Cennik napraw iPhone XS MAX

W 2017 roku ukazał się jubileuszowy model iPhone X, ale powiększonej wersji na próżno było szukać. Co prawda usunięcie ramek sprawiło, że wielkość wyświetlacza była taka sama jak dotychczas. Niemniej zwolennicy smartfonów o większych gabarytach nie kryli swojego rozczarowania. Musieli jednak poczekać aż rok na urządzenie dostosowane do ich potrzeb. Wówczas ukazał się iPhone XS wraz z bliźniaczą wersją MAX, która wielkością dorównywała wcześniejszym „Plusom”, a dodatkowo niemal cały przedni panel został pokryty wyświetlaczem. Na tamtą chwilę to był największy ekran, jaki kiedykolwiek zagościł w smartfonie spod szyldu Apple. Przekątna wynosiła aż 6,5 cala!

 

Cennik napraw iPhone XS MAX

Potrzebujesz naprawy w salonie, lub zamówić kuriera?

5 oddziałów w Polsce, ponad 10 lat doświadczenia i tysiące udanych napraw. Urządzenia marki Apple to nasza pasja. Zaufaj ekspertom w swojej dziedzinie.

Zapytaj o szczegóły naprawy Zamów darmowego kuriera

Wolisz odwiedzić nas osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych? Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Inne naprawy

iPhone XS Max

Spotkajmy się w naszym serwisie iClinica

Zaplanuj wizytę w serwisie na konkretna godzinę.

Umów wizytę online

Napraw swojego iPhona nie wychodząc z domu

Zamów darmowego kuriera do domu.

zamów darmowego kuriera

Masz jakieś pytania?

Jeśli nie znalazłeś usługi zadzwoń do nas lub napisz. A napewno nie zostawimy się samego z problemem.

icon down

+48 666 666 317 biuro@iclinica.pl

Jakie możliwości skrywa iPhone XS MAX?

Na pierwszy rzut oka opisywany smartfon przypomina swojego poprzednika, poza oczywistą różnicą w postaci gabarytów. Tym razem projektanci nieco poszerzyli zakres dostępnych wersji kolorystycznych, wprowadzając na rynek eleganckiego złotego wariantu. W tym przypadku trudno wskazać wiele różnic pomiędzy modelem iPhone XS MAX, a jego mniejszą wersją. W środku znajdują się te same podzespoły oraz aparaty fotograficzne. Bateria posiada proporcjonalnie większą pojemność, ale przy pełnym naładowaniu oferuje niemal identyczny czas pracy.

Na tej podstawie można stwierdzić, że iPhone XS MAX stanowił ukłon w stronę osób, które preferują większe urządzenia. Gabaryty urządzenia z pewnością przypadną do gustu użytkownikom spędzającym dużo czasu na oglądaniu filmów bądź graniu w gry mobilne. Dzięki powiększonemu wyświetlaczowi obie czynności można wykonywać naprawdę w komfortowych warunkach. Ponadto rozmiar przekłada się na możliwość wyświetlenia większej liczby linijek tekstu oraz grafik o wyższej rozdzielczości. Takie atuty mogą okazać się bezcenne z punktu widzenia osób, które używają urządzeń mobilnych do pracy.

W jaki sposób utrzymać iPhone XS MAX w nienagannym stanie?

Wprawdzie na rynku zadebiutowała już kolejna generacja smartfonów sygnowanych nadgryzionym jabłkiem, ale w żadnym wypadku nie oznacza to, że modele z 2018 roku idą w odstawkę. To wciąż stosunkowo nowe urządzenia, które powinny sprawować się bez zarzutów. Jedynym zagrożeniem są ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Wszelkie upadki mogą okazać się o tyle bolesne, że smartfon z obu stron został pokryty szklaną taflą. W razie pęknięcia jedyną stuprocentowo skuteczną opcją ratunkową jest wymiana szybki iPhone XS MAX. Serwis iClinica korzysta z oryginalnych części zamiennych, a ponadto wystawia kilkumiesięczną gwarancję na wykonaną usługę. Wymiana wyświetlacza iPhone XS MAX jest możliwa po wysłaniu uszkodzonego urządzenia darmowym kurierem – formularz naprawy wysyłkowej znajduje się na naszej stronie, albo podczas wizyty w jednym z oddziałów stacjonarnych serwisu iPhone.

Wśród najpopularniejszych usterek można wskazać wysłużone gniazdo Lightning, które obecnie służy do podłączania zarówno słuchawek, jak i kabla od ładowarki. Wymiana złącza ładowania iPhone XS MAX pozwala na sprawne przywrócenie pełnej funkcjonalności.

Obecnie trudno obejść się bez sprawnego smartfona. Urządzenie służy do płatności, wykonywania obowiązków związanych z pracą, a także do zdobywania informacji. W efekcie często bywa eksploatowane niemal bez przerwy. W tej sytuacji akumulator może stosunkowo szybko obniżyć swoją pojemność. W tej sytuacji trzeba liczyć się z wymianą baterii iPhone XS MAX. Dzięki temu znowu możesz korzystać z pełni możliwości smartfona. Wszystkie wymienione usługi znajdziesz w ofercie serwisów iClinica. Oferujemy profesjonalną obsługę związaną z naprawą iPhone’ów.

Konsultant online