Jesteśmy najlepiej ocenianym serwisem w Wrocławiu
Google 5.0 Snipet-stars-icon-footer
Ponad 920 realnych opinii w Google
Sprawdź opinie Shape Copy

Serwis Apple w Wrocławiu

iClinica to pogwarancyjny serwis Apple. Nasza historia, a zarazem doświadczenia sięga aż 2009 roku, kiedy to powstał pierwszy serwis – w Poznaniu. W roku 2016 z silnym rozwojem naszej marki postanowiliśmy podjąć wyzwanie i rozszerzyć działalność na kolejne miasto – Wrocław. Każdy nasz serwis charakteryzuje się dbałością o szczegóły, wysoką jakością podzespołów i długą gwarancją – innymi słowy – u Nas masz zawsze pewność, że Twoje urządzenie będzie naprawiane bardzo dokładnie, na oryginalnych częściach i z najdłuższą gwarancją na rynku – nawet do 7 miesięcy!

iClinica Wrocław

maps

ul. Traugutta 13, 50-449 Wrocław Parking: Galeria Dominikańska (płatny)

clock

pn-pt: 9:00 - 17:00 | sobota: nieczynne

Skontaktuj się z nami

Group 8 wroclaw@iclinica.pl Group 9 666 666 317 Group 10 Użyj aplikacji wiadomości do kontaktu z nami.

Obserwuj nas w social media

Zarezerwuj wizytę

Dbamy o Twój czas! Zapewniamy elastyczny termin napraw, który dostosujemy do Twoich potrzeb. Zarezerwuj wizytę już teraz!

Path

Negocjuj cenę

Nieszczęścia chodzą parami – jeśli Twój sprzęt potrzebuje kilku napraw możesz negocjować cenę. Wypełnij formularz, a my przygotujemy indywidualną wycenę.

Path

Sprawdź promocje

Chcesz zaoszczędzić na naprawie swojego iUrzadzenia? Szeroki wybór usług w obniżonych cenach. Koniecznie zajrzyj do zakładki z promocjami

Path

Zamów darmowego kuriera

Dzięki naprawie wysyłkowej możesz skorzystać z usług profesjonalnego serwisu apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a my zajmiemy się resztą.

Path

Serwis Apple w Wrocławiu

Od 2009 roku prowadzimy sieć serwisów pogwarancyjnych Apple. Zaczęliśmy od Poznania, a później zaczęliśmy rozszerzać zakres działań. Do Wrocławia dotarliśmy w 2016 roku. Wówczas otworzyliśmy salon przy ulicy Komuny Paryskiej 14A. Na miejscu możesz skorzystać z kompleksowych usług serwisowych. Naprawiamy iPhone’y, MacBooki, iPady oraz Apple Watche. „Jabłka” nie mają dla nas żadnych tajemnic. Nie przyzwyczajaj się do uszkodzonego sprzętu. Zdecyduj się na naprawę i już teraz odzyskaj komfort korzystania ze swojego urządzenia.

Dlaczego warto wybrać serwis iClinica

Ponad 13 lat doświadczenia
Większość napraw wykonujemy w 60 min
Pracujemy na oryginalnych częściach
Ponad 5000 realnych opinii

Doświadczeni pracownicy

O sile wrocławskiego salonu stanowi przede wszystkim wykwalifikowana kadra. Osoby tworzące nasz zespół przeszły długą drogę, aby osiągnąć mistrzostwo w swoim fachu. Zamiłowanie do technologii zostało dopełnione gruntownym przeszkoleniem oraz olbrzymim bagażem doświadczeń. Specjaliści mogą polegać na swoich kompetencjach, ale również na profesjonalnym zaopatrzeniu. Serwis jest wyposażony w nowoczesny sprzęt umożliwiający realizację napraw z zachowaniem maksymalnej precyzji i skuteczności.

Naprawia urządzenia Apple w naszym wrocławskim punkcie. Serwisantem jest od 2015 roku, a do naszej drużyny dołączył w 2017 roku.

