Zaznacz stronę

Naprawa wysyłkowa iPhone, iPad, MacBook, iMac

 

Wygodna, szybka i bezpieczna

 

naprawa wysyłkowa apple

Brak czasu lub możliwości przyjazdu? Nic straconego!

 

Sprawdź jak zlecić naprawę wysyłkową!

 

 

h

1. Wypełnij formularz

Przede wszystkim wypełnij formularz na stronie. Całość nie zajmie Ci dłużej niż 5 minut! System automatycznie wygeneruje nowe zlecenie dla Ciebie.
N

2. Wybierz datę odbioru paczki i inne!

Nasz formularz umożliwia wybór daty i godziny odbioru paczki przez kuriera, wysokość ubezpieczenia, a także zmianę adresu wysyłki powrotnej!

3. Spakuj paczkę

Teraz możesz spakować paczkę. List przewozowy oraz informacja o dacie wysyłki jest przesyłana od razu po wypełnieniu formularza. Wydrukuj list i wręcz razem z paczką kurierowi DHL.

4. Wycena i naprawa 24h

Urządzenie jest w naszym serwisie. Sprawdzamy urządzenie i jeszcze tego samego dnia kontaktujemy się w celu poinformowania o wynikach diagnozy. To moment, w którym decydujesz, czy wykonujesz naprawę.

5. Wysyłka urządzenia i płatność

Właśnie wysłaliśmy do Ciebie naprawione urządzenie za pobraniem. Kurierowi DHL można zapłacić gotówką. Zanim to zrobisz, sprawdź koniecznie, czy paczka nie jest uszkodzona!

6. Przetestuj urządzenie i wystaw opinię

Przetestuj swoje urządzenie! Sprawdź, czy usterka na pewno została wyeliminowana. Na naszą naprawę otrzymujesz aż do 7 miesięcy gwarancji. Będziemy także wdzięczni za podzielenie się opinią o wykonanej usłudze na naszym profilu (Facebook lub Google).

Dlaczego naprawa w iClinica?

 

Poznaj główne korzyści!

 

 

Naprawa wysyłkowa w iClinica, to przede wszystkim:

 

 • skorzystanie z profesjonalnego serwisu,
 • zamontowanie tylko oryginalnych części,
 • aż do 7 miesięcy gwarancji na wykonaną usługę,
 • darmowy kurier,
 • brak ukrytych kosztów, 
 • ubezpieczona przesyłka do 6000 zł,
 • szybka wycena i naprawa,
 • śledzenie postępów online,
 • 99% zadowolonych klientów.

Naprawa Apple w całej Polsce

iClinica to pogwarancyjny serwis Apple posiadający punkty serwisowe w Poznaniu, Wrocławiu, Bydgoszczy i Krakowie, mimo to udaje nam się pozyskiwać klientów z całej Polski. Na szczególną uwagę zasługujemy dzięki dbałości o każdego klienta, bez względu na koszt naprawy czy też ilość. Dbamy o każdą potrzebę naszych gości, a przede wszystkim o ich czas.

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnego serwisu, który szybko i porządnie zajmie się diagnozą Państwa urządzenia, to serdecznie zapraszamy do naszego serwisu. Oprócz tego, na praktycznie każdą naprawę udzielana jest najdłuższa gwarancja na rynku – aż do 6 miesięcy! Jeśli jednak nie mieszkają Państwo we wspomnianych miastach lub droga do naszego serwisu jest zbyt czasochłonna, przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa usługę naprawy na odległość. Po wypełnieniu krótkiego formularza jeszcze tego samego dnia lub następnego, do Państwa drzwi zapuka kurier, by odebrać wysyłane do nas urządzenie.

Pomimo dzielących nas kilometrów jesteśmy w stanie zapewnić Państwu stały kontakt. Każda naprawa wykonywana jest na Państwa życzenie i potwierdzenie. W przypadku kiedy niezbędne jest wykonanie dodatkowych napraw, poinformujemy Państwa o tym i zaczekamy na wyrażenie zgody przed podjęciem dalszych kroków. W ten sposób na każdym kroku zachowują Państwo kontrolę nad tym, co dzieje się z Państwa urządzeniem, a w szczególności nad kosztami świadczonych usług.

