Blog
iClinica>Blog>iPhone>Dzisiaj iPhone Xs oraz iPhone Xs Max debiutują w Polsce!

Dzisiaj iPhone Xs oraz iPhone Xs Max debiutują w Polsce!

Wystartowała właśnie oficjalna sprzedaż iPhone Xs oraz iPhone Xs Max w Polsce! Ilu naszych rodaków skusi się na te modele?

 

Już dzisiaj kupisz iPhone’a Xs i Xs Max

 

Telefon można kupić już na oficjalnej stronie Apple w iSpotach czy w wielu innych sklepach z elektroniką. Smartofny te pojawiły się także w ofertach największych sieci komórkowych jak T-Mobile, Orange czy Play.
Oba modele dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych – złoty, srebrny oraz gwiezdna szarość.

 

Jak kształtują się ceny w Polsce?

iPhone Xs:

  • 64 GB – 4979 zł
  • 256 GB – 5729 zł
  • 512 GB – 6719 zł

iPhone Xs Max:

  • 64 GB – 5479 zł
  • 256 GB – 6229 zł
  • 512 GB – 7219 zł

Czy ktoś z Was skusił się lub planuje skusić na zakup iPhone’a Xs czy Xs Max? A może czekacie na premierę tańszego modelu czyli iPhone’a Xr? Być może jednak nie planujecie zakupu nowego iPhone’a i czekacie na kolejne generacje?

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online