Sebastian

Technik - serwisant

iClinica wyznacza trendy

Naprawa iPhone Wrocław

Miałeś sporego pecha i Twój iPhone został poważnie uszkodzony? Gwarancja na Twoje urządzenie się skończyła i musisz znaleźć pewny i sprawdzony serwis pogwarancyjny Apple? Nie musisz już dalej poszukiwać, bo istnieje takie miejsce, jak iClinica, które zdaniem wielu jest najlepszym miejscem, do którego może trafić Twój popsuty sprzęt od Apple. Potwierdzają to liczne opinie na Google (4.9 / 5.0) i Facebooku (5.0/5.0).

Nasz serwis zawsze wyznacza trendy – między innymi tylko tutaj zdejmiesz szklaną klapkę przy pomocy lasera! Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, a przede wszystkim profesjonalne myjki ultradźwiękowe, które drastycznie zwiększają szansę na przywrócenie do życia zalanych jabłuszek. Poświęć chwilkę, obejrzyj filmik i zobacz jak nasi serwisanci pracują!

Każdego dnia wrocławski serwis przyjmuje wiele uszkodzonych iPhone’ów. Najczęstszą dolegliwością są uszkodzenia mechaniczne spowodowane upadkiem bądź uderzeniem. W takich przypadkach jesteśmy w stanie niezwłocznie wymienić szybkę, wyświetlacz, tylną klapkę oraz obudowę. Stosujemy wyłącznie oryginalne części, a więc naprawiony smartfon w niczym nie będzie różnić się od fabrycznie nowego. Kondycja sprzętu elektronicznego zmienia się również pod wpływem czynników zewnętrznych, intensywności eksploatacji, a także upływu czasu. W ten sposób podzespoły ulegają stopniowemu zużyciu.

Komponenty mogą sprawiać coraz większe problemy aż do momentu, gdy całkowicie odmawiają posłuszeństwa. Takie sytuacje dotyczą często złącza ładowania, baterii, głośników, mikrofonu czy też aparatu. We wszystkich wymienionych przypadkach oferujemy sprawną wymianę. Regularnie docierają do nas również zalane smartfony. Wówczas zapewniamy gruntowne czyszczenie wnętrza konstrukcji. Posiadamy też spore doświadczenie w naprawianiu modułu Face ID.

iClinica wyznacza trendy

Naprawa iPad Wrocław

Jeżeli tablet uległ uszkodzeniu, rekomendowana jest szybka naprawa. Odkładanie interwencji na później może pogorszyć sytuację. Nie zwlekaj i już teraz udaj się do serwisu iClinica Wrocław. Nasz zespół jest przygotowany na przyjęcie iPadów zaliczających się do różnych serii i generacji. Gwarantujemy sprawną i precyzyjną wymianę wyświetlacza oraz ekranu dotykowego. Cała operacja zostanie zrealizowana maksymalnie w ciągu kilku dni roboczych. Po zakończeniu naprawy sprzęt będzie sprawować się jak nowy. Dzięki temu od razu możesz korzystać z urządzenia w pełnym zakresie.

Największą zmorą użytkowników iPadów są pęknięcia szklanych elementów. Szybka kiepsko znosi wszelkie kolizje i może ulec stłuczeniu nawet przy stuknięciu z niewielką siłą. Wymiana wyświetlacza oraz ekranu dotykowego stały się zatem naszą specjalnością. Każda operacja przeprowadzana jest przez gruntownie przeszkolonego specjalistę, który ma na swoim koncie już wiele podobnych realizacji. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego, aby działać z chirurgiczną precyzją i maksymalną skutecznością. Podczas prac serwisowych korzystamy wyłącznie z oryginalnych części. Dzięki temu naprawione urządzenie nie straci ani trochę swojej pierwotnej tożsamości.

Instalowane komponenty są w pełni kompatybilne z pozostałymi podzespołami oraz systemem operacyjnym. Warto nadmienić, że jednym z naszych standardów jest przeprowadzenie dogłębnej kontroli jakości przez oddaniem sprzętu właścicielowi. W ten sposób sprawdzamy czy urządzenie sprawuje się bez zarzutów i jest w pełni gotowe do użytku. W rezultacie możesz mieć całkowitą pewność, że tablet wracający z serwisu będzie jak nowy. Do każdej zrealizowanej usługi dołączamy też kilkumiesięczną gwarancję. Jeśli Twój iPad został uszkodzony, zajrzyj do naszego wrocławskiego serwisu. Podczas wizyty będziesz w stanie niezwłocznie zlecić naprawę. Nasz specjalista szczegółowo opowie Ci też o standardowym przebiegu całego procesu.

