Naprawa przycisków głośności iPhone

Wraz z rozwojem technologii smartfony dysponowały coraz mniejszą liczbą przycisków fizycznych. Jednocześnie więcej działań było przetwarzanych za pośrednictwem ekranu dotykowego. Takie rozwiązanie bezsprzecznie posiada szereg zalet. Po pierwsze konstrukcja stała się jeszcze bardziej minimalistyczna. Taki kierunek niewątpliwie przypadnie do gustu osobom, którzy cenią sobie walory estetyczne urządzeń elektronicznych.

Poza tym fizyczne przyciski są narażone na nieustanną eksploatację. Tym samym ulegają one stopniowemu zużyciu. Wytrzymałość tych komponentów jest szacowana przynajmniej na kilkaset tysięcy naciśnięć. Ta liczba przestaje robić tak piorunujące wrażenie, kiedy korzystasz z jednego urządzenia przez kilka lat. Przy długotrwałej eksploatacji nieuchronnie zbliżasz się do wartości granicznej, po przekroczeniu której wystąpienie usterki staje się znacznie bardziej prawdopodobne, a naprawa przycisków głośności iPhone konieczna.

iPhoneXS_wymiana_volume

Nie działa przycisk głośności iPhone – co robić?

Co zrobić w przypadku awarii przycisku głośności iPhone’a? Podpowiadamy kilka pomysłów:

– wyczyść i odkurz przycisk głośności iPhone’a,

– upewnij się (szczególnie, jeśli jesteś kolejną osobą użytkującą tego iPhone’a), że Twój smartfon nie był wcześniej uszkodzony, np. w wyniku upadku,

– zaktualizuj oprogramowanie do najnowszej wersji iOS.

Jeśli to nie podziałało, skontaktuj się z naszym serwisem Apple, który pomoże Ci rozwiązać Twój problem kompleksowo.

 

Dlaczego nie działa regulacja głośności iPhone?

Zepsuty przycisk głośności iPhone’a to częsty skutek zabrudzeń gromadzących się wokół niego. Stąd też pierwszym krokiem, jaki warto wykonać, gdy zauważysz problem z działaniem regulacji głośności, jest dokładne wyczyszczenie go. W przypadku niepowodzenia, zaktualizuj iOS, ponieważ jego niestabilna wersja także może powodować zablokowanie przycisku głośności.

Jeszcze jedną przyczyną awarii regulacji głośności iPhone’a mogą być wcześniejsze uszkodzenia telefonu. Jeśli Twój smartfon upadł z wysokości, wpadł do wody lub coś w niego uderzyło, przyczyną awarii przycisku głośności iPhone’a może być uszkodzenie sprzętu. Wówczas niezbędna jest naprawa przycisków głośności iPhone’a, podobnie jak w przypadku wymiany głośnika rozmów iPhone.

 

Czy zepsuty przycisk głośności w iPhone można naprawić?

Jak najbardziej! Zalecamy jak najszybszą naprawę przycisku głośności iPhone’a ze względu na to, że bierze on udział w wielu czynnościach, które wykonujesz na swoim smartfonie, dlatego warto naprawić go od razu.

Skontaktuj się z nami i umów się na naprawę lub wymianę przycisku głośności iPhone’a. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile to kosztuje, zajrzyj do naszego szczegółowego cennika napraw iPhone. Znajdziesz tu również ceny naprawy przycisku wyciszenia iPhone, wymiany szybki oraz wyświetlacza, jak również wymiany mikrofonu iPhone i wiele innych.

Dlaczego nie warto zwlekać z wymianą przycisków głośności iPhone?

Mogłoby się wydawać, że tytułowy problem to marginalna kwestia dla użytkownika iPhone. Przyciski głośności biorą jednak udział w kluczowych czynnościach, które wykonujesz każdego dnia. Gdy ich zabraknie, możesz przekonać się jak ważną funkcję spełniały. Przyciski głośności najczęściej wykorzystywane są podczas prowadzenia rozmów telefonicznych, słuchania muzyki oraz odtwarzania innych materiałów multimedialnych. Na początku można to ignorować, a nawet się przyzwyczaić. Wraz z upływem czasu problem stanie się jednak coraz bardziej frustrujący.

Co więcej, przyciski głośności są wykorzystywane w wielu skrótach klawiszowych. W razie wystąpienia usterki możesz napotkać problemy z wyłączeniem urządzenia, wykonaniem zrzutu ekranu, ponownym uruchomieniem czy też nawiązaniem połączeń alarmowych. W tej sytuacji lista komplikacji robi się naprawdę długa. Dlatego naprawa przycisków głośności w iPhone zazwyczaj jest konieczna.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy.

Ile kosztuje naprawa przycisków głośności iPhone?

Przyciski fizyczne to nie tylko regulacja głośności, ale też praktyczne skróty klawiaturowe. Umów się na naprawę i odzyskaj pełną funkcjonalność.

Naprawa przycisków głośności iPhone 14 Pro Max

Jak zapisać się na naprawę przycisku głośności w iPhone?

Umów wizytę i odwiedź nas osobiście, lub wyslij nam paczkę darmowym kurierem.

image

Zamów darmowego kuriera

Jeżeli jednak nie masz akurat po drodze do żadnego z wymienionych miast, weź pod uwagę wysyłkową naprawę przycisków głośności iPhone. Po wypełnieniu formularza z naszej strony internetowej możesz już oczekiwać na wizytę kuriera. Później paczka z zepsutym sprzętem zostanie przekazana do naszego serwisu. Z kolei po wykonaniu niezbędnych czynności nadamy przesyłkę zwrotną. Warto zaznaczyć, że iClinica pokrywa koszty doręczenia.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Wymiana przycisków głośności iPhone lub ich naprawa możliwa jest również na miejscu w serwisie Apple. Nowe zlecenia przyjmujemy w oddziałach stacjonarnych. Na ten moment serwisy pogwarancyjne iClinica usytuowane są na terenie:

Umów wizytę online
image

iPhone zepsuty przycisk głośności. Jak odbywa się naprawa?

I
II

Gdy Twój smartfon trafi w nasze ręce, wnikliwie sprawdzamy charakter usterki i stawiamy diagnozę. Później przystępujemy do naprawy przycisku głośności w iPhone, w której uczestniczy wykwalifikowany specjalista należący do naszego zespołu. W celu zachowania najwyższych standardów pracy wykorzystujemy nowoczesne zaplecze sprzętowe. Wszystkie te czynniki sprawiają, że możemy wywiązać się z zobowiązań przy zachowaniu maksymalnej skuteczności.

Naprawa przycisku głośności iPhone zostaje przeprowadzona przy zastosowaniu oryginalnych części zamiennych. W ten sposób zachowujemy spójność z pierwotnym osprzętem i całym środowiskiem systemowym. Po zakończeniu realizacji Twój smartfon nadal będzie produktem Apple w pełnym wymiarze. Poza tym zapewniamy też 7-miesięczną gwarancję na wykonaną usługę. To najdłuższy okres ochronny spośród serwisów pogwarancyjnych funkcjonujących w Polsce.

Konsultant online