NAPRAWA IPHONE, IPAD, MACBOOK, IWATCH

Serwis Apple Wrocław

Lokalizacja

iClinica Wrocław

Komuny Paryskiej 14A, 50-451 Wrocław Parking: przed lokalem (bezpłatny)

Kontakt

iClinica Wrocław

666 666 317

wroclaw@iclinica.pl

Godziny otwarcia

iClinica Wrocław

pn-pt: 9-18

sobota: nieczynne

SERWIS APPLE WROCŁAW

iClinica Wrocław!

iClinica to pogwarancyjny serwis Apple. Nasza historia, a zarazem doświadczenia sięga aż 2009 roku, kiedy to powstał pierwszy serwis – w Poznaniu. W roku 2016 z silnym rozwojem naszej marki postanowiliśmy podjąć wyzwanie i rozszerzyć działalność na kolejne miasto – Wrocław. Każdy nasz serwis charakteryzuje się dbałością o szczegóły, wysoką jakością podzespołów i długą gwarancją – innymi słowy – u Nas masz zawsze pewność, że Twoje urządzenie będzie naprawiane bardzo dokładnie, na oryginalnych częściach i z najdłuższą gwarancją na rynku – nawet do 7 miesięcy!

image-63cea5c0e5986
image-63cea5c0e5987
left-arrow
right-arrow

Serwis Apple we Wrocławiu – iClinica – poznaj nasz zespół

Sebastian

Technik

Sebastian

Technik

Naprawia urządzenia Apple w naszym wrocławskim punkcie. Serwisantem jest od 2015 roku, a do naszej drużyny dołączył w 2017 roku.

Sebastian

Technik

Naprawia urządzenia Apple w naszym wrocławskim punkcie. Serwisantem jest od 2015 roku, a do naszej drużyny dołączył w 2017 roku.

ICLINICA WYZNACZA TRENDY

Naprawa iPhone Wrocław

Miałeś sporego pecha i Twój iPhone został poważnie uszkodzony? Gwarancja na Twoje urządzenie się skończyła i musisz znaleźć pewny i sprawdzony serwis pogwarancyjny Apple? Nie musisz już dalej poszukiwać, bo istnieje takie miejsce, jak iClinica, które zdaniem wielu jest najlepszym miejscem, do którego może trafić Twój popsuty sprzęt od Apple. Potwierdzają to liczne opinie na Google (4.9 / 5.0) i Facebooku (5.0/5.0).

Nasz serwis zawsze wyznacza trendy – między innymi tylko tutaj zdejmiesz szklaną klapkę przy pomocy lasera! Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, a przede wszystkim profesjonalne myjki ultradźwiękowe, które drastycznie zwiększają szansę na przywrócenie do życia zalanych jabłuszek. Poświęć chwilkę, obejrzyj filmik i zobacz jak nasi serwisanci pracują!

SERWIS APPLE WROCŁAW

Naprawa MacBook Wrocław

Serwis ten tworzony jest przez doświadczonych serwisantów, którzy posiadają ogromną wiedzę o produktach tej marki, jak i ogrom potrzebnego doświadczenia, by radzić sobie nawet ze specjalistyczną naprawą Macbook’ów. Jako jedni z nielicznych posiadamy bardzo dużą ilość podzespołów do MacBook’ów, stąd też wymiana baterii, czy klawiatury może być zrealizowana w bardzo szybkim czasie. Posiadamy bardzo wysoką skuteczność przywracania stanu sprzętu po zalaniach, wykonujemy także różne naprawy płyt głównych.

Urządzenia z jabłkiem nie są dla nas żadną tajemnicą. Jesteśmy pewni swoich usług, dlatego każdy nasz klient otrzymuje długą gwarancję!

SERWIS IPHONE, IPAD, MACBOOK WROCŁAW

Najczęściej wykonywane naprawy

Wymiana wyświetlacza iPhone

Oryginalne części i zamienniki w niższych modelach apple. Gwarancja 3-7 miesięcy, czas naprawy tylko 30 minut.

Wymiana szybki iPhone

Tylko oryginalne części. Najdłuższa gwarancja na rynku – aż 7 miesięcy! Czas naprawy tylko 30 minut

Wymiana baterii iPhone

Tylko oryginalne części! Gwarancja zawsze 6 miesięcy, czas naprawy tylko 30 minut.

Czyszczenie po zalaniu iPhone

Wysoka skuteczność po zalaniu! Wykonujemy mycie płyty głównej w wanience ultradźwiękowej, w płynie antykorozyjnym.

