Zaznacz stronę
wymiana baterii iphone

Profesjonalny serwis Apple

iClinica to duży serwis zajmujący się naprawą sprzętu od 2009 roku.

Naprawiamy i serwisujemy smartfony, tablety, oraz komputery w ramach czynności pogwarancyjnych. Specjalizujemy się głównie w urządzeniach mobilnych marki Apple, czyli: iPhone, iPad, i MacBook. Ponadto, w naszej ofercie znajdują się także akcesoria do w/w produktów.

Wierzymy, że udało nam się stworzyć najlepszy serwis Apple, którego celem jest sprawienie, że nie tylko ty się uśmiechniesz, ale również Twój iPhone. Spełniając oczekiwania naszych Klientów, w 2014 roku rozszerzyliśmy swoją działalność na kolejne miasto – Kraków, a w 2017 na Wrocław, Bydgoszcz powstała w 2018, a kolejnym serwisem będzie Warszawa – otwarcie od połowy kwietnia 2019!

Oferujemy rzetelne i indywidualne podejście do każdego zlecenia starając się pomóc wszystkim urządzeniom noszącym znak jabłuszka.

lat doświadczenia

napraw miesięcznie

zadowolonych Klientów

 

Liczby nie kłamią!
 

Zajmujemy się naprawą i serwisowaniem urządzeń Apple już od 9 lat. Przez ten czas udało nam się stworzyć serwis świadczący usługi na najwyższym poziomie i w całej Polsce. Potwierdza to ponad 60000 zrealizowanych zleceń od Klientów i liczne komentarze na Facebooku i w Google.

wymiana obudowy iphone

Nasi Klienci

Świadczymy usługi nie tylko dla konsumentów.

Wśród naszych Klientów można znaleźć również przedstawicieli takich jakich firm jak:

wymiana szybki iphone
wymiana baterii ipad
naprawa apple
nasi klienci
iclinica opinie
iclinica opinie
iclinica partnerzy
iclinica klienci