iPad wymiana wyświetlacza

O ile bez smartfonu i komputera trudno się obyć, o tyle iPad stanowi już bardziej opcjonalne urządzenie. Unikatowe walory zapewniły mu jednak szerokie grono zwolenników, którzy nie wyobrażają sobie codzienności bez dostępu do tabletu. Trudno im się dziwić. Za sprawą swoich gabarytów i funkcjonalności, tablet stał się kompromisowym rozwiązaniem pomiędzy smartfonami a komputerami.

Jedną z najmocniejszych stron iPada bez wątpienia jest jego duży i nowoczesny wyświetlacz, pokrywający niemal w całości przedni panel urządzenia. Niezaprzeczalny atut może jednak szybko zamienić się w przekleństwo, jeśli tylko na moment opuści Cię szczęście. Tafla szkła prezentuje się zjawiskowo, ale jest też delikatna i tym samym staje się bardzo narażona na uszkodzenia mechaniczne.

ipad

Zbita szybka iPad może być konsekwencją nawet niepozornej kolizji. Wiele zależy od siły i miejsca uderzenia. W niektórych przypadkach skończy się jedynie na naruszeniu wierzchniej warstwy szkła. Wówczas wewnętrzne komponenty pozostaną nietknięte, a wymiana ekranu iPad nie będzie konieczna. Nie można jednak wykluczyć wystąpienia mniej optymistycznego scenariusza. Czasem rozbicie szkła skutkuje również awarią ekranu iPad. W tej sytuacji obraz może zacząć wyświetlać niedoskonałości albo zgasnąć całkowicie.

Upadki i zderzenia nie są jedynymi przyczynami awarii tabletów. Czasem winowajcą bywają płyny i wszelkie zanieczyszczenia, które przedostają się do wnętrza urządzenia i zakłócają działanie podzespołów. W niektórych przypadkach wyświetlacz może też odmówić posłuszeństwa w wyniku długotrwałej i intensywnej eksploatacji.

Dlaczego warto zastanowić się nad wymianą ekranu iPad?

Najbardziej prozaiczną kwestią są oczywiście względy estetyczne. Sprzęt sygnowany nadgryzionym jabłkiem charakteryzuje się minimalistyczną i nowoczesną stylistyką. Rozbity wyświetlacz iPad sprawia, że walory wizualne nagle pryskają jak bańka mydlana. „Pajęczynka” na ekranie wygląda fatalnie i bardzo szpeci całą konstrukcję.

Uszkodzenie wyświetlacza iPad utrudnia bądź całkowicie uniemożliwia korzystanie z urządzenia. Dla wielu osób tablet stanowi jedno z podstawowych narzędzi pracy. W takiej sytuacji pojawia się poważne utrudnienie przy wykonywaniu obowiązków zawodowych.

Szybka stanowi elementarną część tabletu. W związku z tym naruszenie struktury szkła jednocześnie przyczyni się do zmniejszenia wytrzymałości całej bryły. Wówczas iPad stanie się jeszcze podatniejszy na kolejne awarie. Poza tym pęknięcia mogą stopniowo się pogłębiać jeśli w porę nie podejmiesz interwencji. Po pewnym czasie może okazać się, że sytuacja jeszcze bardziej się skomplikowała, a tym samym naprawa wyświetlacza iPad okaże się droższa. W związku z tym warto jak najszybciej odwiedzić serwis Apple.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.fona sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy. sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane.

Wymiana wyświetlacza iPad

Na awarię ekranu trudno będzie przymknąć oko. Wymiana wyświetlacza to jedyny sposób, aby przywrócić nienaganny stan techniczny urządzenia.

Jak zamówić naprawę ekranu iPad?

Zamów darmowego kuriera, lub odwiedź nas w serwisie.

image

Zamów darmowego kuriera

Poza tym możesz zdecydować się na naprawę w formie wysyłkowej. W tej sytuacji pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej. Zostaniesz zapytany o swoje dane osobowe, a także informacje dotyczące Twojego urządzenia. W umówionym terminie zgłosi się do Ciebie kurier, który odbierze zepsuty sprzęt. Naprawa iPad zostanie wykonana w jednym z naszych oddziałów. Po przeprowadzeniu wszystkich czynności serwisowych odeślemy sprawne urządzenie pod wskazany przez Ciebie adres. Koszty doręczenia pokrywa iClinica.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Jeśli Twój tablet został uszkodzony i chcesz przywrócić mu wzorowy stan techniczny, zgłoś się do jednego z naszych serwisów. Aktualnie posiadamy salony stacjonarne w

Na miejscu uzyskasz komplet wyczerpujących informacji dotyczących naprawy iPad.

Umów wizytę online
image

Zobacz inne naprawy

Masz jakieś pytania?

Jeśli nie znalazłeś usługi zadzwoń do nas lub napisz. A napewno nie zostawimy się samego z problemem.

icon down

+48 666 666 317 biuro@iclinica.pl

Jak wykonywana jest wymiana wyświetlacza iPad?

I
II
III
IV

Gdy zepsuty tablet dociera do naszego serwisu, wykonujemy serię testów, stawiamy precyzyjną diagnozę i dobieramy najskuteczniejszą metodę naprawy. Zabieg zostaje przeprowadzony przez doświadczonego specjalistę, który ma do dyspozycji nowoczesny park maszynowy. Używane przez nas urządzenia gwarantują precyzję i skuteczność. Naprawa ekranu iPad wykonywana jest z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych. Twój tablet był w 100 procentach urządzeniem marki Apple i taki też pozostanie po opuszczeniu serwisu pogwarancyjnego iClinica.

Urządzenie zostaje przetestowane zarówno przed naprawą, jak i po zakończeniu czynności serwisowych. Dzięki temu mamy pewność, że sprzęt odzyskał swoje walory użytkowe i jeszcze długo będzie Ci służyć bez zarzutów. W razie potrzeby możesz też skorzystać z 6-miesięcznej gwarancji dołączonej do wykonanej usługi.

Zdajemy sobie sprawę, że jesteś przyzwyczajony do korzystania z tabletu. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej wykonać naprawę iPad. Wymiana wyświetlacza zajmie nam maksymalnie kilka dni roboczych.

Co jeszcze przemawia na korzyść naszego serwisu iPad? Trudno wyobrazić sobie lepsze świadectwo kwalifikacji niż satysfakcja klientów. Poziom zadowolenia z wykonanych usług łatwo możemy zmierzyć. W wyszukiwarce Google i na Facebooku ukazały się setki pozytywnych recenzji wystawionych przez osoby, które postanowiły nam zaufać.

Konsultant online