Zaznacz stronę

naprawa iphone, ipad, macbook

Serwis Apple Wrocław

Serwis Apple Wrocław

iClinica we Wrocławiu!

iClinica to pogwarancyjny serwis Apple. Nasza historia, a zarazem doświadczenia sięga aż 2009 roku, kiedy to powstał pierwszy serwis – w Poznaniu. W roku 2016 z silnym rozwojem naszej marki postanowiliśmy podjąć wyzwanie i rozszerzyć działalność na kolejne miasto – Wrocław. Każdy nasz serwis charakteryzuje się dbałością o szczegóły, wysoką jakością podzespołów i długą gwarancją – innymi słowy – u Nas masz zawsze pewność, że Twoje urządzenie będzie naprawiane bardzo dokładnie, na oryginalnych częściach i z najdłuższą gwarancją na rynku – nawet do 7 miesięcy!

}

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek

godz. 9 – 18

Kontakt

iClinica wyznacza trendy

Naprawa iPhone Wrocław

Miałeś sporego pecha i Twój iPhone został poważnie uszkodzony? Gwarancja na Twoje urządzenie się skończyła i musisz znaleźć pewny i sprawdzony serwis pogwarancyjny Apple? Nie musisz już dalej poszukiwać, bo istnieje takie miejsce, jak iClinica, które zdaniem wielu jest najlepszym miejscem, do którego może trafić Twój popsuty sprzęt od Apple. Potwierdzają to liczne opinie na Google (4.9 / 5.0) i Facebooku (5.0/5.0).

Nasz serwis zawsze wyznacza trendy – między innymi tylko tutaj zdejmiesz szklaną klapkę przy pomocy lasera! Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, a przede wszystkim profesjonalne myjki ultradźwiękowe, które drastycznie zwiększają szansę na przywrócenie do życia zalanych jabłuszek. Poświęć chwilkę, obejrz poniższy filmik i zobacz jak nasi serwisanci pracują!

  

Serwis Apple Wrocław

Naprawa MacBook Wrocław

Serwis ten tworzony jest przez doświadczonych serwisantów, którzy posiadają ogromną wiedzę o produktach tej marki, jak i ogrom potrzebnego doświadczenia, by radzić sobie nawet ze specjalistyczną naprawą Macbook’ów. Jako jedni z nielicznych posiadamy bardzo dużą ilość podzespołów do MacBook’ów, stąd też wymiana baterii, czy klawiatury może być zrealizowana w bardzo szybkim czasie. Posiadamy bardzo wysoką skuteczność przywracania stanu sprzętu po zalaniach, wykonujemy także różne naprawy płyt głównych.

Urządzenia z jabłkiem nie są dla nas żadną tajemnicą. Jesteśmy pewni swoich usług, dlatego każdy nasz klient otrzymuje długą gwarancję!

Serwis iPhone, iPad, MacBook

Najczęściej wykonywane naprawy

Wymiana wyświetlacza iPhone

Oryginalne części i zamienniki w niższych modelach. Gwarancja 3-7 miesięcy, czas naprawy tylko 30 minut.

Wymiana szybki iPhone

Tylko oryginalne części. Najdłuższa gwarancja na rynku – aż 7 miesięcy! Czas naprawy tylko 30 minut.

Wymiana baterii iPhone

Tylko oryginalne części! Gwarancja zawsze 6 miesięcy, czas naprawy tylko 30 minut.

Czyszczenie po zalaniu iPhone

Wysoka skuteczność po zalaniu! Wykonujemy mycie płyty głównej w wanience ultradźwiękowej, w płynie antykorozyjnym.

Wymiana szyby iPad

Usługa wykonywana na oryginalnych częściach. Udzielana jest gwarancja 6 miesięcy, czas wymiany 1-3 dni robocze. 

Wymiana baterii MacBook

Wykonujemy wymiany baterii w Macbook’ach. Części oryginalne, 6 miesięcy gwarancji, czas wymiany 1-2 dni robocze.

Wymiana klawiatury MacBook

Wymiana klawiatury wykonywana jest na oryginalnych podzespołach (klawiatura + podświetlenie). Gwarancja 6 miesięcy, czas wymiany 1-3 dni robocze.

Czyszczenie po zalaniu MacBook

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do czyszczenia po zalaniu płyt głównych – wanna ultradźwiękowa z płynem antykorozyjnym. Wysoka skuteczność napraw!

Poznaj opinie naszych Klientów!

Ponad 1500 pozytywnych opinii znajdziesz na: Google Maps i Facebooku

Miła i profesjonalna obsługa oraz przede wszystkim uczciwe podejście. Naprawiam w iClinica wiele urządzeń i za każdym razem mogę liczyć na bardzo szybką i sprawną naprawę. Na szczególne zauważenie zasługuje bardzo długa gwarancja serwisowa na wykonaną naprawę i ewentualne poprawki od ręki. Polecam!

Paweł Tomalka

Właściciel, FotoPro360

Polecam serdecznie serwis iClinica. Już na samym wejściu robi wrażenie – minimalistyczny design i wysoka estetyka. Pomocna obsługa, która zawsze dobrze doradzi i szybko naprawi usterkę. To wszystko w połączeniu z długą gwarancją sprawia, że naprawa sprzętu Apple staje się mniej straszna. Za każdym razem urządzenie wygląda i działa jak nowe!

Jakub Kiczko

właściciel, Automater.pl

Zdecydowanie możemy polecić iClinicę jako firmę, która spełnia wszelkie oczekiwania naszej wymagającej Redakcji. Przede wszystkim chcieliśmy podziękować za szybkie naprawy, każdy dzień bez macbooka, to przecież dzień stracony. Wyrazy poszanowania za to, że sprzęt jest dobrze przetestowany przed wysyłką i montowane podzespoły są sprawdzone – na ten moment obeszło się bez żadnej reklamacji, również po wszelkich aktualizacjach, a z doświadczenia wiemy, że to sprawa kluczowa. Najlepsza klinika dla niesprawnych jabłuszek!

Redakcja

Bitcoin.pl