iClinica wyznacza trendy

Naprawa MacBook Wrocław

Serwis ten tworzony jest przez doświadczonych serwisantów, którzy posiadają ogromną wiedzę o produktach tej marki, jak i ogrom potrzebnego doświadczenia, by radzić sobie nawet ze specjalistyczną naprawą Macbook’ów. Jako jedni z nielicznych posiadamy bardzo dużą ilość podzespołów do MacBook’ów, stąd też wymiana baterii, czy klawiatury może być zrealizowana w bardzo szybkim czasie. Posiadamy bardzo wysoką skuteczność przywracania stanu sprzętu po zalaniach, wykonujemy także różne naprawy płyt głównych.

Wielu użytkowników wybiera MacBooka ze względu na niezawodność oraz doskonałą wydajność. Urządzenie zachowuje te atuty przez długi czas, ale prędzej czy później pojawią się oznaki starzenia. To całkowicie naturalna konsekwencja eksploatacji sprzętu, której nie da się uniknąć na dłuższą metę. Problemy techniczne wynikające z zużycia podzespołów najczęściej dotyczą dysku, matrycy, baterii oraz klawiatury. We wrocławskim serwisie posiadamy sprawdzoną receptę na dolegliwości w tej materii. Jesteśmy w stanie sprawnie i efektywnie wymienić komponenty, które sprawują się poniżej oczekiwań albo całkowicie odmawiają posłuszeństwa.

Zagrożeniem dla sprawności MacBooka nie jest wyłącznie długotrwała i intensywna eksploatacja. Częstym problemem bywają również wypadki losowe takie jak zalanie laptopa wodą bądź innym płynem. W takich okolicznościach również warto zgłosić się do serwisu iClinica Wrocław, aby otrzymać specjalistyczne wsparcie. Przy kontakcie elektroniki z wilgocią czas zdecydowanie nie jest Twoim sprzymierzeńcem. Im dłużej zwlekasz, tym wyższe staje się prawdopodobieństwo uszkodzenia kluczowych podzespołów. Warto zatem niezwłocznie podjąć interwencję. Oprócz wymienionych usług możemy również zaoferować regenerację układu chłodzenia, a nawet rozbudowę pamięci RAM w przypadku niektórych modeli. Jeśli borykasz się z problemami technicznymi, zleć naprawę MacBooka do serwisu iClinica Wrocław i odzyskaj pełną sprawność swojego sprzętu.

Urządzenia z jabłkiem nie są dla nas żadną tajemnicą. Jesteśmy pewni swoich usług, dlatego każdy nasz klient otrzymuje długą gwarancję!

iClinica wyznacza trendy

Naprawa Apple Watch Wrocław

Apple Watch łączy w sobie walory funkcjonalne oraz estetyczne. Możesz jednak stracić jedne i drugie, gdy dojdzie do uszkodzenia konstrukcji. Nawet jeśli po wypadku zegarek nadal działa, używanie poobijanego sprzętu bywa uciążliwe. W razie wystąpienia usterek warto zatem zdecydować się na naprawę. Profesjonalnej pomocy w tej materii należy szukać w serwisie iClinica Wrocław. Doświadczeni specjaliści zajmą się wymianą szybki oraz wyświetlacza LCD. Maksymalnie w przeciągu kilku dni roboczych odzyskasz swój zegarek w idealnym stanie technicznym.

W większości przypadków Apple Watche trafiają do serwisu iClinica Wrocław ze względu na uszkodzenie szklanych elementów. Trudno dziwić się tej tendencji. Przez cały dzień użytkownik wykonuje wiele różnych czynności. W tym czasie zegarek cały czas pozostaje przypięty do nadgarstka. Czasem jeden nieostrożny ruch ręką kończy się zderzeniem koperty z jakąś przeszkodą. W wielu przypadkach dochodzi wówczas do pęknięcia szybki. Rozbity Apple Watch kiepsko się prezentuje, a poza tym używanie stłuczonego ekranu staje się nie lada wyzwaniem. W związku z tym warto zdecydować się na naprawę.

