Zaznacz stronę
naprawa iphone 8 plus

iPhone 8 Plus – huczny finał udanej dekady

 

2017 rok był niezwykle ważny z punktu widzenia Apple. Wówczas upływało 10 lat od premiery pierwszego iPhone’a, czyli urządzenia odpowiadającego za rewolucję na rynku urządzeń mobilnych. Legendarna konferencja została uświetniona świetnym wystąpieniem Steve’a Jobsa, które zapisało się w pamięci wszystkich miłośników technologii i zwolenników nowoczesnego podejścia do marketingu. Taka data wymagała szczególnego upamiętnienia. W efekcie zaprezentowano aż trzy nowe urządzenia. iPhone 8 oraz jego powiększona wersja oznaczona „Plusem” były nośnikami tradycji zaklętej w kultowej serii. Wisienką na torcie był wówczas iPhone X.

Co ma do zaoferowania iPhone 8 Plus?

Design „ósemki” stanowił hołd dla starszych generacji, a zarazem wskazywał dalszy kierunek rozwoju serii. Urządzenia odziedziczyły po poprzednikach charakterystyczne ramki oraz przycisk „Home”. Z nowego nurtu czerpały już tylny panel pokryty w całości szklaną taflą. Zarówno iPhone 8, jak i powiększone wydanie korzystały z sześciordzeniowego procesora A11, a także miały do dyspozycji aparaty 12 i 7 MP oraz tę samą ilość pamięci wewnętrznej.

Jakie zatem były różnice? Przede wszystkim iPhone 8 Plus został wyposażony w większy wyświetlacz. Rozdzielczość ekranu wynosiła 1080 x 1920 pikseli, a przekątna mierzyła 5,5 cala. Takie udogodnienie wymagało dodatkowego źródła zasilania. W związku z tym twórcy zamontowali baterię o większej pojemności. Ponadto powiększona wersja została wyposażona w 3 GB pamięci operacyjnej, w porównaniu do 2 GB znajdujących się w podstawie. Znaczącą różnicą był również dodatkowy teleobiektyw, które został zainstalowany wyłącznie w wydaniu z „Plusem”.

Jak utrzymać nienaganną sprawność iPhone’a 8 Plus?

Od premiery nie upłynęło jeszcze wiele czasu, więc system operacyjny powinien sprawować się bez zarzutów. Na korzyść urządzenia przemawiają również 3 GB pamięci operacyjnej, które podwyższą standardy wydajności nawet przy wielu aplikacjach działających w tle.

Największym zagrożeniem dla sprawności urządzenia są tak naprawdę wszelkie zdarzenia losowe oraz intensywna eksploatacja. Wówczas nie ma rady i trzeba zasięgnąć pomocy w serwisie iPhone. iClinica oferuje kompleksowe wsparcie przy usuwaniu usterek. Wymiana szybki iPhone 8 Plus trwa u nas zaledwie 30 minut. Co więcej, korzystamy z oryginalnych części i zapewniamy gwarancję na kilka miesięcy. Tym samym wymiana wyświetlacza iPhone 8 Plus w jednym z naszych oddziałów to dla Ciebie gwarancja wysokiej jakości wykonanej pracy.

W naszej ofercie możesz znaleźć kompleksową listę usług z zakresu naprawy iPhone. Klienci często zwracają się do nas z zużytami akumulatorami, które z trudnością wytrzymują kilka godzin przy pełnym naładowaniu. W takiej sytuacji rozwiązaniem jest wymiana baterii iPhone 8 Plus. W przypadku ogniwa częstą bolączką bywają również problemy z ładowaniem, wynikające z uszkodzonego gniazda Lightning. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że wymiana złącza ładowania iPhone 8 Plus to czysta formalność.

Jak skorzystać z naszych usług?

Zgłoś się do jednego z naszych oddziałów stacjonarnych i pozostaw uszkodzone urządzenie do naprawy. Aktualnie można nas znaleźć w Poznaniu, Bydgoszczy, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Jeżeli nie jesteś w stanie dotrzeć osobiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z naszego darmowego kuriera. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce naprawa wysyłkowa.

Czy montowane części są oryginalne?
 

Naprawy wykonujemy głównie na oryginalnych podzespołach. Oczywiście istnieją wyjątki, jeśli dana część nie jest dostępna w oryginale, to proponujemy wykonanie usługi na zamienniku (starsze modele iPhone’ów oraz obudowy).

Każda usługa na stronie jest opisana i jest uwzględnione, czy jest to oryginał, czy zamiennik. Taką informację można uzyskać podczas każdej próby kontaktu z nami (telefonicznie, mailowo, na czacie, osobiście).

Ponadto, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do naprawy w Polsce.

 

Czy kontakty/dane zapisane w telefonie zostaną skasowane?
 

 

Podczas napraw uszkodzeń mechanicznych dane nigdy nie są zerowane.

Zalecamy jednak wykonać kopię zapasową, ponieważ serwis nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych z telefonu, ani dalszych strat, które w wyniku tego mogą nastąpić.

Jak mogę dostarczyć urządzenie do serwisu?
Urządzenia do naprawy przyjmujemy w naszych punktach stacjonarnych. Kliknij, aby zobaczyć adresy.

Jeżeli nie są Państwo z okolic Poznania, Wrocławia lub Krakowa, to zapraszamy do skorzystania z formularza wysyłkowego z opcją darmowej wysyłki i dostawy door-to-door. Cena pozostaje taka sama.

Czy można dostarczyć urządzenie "w częściach"?
Podejmujemy się naprawy urządzeń dostarczonych w częściach do naszego serwisu.

Czas takich napraw jest wydłużony ze względu na dokładnie przetestowanie urządzenia, aby zapobiec wszelkim niedogodnościom.

Mogą wystąpić dodatkowe dopłaty, lecz zawsze informujemy o tym wcześniej.

Jak długo trwa naprawa urządzenia?
Drobne naprawy dokonywane są od ręki w przeciągu 30 minut – 1 godziny. Ponad 98% napraw dokonywanych w naszym serwisie realizowane jest w ciągu 24h.

W przypadku opóźnienia zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie o takiej sytuacji.

Zapraszamy także do sprawdzania statusu zleceń online na naszej stronie.

Czy dostanę gwarancję na wykonaną naprawę?
 

Na wszystkie części oraz usługi udzielamy 3-6 miesięcy gwarancji.