Zaznacz stronę
naprawa iphone 7

iPhone 7 – głośny debiut w ogniu kontrowersji

 

Tytułowy smartfon przełamał kilka reguł, do których zdążyli już przyzwyczaić się fani Apple. Do tej pory jedna linia estetyczna była kontynuowana przez 2 lata, po czym zastępował ją kolejny projekt. Z kolei iPhone 7 reprezentował już trzecią generację opierającą się na estetyce szóstej odsłony. Jedyną znaczącą zmianą względem poprzedniej odsłony było usunięcie poprzecznych pasków antenowych na tylnym panelu.

Znacznie więcej zmian czaiło się we wnętrzu urządzenia, a konkretniej jego funkcjonalnościach. Smartfon Apple po raz pierwszy otrzymał certyfikat zapewniający ochronę przez wodą oraz kurzem. Ikoniczny przycisk „Home” wprawdzie pozostał na swoim miejscu, ale nie był już „klikalny”. Nadal jednak działał bez zarzutów, więc fani nie mieli powodów do narzekania. Najwięcej kontrowersji wzbudziło usunięcie klasycznego gniazda słuchawkowego. Użytkownicy byli skazani na słuchawki dysponujące złączem Lightning bądź niezbyt poręczną przejściówkę, dołączoną do zestawu.

Jak iPhone 7 zniósł próbę czasu?

Z perspektywy czasu można przymknąć oko na zarzuty dotyczące gniazda słuchawkowego. Kilka miesięcy po premierze iPhone’a 7 ukazała się pierwsza generacja słuchawek bezprzewodowych AirPods. Producent chciał w naturalny sposób zachęcić użytkowników do porzucenia akcesoriów z kablem. Wraz z upływem czasu nowe słuchawki zyskiwały coraz większą popularność, więc kultowe gniazdo minijack powoli odchodziło do lamusa.

Wysokie ramki i charakterystyczny przycisk pod wyświetlaczem stanowią już relikty przeszłości, ale bryła wciąż broni się nienaganną symetrią. Dzięki temu iPhone 7 wciąż sprawdza się w roli stylowego gadżetu cenionego przez estetów.

Warto również zaznaczyć, że opisywany smartfon wciąż może liczyć na wsparcie ze strony producenta. W związku z tym użytkownicy mają dostęp do aktualizacji systemu operacyjnego, które cyklicznie wprowadzają usprawnienia oraz nowe funkcje.

 

 

W jaki sposób przywrócić nienaganną kondycję iPhone’a 7?

Czasem nawet pancerny case i szkło hartowane na wyświetlaczu nie uchronią smartfona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Skoro profilaktyka zawiodła, konieczna staje się naprawa iPhone. Z doświadczeń naszego serwisu iPhone wynika, że najczęstszą usterką bez wątpienia jest pęknięty ekran na przednim panelu. Wówczas konieczna jest wymiana szybki iPhone 7. Wykonanie takiej operacji gwarantuje przywrócenie funkcjonalności oraz walorów estetycznych. Wymiana wyświetlacza iPhone 7 w naszym serwisie zajmuje zaledwie 30 minut, a dodatkowo użytkownik otrzymuje aż 7 miesięcy gwarancji na wykonaną usługę.

W przypadku kilkuletniego smartfona nie da się uniknąć obniżenia żywotności baterii. Ubytek na poziomie 30% pełnej pojemności może już znacząco utrudniać komfortowe użytkowanie urządzenia, więc konieczna okazuje się wymiana baterii iPhone 7. Po dokonanym zabiegu możesz zapomnieć o uciążliwym doładowywaniu akumulatora nawet kilkukrotnie w ciągu jednego dnia. Usunięcie gniazda słuchawkowego może powodować również kolejny problem. Wejście lightning nie jest już przeznaczone wyłącznie do ładowania, ale musi zmierzyć się również z regularnym podłączaniem słuchawek. W konsekwencji jest bardziej narażone na usterki spowodowane nadmierną eksploatacją. Wymiana złącza ładowania iPhone 7 jest jedną z usług, które możesz znaleźć w naszej ofercie.

Czy montowane części są oryginalne?
Naprawy wykonujemy głównie na oryginalnych podzespołach. Oczywiście istnieją wyjątki, jeśli dana część nie jest dostępna w oryginale, to proponujemy wykonanie usługi na zamienniku (starsze modele iPhone’ów oraz obudowy).

Każda usługa na stronie jest opisana i jest uwzględnione, czy jest to oryginał, czy zamiennik. Taką informację można uzyskać podczas każdej próby kontaktu z nami (telefonicznie, mailowo, na czacie, osobiście).

Ponadto, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do naprawy w Polsce.

Czy kontakty/dane zapisane w telefonie zostaną skasowane?
 

Podczas napraw uszkodzeń mechanicznych dane nigdy nie są zerowane.

Zalecamy jednak wykonać kopię zapasową, ponieważ serwis nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych z telefonu, ani dalszych strat, które w wyniku tego mogą nastąpić.

Jak mogę dostarczyć urządzenie do serwisu?
Urządzenia do naprawy przyjmujemy w naszych punktach stacjonarnych. Kliknij, aby zobaczyć adresy.

Jeżeli nie są Państwo z okolic Poznania, Wrocławia lub Krakowa, to zapraszamy do skorzystania z formularza wysyłkowego z opcją darmowej wysyłki i dostawy door-to-door. Cena pozostaje taka sama.

Czy można dostarczyć urządzenie "w częściach"?
Podejmujemy się naprawy urządzeń dostarczonych w częściach do naszego serwisu.

Czas takich napraw jest wydłużony ze względu na dokładnie przetestowanie urządzenia, aby zapobiec wszelkim niedogodnościom.

Mogą wystąpić dodatkowe dopłaty, lecz zawsze informujemy o tym wcześniej.

Jak długo trwa naprawa urządzenia?
Drobne naprawy dokonywane są od ręki w przeciągu 30 minut – 1 godziny. Ponad 98% napraw dokonywanych w naszym serwisie realizowane jest w ciągu 24h.

W przypadku opóźnienia zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie o takiej sytuacji.

Zapraszamy także do sprawdzania statusu zleceń online na naszej stronie.

Czy dostanę gwarancję na wykonaną naprawę?
Na wszystkie części oraz usługi udzielamy 3-6 miesięcy gwarancji.