NAPRAWA IPHONE, IPAD, MACBOOK, IWATCH

Serwis Apple Kraków

Lokalizacja

iClinica Kraków

Nadwiślańska 11/335, 30-527 Kraków Parking: przed lokalem (płatny)

Kontakt

iClinica Kraków

666 666 317

krakow@iclinica.pl

Godziny otwarcia

iClinica Kraków

pn-pt: 9-18

sobota: 11-15

SERWIS APPLE KRAKÓW

iClinica Kraków!

iClinica to pogwarancyjny serwis Apple. Historia naszej firmy sięga czasów pierwszego modelu iPhone’a, czyli można wręcz rzec, że sięga czasów “prehistorycznych”. Natomiast nie tak dawno, bo w roku 2015 postanowiliśmy podjąć wyzwanie i spróbować swoich sił w innym mieście – Kraków. Od tamtej pory z wieloma sukcesami jesteśmy tam dla Was! Każdego naszego klienta, który odwiedzi serwis iClinica czeka to samo – gwarancja zadowolenia i wysokiej jakości. Twoje urządzenie firmy apple będzie naprawiane bardzo dokładnie, na oryginalnych częściach i z najdłuższą gwarancją na rynku – nawet do 7 miesięcy!

image-63cea896958f9
image-63cea896958fa
left-arrow
right-arrow

Serwis Apple w Krakowie iClinica – poznaj nasz zespół

Jakub

Technik

Jakub

Technik

Złotą rączką od sprzętów elektronicznych jest od 2019 roku, a w roku 2021 dołączył do naszego zespołu i naprawia jabłka mieszkańców Krakowa.

Jakub

Technik

Złotą rączką od sprzętów elektronicznych jest od 2019 roku, a w roku 2021 dołączył do naszego zespołu i naprawia jabłka mieszkańców Krakowa.

Mateusz

Technik

Mateusz

Technik

Do naszego zespołu przybył niedawno, ale zdążył się już zadomowić! W wolnych chwilach rzecz jasna dobry film, dobra książka i Arsenal.

Mateusz

Technik

Do naszego zespołu przybył niedawno, ale zdążył się już zadomowić! W wolnych chwilach rzecz jasna dobry film, dobra książka i Arsenal.

ICLINICA WYZNACZA TRENDY

Naprawa iPhone Kraków

Bardzo często wystarczy sekunda nieuwagi, by telefon wypadł nam z rąk i uległ uszkodzeniom. Często po takim wypadku w iPhonie dochodzi do nieodwracalnych zmian – konieczne jest znalezienie serwisu Apple, który przywróci sprawność telefonu. iClinica jest najlepszym miejscem do jakiego mogą Państwo się udać – świadczą o tym wysokie oceny naszych klientów na portalu Facebook (4.9/5.0) i Google (4.8/5.0).

Nasz zawsze wyróżnia się na tle konkurencje – to tylko tutaj znajduje się laser do zdejmowania tylnych klapek. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, a przede wszystkim profesjonalne myjki ultradźwiękowe, które drastycznie zwiększają szansę na przywrócenie do życia zalanych Waszych jabłuszek. Zapraszamy do obejrzenia filmiku przedstawiającego jak nasi serwisanci pracują!

SERWIS APPLE KRAKÓW

Naprawa MacBook Kraków

Nasz serwis apple zatrudnia wyłącznie wykwalifikowany personel, który od lat pogłębiają się w świecie jabłuszkowym i posiada ogromną wiedzę o produktach tej marki. Bez problemu radzimy sobie nawet ze specjalistyczną naprawą Macbook’ów. Jako nieliczni posiadamy dużą ilość podzespołów do MacBook’ów, stąd też wymiana baterii, czy klawiatury może być zrealizowana w bardzo krótkim czasie. Korzystamy tylko ze nowoczesnego sprzętu i sprawdzonych płynów, dlatego posiadamy bardzo wysoką skuteczność przywracania stanu sprzętu apple po zalaniach, a także wykonujemy także różne naprawy płyt głównych.

Urządzenia firmy apple nie są dla nas żadną tajemnicą. Jesteśmy pewni swoich usług, dlatego każdy nasz klient otrzymuje długą gwarancję!

SERWIS IPHONE, IPAD, MACBOOK KRAKÓW

Najczęściej wykonywane naprawy

Wymiana wyświetlacza iPhone

Oryginalne części i zamienniki w niższych modelach apple. Gwarancja 3-7 miesięcy, czas naprawy tylko 30 minut.

Wymiana szybki iPhone

Tylko oryginalne części. Najdłuższa gwarancja na rynku – aż 7 miesięcy! Czas naprawy tylko 30 minut

Wymiana baterii iPhone

Tylko oryginalne części! Gwarancja zawsze 6 miesięcy, czas naprawy tylko 30 minut.