We wrocławskim serwisie iClinica posiadamy bogate doświadczenie w wymienianiu szybek oraz wyświetlaczy LCD. Każdy specjalista ma na swoim koncie dziesiątki takich napraw. W związku z tym jesteśmy w stanie przeprowadzić operację precyzyjnie i skutecznie. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części. Dzięki temu Twoje „jabłko” zachowa pełnię swojego pierwotnego charakteru. Urządzenie jest wnikliwie testowane zarówno przed naprawą, jak i po zakończeniu czynności serwisowych. Dzięki temu klient zawsze dostaje sprzęt, który nadaje się do użytku od razu po odbiorze. Do wykonanej usługi dołączamy też kilkumiesięczną gwarancję. W serwisie przyjmujemy Apple Watche należące do drugiej generacji i nowsze. Poza tym możesz powierzyć nam wydania o dowolnym rozmiarze koperty.

Najczęściej wykonywane naprawy

Wymiana wyświetlacza iPhone

Oryginalne części i zamienniki w niższych modelach apple. Gwarancja 3-7 miesięcy, czas naprawy tylko 30 minut.

Path

Wymiana szybki iPhone

Tylko oryginalne części. Najdłuższa gwarancja na rynku – aż 7 miesięcy! Czas naprawy tylko 30 minut

Path

Wymiana baterii iPhone

Tylko oryginalne części! Gwarancja zawsze 6 miesięcy, czas naprawy tylko 30 minut.

Path

Czyszczenie po zalaniu iPhone

Wysoka skuteczność po zalaniu! Wykonujemy mycie płyty głównej w wanience ultradźwiękowej, w płynie antykorozyjnym.

Path

Wymiana szyby iPad

Usługa wykonywana na oryginalnych częściach. Udzielana jest gwarancja 6 miesięcy, czas wymiany 1-3 dni robocze.

Path

Wymiana baterii MacBook

Wykonujemy wymiany baterii w Macbook’ach. Części oryginalne, 6 miesięcy gwarancji, czas wymiany 1-2 dni robocze.

Path

Wymiana klawiatury MacBook

Wymiana klawiatury wykonywana jest na oryginalnych podzespołach (klawiatura + podświetlenie). Gwarancja 6 miesięcy, czas wymiany 1-3 dni robocze.

Path

Czyszczenie po zalaniu MacBook

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do czyszczenia po zalaniu płyt głównych – wanna ultradźwiękowa z płynem antykorozyjnym. Wysoka skuteczność napraw!

Path

Naprawa Face ID iPhone

Twój iPhone Cie nie rozpoznaje? Naprawimy system rozpoznawania twarzy w Twoim iPhonie

Path

Wymiana tylnej klapki iPhon

Szybki czas realizacji, wymiana odbywa się przy pomocy lasera, dzięki któremu usuwamy starą klapę. Dzięki tej profesjonalnej metodzie po naprawie nie ma żadnego śladu.

Path

Wymiana szybki Apple Watch

Niech zegarek znów cieszy oko. Naprawa do 5 dni roboczych.

Path

Wymiana matrycy MacBook

Odzyskaj przyjemność z użytkowania MacBooka.

Path

Naprawa wysyłkowa w serwisie iClinica

Z jakiegoś powodu nie możesz dotrzeć do naszego stacjonarnego serwisu Apple w Poznaniu, jednak chcesz jak najszybciej naprawić iPhone’a, MacBooka lub iPada? Nic prostszego! U nas nie musisz tracić czasu – wystarczy, że skorzystasz z oferty naprawy wysyłkowej, którą realizujemy nie tylko w stolicy Wielkopolski, ale także na terenie całego kraju. Na czym polega? Ty przygotowujesz urządzenia marki Apple, a my odbieramy je prosto spod wskazanego adresu w wybranym przez Ciebie terminie.

