Z ostatnich doniesień wynika, że już przeszło milion Polaków korzysta z płatności smartfonami. Przede wszystkim chodzi o HCE oraz Google Pay, które mimo faktu, że na polskim rynku nie przyjmowały się zbyt szybko to przebiły granicę miliona użytkowników.

 

Użytkowników będzie więcej – Apple Pay wchodzi do Polski

 

Wszystko wskazuje na to, że już w czerwcu na naszym rynku zadebiutuje Apple Pay. Oznacza to, że już nie tylko użytkownicy Androidów będą mogli korzystać z płatności zbliżeniowych swoimi smartfonami. Potwierdzają się więc informacje, które pojawiały się p od koniec zeszłego roku, jakoby Apple chciało wprowadzić do Polski swoje płatności.

 

apple pay jak działa

 

Jakie banki obsłużą Apple Pay?

 

Z póki co nieoficjalnych informacji mówi się na pewno i BZ WBK oraz mBanku. Chodzą słuchy o jeszcze trzech innych bankach działających w naszym kraju, ale póki co nie poznaliśmy ich nazw. Musimy czekać na potwierdzenie od Apple, ale wszystko wskazuje, że już w czerwcu użytkownicy sprzętów z logiem nadgryzionego jabłka będą mogli płacić swoimi urządzeniami.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

Już od 2009 roku serwisujemy Wasze iPhone’y, iPad’y i Macbooki. Wymieniamy zbite wyświetlacze, zużyte baterie i inne podzespoły na oryginalnych częściach. Posiadamy punkty w Poznaniu, Wrocławiu Krakowie oraz Bydgoszczy, a także prowadzimy serwis online. Sprzęty Apple nie mają przed nami tajemnic!