Czyszczenie po zalaniu iPhone

Wysoka skuteczność po zalaniu! Wykonujemy mycie płyty głównej w wanience ultradźwiękowej, w płynie antykorozyjnym.

Wymiana szyby iPad

Usługa wykonywana na oryginalnych częściach. Udzielana jest gwarancja 6 miesięcy, czas wymiany 1-3 dni robocze.

Wymiana baterii MacBook

Wykonujemy wymiany baterii w Macbook’ach. Części oryginalne, 6 miesięcy gwarancji, czas wymiany 1-2 dni robocze.

Wymiana klawiatury MacBook

Wymiana klawiatury wykonywana jest na oryginalnych podzespołach (klawiatura + podświetlenie). Gwarancja 6 miesięcy, czas wymiany 1-3 dni robocze.

Czyszczenie po zalaniu MacBook

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do czyszczenia po zalaniu płyt głównych – wanna ultradźwiękowa z płynem antykorozyjnym. Wysoka skuteczność napraw!

SERWIS APPLE KRAKÓW

Co warto wiedzieć o naprawie iPhone w serwisie Apple w Krakowie?

Do grona naszych najczęstszych pacjentów należą oczywiście iPhone’y.

Ze względu na swoje rozmiary i możliwość użytkowania z każdym miejscu są najbardziej podatne na uszkodzenia – przypadkowe uderzenia i upadki, problemy ze złączem ładowania, krótka żywotność baterii czy niedziałający głośnik i mikrofon to tylko kilka z przypadków, z którymi stykamy się na co dzień. Dla nas nie ma zadań niemożliwych, dlatego oferujemy nie tylko naprawę usterek mechanicznych w iPhone w Krakowie, ale także szereg innych usług, w tym także czyszczenie po zalaniu. Co warto wiedzieć przed oddaniem sprzętu Apple w nasze ręce? Przede wszystkim w pracy wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części i podzespoły.

W przypadku, gdy któryś z elementów nie jest dostępny prosto od producenta, informujemy Cię o tym i gdy tylko wyrazisz zgodę, rozpoczynamy usuwanie awarii przy użyciu równie dobrych jakościowo zamienników. Jeśli przyniesiesz do nas urządzenie marki Apple z uszkodzeniem mechanicznym – nie wyzerujemy danych. Co więcej, możesz także odwiedzić nasz serwis Apple w Krakowie ze sprzętem w częściach. Nie boimy się wyzwań, jednak w takich sytuacjach naprawa może trwać dłużej. Czas standardowych prac jest różny – niektóre z nich realizujemy już w ciągu maksymalnie 60 minut, podczas gdy pozostałe mogą być skończone w ciągu 24 godzin. Jedno jest pewne – naprawa iPhone w punkcie w Krakowie odbywa się zawsze sprawnie, profesjonalnie i przy zachowaniu korzystnej ceny.

Poznaj opinie naszych klientów

Ponad 1500 pozytywnych opinii znajdziesz na: Google Maps i Facebooku

Facebook

4.9

Kamil Lis

3 x TAK TAK, wyświetlacz wymieniono profesjonalnie TAK, całość trwała lekko ponad godzinę TAK, ceny są najniższe w Poznaniu POLECAM

Olga Korobacz

Bardzo miła obsługa, rzeczowe doradztwo. Miły w obyciu konsultant, bardzo uprzejmy. Ładne wnętrze salonu i dobra lokalizacja. Telefon szybko naprawiony. Godne polecenia.

Kasia Sakowska

Super sprawna obsługa! Kurier odebrał telefon do naprawy z mojego domu i tam też dostarczył naprawiony, całość zajęła ok. 2 godzin! Coś nieprawdopodobnego. Bardzo dziękuję!

Weronika Bździak

W pełni rekomenduję 🙂 Ekspresowa naprawa macbooka po zalaniu, świetny kontakt z obsługą, dobra cena oraz dodatkowa gratisowa usługa w postaci wymiany uszkodzonego elementu na nowy. Polecam!

Bartosz Torbiarczyk

Zaczynam swoją przygodę z IP, i napewno będę polecał dalej to miejsce. Wytłumaczą wszystko bardzo jasno nawet laikowi w świecie IP.

Mateusz Socha

Bardzo fachowa i życzliwa obsługa. Błyskawiczny czas naprawy. Dobre wyjaśnienie wszystkich szczegółów wykonanych prac. Polecam wszystkim, którzy potrzebują dobrego serwisu Apple.
Rate this page
Rate this page

Konsultant online