Zamów kuriera

Aby umówić wizytę darmowego kuriera, wystarczy wypełnić dostępny na naszej stronie internetowej formularz – po zakończeniu zostanie wygenerowane zlecenie, a Tobie pozostaje tylko czekać na pojawienie się przewoźnika. W międzyczasie spakuj paczkę i wydrukuj list przewozowy, który należy wręczyć kurierowi. Po odbiorze przesyłki rozpoczyna się diagnostyka, wycena, a na końcu naprawa iPhone lub innego sprzętu marki Apple. Oczywiście, przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac kontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia szczegółów i uzyskania potwierdzenia – po otrzymaniu zielonego światła przystępujemy do działania. Naprawione urządzenie wysyłamy z serwisu Apple w Poznaniu pod wskazany adres – płatność odbywa się za pobraniem, dlatego miej przy sobie gotówkę. Sprzęt działa, jak należy? Świetnie! Otrzymujesz na niego aż do 7 miesięcy gwarancji. Nie zapomnij wystawić nam opinii i podzielić się z innymi klientami wrażeniami z usługi – każde słowo jest dla nas ważne. Możesz zrobić to przez Google lub Facebooka.

Poznaj opinie naszych klientów

Google 5.0 Snipet-stars-icon-footer
Ponad 800 realnych opinii w Google
Sprawdź opinie

Przemek

Snipet-stars-icon-footer

Polecam serdecznie, serwisant Jan bardzo konkretny i skrupulatny w obsłudze klienta. Jestem bardzo zadowolony. Z pewnością wrócę w razie potrzeby 🙂

Dominika

Snipet-stars-icon-footer

Polecam serwis Apple. Rzetelne podejście do problemu, uczciwa naprawa telefonu. Do tego w trakcie czekania można napić się bezpłatnie kawy 😀

Jerzy

Snipet-stars-icon-footer

Polecam serwis, miałem okazje korzystać już dwukrotnie z ich usług. Obsługa jest miła i konkretna, diagnoza następuje możliwie szybko. Raz udało mi się uzyskać pomoc w ciągu 15 minut. Panowie wykonują dobrą robotę, szczerze polecam.

Maks

Snipet-stars-icon-footer

Bardzo dobry serwis szybko i bardzo miła obsługa

Dominik

Snipet-stars-icon-footer

Bardzo pomocni i rzetelni! Za każdym razem jak coś nie działa w moim i sprzęcie błyskawicznie mi pomagają. Korzystam z ich pomocy od kilku lat. Dzisiaj uratowali mi iPada! Bardzo polecam!

Artur

Snipet-stars-icon-footer

Wymiana, Kamery i baterii w moim iPhonie 6s+
Polecam serdecznie , szybko, fachowo i rzetelnie.
Dziękuje i pozdrawiam.

Janek

Snipet-stars-icon-footer

Wymieniałem baterie – wszystko super, terminowo, cenowo tez ok. Później wymieniałem głośnik w IPhone 7 – tez bezproblemowo. Przywracają żywotność !

Pati

Snipet-stars-icon-footer

Polecam serdecznie ten serwis! Kolejna naprawa wykonana szybko i na oryginalnych częściach. Dodatkowo dostałam szkło hartowane na ekran. Nie do zastąpienia 😀

Przemek

Snipet-stars-icon-footer

Super obsługa ! iPhone po upadku miał niedziałająca tylną kamerę, serwis sprawdził i to była jednak tylko taśma która się odkleiła.

Polecam salon i pracowników !!

Aleksander

Snipet-stars-icon-footer

Super obsługa, podjechałem z problemem i po 10 minutach wszystko już pięknie działało. Dostałem również informacje co mogło być przyczyną oraz dokładniejsze informacje na temat korzystania ze sprzętu. Polecam

Piotrek

Snipet-stars-icon-footer

Serwis polecam ze względu na natychmiastową naprawę sprzętu. Rzetelni pracownicy powiedzą w czym jest problem oraz w jaki sposób naprawią. Dobra obsługa kreuję bardzo miłą atmosferę. POLECAM!

Waldemar

Snipet-stars-icon-footer

Po raz kolejny, tym razem z własnym iphonem 12, trafiłem do iCliniki przy Nadwiślańskiej w Krakowie. Szybka diagnoza, brud pod klawiszem do „płacenia” i równie natychmiastowa naprawa. Tego samego dnia, mimo że telefon oddałem w samo południe. Dziękuję i zdecydowanie polecam!

