NAPRAWA IPHONE, IPAD, MACBOOK, IWATCH

Serwis Apple Warszawa

Lokalizacja

Warecka 9,
00-034 Warszawa
(metro – Nowy Świat Uniwersytet)
Parking: Przed lokalem (płatny)

Godziny otwarcia

pn-pt: 9-18:00
sobota: zamknięte

SERWIS APPLE WARSZAWA

iClinica Warszawa!

iClinica to profesjonalny serwis Apple, który aż od 2009 roku świadczy usługi napraw pogwarancyjnych i z roku na rok rozszerzamy zasięg działania! Na ten moment naszym najświeższym serwisem jest właśnie Warszawa. Mamy nadzieję, że tak jak wszystkie nasze serwisy zdobędzie miano jedno z najlepszych w tym mieście. “iClinica – gwarancja zadowolenia i wysokiej jakości”. Twoje urządzenie firmy apple będzie naprawiane bardzo szybko, na oryginalnych częściach i z najdłuższą gwarancją na rynku – nawet do 7 miesięcy!

image-61e56a04abe68
image-61e56a04abe69
left-arrow
right-arrow

Serwis Apple w Warszawie iClinica – poznaj nasz zespół

Igor

Technik

Igor

Technik

Pierwszy iPhone wpadł w jego ręce w 2010 roku i poczuł wówczas, że opiekowanie się tymi sprzętami jest jego powołaniem.

Igor

Technik

Pierwszy iPhone wpadł w jego ręce w 2010 roku i poczuł wówczas, że opiekowanie się tymi sprzętami jest jego powołaniem.

ICLINICA WYZNACZA TRENDY

Naprawa iPhone Warszawa

Wiemy jak ciężko jest dziś funkcjonować bez telefonu, dlatego jeśli potrzebujesz niezawodnej i szybkiej pomocy zgłoś się właśnie do nas. Nasz serwis zatrudnia tylko doświadczony personel, który pracuje według określonych standardów. Do montażu wykorzystujemy oryginalne podzespoły apple, które są gwarancją trwałej naprawy. iClinica Warszawa jest najlepszym miejscem do jakiego mogą Państwo się udać – świadczą o tym wysokie oceny naszych klientów na portalu Facebook (5.0/5.0) i Google (5.0/5.0).

Zawsze wyróżniamy się na tle konkurencji – to my wykorzystujemy laser do zdejmowania tylnych klapek. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, a przede wszystkim profesjonalne myjki ultradźwiękowe, które drastycznie zwiększają szansę na przywrócenie do życia zalanych Waszych jabłuszek. Zapraszamy do obejrzenia filmiku przedstawiającego nasz serwis oraz naszych pracowników!

SERWIS APPLE WARSZAWA

Naprawa MacBook Warszawa

iClinica to serwis, w którym pomożemy Ci także w razie problemów z Macbookiem. Z doświadczenia wiemy, że większość z nich powstaje przez zalanie urządzenia. Nie martw się – mamy bardzo duży odsetek odratowanych macbooków po kontakcie z wszelaką cieczą. Posiadamy bardzo dużą ilość podzespołów do MacBook’ów, stąd też wymiana baterii, czy klawiatury może być zrealizowana w bardzo krótkim czasie oraz przystępnej cenie.

Urządzenia firmy apple nie są dla nas żadną tajemnicą. Jesteśmy pewni swoich usług, dlatego każdy nasz klient otrzymuje długą gwarancję!

SERWIS IPHONE, IPAD, MACBOOK WARSZAWA

Najczęściej wykonywane naprawy

Wymiana wyświetlacza iPhone

Oryginalne części i zamienniki w niższych modelach apple. Gwarancja 3-7 miesięcy, czas naprawy tylko 30 minut.

Wymiana szybki iPhone

Tylko oryginalne części. Najdłuższa gwarancja na rynku – aż 7 miesięcy! Czas naprawy tylko 30 minut

Wymiana baterii iPhone

Tylko oryginalne części! Gwarancja zawsze 6 miesięcy, czas naprawy tylko 30 minut.

Czyszczenie po zalaniu iPhone

Wysoka skuteczność po zalaniu! Wykonujemy mycie płyty głównej w wanience ultradźwiękowej, w płynie antykorozyjnym.

