Zaznacz stronę
naprawa iphone xs max

iPhone XS MAX – takiego wyświetlacza jeszcze wcześniej nie było

 

W 2017 roku ukazał się jubileuszowy model iPhone X, ale powiększonej wersji na próżno było szukać. Co prawda usunięcie ramek sprawiło, że wielkość wyświetlacza była taka sama jak dotychczas. Niemniej zwolennicy smartfonów o większych gabarytach nie kryli swojego rozczarowania. Musieli jednak poczekać aż rok na urządzenie dostosowane do ich potrzeb. Wówczas ukazał się iPhone XS wraz z bliźniaczą wersją MAX, która wielkością dorównywała wcześniejszym „Plusom”, a dodatkowo niemal cały przedni panel został pokryty wyświetlaczem. Na tamtą chwilę to był największy ekran, jaki kiedykolwiek zagościł w smartfonie spod szyldu Apple. Przekątna wynosiła aż 6,5 cala!

Jakie możliwości skrywa iPhone XS MAX?

Na pierwszy rzut oka opisywany smartfon przypomina swojego poprzednika, poza oczywistą różnicą w postaci gabarytów. Tym razem projektanci nieco poszerzyli zakres dostępnych wersji kolorystycznych, wprowadzając na rynek eleganckiego złotego wariantu. W tym przypadku trudno wskazać wiele różnic pomiędzy modelem iPhone XS MAX, a jego mniejszą wersją. W środku znajdują się te same podzespoły oraz aparaty fotograficzne. Bateria posiada proporcjonalnie większą pojemność, ale przy pełnym naładowaniu oferuje niemal identyczny czas pracy.

Na tej podstawie można stwierdzić, że iPhone XS MAX stanowił ukłon w stronę osób, które preferują większe urządzenia. Gabaryty urządzenia z pewnością przypadną do gustu użytkownikom spędzającym dużo czasu na oglądaniu filmów bądź graniu w gry mobilne. Dzięki powiększonemu wyświetlaczowi obie czynności można wykonywać naprawdę w komfortowych warunkach. Ponadto rozmiar przekłada się na możliwość wyświetlenia większej liczby linijek tekstu oraz grafik o wyższej rozdzielczości. Takie atuty mogą okazać się bezcenne z punktu widzenia osób, które używają urządzeń mobilnych do pracy.

 

W jaki sposób utrzymać iPhone XS MAX w nienagannym stanie?

Wprawdzie na rynku zadebiutowała już kolejna generacja smartfonów sygnowanych nadgryzionym jabłkiem, ale w żadnym wypadku nie oznacza to, że modele z 2018 roku idą w odstawkę. To wciąż stosunkowo nowe urządzenia, które powinny sprawować się bez zarzutów. Jedynym zagrożeniem są ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Wszelkie upadki mogą okazać się o tyle bolesne, że smartfon z obu stron został pokryty szklaną taflą. W razie pęknięcia jedyną stuprocentowo skuteczną opcją ratunkową jest wymiana szybki iPhone XS MAX. Serwis iClinica korzysta z oryginalnych części zamiennych, a ponadto wystawia kilkumiesięczną gwarancję na wykonaną usługę. Wymiana wyświetlacza iPhone XS MAX jest możliwa po wysłaniu uszkodzonego urządzenia darmowym kurierem – formularz naprawy wysyłkowej znajduje się na naszej stronie, albo podczas wizyty w jednym z oddziałów stacjonarnych serwisu iPhone.

Wśród najpopularniejszych usterek można wskazać wysłużone gniazdo Lightning, które obecnie służy do podłączania zarówno słuchawek, jak i kabla od ładowarki. Wymiana złącza ładowania iPhone XS MAX pozwala na sprawne przywrócenie pełnej funkcjonalności.

Obecnie trudno obejść się bez sprawnego smartfona. Urządzenie służy do płatności, wykonywania obowiązków związanych z pracą, a także do zdobywania informacji. W efekcie często bywa eksploatowane niemal bez przerwy. W tej sytuacji akumulator może stosunkowo szybko obniżyć swoją pojemność. W tej sytuacji trzeba liczyć się z wymianą baterii iPhone XS MAX. Dzięki temu znowu możesz korzystać z pełni możliwości smartfona. Wszystkie wymienione usługi znajdziesz w ofercie serwisów iClinica. Oferujemy profesjonalną obsługę związaną z naprawą iPhone’ów.

Czy montowane części są oryginalne?
Naprawy wykonujemy głównie na oryginalnych podzespołach. Oczywiście istnieją wyjątki, jeśli dana część nie jest dostępna w oryginale, to proponujemy wykonanie usługi na zamienniku (starsze modele iPhone’ów oraz obudowy).

Każda usługa na stronie jest opisana i jest uwzględnione, czy jest to oryginał, czy zamiennik. Taką informację można uzyskać podczas każdej próby kontaktu z nami (telefonicznie, mailowo, na czacie, osobiście).

Ponadto, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do naprawy w Polsce.

Czy kontakty/dane zapisane w telefonie zostaną skasowane?
 

Podczas napraw uszkodzeń mechanicznych dane nigdy nie są zerowane.

Zalecamy jednak wykonać kopię zapasową, ponieważ serwis nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych z telefonu, ani dalszych strat, które w wyniku tego mogą nastąpić.

Jak mogę dostarczyć urządzenie do serwisu?
Urządzenia do naprawy przyjmujemy w naszych punktach stacjonarnych. Kliknij, aby zobaczyć adresy.

Jeżeli nie są Państwo z okolic Poznania, Wrocławia lub Krakowa, to zapraszamy do skorzystania z formularza wysyłkowego z opcją darmowej wysyłki i dostawy door-to-door. Cena pozostaje taka sama.

Czy można dostarczyć urządzenie "w częściach"?
Podejmujemy się naprawy urządzeń dostarczonych w częściach do naszego serwisu.

Czas takich napraw jest wydłużony ze względu na dokładnie przetestowanie urządzenia, aby zapobiec wszelkim niedogodnościom.

Mogą wystąpić dodatkowe dopłaty, lecz zawsze informujemy o tym wcześniej.

Jak długo trwa naprawa urządzenia?
Drobne naprawy dokonywane są od ręki w przeciągu 30 minut – 1 godziny. Ponad 98% napraw dokonywanych w naszym serwisie realizowane jest w ciągu 24h.

W przypadku opóźnienia zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie o takiej sytuacji.

Zapraszamy także do sprawdzania statusu zleceń online na naszej stronie.

Czy dostanę gwarancję na wykonaną naprawę?
Na wszystkie części oraz usługi udzielamy 3-6 miesięcy gwarancji.