Michał

Snipet-stars-icon-footer

Zleciłem wymianę wyświetlacza w telefonie na nowy. Nowy wyświetlacz, mimo że zamiennik, był bardzo dobrej jakości. Całość wykonana szybko i w rozsądnej cenie.

Kasia

Snipet-stars-icon-footer

Wymiana ekranu oraz baterii poszła bardzo sprawnie (nawet szybciej niz planowano) wszystko wyglada jak najbardziej w porządku 🙂 polecam

Zuzanna

Snipet-stars-icon-footer

Super 🙂 bardzo szybka pomocna obsługa 🙂 serdecznie polecam ❤️

Arkadiusz

Snipet-stars-icon-footer

Szybka naprawa iPhone. Jak zawsze sprawnie, terminowo i profesjonalnie. To już nie pierwsza usługa realizowana w tym punkcie. Bardzo polecam.

Konrad

Snipet-stars-icon-footer

Polecam ten serwis Apple 😊 Zbita szybka iPhone 12 pro wykonana bez zastrzeżeń. Bardzo ładny wystrój lokalu. Dodatkowy plus to liczne kawiarnie obok gdzie można poczekać na naprawę, która swoją drogą jest ekspresowa 😄 obsługa uśmiechnięta, widać, że lubią to co robią. W razie problemów będę wracał właśnie do nich 😊 Pozdrawiam

Jędrzej

Snipet-stars-icon-footer

Pełen profesjonalizm! Miła obsługa, świetny kontakt, a co najważniejsze sprzęt naprawiony jak nowy. Już kolejny raz korzystam z usług iClinica i jestem bardzo zadowolony 🙂

Martyna

Snipet-stars-icon-footer

Przed chwilą odebrałam z naprawy wysyłkowej telefon po naprawie tylnego szkła- iphone 12 pro max, usługa wykonana na najwyższym poziomie, bardzo płynny kontakt, mili Panowie, polecam i mimo iż mam nadzieje, że konieczności nie będzie, to w razie kolejnego wypadku na pewno oddam telefon w ręce ekipy iClinica! Polecam i pozdrawiam Pana Konrada 🙂

Marcin

Snipet-stars-icon-footer

Błyskawiczna naprawa MacBook Pro w 5 minut, na miejscu! Gorąco polecam!!!

Wyświetl więcej opinii

Korzystałeś ostatnio z naszego serwisu, zapomniałeś dodać opinie, poświeć 2 minuty i oceń naszą naszą pracę.

Napisz opinie

Profesjonalny serwis produktów marki Apple – Wrocław

Po udanym debiucie naszej marki zaczęliśmy intensywnie poszukiwać nowych wyzwań. Naturalnym krokiem było otwarcie salonów w kolejnych polskich miastach. W 2016 roku zawitaliśmy zatem do Wrocławia. Spodziewaliśmy się, że zastaniemy spore zapotrzebowanie na profesjonalne usługi serwisowe i nie pomyliliśmy się. Zakasaliśmy zatem rękawy i rzuciliśmy się w wir pracy. Każdego dnia przez nasze ręce przechodziły dziesiątki urządzeń Apple. Dawaliśmy im drugie życie i stopniowo budowaliśmy swoją renomę.

Po kilku latach prowadzenia serwisu we Wrocławiu możemy pochwalić się sporymi sukcesami. Na podstawie 700 recenzji opublikowanych w Google otrzymaliśmy średnią ocen na poziomie 4,9/5,0. W przypadku opinii na Facebooku konsekwentnie podtrzymujemy maksymalną notę, czyli 5,0/5,0. Osiągnięcie takich wyników stało się możliwe dzięki zaangażowaniu całego zespołu. Pod nasze skrzydła trafili specjaliści, którzy znają się na swoim fachu jak mało kto. Ich skuteczność jest wynikiem zamiłowania do technologii, gruntownego przeszkolenia oraz olbrzymiego doświadczenia. Mało tego, do dyspozycji pracowników oddaliśmy nowoczesny park maszynowy pozwalający na skuteczną realizację nawet najbardziej skomplikowanych napraw.

Jeżeli „jabłko” coraz częściej sprawia Ci zawód, koniecznie musisz skonsultować się z serwisem iClinica Wrocław. Sprawdź jakie usługi możemy zaoferować, a także dlaczego warto obdarzyć nas zaufaniem.

