Zaznacz stronę

naprawa iphone, ipad, macbook

Serwis Apple Kraków

Serwis Apple Kraków

iClinica w Krakowie!

iClinica to pogwarancyjny serwis Apple. Historia naszej firmy sięga czasów pierwszego modelu iPhone’a, czyli można wręcz rzec, że sięga czasów “prehistorycznych”. Natomiast nie tak dawno, bo w roku 2015 postanowiliśmy podjąć wyzwanie i spróbować swoich sił w innym mieście – Kraków. Od tamtej pory z wieloma sukcesami jesteśmy tam dla Was! Każdego naszego klienta czeka to samo – gwarancja zadowolenia i wysokiej jakości. Twoje urządzenie będzie naprawiane bardzo dokładnie, na oryginalnych częściach i z najdłuższą gwarancją na rynku – nawet do 7 miesięcy!

}

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek

godz. 9 – 18

Kontakt

iClinica wyznacza trendy

Naprawa iPhone Kraków

Bardzo często wystarczy sekunda nieuwagi, by telefon wypadł nam z rąk i uległ uszkodzeniom. Często po takim wypadku w iPhonie dochodzi do nieodwracalnych zmian – konieczne jest znalezienie serwisu Apple, który przywróci sprawność telefonu. iClinica jest najlepszym miejscem do jakiego mogą Państwo się udać – świadczą o tym wysokie oceny naszych klientów na portalu Facebook (4.9/5.0) i Google (4.8/5.0).

Nasz zawsze wyróżnia się na tle konkurencje – to tylko tutaj znajduje się laser do zdejmowania tylnych klapek. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, a przede wszystkim profesjonalne myjki ultradźwiękowe, które drastycznie zwiększają szansę na przywrócenie do życia zalanych Waszych jabłuszek. Zapraszamy do obejrzenia filmiku przedstawiającego jak nasi serwisanci pracują!

  

Serwis Apple Kraków

Naprawa MacBook Kraków

W każdym naszym serwisie znajdziecie wykwalifikowany personel serwisantów, którzy od lat pogłębiają się w świecie jabłuszkowym i posiadają ogromną wiedzę o produktach tej marki. Bez problemu radzimy sobie nawet ze specjalistyczną naprawą Macbook’ów. Jako nieliczni posiadamy dużą ilość podzespołów do MacBook’ów, stąd też wymiana baterii, czy klawiatury może być zrealizowana w bardzo krótkim czasie. Korzystamy tylko ze nowoczesnego sprzętu i sprawdzonych płynów, dlatego posiadamy bardzo wysoką skuteczność przywracania stanu sprzętu po zalaniach, a także wykonujemy także różne naprawy płyt głównych.

Urządzenia z jabłkiem nie są dla nas żadną tajemnicą. Jesteśmy pewni swoich usług, dlatego każdy nasz klient otrzymuje długą gwarancję!

Serwis iPhone, iPad, MacBook Kraków

Najczęściej wykonywane naprawy

Wymiana wyświetlacza iPhone

Oryginalne części i zamienniki w niższych modelach. Gwarancja 3-7 miesięcy, czas naprawy tylko 30 minut.

Wymiana szybki iPhone

Tylko oryginalne części. Najdłuższa gwarancja na rynku – aż 7 miesięcy! Czas naprawy tylko 30 minut.

Wymiana baterii iPhone

Tylko oryginalne części! Gwarancja zawsze 6 miesięcy, czas naprawy tylko 30 minut.

Czyszczenie po zalaniu iPhone

Wysoka skuteczność po zalaniu! Wykonujemy mycie płyty głównej w wanience ultradźwiękowej, w płynie antykorozyjnym.

Wymiana szyby iPad

Usługa wykonywana na oryginalnych częściach. Udzielana jest gwarancja 6 miesięcy, czas wymiany 1-3 dni robocze. 

Wymiana baterii MacBook

Wykonujemy wymiany baterii w Macbook’ach. Części oryginalne, 6 miesięcy gwarancji, czas wymiany 1-2 dni robocze.

Wymiana klawiatury MacBook

Wymiana klawiatury wykonywana jest na oryginalnych podzespołach (klawiatura + podświetlenie). Gwarancja 6 miesięcy, czas wymiany 1-3 dni robocze.

Czyszczenie po zalaniu MacBook

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do czyszczenia po zalaniu płyt głównych – wanna ultradźwiękowa z płynem antykorozyjnym. Wysoka skuteczność napraw!

Poznaj opinie naszych Klientów!

Ponad 1500 pozytywnych opinii znajdziesz na: Google Maps i Facebooku

Miła i profesjonalna obsługa oraz przede wszystkim uczciwe podejście. Naprawiam w iClinica wiele urządzeń i za każdym razem mogę liczyć na bardzo szybką i sprawną naprawę. Na szczególne zauważenie zasługuje bardzo długa gwarancja serwisowa na wykonaną naprawę i ewentualne poprawki od ręki. Polecam!

Paweł Tomalka

Właściciel, FotoPro360

Polecam serdecznie serwis iClinica. Już na samym wejściu robi wrażenie – minimalistyczny design i wysoka estetyka. Pomocna obsługa, która zawsze dobrze doradzi i szybko naprawi usterkę. To wszystko w połączeniu z długą gwarancją sprawia, że naprawa sprzętu Apple staje się mniej straszna. Za każdym razem urządzenie wygląda i działa jak nowe!

Jakub Kiczko

właściciel, Automater.pl

Zdecydowanie możemy polecić iClinicę jako firmę, która spełnia wszelkie oczekiwania naszej wymagającej Redakcji. Przede wszystkim chcieliśmy podziękować za szybkie naprawy, każdy dzień bez macbooka, to przecież dzień stracony. Wyrazy poszanowania za to, że sprzęt jest dobrze przetestowany przed wysyłką i montowane podzespoły są sprawdzone – na ten moment obeszło się bez żadnej reklamacji, również po wszelkich aktualizacjach, a z doświadczenia wiemy, że to sprawa kluczowa. Najlepsza klinika dla niesprawnych jabłuszek!

Redakcja

Bitcoin.pl