NAPRAWY

Nie znalazłeś swojego urządzenia?

Naprawa wysylkowa

Serwis zajmuje się także naprawami pogwarancyjnymi iPad’ów i MacBook’ów. Nasi serwisanci mogą się zająć także tego typu sprzętami. Nie ma naprawy, której nie podjęliby się nasi specjaliści – czyszczenie po zalaniu, urazy mechaniczne, naprawy software, przyśpieszenie działania i wiele innych!

Cennik iPhoneCennik iPad

Naprawa wysylkowa

TO JUŻ PRZESZŁO 9 LAT!

Profesjonalna naprawa iPhone, iPad, MacBook

Przez ten czas udało się otworzyć serwisy iPhone w aż pięciu miastach: Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy.

Każda naprawa iPhone jest dla nas tak samo istotna. Nieważne, czy chodzi o wymianę baterii, czy obudowy – każda naprawa iPhone jest profesjonalnie realizowana przez doświadczonych serwisantów korzystających z najnowocześniejszych narzędzi. Dlatego nasz serwis iPhone cieszy się tak dużą renomą i zdobył rzeszę zadowolonych klientów.

A my dbamy o ich zadowolenie oraz czas. Każda naprawa iPhone wykonywana jest od ręki przy użyciu tylko oryginalnych części. Nasz serwis iPhone daje także gwarancję na każdą naprawę.

Cennik napraw MacBooka

Twój MacBook uległ awarii mechanicznej, która nie jest objęta gwarancją, ale okazało się, że okres gwarancyjny już dawno minął? W takim wypadku najlepiej jest oddać sprzęt w ręce profesjonalnego serwisu. W iClinica zajmujemy się kompleksową naprawą MacBooków, wykorzystując do tego najnowocześniejsze narzędzia na rynku. Zajmujemy się zarówno wymianą klawiatury, dysku, jak i baterii, a także rozbudową pamięci RAM, regeneracją układu chłodzenia czy czyszczeniem po zalaniu. Co istotne, zapewniamy również najdłuższą gwarancję na rynku – nawet 6 miesięcy! Pamiętaj jednak, że nie dotyczy ona uszkodzeń mechanicznych.

Diagnoza MacBooka – kiedy nie wiesz, co stało się z Twoim komputerem

Jak to bywa z elektroniką, zdarza jej się szwankować. Nagłe usterki, a także większe czy mniejsze uszkodzenia występują w każdym sprzęcie, także w MacBookach. Jeśli nie wiesz, co jest źródłem problemu w Twoim komputerze, najlepiej będzie, jeśli skorzystasz z opcji diagnozy. Nasi specjaliści przeprowadzą wnikliwą analizę i namierzą problem z Twoim sprzętem. Dzięki temu, że dysponujemy nowoczesnym parkiem diagnostycznym, nie jest to dla nas żadnym problemem. Twoje urządzenie przetestujemy zarówno przed, jak i po naprawie. Oczywiście najpierw przedstawimy Ci szczegółowo, co wymaga naprawy w MacBooku. Jeśli zaakceptujesz wycenę, my zajmiemy się naprawą sprzętu. W takiej sytuacji diagnoza nie podlega już opłacie. Płacisz tylko za serwis komputera. Ile potrwa diagnoza? Maksymalnie 4-5 dni roboczych.

Nasze serwisy zlokalizowane są w pięciu miastach w Polsce: w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy oraz w Krakowie. Zapraszamy Cię do odwiedzenia jednego z nich. Jeśli jednak nie jesteś w stanie do nas dotrzeć, zachęcamy Cię do wysłania MacBooka do naszego serwisu. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna – wystarczy, że skorzystasz z opcji darmowego kuriera, dostępnej na naszej stronie internetowej.

Bezkontaktowy serwis MacBooka

Tak, jak wspominaliśmy powyżej – zapewniamy również bezkontaktowy serwis MacBooka. Jeśli nie masz czasu lub możliwości, by zjawić się w naszym punkcie stacjonarnym, przychodzimy z pomocą. Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie. Nie zajmie Ci to więcej niż 5 minut. Następnie wybierz datę i godzinę odbioru paczki przez kuriera, spakuj komputer (pamiętaj, by dokładnie go zabezpieczyć), a także wydrukuj list przewozowy, który otrzymasz po wypełnieniu formularza. Tak przygotowaną paczkę wraz z formularzem przekaż kurierowi. Gdy tylko MacBook trafi do naszego serwisu, zajmujemy się jego sprawdzeniem i najszybciej, jak to możliwe skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić Ci diagnozę oraz dalsze kroki, które podejmiemy w celu naprawy sprzętu. W tym momencie decyzja należy do Ciebie. Możesz zgodzić się na przeprowadzenie serwisu MacBooka lub nie. Jeśli zdecydujesz się na naprawę, po kilku dniach odeślemy Ci sprawny komputer za pobraniem. Pamiętaj, by przed zapłaceniem kurierowi sprawdzić, czy paczka nie została uszkodzona w transporcie.

Konsultant online