Serwis telefonów online – Wrocław

Podchodzimy kompleksowo do naprawy iPhone’ów. Staramy się zawsze znaleźć odpowiedź na potrzeby klientów. Najczęściej stajemy w obliczu naprawy rozbitego smartfona. Możemy sprawnie wymienić szybkę, wyświetlacz, tylną klapkę, a nawet obudowę. Posługujemy się oryginalnymi częściami, a zatem urządzenie po opuszczeniu serwisu będzie wyglądać jak nowe.

Poza tym posiadamy niezawodne sposoby na inne rodzaje usterek. Potrafimy skutecznie uporać się z zużytą baterią, a także awarią aparatu, złącza ładowania, mikrofonu czy też głośnika. Doskonale wiemy też jak zachować się w przypadku zalania smartfona. Wówczas jesteśmy w stanie wykonać gruntowne czyszczenie. Ukoronowaniem naszej oferty jest naprawa Face ID.

Wymienione usługi stanowią przykłady najczęściej powtarzających się wyzwań, ale w żadnym przypadku nie wyczerpują one zakresu naszych możliwości. Jeśli borykasz się z innym problemem, koniecznie daj nam znać. Postaramy się znaleźć skuteczne rozwiązanie.

Zepsute urządzenie możesz dostarczyć osobiście do salonu stacjonarnego we Wrocławiu. Jeśli nie chcesz fatygować się osobiście albo nie masz po drodze, skorzystaj z naszych usług na odległość. Przekonaj się jak to zrobić.

Serwis Apple – województwo dolnośląskie

Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać jak najwyższe standardy obsługi klienta. W trosce o Twój komfort oferujemy zatem naprawę wysyłkową. Taka możliwość doskonale sprawdzi się, gdy mieszkasz na Dolnym Śląsku albo w zupełnie innych zakątkach Polski.

W celu skorzystania z tej opcji, zajrzyj na stronę główną naszej firmy. Kliknij tam opcję „Zamów darmowego kuriera” i wypełnij formularz. Będziemy potrzebować danych osobowych, adresowych i kilku informacji dotyczących zepsutego sprzętu. W ustalonym terminie odwiedzi Cię kurier, aby odebrać urządzenie. Paczka zostanie dostarczona do serwisu, gdzie przeprowadzimy naprawę. Po zakończeniu operacji przesyłka ruszy w drogę powrotną pod wskazany przez Ciebie adres.

Gdzie najlepiej naprawić iPhone we Wrocławiu?

Jeśli potrzebujesz specjalistycznego wsparcia technicznego, najlepszym wyborem będzie iClinica Wrocław. Nasz oddział znajdziesz przy ulicy Komuny Paryskiej 14A. Lokal mieści się na parterze kamienicy w pobliżu ścisłego centrum miasta. Zanim przyjdziesz na miejsce warto zapisać się na konkretny dzień i godzinę. W ten sposób unikniesz ewentualnego czekania w kolejce.

Czy warto naprawić zepsutego iPhone’a?

Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że naprawa uszkodzonego smartfona jest słuszną decyzją. Po pierwsze ignorowane komplikacje techniczne miewają tendencję do pogłębiania się. Jeżeli odwlekasz naprawę, narażasz się na wystąpienie znacznie poważniejszej awarii. Z kolei gdy interweniujesz od razu po pojawieniu się niepokojących symptomów, masz szansę na zdławienie problemu w zarodku. W efekcie realizacja usługi może być szybsza i tańsza.

Poza tym argumenty przemawiające za wizytą w serwisie bywają dość prozaiczne. Po prostu szkoda nerwów na korzystanie z uszkodzonego smartfona. Każdy mankament w większym bądź mniejszym stopniu obniża komfort użytkowania urządzenia. Nawet jeśli usterka dotyczy rzadziej używanej funkcji, nigdy nie wiesz kiedy znajdziesz się w potrzebie. Być może uszkodzona przednia kamera stanie się przeszkodą przy udziale w rozmowie kwalifikacyjnej przeprowadzanej przez komunikator internetowy. Warto zatem profilaktycznie zadbać o pełną sprawność telefonu.

