Naprawa tylnej kamery iPhone

Dla wielu klientów jakość wykonywanych zdjęć stanowi kluczowe kryterium doboru nowego smartfona. Seria iPhone nieprzerwanie cieszy się uznaniem entuzjastów fotografii mobilnej. Na przestrzeni ostatnich lat nastąpił jeszcze dynamiczniejszy rozwój w tej materii. Każde urządzenie posiada przynajmniej dwa obiektywy umieszczone na tylnym panelu.

Dzięki temu można uzyskać imponujące rezultaty. Z drugiej strony jednak wprowadzanie kolejnych obiektywów oznacza, że więcej elementów potencjalnie może się zepsuć.

Czasem moduł tylnej kamery ulegnie uszkodzeniu w wyniku upadku bądź uderzenia. Wówczas rozbita szybka aparatu iPhone wymaga wymiany. Awarie mogą jednak pojawiać się również w mniej spektakularnych okolicznościach. Wówczas trzeba zwracać uwagę na pewne sygnały przemawiające za wymianą aparatu iPhone. O uszkodzeniu może świadczyć obniżenie jakości wykonywanych zdjęć, pojawianie się plam na fotografiach, a także problemy z ostrością i stabilizacją obrazu. Wówczas naprawa tylnej kamery iPhone jest absolutnie konieczna.

iPhone11PRO_wymiana_aparat_tyl

Aparat tylny w iPhone nie działa – co robić?

Problem niedziałającego aparatu tylnego w iPhonie może być związany z uszkodzeniem któregoś z podzespołów telefonu lub z nieaktualnym oprogramowaniem Apple. Tak więc, jeśli nie jesteś w stanie zrobić zdjęcia swoim iPhone’em, w pierwszej kolejności zaktualizuj oprogramowanie. Jeśli jednak to nie pomoże, prawdopodobnie konieczna będzie naprawa iPhone’a lub wymiana tylnego aparatu w iPhonie na nowy.

Jakie są przyczyny usterki tylnej kamery w iPhonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn usterki tylnej kamerki w iPhonie jest uszkodzenie mechaniczne: uderzenie czy upadek lub zalanie. Ponadto bardzo powszechnym powodem usterki tylnej kamery iPhone’a jest przedostanie się zanieczyszczeń zewnętrznych pod obiektyw. W takich przypadkach samodzielna naprawa tylnej kamery iPhone nie jest możliwa. Może to zrobić wyłącznie doświadczony serwisant, który wyczyści lub wymieni wadliwy obiektyw. Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia przy naprawie tylnej kamery iPhone’a, serdecznie zapraszamy do skorzystania z pomocy serwisu iClinica.

Co się bardziej opłaca– naprawa tylnego aparatu w iPhone czy wymiana?

Jeśli naprawa tylnej kamery w iPhonie jest możliwa, warto zdecydować się na nią w pierwszej kolejności. Skoro komponenty są na tyle sprawne, że nie trzeba ich wymieniać, dobrze jest spróbować tego rozwiązania. Jeśli jednak serwisant uzna, że tylny aparat w iPhonie jest na tyle zniszczony, że nie da się go naprawić, wówczas niezbędna będzie wymiana na nowy.

Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje naprawa tylnej kamery iPhone czy naprawa przedniej kamery iPhone? Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem naprawy iPhone’a. Wybierz model telefonu oraz rodzaj usterki i sprawdź, jaki będzie koszt naprawy.

Dlaczego nie powinieneś zwlekać z wymianą tylnego aparatu iPhone?

Przede wszystkim szkoda czasu i nerwów na zmaganie się z urządzeniem, które nie spełnia Twoich oczekiwań. Warto przywrócić smartfonowi pełną sprawność i korzystać z wszystkich oferowanych możliwości. Poza tym, aparat nie służy jedynie do uwieczniania estetycznych kadrów. To też ważne narzędzie biorące udział w procesie komunikacji. W końcu poza wiadomościami tekstowymi przesyłasz również rozmaite obrazki. Często właśnie w taki sposób jesteś w stanie szybciej dostarczyć rozmówcy niezbędne informacje zamiast szczegółowo omawiać wybrany temat. W takich okolicznościach aparat powinien być zawsze do Twojej dyspozycji.

Jeśli rozbita została szybka aparatu iPhone, jednocześnie podstawowa warstwa ochronna uległa przerwaniu. W konsekwencji drobinki szkła, a także inne zanieczyszczenia mają otwartą drogę prowadzącą do wnętrza urządzenia. W najgorszym przypadku może dojść do uszkodzenia innych podzespołów. W związku z tym polecamy jak najszybciej zgłosić się do serwisu pogwarancyjnego.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.nowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy.

Ile kosztuje wymiana tylnego aparatu w iPhone?

Uwieczniaj znowu niezapomniane momenty i dziel się nimi z bliskimi. Najwyższa jakość zdjęć i pełnia możliwości technicznych są na wyciągnięcie ręki.

Wymiana tylnego aparatu iPhone 14 / 14 Plus / 14 Pro / 14 Pro Max

Jak zamówić wymianę aparatu iPhone?

Skorzystaj z wizyty w naszym serwisie, lub poprostu zamów darmowego kuriera.

image

Zamów darmowego kuriera

Najwygodniejszym rozwiązaniem jest wysyłkowa naprawa tylnego aparatu w iPhone. W tej sytuacji nie musisz nawet wychodzić z domu. Zacznij od wypełnienia formularza na stronie internetowej naszego serwisu. W wyznaczony dzień kurier odbierze od Ciebie uszkodzony sprzęt, który następnie trafi na nasz stół operacyjny. Po wykonaniu naprawy odeślemy smartfona pod wskazany adres. Koszt wysyłki pozostaje po naszej stronie.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Nic nie stoi też na przeszkodzie, abyś dostarczył urządzenie osobiście. Aktualnie znajdziesz nas w:

Szczegółowe dane adresowe znajdziesz na stronie internetowej w zakładce „Lokalizacje”.

Umów wizytę online
image

Jak przebiega wymiana tylnego aparatu iPhone?

I
II

Każda naprawa tylnego aparatu iPhone rozpoczyna się od starannego sprawdzenia skali powstałych uszkodzeń. Na podstawie wyciągniętych wniosków jesteśmy w stanie postawić konkretną diagnozę. Wówczas przechodzimy już do właściwej części zabiegu. Wymiana szkiełka aparatu iPhone przebiega pod okiem wykwalifikowanego specjalisty. W toku operacji mamy do dyspozycji nowoczesne narzędzia umożliwiające działanie z chirurgiczną precyzją. Wszystkie te czynniki sprawiają, że wymiana szybki aparatu iPhone wykonywana jest sprawnie oraz niezwykle skutecznie.

Na korzyść serwisu pogwarancyjnego iClinica przemawia również 7-miesięczna gwarancja obejmująca każdą naprawę. To najkorzystniejsza propozycja na rynku serwisów pogwarancyjnych. Ponadto wymiana tylnego szkła aparatu iPhone odbywa się przy użyciu oryginalnych części. W ten sposób zachowujemy nienaganną kompatybilność z resztą konstrukcji i systemem operacyjnym.

Konsultant online