Cennik napraw iPhone

W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość usunięcia usterek sprzętowych, które powstały w wyniku urazów mechanicznych oraz zalań.

Uszkodzone urządzenia przyjmujemy w naszych punktach stacjonarnych, ale także mogą Państwo wypełnić formularz zgłoszeniowy z opcją darmowej wysyłki i dostawy door to door. Cena pozostaje jednakowa, bez względu na opcję dostarczenia naprawianego urządzenia.

Podane kwoty obejmują cenę części izamow robocizny, bez ukrytych kosztów.

Rezerwuj wizytę Zamów darmowego kuriera

Iphone naprawa
icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy.

INNE NAPRAWY

Nie znalazłeś swojego urządzenia?

Naprawa wysylkowa

Serwis zajmuje się także naprawami pogwarancyjnymi iPad’ów i MacBook’ów. Nasi serwisanci mogą się zająć także tego typu sprzętami. Nie ma naprawy, której nie podjęliby się nasi specjaliści – czyszczenie po zalaniu, urazy mechaniczne, naprawy software, przyśpieszenie działania i wiele innych!

Cennik MacBookCennik iPad

Naprawa wysylkowa

TO JUŻ PRZESZŁO 9 LAT!

Profesjonalna naprawa iPhone, iPad, MacBook

Przez ten czas udało się otworzyć serwisy iPhone w aż pięciu miastach: Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy.

Każda naprawa iPhone jest dla nas tak samo istotna. Nieważne, czy chodzi o wymianę baterii, czy obudowy – każda naprawa iPhone jest profesjonalnie realizowana przez doświadczonych serwisantów korzystających z najnowocześniejszych narzędzi. Dlatego nasz serwis iPhone cieszy się tak dużą renomą i zdobył rzeszę zadowolonych klientów.

A my dbamy o ich zadowolenie oraz czas. Staramy się, aby każda naprawa iPhone była wykonywana w miarę możliwości od ręki. Bazujemy także na oryginalnych częściach, które jako jedyne są gwarancją najwyższej jakości i niezawodności. Szczegółowy opis każdej usługi znajduje się w cenniku. Nasz serwis daje także gwarancję na każdą naprawę aż do 7 miesięcy!

Choć smartfon to dzisiaj nieodłączna część naszego życia i – można śmiało powiedzieć – nasza prawa ręka, to nie jest on urządzeniem niezawodnym. Zdarzają mu się nagłe awarie, z czasem bateria przestaje być tak mocna, jak na początku, a gdy spadnie nam z wysokości, jego szybka nie nadaje się do użytkowania. Ale wtedy wchodzimy my, cali na biało i oferujemy Ci kompleksowy serwis iPhone’ów w naprawdę przystępnych cenach. Jak widać w naszym cenniku, zajmujemy się m.in. wymianą złącza ładowania, wyświetlacza, tylnej klapki, tylnego aparatu, szybki, przycisków głośności, przedniego aparatu, obudowy, mikrofonu, głośnika rozmów, baterii, a także czyszczeniem po zalaniu i wieloma innymi naprawami.

Od czego zależy koszt naprawy iPhone’a?

Jeśli przydarzyła Ci się jedna z opisanych wyżej usterek, na pewno zastanawiasz się, ile będzie kosztowała naprawa iPhone’a. Dużo zależy przede wszystkim od tego, jaki model posiadasz. W przypadku, gdy smartfon ma już swoje lata, sprowadzenie części zamiennych może być bardziej problematyczne, a więc koszty nieco wzrosną w porównaniu z naprawą najnowszych modeli iPhone’ów. Dodatkowo znaczenie ma również to, który z podzespołów uległ awarii. Jak możesz się domyślić, wymiana szybki będzie mniej kosztowna i po prostu łatwiejsza niż chociażby wymiana aparatu. A więc wpływ na różnice w cenniku ma zakres prac, jaki do wykonania mają nasi specjaliści.

Serwis iPhone – stawiamy na oryginalne części

Nasza firma dysponuje najnowocześniejszymi urządzeniami do serwisu iPhone’ów w Polsce. Co ważne, wszystkie naprawy staramy się wykonywać używając oryginalnych części. W przypadku, gdy dany podzespół nie jest dostępny w oryginale lub też budżet klienta jest ograniczony, wtedy proponujemy wykonanie usługi przy użyciu zamiennika. Jednak są to zdecydowanie sytuacje sporadyczne i dotyczą starszych modeli iPhone’ów, a także niektórych rodzajów obudowy. Możesz to sprawdzić przy każdej z usług dostępnej w naszej ofercie. Pamiętaj, na wszystkie części oraz usługi udzielamy od 3 do 6 miesięcy gwarancji.

A jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania związane z serwisem iPhone’a, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez czat dostępny na naszej stronie. Zapraszamy także do naszych punktów stacjonarnych w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie oraz Bydgoszczy.

Bezkontaktowy serwis iPhone’ów

Jeśli wizyta w jednym z naszych serwisów jest dla Ciebie nieosiągalna, wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i oferujemy bezkontaktową naprawę iPhone’ów. Wystarczy, że skorzystasz z formularza wysyłkowego, który jest dostępny na naszej stronie. Wybierz opcję darmowej wysyłki i prześlij nam swojego smartfona bez żadnych kosztów. My zaś zapewniamy, że naprawiony iPhone zostanie dostarczony z powrotem pod Twoje drzwi. Wysyłka nie wpływa więc na koszt serwisu smartfona.

Szybka naprawa iPhone’a

Każdemu z nas zależy, by zepsuty smartfon został naprawiony jak najszybciej. My rozumiemy te potrzeby, dlatego staramy się oddawać w ręce klientów sprawne iPhone’y w możliwie najkrótszym czasie. Jeśli chodzi o drobne naprawy, jesteśmy w stanie wykonać je w godzinę, a nawet 30 minut. Większość napraw realizowanych jest zaś w ciągu maksymalnie 24 godzin. Jeśli będzie mowa o jakichkolwiek opóźnieniach, postaramy się jak najszybciej poinformować o tym klienta. Niestety, ale niekiedy zdarza się, że problem jest bardziej złożony lub wymagane jest dłuższe oczekiwanie na część zamienną. W takim wypadku serwis smartfona może zająć kilka dni.

Naprawa iPhone’a – czy to się opłaca?

Każdy użytkownik iPhone’a wie, że to naprawdę solidny sprzęt, który wart jest każdej złotówki. A ponieważ jest stosunkowo drogi w porównaniu do innych smartfonów, trudno pogodzić się z jego awarią. Nie jest to jednak powód do tego, by szukać sobie nowego telefonu. Jeśli okres gwarancyjny Twojego iPhone’a już minął lub doszło do uszkodzenia mechanicznego nieobjętego gwarancją, najlepszym pomysłem jest skorzystanie ze sprawdzonego serwisu Apple, takiego jak nasz. Dzięki temu, że operujemy najnowocześniejszymi sprzętami oraz urządzeniami diagnostycznymi, jesteśmy w stanie przeprowadzić nawet najmniejszą naprawę. Koszty poszczególnych napraw dla każdego ze smartfonów możesz sprawdzić w naszym cenniku napraw iPhone’a.

Rate this page
Rate this page

Konsultant online