Wymiana zbitej szybki iPhone

Rozbity wyświetlacz iPhone to jeden z najczęściej występujących defektów, z którymi zwracają się do nas klienci. Trudno się dziwić takiemu stanowi rzeczy. Urządzenia mobilne stają się coraz lepsze pod niemal każdym względem. Jednym z wyjątków jest jednak wytrzymałość. Pod względem odporności na uszkodzenia współczesne smartfony nie mogą równać się z kultową Nokią 3310 i innymi telefonami z minionej epoki. Choć producenci korzystają z coraz trwalszych materiałów, piętą achillesową zdecydowanie jest wyjątkowo delikatna szybka pokrywająca przedni panel urządzenia.

Wystarczy chwila nieuwagi podczas korzystania ze sprzętu, aby boleśnie przekonać się, że grawitacja nadal działa bez zarzutów. Czasem nie musi nawet dojść do upadku. W niektórych przypadkach wystarczy przypadkowo stuknąć urządzeniem w jakiś obiekt, aby na wyświetlaczu pojawiła się nieestetyczna pajęczynka. Niektóre elementy sprzętu są po prostu wrażliwsze na kolizje, a tym samym skala potencjalnych uszkodzeń w dużej mierze zależy od czynników losowych. Chwila nieuwagi i wymiana zbitej szybki iPhone jest konieczna…

Wymiana szybki iPhone X

Oczywiście warto korzystać z etui oraz szkła hartowanego, żeby zabezpieczyć się przed nieprzyjemnymi niespodziankami. Należy jednak mieć na uwadze, że akcesoria ochronne służą jedynie do zminimalizowania ryzyka wystąpienia awarii. Nie mogą one stanowić gwarancji bezpieczeństwa. Czasem nawet „pancerny” case nie zdoła zamortyzować siły upadku.

 

Zbita szybka iPhone – co robić?

W przypadku zbitej szybki iPhone’a warto działać szybko. Każde, nawet najmniejsze uszkodzenie może bowiem przyczynić się do poważnej awarii wyświetlacza, a wymiana wyświetlacza iPhone będzie już znacznie droższa niż wymiana samej szybki. Właśnie dlatego w przypadku, gdy szybka Twojego iPhone’a potłucze się w wyniku upadku czy uderzenia, jak najszybciej skontaktuj się z serwisem iPhone. Przynieś do nas swojego smartfona, a my ocenimy, które komponenty wymagają naprawy i podamy Ci szczegółową wycenę naszych prac.

 

Czy można wymienić szybę w iPhone?

Wymiana zbitej szybki w iPhonie jest jak najbardziej możliwa. To jedna z najczęstszych napraw – obok wymiany baterii iPhone czy naprawy tylnej kamery iPhone– jaką wykonujemy w naszym serwisie, ponieważ szybki w smartfonach marki Apple są bardzo delikatne i stosunkowo często ulegają stłuczeniu. Ponadto cennik naprawy iPhone jest bardzo przystępny, dlatego warto zdecydować się jak najszybciej na wymianę szybki, by nie doprowadzić do żadnych poważniejszych uszkodzeń.

 

Ile się czeka na wymianę szybki w iPhone?

Wymiana szybki iPhonie, podobnie jak naprawa szkła tylnego aparatu iPhone, nie jest procesem czasochłonnym, jednak warto mieć na uwadze, że ostateczny czas oczekiwania na wymianę będzie zależał m.in. od modelu iPhone’a. W przypadku nowszych smartfonów na pewno zajmie to mniej czasu, ponieważ dostępność części zamiennych jest większa niż w przypadku starszych modeli, dla których trzeba specjalnie sprowadzać szybki na wymianę.

Dlaczego warto zdecydować się na wymianę szybki iPhone?

Warto zaznaczyć, że zbita szybka iPhone nie musi oznaczać awarii wyświetlacza. Czasem jedyną konsekwencją pozostaje stłuczona wierzchnia warstwa szkła, a wewnętrzne komponenty pozostają nienaruszone. Wówczas można mówić o szczęściu w nieszczęściu.

Wielu użytkowników uznaje, że defekt ma wyłącznie charakter estetyczny i jeśli tylko przymknie oko na utratę walorów wizualnych, to można bez przeszkód korzystać z urządzenia. Na podstawie naszych doświadczeń możemy jednak przestrzec przed bagatelizowaniem sprawy. Niewielkie usterki mają w zwyczaju prowadzić do poważniejszych konsekwencji jeżeli nie zostaną w porę naprawione. Drobinki szkła z rozbitej szybki mogą przedostać się do wnętrza urządzenia i zaburzyć pracę innych podzespołów. W związku z tym w razie uszkodzenia warto niezwłocznie udać się do serwisu, aby zaoszczędzić sobie niepotrzebnego stresu w przyszłości.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.fona sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy. sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane.

Ile kosztuje naprawa zbitej szybki w iPhone?

Do awarii można przywyknąć, ale po co? Postaw na swój komfort i wybierz naprawę w serwisie pogwarancyjnym.