Wymiana szyby iPad

Usługa wykonywana na oryginalnych częściach. Udzielana jest gwarancja 6 miesięcy, czas wymiany 1-3 dni robocze.

Wymiana baterii MacBook

Wykonujemy wymiany baterii w Macbook’ach. Części oryginalne, 6 miesięcy gwarancji, czas wymiany 1-2 dni robocze.

Wymiana klawiatury MacBook

Wymiana klawiatury wykonywana jest na oryginalnych podzespołach (klawiatura + podświetlenie). Gwarancja 6 miesięcy, czas wymiany 1-3 dni robocze.

Czyszczenie po zalaniu MacBook

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do czyszczenia po zalaniu płyt głównych – wanna ultradźwiękowa z płynem antykorozyjnym. Wysoka skuteczność napraw!

SERWIS APPLE WARSZAWA

Naprawa ipada w serwisie Apple Warszawa

W serwisie Apple iClinica w Warszawie specjalizujemy się nie tylko w naprawie iPhone’ów, ale także pozostałych urządzeń marki Apple.

Wśród nich nie mogło zabraknąć iPadów, czyli przenośnych tabletów w wersji Mini, Air, 12,9 gen i wielu innych – szczegółowe informacje na temat konkretnych modeli, które naprawisz w naszym punkcie stacjonarnym, znajdziesz w zakładce Naprawa iPadów. Dlaczego to właśnie w nasze ręce warto powierzyć uszkodzony sprzęt Apple? Przede wszystkim ze względu na wykorzystanie oryginalnych części. Oczywiście, zdarzają się sytuacje, w których podzespoły nie są już np. produkowane, jednak wtedy sięgamy wyłącznie po sprawdzone, niezawodne i mogące pochwalić się tą samą jakością zamienniki. Przed rozpoczęciem naprawy iPada w naszym serwisie Apple w Warszawie zostajesz poinformowany o wszystkich kosztach i zastosowanych częściach. Szczegółowy cennik znajdziesz również na naszej stronie internetowej.

Podczas usuwania awarii sprzętu Apple znajdujące się na nim dane nie są zazwyczaj zerowane – dotyczy to uszkodzeń mechanicznych. Pamiętaj, że warto jednak wykonać kopię zapasową. Urządzenia możesz dostarczyć do nas osobiście lub skorzystać z możliwości naprawy wysyłkowej – w takich sytuacjach urządzenie jest odbierane przez darmowego kuriera, a następnie dostarczane do naszego serwisu Apple w Warszawie. Po zakończeniu naprawy iPada, iPhone’a czy MacBooka otrzymujesz od nas gwarancję. Masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Poznaj opinie naszych klientów

Ponad 1500 pozytywnych opinii znajdziesz na: Google Maps i Facebooku

Facebook

4.9

Kamil Lis

3 x TAK TAK, wyświetlacz wymieniono profesjonalnie TAK, całość trwała lekko ponad godzinę TAK, ceny są najniższe w Poznaniu POLECAM

Olga Korobacz

Bardzo miła obsługa, rzeczowe doradztwo. Miły w obyciu konsultant, bardzo uprzejmy. Ładne wnętrze salonu i dobra lokalizacja. Telefon szybko naprawiony. Godne polecenia.

Kasia Sakowska

Super sprawna obsługa! Kurier odebrał telefon do naprawy z mojego domu i tam też dostarczył naprawiony, całość zajęła ok. 2 godzin! Coś nieprawdopodobnego. Bardzo dziękuję!

Weronika Bździak

W pełni rekomenduję 🙂 Ekspresowa naprawa macbooka po zalaniu, świetny kontakt z obsługą, dobra cena oraz dodatkowa gratisowa usługa w postaci wymiany uszkodzonego elementu na nowy. Polecam!

Bartosz Torbiarczyk

Zaczynam swoją przygodę z IP, i napewno będę polecał dalej to miejsce. Wytłumaczą wszystko bardzo jasno nawet laikowi w świecie IP.

Mateusz Socha

Bardzo fachowa i życzliwa obsługa. Błyskawiczny czas naprawy. Dobre wyjaśnienie wszystkich szczegółów wykonanych prac. Polecam wszystkim, którzy potrzebują dobrego serwisu Apple.

Konsultant online