Wymiana głośnika iPhone

Urządzenia należące do portfolio Apple słyną z wysokiej jakości emitowanego dźwięku. Nie inaczej jest w przypadku smartfonów sygnowanych nadgryzionym jabłkiem. Doskonale sprawdzają się one podczas słuchania muzyki oraz odtwarzania multimediów, w których kluczową rolę odgrywa oprawa dźwiękowa. Smartfon prezentuje wówczas szeroki wachlarz niezmąconych odgłosów, które uraczą nawet wymagających użytkowników.

Niestety głośnik, podobnie jak inne podzespoły, może się zepsuć w toku użytkowania sprzętu. Częstą przyczyną defektów są upadki urządzenia z wysokości bądź rozmaite kolizje. W takiej sytuacji oczywiście najbardziej narażony na uszkodzenia jest wyświetlacz pokrywający przedni panel konstrukcji. Czasem jednak siła uderzenia jest na tyle duża, że zdoła zakłócić również działanie modułu odpowiedzialnego za emisję dźwięku. Wówczas konieczna okazuje się wymiana głośnika iPhone.

Niewątpliwie nie każda awaria musi mieć od razu tak dotkliwe przyczyny. Czasem głośnik nadal działa, ale jakość dźwięku wyraźnie się obniża albo pojawiają się zakłócenia. W takich sytuacjach również warto zająć się naprawą głośnika iPhone, aby korzystać z urządzenia w pełnym wymiarze.

iPhoneXS_wymiana_glosnik_rozmow

Trzeszczy głośnik w iPhone – co robić?

Jedną z usterek, często pojawiających się w telefonach marki Apple, jest trzeszczenie głośnika w iPhone. Co robić w sytuacji, gdy dźwięk ze smartfona nie jest wyraźny i utrudnia zrozumienie rozmówcy? Jedynym słusznym rozwiązaniem jest udanie się do serwisu iPhone’a, ponieważ może to oznaczać poważny problem, z którym poradzą sobie wyłącznie specjaliści. Pamiętaj, że w naszym serwisie, przed każdą naprawą przeprowadzamy kompleksową diagnostykę sprzętu. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykryć wszelkie inne uszkodzenia. Przy awarii głośnika bardzo często niezbędna jest także naprawa wibracji iPhone czy też naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone, znajdującego się nieopodal głośnika.

 

Dlaczego głośnik w iPhone nie działa?

Jeżeli dźwięk w iPhonie jest trzeszczący, najprawdopodobniej oznacza to uszkodzoną membranę głośnika. W starszych modelach smartfonów marki Apple membrana była bardzo delikatna, a tym samym wykazywała niską odporność na warunki zewnętrzne. W związku z tym bardzo szybko się niszczyła, powodując awarię głośnika. Nowe modele iPhone’a są pod tym kątem znacznie bardziej dopracowane, jednak i w ich przypadku zdarzają się usterki głośnika. Kiedy dochodzi do jego uszkodzenia, wymiana głośnika iPhone’a jest konieczna.

 

Czy wymiana głośnika w iPhone jest konieczna?

Wszystko zależy od tego, jak zaawansowane jest uszkodzenie telefonu. W niektórych przypadkach wystarczy bardzo dokładne czyszczenie głośnika iPhone’a, w innym zaś praca serwisanta może zakończyć się nawet wymianą mikrofonu iPhone’a. Jednak w zdecydowanej większości przypadków wymiana głośnika w iPhone okazuje się koniecznością. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile to kosztuje, zajrzyj do naszego cennika serwisu Apple.

Dlaczego naprawa głośnika iPhone stanowi rozsądną decyzję?

Jeżeli doszło do awarii, lista konsekwencji może okazać się dłuższa, niż wstępnie przypuszczasz. Poza zakłócaniem połączeń telefonicznych pojawiają się komplikacje w innych istotnych obszarach. Możesz napotkać problemy ze słuchaniem muzyki bądź oprawy dźwiękowej w filmie. Dla całej masy użytkowników to kluczowe funkcje smartfona, a ich brak stanowi spore utrudnienie.

Poza tym możesz też przegapić ważny telefon, ponieważ urządzenie nie wygeneruje sygnału dźwiękowego. Podobna sytuacja może mieć miejsce, gdy polegasz na powiadomieniach z rozmaitych aplikacji, np. kalendarza.

Użytkownicy często potrafią wprawnie zaadaptować się do ograniczeń i korzystać z urządzenia przymykając oko na wyraźne uchybienia. Nie można jednak wiecznie godzić się na ustępstwa, bo prędzej czy później stają się zbyt uciążliwe. Poza tym w każdej chwili może wystąpić sytuacja, w której głośnik rozmów iPhone okaże się niezbędny. Wówczas warto mieć do dyspozycji sprzęt w nienagannym stanie technicznym. Dlatego między innymi uważamy, że wymiana głośnika iPhone jest konieczna.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy.

Ile kosztuje wymiana głośnika w iPhone?

Niech czyste i wyraziste brzmienie popłynie z głośników Twojego iPhone’a. Umów się na naprawę i ponownie ciesz się nienaganną jakością dźwięku.

Wymiana głośnika iPhone 14 / 14 Plus / 14 Pro / 14 Pro Max

Jak zapisać się na wymianę głośnika iPhone?

Wyślemy do Ciebie darmowego kuriera, lub odwiedź nas w jednym z naszych serwisów.

image

Zamów darmowego kuriera

Naszym sztandarowym rozwiązaniem jest wysyłkowa naprawa głośnika iPhone, z której możesz skorzystać bez wychodzenia z domu. Na początek wypełnij formularz dostępny na naszej stronie internetowej. W umówionym terminie kurier odbierze Twojego smartfona, który zostanie skierowany do jednego z serwisów pogwarancyjnych iClinica. Później naprawione urządzenie zostanie odesłane pod wskazany przez Ciebie adres. Warto nadmienić, że pokrywamy koszty doręczenia.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Poza tym możesz złożyć nam wizytę w jednym z serwisów i oddać sprzęt specjalistom, gdzie nastąpi wymiana głośnika w iPhone. Aktualne umiejscowienie naszych oddziałów stacjonarnych to:

Szczegółowe dane adresowe znajdziesz na stronie internetowej w zakładce “Lokalizacje”.

Umów wizytę online
image

Jak wykonywana jest wymiana głośnika w iPhone?

I
II

Najpierw musimy dokładnie wiedzieć z jakim problemem będziemy się mierzyć. W związku z tym przeprowadzamy analizę pozwalającą na postawienie rzetelnej diagnozy. Wyciągnięte wnioski pozwalają nam na przystąpienie do naprawy. Czasem wystarczy czyszczenie, ale w wielu przypadkach nie obędzie się bez wymiany głośnika iPhone.

O sile serwisów pogwarancyjnych iClinica stanowi kilka kluczowych atutów. Przede wszystkim zajmujemy się naprawą sprzętu Apple już od 2009 roku. Przez ponad dekadę zanotowaliśmy na swoim koncie już tysiące pomyślnie zakończonych realizacji. Poza tym korzystamy z wiedzy i umiejętności doświadczonego zespołu specjalistów, a także korzystamy z nowoczesnego sprzętu. Mało tego, wykorzystujemy oryginalne części zamienne i zapewniamy 7-miesięczną gwarancję obejmującą wykonaną usługę. Wymiana głośnika iPhone jest absolutnie bezpieczna w iClinica!

Konsultant online