Wymiana szyby iPad

Usługa wykonywana na oryginalnych częściach. Udzielana jest gwarancja 6 miesięcy, czas wymiany 1-3 dni robocze.

Wymiana baterii MacBook

Wykonujemy wymiany baterii w Macbook’ach. Części oryginalne, 6 miesięcy gwarancji, czas wymiany 1-2 dni robocze.

Wymiana klawiatury MacBook

Wymiana klawiatury wykonywana jest na oryginalnych podzespołach (klawiatura + podświetlenie). Gwarancja 6 miesięcy, czas wymiany 1-3 dni robocze.

Czyszczenie po zalaniu MacBook

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do czyszczenia po zalaniu płyt głównych – wanna ultradźwiękowa z płynem antykorozyjnym. Wysoka skuteczność napraw!

SERWIS APPLE POZNAŃ

Naprawa iPhone i innych urządzeń z jabłkiem w serwisie Apple – Wrocław

Naprawa iPhone’ów w serwisie Apple we Wrocławiu to nasza specjalność. Każdego dnia pomagamy naszym klientom w odzyskaniu sprawnego telefonu, komputera czy tabletu.

Przypadkowo uszkodziłeś swoje urządzenie marki Apple? Jak najszybciej odwiedź nas w punkcie stacjonarnym, a my zajmiemy się całą resztą. Wśród dostępnych usług znajdziesz np. naprawę iPhone’ów we Wrocławiu obejmującą wymianę szybki, wyświetlacza, baterii, złącza ładowania, mikrofonu, głośnika czy tylnego aparatu. Naprawimy również wibracje i czyścimy sprzęt po przypadkowym zalaniu. Jeśli na miejscu okaże się, że mamy do czynienia z inną usterką, postaramy się pomóc – w końcu dla zespołu iClinica nie ma zadań niemożliwych. Dokładny cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej, dzięki czemu wiesz, ile zapłacisz na miejscu w serwisie Apple we Wrocławiu.

Oczywiście, jeśli masz pytania lub wątpliwości, możesz zawsze skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy. Specjalnie z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy możliwość rozmowy z konsultantem za pośrednictwem czasu – ten sposób kontaktu jest łatwy, szybki i wygodny. Decydując się na naprawę iPhone’a i innego sprzętu Apple w naszym serwisie we Wrocławiu lub innym punkcie stacjonarnym, możesz mieć pewność, że prace przebiegną sprawnie i starannie, a oddane urządzenie będzie ponownie działać lub wyglądać jak nowe – potwierdzeniem jakości usługi i niezawodności części jest gwarancja, którą na nie udzielamy. We Wrocławiu czekamy na Ciebie przy ulicy Komuny Paryskiej 14A. Do zobaczenia!

Poznaj opinie naszych klientów

Ponad 1500 pozytywnych opinii znajdziesz na: Google Maps i Facebooku

Facebook

4.9

Kamil Lis

3 x TAK TAK, wyświetlacz wymieniono profesjonalnie TAK, całość trwała lekko ponad godzinę TAK, ceny są najniższe w Poznaniu POLECAM

Olga Korobacz

Bardzo miła obsługa, rzeczowe doradztwo. Miły w obyciu konsultant, bardzo uprzejmy. Ładne wnętrze salonu i dobra lokalizacja. Telefon szybko naprawiony. Godne polecenia.

Kasia Sakowska

Super sprawna obsługa! Kurier odebrał telefon do naprawy z mojego domu i tam też dostarczył naprawiony, całość zajęła ok. 2 godzin! Coś nieprawdopodobnego. Bardzo dziękuję!

Weronika Bździak

W pełni rekomenduję 🙂 Ekspresowa naprawa macbooka po zalaniu, świetny kontakt z obsługą, dobra cena oraz dodatkowa gratisowa usługa w postaci wymiany uszkodzonego elementu na nowy. Polecam!

Bartosz Torbiarczyk

Zaczynam swoją przygodę z IP, i napewno będę polecał dalej to miejsce. Wytłumaczą wszystko bardzo jasno nawet laikowi w świecie IP.

Mateusz Socha

Bardzo fachowa i życzliwa obsługa. Błyskawiczny czas naprawy. Dobre wyjaśnienie wszystkich szczegółów wykonanych prac. Polecam wszystkim, którzy potrzebują dobrego serwisu Apple.
Rate this page
Rate this page

Konsultant online