Naprawa wibracji iPhone

Wielu użytkowników rezygnuje z wykorzystywania sygnałów dźwiękowych, aby polegać wyłącznie na wibracjach. W ten sposób również sprawnie dowiedzą się o przychodzącym połączeniu, nowej wiadomości albo powiadomieniu z dowolnej aplikacji. Bodziec będzie jednak znacznie dyskretniejszy niż w przypadku standardowych dzwonków.

Wraz z systematyczną eksploatacją sprzęt elektroniczny ulega stopniowemu zużyciu. Ten proces obejmuje wszystkie elementy urządzeń, włącznie z modułem odpowiadającym za generowanie wibracji. Taka awaria wibracji w iPhone objawia się w sposób nie pozostawiający żadnych złudzeń. Drżenie będzie mniej intensywne albo całkowicie go zabraknie. Każdy z tych przypadków to sygnał przemawiający za naprawą wibracji w iPhone.

wibracja

Wibracja w iPhone nie działa – co robić?

Jeśli wibracja w iPhonie nie działa, sprawdź kilka prostych wskazówek, które mogą pomóc Ci rozwiązać ten problem.

  1. Uruchom telefon ponownie.
  2. Sprawdź w Ustawieniach opcje wibracji. Przejdź do sekcji Dźwięki i haptyka i upewnij się, że masz włączone opcje „Wibruj w trybie dzwonka” oraz „Wibruj w trybie cichym”.
  3. Wyłącz opcję „Nie przeszkadzać”, która znajduje się w sekcji „Tryb skupienia”.
  4. Zaktualizuj oprogramowanie iOS do najnowszej wersji.
  5. Jeśli wszystkie powyższe kroki nie pomogą, spróbuj zresetować telefon do ustawień fabrycznych.

Mimo to występuje problem z wibracją iPhone’a? Udaj się do serwisu iPhone’a.

 

Jaki może wystąpić problem z wibracją w iPhonie?

Najczęstszym problemem z wibracją w iPhonie jest sytuacja, w której przestaje ona działać. Inna sytuacja, która jest równie popularna, dotyczy tego, że iPhone wibruje bez powodu, nawet w przypadku, gdy jest zablokowany. Zdarza się również, że klienci zgłaszają się do nas z problemem dziwnej wibracji w iPhonie. Dziwnej, czyli odmiennej od standardowej. W każdym z tych przypadków wykonujemy wstępną diagnozę, która pozwala nam skutecznie wykryć źródło problemu. Może się bowiem okazać, że nastąpiła awaria któregoś z podzespołów i niezbędna będzie naprawa przycisku wyciszenia iPhone czy też wymiana głośnika iPhone.

 

Czy możliwa jest naprawa wibracji w iPhone? Jaki jest koszt naprawy?

Naprawa wibracji w iPhone jest jak najbardziej możliwa. Jeśli wibracja w Twoim telefonie nie działa, zapraszamy do skorzystania z oferty naszego serwisu. Dzięki naprawie wibracji iPhone’a nie przeoczysz żadnych powiadomień i zawsze odbierzesz telefon na czas. Chcesz dowiedzieć się, jaki jest koszt naprawy? Zajrzyj do naszego cennika serwisu Apple.

Dlaczego naprawa wibracji w iPhone to właściwa decyzja?

Dla wielu osób sygnały dźwiękowe są drażniące, dlatego wolą korzystać z wibracji. Czasem okoliczności wymuszają też wyciszenie telefonu. Taka sytuacja może mieć miejsce w trakcie spotkania biznesowego albo oglądania filmu na sali kinowej. Dopóki wibracje działają bez zarzutów znajdujesz się w komfortowej sytuacji, ponieważ masz wybór pomiędzy nimi a dzwonkiem. Gdy jednak pojawią się komplikacje, zostaniesz skazany na korzystanie z sygnału dźwiękowego.

W razie wystąpienia awarii jedyną alternatywą będzie gorączkowe sięganie po smartfona, aby sprawdzić czy w międzyczasie nikt nie dzwonił, nie pojawiły się nowe wiadomości bądź jakaś aplikacja nie próbowała przekazać informacji o jakimś istotnym zdarzeniu. Z całą pewnością gdy nie działają wibracje, korzystanie z poszczególnych funkcji staje się kłopotliwe. Dlatego tym bardziej lepiej jest zdecydować się na naprawę wibracji w iPhone.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy.

Ile kosztuje naprawa wibracji w iPhone?

Nie przyzwyczajaj się do braku funkcji, których używasz na co dzień. Zdecyduj się na naprawę i korzystaj z iPhone’a tak, jak masz w zwyczaju.

Naprawa wibracji iPhone 14 / 14 Plus / 14 Pro / 14 Pro max

Jak zapisać się na naprawę wibracji w iPhone?

Skorzystaj z darmowego kuriera, lub umów wizytę i odwiedź nas w jednym z naszych serwisów.

image

Zamów darmowego kuriera

Możesz skorzystać z naszych usług na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wysyłkowa naprawa wibracji iPhone. W tej sytuacji nie musisz nawet wychodzić w domu. Na początek wejdź na naszą stronę i naciśnij przycisk z napisem „Zamów darmowego kuriera”. Następnie wypełnij wszystkie niezbędne pola w formularzu. Pracownik firmy kurierskiej przyjedzie po Twojego smartfona, który zostanie dostarczony do naszego serwisu. Po zakończeniu naprawy nadamy przesyłkę zwrotną. Koszty wysyłki pozostają po naszej stronie.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Druga opcja zakłada przekazanie nam urządzenia osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych. Specjaliści zajmą się naprawą wibracji w iPhonie. Aktualnie serwisy pogwarancyjne iClinica są ulokowane w:

Umów wizytę online
image

Wibracja w iPhone nie działa. Jak przebiega jej naprawa?

I
II

Gdy uszkodzony smartfon trafia w nasze ręce, wykonujemy oględziny. W ten sposób badamy dokładnie źródło problemu i dobieramy najefektywniejsze rozwiązanie. Za każdą naprawę odpowiedzialny jest doświadczony specjalista należący do zespołu iClinica. Do dyspozycji mamy nowoczesne zaplecze techniczne umożliwiające działanie z chirurgiczną precyzją. Nie musisz się martwić, naprawa wibracji w iPhone przebiegnie bezpiecznie!

Serwisy pogwarancyjne iClinica zajmują się naprawą wibracji iPhone już od 2009 roku. W toku prowadzenia działalności zapisaliśmy na swoim koncie tysiące udanych realizacji o różnorakim charakterze. Świadectwem naszych kwalifikacji są setki recenzji wystawionych przez zadowolonych klientów.

Konsultant online