Dzięki wprowadzonej usłudze serwis Apple świadczymy usługi dla wielu klientów z całej Polski! Są to zarówno miasta i wioski bliskie naszych serwisów, ale także te dalsze, takie jak Warszawa, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Lublin, Radom, Katowice, Częstochowa, Zielona Góra, Świnoujście, Jastrzębie-Zdrój, Kędzierzyn-Koźle, Sosnowiec, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Tychy, Gorzów Wielkopolski, czy Dąbrowa Górnicza i wiele, wiele innych!!

Jeśli odległość stanowi dla Państwa problem, to nasza usługa jest stworzona wprost dla Państwa. Jest to usługa door-to-door, w której kurier odbiera przesyłkę od Państwa i przynosi z powrotem do domu. Koniec z szukaniem sprawdzonego serwisu w Twoim mieście!

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

 

Wyszukaj interesujące Cię pytanie lub skontaktuj się z nami

Czy kontakty/dane zapisane w telefonie zostaną skasowane?
Podczas napraw uszkodzeń mechanicznych dane nigdy nie są zerowane.

Zalecamy jednak wykonać kopię zapasową, ponieważ serwis nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych z telefonu, ani dalszych strat, które w wyniku tego mogą nastąpić.

Jak zabezpieczyć wysyłane urządzenie?
W przypadku urządzeń – MacBook, iPad, iMac:

 • Oryginalne opakowanie

W przypadku iPhone’ów:

 • Radzimy nie korzystać z oryginalnego opakowania. Najczęściej powyciągane są akcesoria i inne elementy, które  usztywniały i dociskały telefon podczas pierwszego zakupu.
 • Najlepszym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w folię bąbelkową lub gazety. Telefon można owinąć folią lub grubą warstwą gazet, a następnie wsadzić do sztywnego kartonu.

 

Czy kurier jest zupełnie darmowy?
Dokładnie tak. Wypełniając formularz zgłoszeniowy zamawiany jest kurier (DPD) i jego koszt nie jest doliczany do finalnej ceny naprawy. Ponadto nasz cennik jest ogólnodostępny na naszej stronie, więc masz gwarancję, że nie zostaniesz oszukany!

Paczka jest ubezpieczona na sumę do 3000 zł. Prosimy jednak o staranne zabezpieczenie wysyłanego sprzętu i sprawdzenie przy odbiorze, czy nic nie zostało mechaniczne uszkodzone.

Czy załączać do paczki akcesoria - ładowarka, słuchawki, karta SIM?
W przypadku kiedy dane akcesorium nie jest przedmiotem naprawy, prosimy ich nie załączać. Może to utrudnić pracę serwisanta.
Czy montowane części są oryginalne?
Tak, naprawa dokonywana jest tylko i wyłącznie na oryginalnych podzespołach. Ponadto, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do naprawy w Polsce.

Urządzenie przed oddaniem jest testowane, starając się uzyskać stan sprzed uszkodzenia.

Czy można dostarczyć urządzenie "w częściach"?
Podejmujemy się naprawy urządzeń dostarczonych w częściach do naszego serwisu.

Czas takich napraw jest wydłużony ze względu na dokładnie przetestowanie urządzenia, aby zapobiec wszelkim niedogodnościom.

Mogą wystąpić dodatkowe dopłaty, lecz zawsze informujemy o tym wcześniej.

Jak długo trwa naprawa wysyłkowa urządzenia?
Ponad 98% napraw wysyłkowych realizowane jest w ciągu 72h od momentu złożenia zamówienia.

W przypadku opóźnienia zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie o takiej sytuacji.

Zapraszamy także do sprawdzania statusu zleceń online na naszej stronie.

Czy dostanę gwarancję na wykonaną naprawę?
Na wszystkie części oraz usługi udzielamy 3-6 miesięcy gwarancji.

Gwarancja nie dotyczy uszkodzeń mechanicznych np. ponowne zbicie wyświetlacza lub szyby.