Zbita szybka Apple Watch

Urządzenia sygnowane nadgryzionym jabłkiem charakteryzują się nienaganną jakością wykonania. Konstrukcje zazwyczaj wykonane są z połączenia metalu i wytrzymałych tworzyw sztucznych. Nie inaczej jest w przypadku inteligentnych zegarków. Niestety nawet wykorzystanie trwałych materiałów nie zawsze uchroni Cię przed wystąpieniem uszkodzeń mechanicznych. Najdelikatniejszym elementem jest oczywiście szybka i umieszczony tuż pod nią wyświetlacz.

Wystarczy chwila nieuwagi, aby konieczna okazała się wymiana szybki w Apple Watch. Najczęściej usterki powstają w wyniku kolizji z innymi obiektami. Po uderzeniu pojawia się „pajęczynka”, która wygląda nieestetycznie, a jednocześnie obniża walory użytkowe sprzętu. Do przywrócenia pełnej sprawności urządzenia niezbędna okazuje się naprawa Apple Watch.

.jpg

Dlaczego warto zastanowić się nad naprawą szybki Apple Watch?

Szybka stanowi część wierzchniej warstwy urządzenia. Jeżeli szklana powłoka zostanie przerwana w jakimkolwiek miejscu, cała konstrukcja straci na wytrzymałości. Tym samym sprzęt stanie się bardziej podatny na wystąpienie innych uszkodzeń mechanicznych, które mogą pociągnąć za sobą poważniejsze konsekwencje. W ten sposób czasem dochodzi do awarii wyświetlacza znajdującego się pod zbitą szybką Apple Watch. W przypadku pęknięcia szkła, jak i awarii ekranu jesteśmy w stanie udzielić Tobie profesjonalnego wsparcia i przywrócić pełną sprawność sprzętu.

Nie da się ukryć, że o wartości zegarka nie świadczy jedynie zakres oferowanych funkcji. Czasomierz stanowi też nowoczesną formę biżuterii, która powinna prezentować się estetycznie. Bez wątpienia zegarek jest o wiele bardziej wyeksponowany niż smartfon. Defekt wizualny może okazać się uciążliwy zwłaszcza w trakcie cieplejszych miesięcy, gdy sięgasz po lżejsze ubrania. W związku z tym wymiana szybki Apple Watch stanowi jedyny sposób, by uszkodzony zegarek nie zaburzał Twojej stylizacji.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.fona sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy. sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane.

Wymiana zbitej szybki Apple Watch

Niech zegarek znów cieszy oko i spełnia swoje zadanie. Stres i rozczarowanie pozostaw za sobą

Zbita szybka Apple Watch 7
Czas naprawy 1-3 dni
Cena naprawy:

899 zł

Czas naprawy 1-3 dni
Cena naprawy:

849 zł

Cena promocyjna naprawy:

699 zł

Czas naprawy 1-3 dni
Cena naprawy:

649 zł

Cena promocyjna naprawy:

599 zł

Czas naprawy 1-3 dni
Cena naprawy:

649 zł

Cena promocyjna naprawy:

599 zł

Czas naprawy 1-3 dni
Cena naprawy:

649 zł

Cena promocyjna naprawy:

549 zł

Czas naprawy 1-3 dni
Cena naprawy:

599 zł

Cena promocyjna naprawy:

449 zł

Jak zamówić naprawę wyświetlacza Apple Watch?

image

Zamów darmowego kuriera

W trosce o maksymalny komfort naszych klientów zapewniamy też możliwość skorzystania z naprawy w formie wysyłkowej. W tym celu musisz wejść na naszą stronę internetową i kliknąć przycisk „Zamów darmowego kuriera”. Po udzieleniu niezbędnych informacji pozostaje już tylko czekać na kuriera. Zegarek zostanie dostarczony do jednego z naszych serwisów. Po zakończeniu naprawy odeślemy paczkę pod wskazany adres. W ten sposób nie musisz nawet wychodzić z domu, a ponadto wszystkie koszty doręczenia pokrywa serwis pogwarancyjny iClinica.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Serwisy pogwarancyjne iClinica znajdują się w

Jeżeli mieszkasz w pobliżu albo planujesz wizytę, odwiedź nas osobiście z zepsutym urządzeniem. Pracownik salonu udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji na temat przebiegu naprawy.

Umów wizytę online
image

Jak przebiega naprawa szybki w Apple Watch?

I
II
III
IV
V

Pierwszym krokiem po otrzymaniu uszkodzonego urządzenia zawsze są oględziny. Na tym etapie sprawdzamy występujące dolegliwości oraz weryfikujemy dokładny charakter awarii. Dzięki temu jesteśmy w stanie postawić precyzyjną diagnozę i zaproponować najskuteczniejszą metodę naprawy ekranu Apple Watch.

Operowanie w środowisku gęsto upakowanym miniaturowymi podzespołami wymaga wprawnej ręki i precyzyjnego sprzętu. Serwis pogwarancyjny iClinica jest wzorowo przygotowany do każdej naprawy. Zabieg wykonywany jest przez doświadczonego eksperta, który korzysta z nowoczesnych narzędzi. Warto też zaznaczyć, że posługujemy się oryginalnymi częściami zamiennymi wyprodukowanymi przez Apple. W związku z tym urządzenie zachowa w pełni swoją pierwotną tożsamość i kompatybilność z systemem operacyjnym. Sprzęt zostaje przetestowany przed operacją oraz po zakończeniu wszystkich działań. Dzięki temu mamy absolutną pewność, że zegarek wróci do Ciebie w pełnej gotowości do dalszego działania.

Na korzyść serwisu pogwarancyjnego iClinica przemawia również ogromne doświadczenie. Zajmujemy się naprawą urządzeń Apple od 2009 roku. Przez ponad dekadę przywróciliśmy sprawność tysiącom urządzeń, między innymi inteligentnym zegarkom. Nasze działania są doceniane przez klientów, którzy wystawili setki pozytywnych recenzji. Ponadto do wykonanej usługi zapewniamy 6 miesięcy gwarancji.

Mogłoby się wydawać, że zegarki stanowią opcjonalny gadżet w czasach zdominowanych przed smartfony. Bardzo szybko można jednak przyzwyczaić się do korzystania z Apple Watcha, który znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie. Doszło do awarii i zastanawiasz się nad wymianą wyświetlacza Apple Watch? Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by jak najszybciej uporać się z problemem. Wymiana ekranu Apple Watch zajmie nam maksymalnie 4-5 dni roboczych.

W portfolio Apple co roku pojawiają się nowe wydania popularnych zegarków. Jednocześnie poszczególne odsłony zostają zróżnicowane pod względem rozmiaru, wykorzystanych materiałów oraz zakresu funkcjonalności. Jesteśmy w stanie zająć się wszystkimi urządzeniami, które zostały wskazane w powyższej tabeli. Naprawiamy zarówno wersje cellular, jak i te współpracujące z innym urządzeniem mobilnym.

Konsultant online