Blog
iClinica>Blog>iPhone>Oficjalnie: taki będzie iPhone Xr!

Oficjalnie: taki będzie iPhone Xr!

Apple zaprezentowało wczoraj swoje nowe iPhone’y, a wśród nich iPhone Xr, Xs oraz Xs Max. Jak prezentuje się najtańszy z modeli, który jest zastępcą iPhone’ów 8 oraz 8 Plus?

 

iPhone Xr z ekranem Liquid Retina Display

 

iPhone Xr posiada ekran Liquid Retina Display, który jest ekranem LCD o przekątnej 6,1-cala. Pomimo tego, że nie ma tutaj ekranu OLED, jak w droższych modelach to w kwestiach designu urządzenie to mocno przypomina zeszłorocznego iPhone’a X.

Ekran posiada słynny już notch, czyli wcięcie, gdzie znajdują się czujniki FaceID oraz przednia kamera. Jednak iPhone Xr nie wspiera Dolby Vision oraz HDR10. Pojawił się za to haptic touch, który umożliwia dostać się sprawniej do aplikacji kamery z poziomu zablokowanego ekranu.

Jeżeli chodzi o specyfikacje, to iPhone Xr wyposażony będzie w sześciordzeniowy procesor A12 Bionic, identyczny, jaki pojawi się w iPhone Xs oraz Xs Max.

W kwestii pamięci RAM wiemy, że ma być to 3GB pamięci i będą trzy wersje, jeśli chodzi o pamięć wbudowaną – 64, 128 oraz 256 GB. Telefon dostępny będzie w trzech kolorach: czarnym, białym, żółtym, koralowym, niebieskim oraz czerwonym (Product)RED.

Bateria będzie pojemniejsza niż w iPhone 8 Plus i pozwoli na ok 1,5h dłuższej pracy.

Niestety na model ten przyjdzie nam poczekać nieco dłużej i pojawi się on na rynku dopiero 26 października, a jego przedsprzedaż rozpocznie się tydzień wcześniej – 19 października.

Ceny w Polsce kształtują się następująco:

  • 64 GB: 3729 PLN
  • 128 GB: 3999 PLN
  • 256 GB: 4479 PLN

Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online