Cennik napraw MacBook

W 2015 roku Apple posiadało dość zróżnicowaną ofertę komputerów przenośnych. Linia Air spełniała oczekiwania osób, które potrzebowały urządzenia do pakietu biurowego, przeglądania internetu i oglądania filmów. Na drugim biegunie znajdowała się seria Pro, zaprojektowana z myślą o wymagających użytkownikach trudniących się projektowaniem grafiki albo tworzeniem filmów. Gigant z Cupertino stwierdził jednak, że przydałoby się jakieś pośrednie rozwiązanie. W efekcie powołano do życia MacBooka.

Cennik napraw MacBook

Potrzebujesz naprawy w salonie, lub zamówić kuriera?

Lata upływają, a Twój MacBook coraz mniej przypomina dawnego siebie. Cofanie skutków mijającego czasu to nasz chleb powszedni. Powierz naprawę doświadczonym specjalistom.

Zapytaj o szczegóły naprawy Zamów darmowego kuriera

Wolisz odwiedzić nas osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych? Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Inne naprawy

MacBook

Spotkajmy się w naszym serwisie iClinica

Zaplanuj wizytę w serwisie na konkretna godzinę.

Umów wizytę online

Napraw swojego Macbooka nie wychodząc z domu

Zamów darmowego kuriera do domu.

zamów darmowego kuriera

Masz jakieś pytania?

Jeśli nie znalazłeś usługi zadzwoń do nas lub napisz. A napewno nie zostawimy się samego z problemem.

icon down

+48 666 666 317 biuro@iclinica.pl

Czym charakteryzuje się MacBook 12?

Kompaktowa konstrukcja MacBooka 12 wypada nie gorzej niż w przypadku urządzeń z serii Air, które stały się wzorem do naśladowania w kwestii mobilności. Pierwszy przedstawiciel nowej rodziny jest cieńszy o 4 mm i waży 920 gram. W efekcie nie tylko bez problemu zmieści się w plecaku bądź torbie, ale również może być przenoszony w klasycznej damskiej torebce. Ponadto MacBook 12 został wyposażony w bardzo wydajną baterię. Pełne naładowanie wystarczy nawet na 9 godzin pracy z edytorem tekstu i przeglądarką internetową.

Projektanci zdecydowali się też na zaimplementowanie wyświetlacza typu Retina, który może pracować na maksymalnej rozdzielczości wynoszącej 2340 x 1440 pikseli. Tym samym użytkownik może cieszyć się nienagannym nasyceniem kolorów, świetnymi kątami widzenia i płynnymi animacjami.

MacBook 12 został wyposażony w jedno gniazdo USB typu C. Takie rozwiązanie może być uciążliwe, ale bez wątpienia obrazuje w jakim kierunku będzie zmierzała branża technologiczna. Zewnętrzne nośniki danych będą stopniowo ustępować miejsca wirtualnym archiwom. Apple nie pozostawiło żadnych złudzeń w tej kwestii. Z perspektywy kilku lat można śmiało stwierdzić, że ten proces stopniowo postępuje.

Kto powinien wyposażyć się w MacBooka 12?

Tytułowy laptop jest lekki, poręczny oraz gwarantuje komfortowe warunki pracy z mniej wymagającymi aplikacjami. Tym samym stanowi on doskonały wybór dla osób korzystających głównie z pakietu biurowego, przeglądarki internetowej oraz odtwarzaczy audio i wideo. Urządzenie powinno też poradzić sobie z tworzeniem filmów i grafik w podstawowym zakresie, zwłaszcza jeśli korzystasz z oprogramowania Apple. Niemniej bardziej wymagający użytkownicy powinni wybrać modele z linii Pro.

W jaki sposób utrzymywać nienaganną kondycję MacBooka 12?

Urządzenia z nadgryzionym jabłkiem wyjątkowo łagodnie znoszą upływ czasu, ale prędzej czy później na pewno będą wymagały modernizacji. Jeżeli Twój komputer wyraźnie się zestarzał, a nie chcesz jeszcze kupować nowego, powinieneś zwrócić uwagę na serwis MacBook. Jedną z najskuteczniejszych metod na przedłużenie życia jest wymiana baterii MacBook 12. Dzięki temu maksymalny czas pracy znacznie się wydłuży. Pomocna może okazać się również regeneracja układu chłodzenia MacBook 12. W efekcie podzespoły zaczną łagodniej znosić duże obciążenia.

Przy wielogodzinnej pracy z komputerem dochodzi również do niefortunnych wypadków. Jeśli do wnętrza urządzenia dostała się jakaś substancja, konieczne może okazać czyszczenie po zalaniu MacBook 12. Wykluczenie tej usterki czasem idzie w parze z wymianą klawiatury MacBook 12.

Konsultant online