Jak wygląda naprawa iPhona we Wrocławiu?

Przy okazji kontaktu z klientem zadajemy kilka pytań dotyczących występujących problemów technicznych. W przypadku naprawy wysyłkowej prosimy o odpowiedzi w formularzu zgłoszeniowym. Jeśli przychodzisz do naszego salonu, mamy okazję przedyskutować tę kwestię osobiście. Po odebraniu urządzenia zaczynamy przegląd. Wówczas znajdujemy źródło komplikacji i podejmujemy kroki mające na celu usunięcie usterki. W każdej naprawie uczestniczy doświadczony specjalista, który posługuje się profesjonalnymi narzędziami. Dzięki temu jesteśmy w stanie działać szybko, skutecznie i precyzyjnie.

Po ukończeniu naprawy pozostaje nam jeszcze kontrola jakości. Stanowi ona ostateczny test sprawności urządzenia. Dzięki temu zyskujemy całkowitą pewność, że operacja zakończyła się pomyślnie i wszystkie założenia zostały zrealizowane. W ten sposób właściciel zawsze otrzymuje urządzenie, które jest od razu w pełni gotowe do użycia

Najwyższej jakości serwis MacBooków we Wrocławiu

Dla wielu osób awaria MacBooka oznacza wymuszoną przerwę w pracy. Robimy zatem co w naszej mocy, aby wykonywać naprawy najszybciej jak się da. Realizacja usługi nie powinna zająć więcej niż kilka dni roboczych. W przypadku laptopów najczęściej zajmujemy się wymianą baterii, dysku, matrycy i klawiatury. Poza tym możemy wykonać gruntowne czyszczenie po zalaniu, a także regenerację układu chłodzenia. W niektórych modelach jesteśmy w stanie nawet rozbudować pamięć RAM.

Serwis iPad we Wrocławiu

Tablety są mniej poręczne od smartfonów, przez co mogą być jeszcze bardziej narażone na występowanie wypadków. Metalowy szkielet jest wytrzymały, ale nie zawsze zdoła on ochronić delikatny przód konstrukcji przed uszkodzeniem. Czasem nawet niepozorne stuknięcie kończy się pęknięciem szklanych elementów. Jesteśmy zatem doskonale przygotowani do wymiany wyświetlacza i ekranu dotykowego w różnych modelach iPada.

Dlaczego warto naprawić sprzęt w serwisie iClinica Wrocław?

Oprócz wzorowej skuteczności w realizowaniu napraw staramy się utrzymywać najwyższe standardy obsługi klienta. Doskonale rozumiemy, że awaria drogiego sprzętu to stresujące doświadczenie, które generuje sporo obaw. Dokładamy zatem wszelkich starań, aby rzeczowo odpowiedzieć na pojawiające się wątpliwości. W związku z tym nie korzystamy ze wsparcia botów. Nasze kanały komunikacji obsługiwane są przez wykwalifikowanych doradców z krwi i kości. Dzięki temu możesz mieć pewność, że odpowiedź będzie rzeczowa i wyczerpująca.

Prowadzimy działalność pod znakiem pełnej transparentności. Jeśli decydujesz się na skorzystanie z naprawy wysyłkowej, nie musisz obawiać się ukrytych kosztów związanych z wysyłką. Podana cena usługi jest ostateczna, a opłacenie dostawy pozostaje po naszej stronie. Poza tym w 98% przypadków korzystamy z oryginalnych części. Zamienniki stosowane są głównie na życzenie klienta, aby obniżyć koszty naprawy. Niemniej nawet w takich przypadkach nie zamierzamy obniżać standardów. Sięgamy jedynie po części dostarczone przez producentów z najwyższej półki.

Staramy się przeprowadzać naprawy najszybciej jak to możliwe, aby właściciel nie pozostawał zbyt długo bez swojego sprzętu. Z naszych statystyk jednoznacznie wynika, że aż 80% operacji jest realizowanych od ręki. Jeśli zatem zgłosisz się osobiście do salonu iClinica Wrocław, naprawione urządzenie może wrócić do Ciebie jeszcze tego samego dnia. Poza tym przy wykonywaniu bardziej złożonych zabiegów chętnie udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Konsultant online