Cennik napraw iPhone 7

Tytułowy smartfon przełamał kilka reguł, do których zdążyli już przyzwyczaić się fani Apple. Do tej pory jedna linia estetyczna była kontynuowana przez 2 lata, po czym zastępował ją kolejny projekt. Z kolei iPhone 7 reprezentował już trzecią generację opierającą się na estetyce szóstej odsłony. Jedyną znaczącą zmianą względem poprzedniej odsłony było usunięcie poprzecznych pasków antenowych na tylnym panelu. Znacznie więcej zmian czaiło się we wnętrzu urządzenia, a konkretniej jego funkcjonalnościach. Smartfon Apple po raz pierwszy otrzymał certyfikat zapewniający ochronę przez wodą oraz kurzem. Ikoniczny przycisk „Home” wprawdzie pozostał na swoim miejscu, ale nie był już „klikalny”. Nadal jednak działał bez zarzutów, więc fani nie mieli powodów do narzekania. Najwięcej kontrowersji wzbudziło usunięcie klasycznego gniazda słuchawkowego. Użytkownicy byli skazani na słuchawki dysponujące złączem Lightning bądź niezbyt poręczną przejściówkę, dołączoną do zestawu.

Cennik napraw iPhone 7

Potrzebujesz naprawy w salonie, lub zamówić kuriera?

Czasu nie cofniemy, ale sprawimy, że Twój iPhone będzie działać jakby do wypadku nigdy nie doszło. Powierz nam swojego smartfona, a przywrócimy mu dawny blask.

Zapytaj o szczegóły naprawy Zamów darmowego kuriera

Wolisz odwiedzić nas osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych? Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Jak iPhone 7 zniósł próbę czasu?

Z perspektywy czasu można przymknąć oko na zarzuty dotyczące gniazda słuchawkowego. Kilka miesięcy po premierze iPhone’a 7 ukazała się pierwsza generacja słuchawek bezprzewodowych AirPods. Producent chciał w naturalny sposób zachęcić użytkowników do porzucenia akcesoriów z kablem. Wraz z upływem czasu nowe słuchawki zyskiwały coraz większą popularność, więc kultowe gniazdo minijack powoli odchodziło do lamusa.

Wysokie ramki i charakterystyczny przycisk pod wyświetlaczem stanowią już relikty przeszłości, ale bryła wciąż broni się nienaganną symetrią. Dzięki temu iPhone 7 wciąż sprawdza się w roli stylowego gadżetu cenionego przez estetów.

Warto również zaznaczyć, że opisywany smartfon wciąż może liczyć na wsparcie ze strony producenta. W związku z tym użytkownicy mają dostęp do aktualizacji systemu operacyjnego, które cyklicznie wprowadzają usprawnienia oraz nowe funkcje.

W jaki sposób przywrócić nienaganną kondycję iPhone’a 7?

Czasem nawet pancerny case i szkło hartowane na wyświetlaczu nie uchronią smartfona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Skoro profilaktyka zawiodła, konieczna staje się naprawa iPhone. Z doświadczeń naszego serwisu iPhone wynika, że najczęstszą usterką bez wątpienia jest pęknięty ekran na przednim panelu. Wówczas konieczna jest wymiana szybki iPhone 7. Wykonanie takiej operacji gwarantuje przywrócenie funkcjonalności oraz walorów estetycznych. Wymiana wyświetlacza iPhone 7 w naszym serwisie zajmuje zaledwie 30 minut, a dodatkowo użytkownik otrzymuje aż 7 miesięcy gwarancji na wykonaną usługę.

W przypadku kilkuletniego smartfona nie da się uniknąć obniżenia żywotności baterii. Ubytek na poziomie 30% pełnej pojemności może już znacząco utrudniać komfortowe użytkowanie urządzenia, więc konieczna okazuje się wymiana baterii iPhone 7. Po dokonanym zabiegu możesz zapomnieć o uciążliwym doładowywaniu akumulatora nawet kilkukrotnie w ciągu jednego dnia. Usunięcie gniazda słuchawkowego może powodować również kolejny problem. Wejście lightning nie jest już przeznaczone wyłącznie do ładowania, ale musi zmierzyć się również z regularnym podłączaniem słuchawek. W konsekwencji jest bardziej narażone na usterki spowodowane nadmierną eksploatacją. Wymiana złącza ładowania iPhone 7 jest jedną z usług, które możesz znaleźć w naszej ofercie.

Konsultant online