Wygodna, szybka i bezpieczna

Naprawa wysyłkowa
iPhone, iPad, MacBook, iMac

Przejdź do formularza wysyłki

Sprawdź jak zlecić naprawę wysyłkową!

Brak czasu lub możliwości przyjazdu? Nic straconego!

Sprawdź jak zlecić naprawę wysyłkową!

1

Krok

Wypełnij formularz

Step 1
Przede wszystkim wypełnij formularz na stronie. Całość nie zajmie Ci dłużej niż 5 minut! System automatycznie wygeneruje nowe zlecenie dla Ciebie.

Wybierz datę odbioru paczki i inne!

Step 2
Nasz formularz umożliwia wybór daty i godziny odbioru paczki przez kuriera, wysokość ubezpieczenia, a także zmianę adresu wysyłki powrotnej!

2

Krok

3

Krok

Spakuj paczkę

Step 3
Teraz możesz spakować paczkę. List przewozowy oraz informacja o dacie wysyłki jest przesyłana od razu po wypełnieniu formularza. Wydrukuj list i wręcz razem z paczką kurierowi DPD.

Wycena i naprawa 24h

Step 4
Urządzenie jest w naszym serwisie. Sprawdzamy urządzenie i jeszcze tego samego dnia kontaktujemy się w celu poinformowania o wynikach diagnozy. To moment, w którym decydujesz, czy wykonujesz naprawę.

4

Krok

5

Krok

Wysyłka urządzenia i płatności

Step 5
Właśnie wysłaliśmy do Ciebie naprawione urządzenie za pobraniem. Kurierowi DPD można zapłacić gotówką. Zanim to zrobisz, sprawdź koniecznie, czy paczka nie jest uszkodzona!

Wycena i naprawa 24h

Step 6
Urządzenie jest w naszym serwisie. Sprawdzamy urządzenie i jeszcze tego samego dnia kontaktujemy się w celu poinformowania o wynikach diagnozy. To moment, w którym decydujesz, czy wykonujesz naprawę.

6

Krok

Dlaczego naprawa w iClinica?

Naprawa wysyłkowa w iClinica, to przede wszystkim:

  • skorzystanie z profesjonalnego serwisu,
  • zamontowanie tylko oryginalnych części,
  • aż do 7 miesięcy gwarancji na wykonaną usługę,
  • darmowy kurier,
  • brak ukrytych kosztów,
  • ubezpieczona przesyłka do 6000 zł,
  • szybka wycena i naprawa,
  • śledzenie postępów online,
  • 99% zadowolonych klientów.

Naprawa Apple w całej Polsce

iClinica to pogwarancyjny serwis Apple posiadający punkty serwisowe w Poznaniu, Wrocławiu, Bydgoszczy i Krakowie, mimo to udaje nam się pozyskiwać klientów z całej Polski. Na szczególną uwagę zasługujemy dzięki dbałości o każdego klienta, bez względu na koszt naprawy czy też ilość. Dbamy o każdą potrzebę naszych gości, a przede wszystkim o ich czas.

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnego serwisu, który szybko i porządnie zajmie się diagnozą Państwa urządzenia, to serdecznie zapraszamy do naszego serwisu. Oprócz tego, na praktycznie każdą naprawę udzielana jest najdłuższa gwarancja na rynku – aż do 6 miesięcy! Jeśli jednak nie mieszkają Państwo we wspomnianych miastach lub droga do naszego serwisu jest zbyt czasochłonna, przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa usługę naprawy na odległość. Po wypełnieniu krótkiego formularza jeszcze tego samego dnia lub następnego, do Państwa drzwi zapuka kurier, by odebrać wysyłane do nas urządzenie.

Pomimo dzielących nas kilometrów jesteśmy w stanie zapewnić Państwu stały kontakt. Każda naprawa wykonywana jest na Państwa życzenie i potwierdzenie. W przypadku kiedy niezbędne jest wykonanie dodatkowych napraw, poinformujemy Państwa o tym i zaczekamy na wyrażenie zgody przed podjęciem dalszych kroków. W ten sposób na każdym kroku zachowują Państwo kontrolę nad tym, co dzieje się z Państwa urządzeniem, a w szczególności nad kosztami świadczonych usług.

Dzięki wprowadzonej usłudze serwis Apple świadczymy usługi dla wielu klientów z całej Polski! Są to zarówno miasta i wioski bliskie naszych serwisów, ale także te dalsze, takie jak Warszawa, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Lublin, Radom, Katowice, Częstochowa, Zielona Góra, Świnoujście, Jastrzębie-Zdrój, Kędzierzyn-Koźle, Sosnowiec, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Tychy, Gorzów Wielkopolski, czy Dąbrowa Górnicza i wiele, wiele innych!!

Jeśli odległość stanowi dla Państwa problem, to nasza usługa jest stworzona wprost dla Państwa. Jest to usługa door-to-door, w której kurier odbiera przesyłkę od Państwa i przynosi z powrotem do domu. Koniec z szukaniem sprawdzonego serwisu w Twoim mieście!

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Wyszukaj interesujące Cię pytanie lub skontaktuj się z nami

Rate this page
Rate this page
apple-message-icon Live chat apple-message-icon Apple chat umow-wizyte-icon Umów wizytę zamow-kuriera-icon Zamów kuriera zadzwon-icon Zadzwoń do nas

Konsultant online