Wymiana szybki iPhone 15 / 15 Plus / 15 Pro / 15 Pro Max
Cena naprawy:

1249 - 1399 zł

Cena promocyjna naprawy:

849 - 1149 zł

Cena naprawy:

649 - 1499 zł

Cena promocyjna naprawy:

499 - 1099 zł

Cena naprawy:

599 - 999 zł

Cena promocyjna naprawy:

399 - 799 zł

Cena naprawy:

699 - 949 zł

Cena promocyjna naprawy:

499 - 599 zł

Cena naprawy:

549 - 699 zł

Cena promocyjna naprawy:

399 - 499 zł

Cena naprawy:

499 zł

Cena promocyjna naprawy:

399 zł

Cena naprawy:

549 - 699 zł

Cena promocyjna naprawy:

299 - 499 zł

Cena naprawy:

329 - 379 zł

Cena promocyjna naprawy:

249 - 319 zł

Cena naprawy:

299 - 349 zł

Cena promocyjna naprawy:

249 - 299 zł

Cena naprawy:

249 - 299 zł

Cena promocyjna naprawy:

199 - 249 zł

Cena naprawy:

229 - 299 zł

Cena promocyjna naprawy:

199 - 249 zł

Cena naprawy:

199 - 229 zł

Cena promocyjna naprawy:

100 - 129 zł

Cena naprawy:

199 - 239 zł

Cena promocyjna naprawy:

169 - 199 zł

Cena naprawy:

179 - 199 zł

Cena promocyjna naprawy:

100 - 129 zł

Cena naprawy:

149 - 199 zł

Cena promocyjna naprawy:

149 - 179 zł

Cena naprawy:

199 zł

Cena promocyjna naprawy:

99 zł

Jak zamówić wymianę szybki iPhone w serwisie pogwarancyjnym iClinica?

Z naszych usług możesz skorzystać na dwa sposoby.

image

Zamów darmowego kuriera

W trosce o Twój komfort oferujemy  wysyłkową naprawę szybki iPhone. W tej sytuacji wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej. W umówionym terminie kurier odbierze od Ciebie uszkodzony sprzęt. Po zakończeniu zabiegu odeślemy sprawne urządzenie pod wskazany adres. Dzięki temu jesteś w stanie przebrnąć przez cały proces bez wychodzenia z domu. Mało tego, nasz serwis pokrywa koszt dostawy przesyłki.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Jeżeli wolisz odwiedzić nas osobiście, jesteśmy do dyspozycji w oddziałach stacjonarnych. Obecnie serwisy pogwarancyjne iClinica znajdują się w:

Prawdopodobnie zastanawiasz się ile potrwa wymiana szybki iPhone. W przypadku starszych modeli jesteśmy w stanie uporać się z problemem nawet w ciągu 30 minut. Z kolei nowsze wydania przywracamy do pełnej sprawności maksymalnie w ciągu kilku dni roboczych.

Umów wizytę online
image

Jak przebiega wymiana szkła iPhone?

I
II
III
IV

Po otrzymaniu Twojego smartfona przystępujemy do oględzin. Sprawdzamy skalę uszkodzeń, stawiamy diagnozę i proponujemy najskuteczniejsze rozwiązanie. Następnie przeprowadzamy operację. Możesz mieć absolutną pewność, że Twój sprzęt znajduje się w dobrych rękach. Serwis pogwarancyjny iClinica powstał w 2009 roku. Od tamtej pory przywróciliśmy sprawność tysiącom urządzeń. Świadectwem naszej skuteczności są setki pozytywnych recenzji wystawionych w Google przez naszych klientów.

Każdy zabieg wykonuje wykwalifikowany specjalista. Członkowie naszego zespołu są pasjonatami z krwi i kości. Wszyscy znają sprzęt Apple od podszewki zarówno z perspektywy użytkownika, jak i pracownika serwisu. Co więcej, mamy do dyspozycji nowoczesne zaplecze techniczne, które umożliwia wykonywanie napraw z chirurgiczną precyzją. To szczególnie istotne w kontekście obcowania z delikatnymi i miniaturowymi komponentami.

Standardem w naszej pracy jest testowanie urządzenia przed przystąpieniem do naprawy oraz już po wykonaniu operacji. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że iPhone odzyskał pełną sprawność. Warto też zaznaczyć, że nasza rola nie dobiega końca w momencie przekazania Tobie naprawionego urządzenia. Zapewniamy 7 miesięcy gwarancji na wymianę szybki iPhone.

Kluczową kwestią jest też oczywiście cena wykonania zabiegu. Jeśli zastanawiasz się ile kosztuje wymiana szybki iPhone, musimy odpowiedzieć, że to zależy różnych czynników. Pierwszym kryterium jest model używanego urządzenia. Naprawa nowszych wydań jest bardziej wymagająca, a więc cena będzie wyższa niż przy starszych odsłonach. Poza tym w przypadku niektórych modeli możesz zdecydować z jakich materiałów mamy skorzystać podczas wykonywania zabiegu. Domyślnym wariantem są oryginalne części, ale posiadamy również renomowane zamienniki. Wykorzystanie elementów dostarczanych przez Apple będzie wiązało się z odrobinę wyższą ceną.

Konsultant online